Vélemények, kritikák

Több
20 éve 8 hónapja #165268 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Iowa írta:

Alyr Arkhon írta: Miért?

Nem tudta hogy Frodó ott van, azt még kevésbé, hogy miért van ott...
Meg sem fordult a fejében hogy a Gyűrűt meg akarják semmisíteni.


Talán a bizonytalanság miatt... nem tudhatott Ő semmit biztosan, ez az igazság...


De Gandalf szerint meg sem fordult a fejében hogy megsemmisíthetik a Gyűrűt, várta hogy az új birtokosa kihívja őt... és Aragorn ki is hívta...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165266 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Alyr Arkhon írta: Miért?

Nem tudta hogy Frodó ott van, azt még kevésbé, hogy miért van ott...
Meg sem fordult a fejében hogy a Gyűrűt meg akarják semmisíteni.


Talán a bizonytalanság miatt... nem tudhatott Ő semmit biztosan, ez az igazság...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165262 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Iowa írta:

Alyr Arkhon írta: De így a Sötét Úr elvesztette a méltóságát. És szerintem ez azért fontos. Ennyire nem félt Szauron csak a végén...
Addig azt hitte, Aragornnál a Gyűrű...


Szerintem az elég a végén volt már ahhoz, hogy így nézhessen... mikor pld. Samu lehasalt, Frodot meg majdnem észrevette... ennél mér eljött az ideje a félelemnek...


Miért?

Nem tudta hogy Frodó ott van, azt még kevésbé, hogy miért van ott...
Meg sem fordult a fejében hogy a Gyűrűt meg akarják semmisíteni.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165260 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Alyr Arkhon írta: De így a Sötét Úr elvesztette a méltóságát. És szerintem ez azért fontos. Ennyire nem félt Szauron csak a végén...
Addig azt hitte, Aragornnál a Gyűrű...


Szerintem az elég a végén volt már ahhoz, hogy így nézhessen... mikor pld. Samu lehasalt, Frodot meg majdnem észrevette... ennél mér eljött az ideje a félelemnek...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165259 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én egy percig nem éreztem azt hogy ezzel a megoldással elvesztette volna a méltóságát...Csak jobban ki lett hangsúlyozva.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165257 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Iowa...Mondasz Te valamit... :D
Ebben a részben jobban ki kellett hangsúlyozni a szemet és ez szerintem is jól sikerült.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165256 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Iowa írta: Lehet, hogy elmondtam már párszor különben, de ahogy mozgott a szem bennem azt az érzést keltette, szóval mint ha félelmet mutatna ki...úgy tűnt, mint ha félne... és végülis eddig nem volt olyan fontos, hogy lássuk a szemet és az sem, hogy a szem mennyire figyel... talán ezért is akarta PJ hangsúlyozni... Szóval szerintem TÖKÉLETES lett... szuper...nálam beváltotta a hozzáfűzött reményeket! :D


De így a Sötét Úr elvesztette a méltóságát. És szerintem ez azért fontos. Ennyire nem félt Szauron csak a végén...
Addig azt hitte, Aragornnál a Gyűrű...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165255 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Lehet, hogy elmondtam már párszor különben, de ahogy mozgott a szem bennem azt az érzést keltette, szóval mint ha félelmet mutatna ki...úgy tűnt, mint ha félne... és végülis eddig nem volt olyan fontos, hogy lássuk a szemet és az sem, hogy a szem mennyire figyel... talán ezért is akarta PJ hangsúlyozni... Szóval szerintem TÖKÉLETES lett... szuper...nálam beváltotta a hozzáfűzött reményeket! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165254 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Tarathradiel írta:

Alyr Arkhon írta: Úgy hogy némi felhő övezi a Barad-dúr tetejét (ahogy már a 2. rész elején is) és onnan egyszer kivillan a Szem amit már a 2. részben is láttunk. Nem kéne hozzá reflektor...


Hát lehet hogy így IS jó lett volna...Bár azt hiszem nem lett volna elég hatásos filmben...De persze az a megoldás még véletlenül sem jó, amit PJ alkalmazott.

Egyébként az tényleg jó volt szerintem is hogy mozgott a szem...


A 2. részben már eljátszottak egy hasonlót Emyn Muilon. Csak a RotKban jobban elájult volna Frodó...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165252 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Alyr Arkhon írta: Úgy hogy némi felhő övezi a Barad-dúr tetejét (ahogy már a 2. rész elején is) és onnan egyszer kivillan a Szem amit már a 2. részben is láttunk. Nem kéne hozzá reflektor...


Hát lehet hogy így IS jó lett volna...Bár azt hiszem nem lett volna elég hatásos filmben...De persze az a megoldás még véletlenül sem jó, amit PJ alkalmazott.

Egyébként az tényleg jó volt szerintem is hogy mozgott a szem...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165249 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Tarathradiel írta: Most nem akarok megint a szokásos dumával jönni, de nagyon sok minden van, ami könyvben leírva működik, filmben viszont nem lenne így...Ez szerintem Szauron szemére is igaz. De akkor egy kérdés, TI hogyan csináltátok volna meg? Úgy hogy az érthető is legyen a közönség számára.


Úgy hogy némi felhő övezi a Barad-dúr tetejét (ahogy már a 2. rész elején is) és onnan egyszer kivillan a Szem amit már a 2. részben is láttunk. Nem kéne hozzá reflektor...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165246 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem külön jó volt, hogy mozgott a szem...
Különben érdekes, hogy sokan így kötnek bele valamibe: "A könyvben nem így volt... A könyvben másképp volt... Nem volt a könyvben..." De bezzeg ami tényleg egyezett azt nem emeli ki senki... A másik fele, hogy olyanba is belekötnek egyesek amik benne voltak a könyvbe... Az már egyéni szocprobléma, ha nem tetszik...
Arról nem is beszélve, hogy ez a Gyűrűk Ura FILM, és nem a Gyűrűk Ura könyv..

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165227 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Most nem akarok megint a szokásos dumával jönni, de nagyon sok minden van, ami könyvben leírva működik, filmben viszont nem lenne így...Ez szerintem Szauron szemére is igaz. De akkor egy kérdés, TI hogyan csináltátok volna meg? Úgy hogy az érthető is legyen a közönség számára.

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165224 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Felagund írta:

Artemisz (Celebthil) írta:

Alyr Arkhon írta: Ami nem tetszett:

- Denethor máglyája,
- A Nagy Homály nem száll le pedig folyton emlegetik
- Minas Tirith falai úgy dőlnek össze mintha csak egymásra lennének rakva a kövek

Eddig igazat adok!

Nade, Eru áldjon meg, Alyrkám, hogy oldottad volna meg másképp a PÁSZTÁZÓ SZEMET, ha nem a "világítótorony"-effekttel?

Én ugyan nem vagyok Alyr (:mrgreen:) de én is tuti, hogy máshogy oldottam volna meg (pl Frodó sztem érzi, hogy mikor "fordul felé" a szem, és mikor nem, és ezt lehetne VELE komentáltatni...)


Na igen...
Még a TTT-ben úgy-ahogy elment Szauron Szeme, és Mordor is (amennyit mutatnak belőle) de A RotKra átrajzolták mindkettőt. (És Gondort is összenyomták, Minas Tirith egész közel került Osgiliathhoz)
Először is, a könyvben végig pára és Homály veszi körül a Barad-dúrt, csak néha-néha bukkan fel, és csak néha villan elő a Szem. Azonkívül a könyvben NEM Frodóra néz Szauron amikor Frodó meglátja a Szem Ablakát, nem is veszi észre, a Morannon fele figyel, különben elkapta volna Frodót útközben.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165148 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Artemisz (Celebthil) írta:

Alyr Arkhon írta: Ami nem tetszett:

- Denethor máglyája,
- A Nagy Homály nem száll le pedig folyton emlegetik
- Minas Tirith falai úgy dőlnek össze mintha csak egymásra lennének rakva a kövek

Eddig igazat adok!

Nade, Eru áldjon meg, Alyrkám, hogy oldottad volna meg másképp a PÁSZTÁZÓ SZEMET, ha nem a "világítótorony"-effekttel?

Én ugyan nem vagyok Alyr (:mrgreen:) de én is tuti, hogy máshogy oldottam volna meg (pl Frodó sztem érzi, hogy mikor "fordul felé" a szem, és mikor nem, és ezt lehetne VELE komentáltatni...)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165137 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
:!:

Tolkien írta: Fölemelte a kezét, és halkan, de tiszta hangon jelentette ki: – Szarumán, a botod kettétört – egy roppanás, s a kettétört bot kihullott Szarumán kezéből, s a feje odaesett Gandalf lábához. – Menj! – mondta Gandalf. – És Szarumán felüvöltött, arcra esett és bekúszott. E pillanatban nehéz, csillogó tárgy zuhant le fentről. A vaskorláton, épp mikor Szarumán otthagyta, irányt változtatott, majd hogy el nem találta Gandalf fejét, s odazuhant mellé, a lépcsőre. A korlát megcsendült, kettétört. A lépcső megrepedt, izzó szikrákat vetett, de a golyónak semmi baja nem esett; legurult a lépcsőn. Fekete, de belül tűzvörös kristálygömb volt. Irányt vett az egyik pocsolya felé, de Pippin utánaszaladt, és felvette.
– A gyilkos gazember! – kiáltotta Éomer. De Gandalf nem zavartatta magát. – Nem, ezt nem Szarumán dobta ki – mondta. – Még csak nem is az ő parancsára történt, azt hiszem. Az egyik fenti ablakból jött. Ez Kígyónyelv uram búcsúlövése, gondolom, de célt tévesztett.


Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165121 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Gandalf írta:

Én bízom benne, hogy Szarumánt Gríma fogja megölni (ha nem is a Megyében). De min vesznek össze?

Eláruljam?
SPOILER![size=9:1768vcz6]Hasonló a jelenet, mint a könyvben a Zsáklaknál, csak itt Théodred meggyilkolása szárad Gríma lelkén...[/size]SPOILER VÉGE!
Biztos, hogy Gríma öli meg szarumánt (elvágja a torkát, s azután esik le a toronyról).

Nekem személy szerint tetszik ez a megoldás. A Megye megtisztítása nélkül nem nagyon lehetett volna jobban megoldani.
De ez a palantír dolog akkor is érdekes. Ha nem dobják ki, akkor Szarumánnál kell lennie, mielőtt leesik. Mégis, mit csinál vele az erkélyen? Kivitte a fényre, hogy jobban lásson? :D

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165085 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Én bízom benne, hogy Szarumánt Gríma fogja megölni (ha nem is a Megyében). De min vesznek össze?

Eláruljam?
SPOILER![size=9:1rum811c]Hasonló a jelenet, mint a könyvben a Zsáklaknál, csak itt Théodred meggyilkolása szárad Gríma lelkén...[/size]SPOILER VÉGE!
Biztos, hogy Gríma öli meg szarumánt (elvágja a torkát, s azután esik le a toronyról).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165071 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Hát jobb híján Gríma kénytelen a palantírt kidobni, ha meg akart szabadulni Gandalftól :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165068 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Aldarion írta: Szerintem se Szarumán, se Gríma nem dobja ki feleslegesen ki a palantírt. :roll: :

Ki mondta, hogy feleslegesen dobja ki?! A könyvbe se csak úgy kidobták ok nélkül... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #165056 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ulmo írta: A könyvben igen. De a bővítettben valószínűleg Szarumánnal együtt fog leesni, aztán elgurul...

Lehetséges, ez a legrégebbi teória. (Meg persze ott az a kép a felnyársalódott Szarumánnal... :roll: ) De azt is lehet tudni, hogy PJ vagy ötféleképpen leforgatta Szarumán halálát. Szvsz a bővítettbe pedig (mivel az kifejezetten a Könyv rajongóinak készül) nem ugyanazt teszi bele, amit a moziváltozatba szánt, hanem valamilyen szinten próbál megfelelni az elvárásoknak. Láttam is valahol egy képet Grímáról, késsel a kezében... Én bízom benne, hogy Szarumánt Gríma fogja megölni (ha nem is a Megyében). De min vesznek össze? Egyértelműnek tűnik a palantír kidobása.
Persze ez csak elmélet, meg találgatás, majd a bővítettből kiderül.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165047 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Gwaleriol írta:

Iowa írta:

Aldarion írta: A palantír meg hogyan kerül a vízbe, mikot a TTT-ben még szilárdan áll, egy obszidián asztalon? :x Szarumán előtte zsonglőrködött vele és váletlenül kiesett az ablakon?

Ha logikusan belegondolsz megkapod a választ. Mivel eredetileg úgy volt, hogy Szarumán is benne lesz, gondolom Ő dobta volna ki a vízbe (ahogy a könyvben is volt, hogy ledobta)... a válasz pedig az, hogy biztos kihajította... persze ezt most nem láttuk, de a bővítettben talán erre is fény derül.

Nem Szarumán dobja ki, hanem Gríma.

Szerintem se Szarumán, se Gríma nem dobja ki feleslegesen ki a palantírt. :roll: Ha meg a "Szarumán hangja" rész alatt értitek a kidobást, akkor elég fura lenne, hogyha PJ annyira megváltoztatná azt a jelenetet. Bár minden lehetséges :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165046 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Ulmo írta: A könyvben igen. De a bővítettben valószínűleg Szarumánnal együtt fog leesni, aztán elgurul...

Kiesik, vagy kilöki Gríma? Mindenesetre biztos tök jó lesz.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165043 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Gwaleriol írta:

Iowa írta:

Aldarion írta: A palantír meg hogyan kerül a vízbe, mikot a TTT-ben még szilárdan áll, egy obszidián asztalon? :x Szarumán előtte zsonglőrködött vele és váletlenül kiesett az ablakon?

Ha logikusan belegondolsz megkapod a választ. Mivel eredetileg úgy volt, hogy Szarumán is benne lesz, gondolom Ő dobta volna ki a vízbe (ahogy a könyvben is volt, hogy ledobta)... a válasz pedig az, hogy biztos kihajította... persze ezt most nem láttuk, de a bővítettben talán erre is fény derül.

Nem Szarumán dobja ki, hanem Gríma.


A könyvben igen. De a bővítettben valószínűleg Szarumánnal együtt fog leesni, aztán elgurul...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165039 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Gwaleriol írta: Nem Szarumán dobja ki, hanem Gríma.

Köszi a javítást, szóval akkor Gríma... nem emlékeztem pontosan... gondolom a bővítettben is így lesz akkor...hiszen be volt nekik tervezve egy hét perces rész... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165037 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Iowa írta:

Aldarion írta: A palantír meg hogyan kerül a vízbe, mikot a TTT-ben még szilárdan áll, egy obszidián asztalon? :x Szarumán előtte zsonglőrködött vele és váletlenül kiesett az ablakon?

Ha logikusan belegondolsz megkapod a választ. Mivel eredetileg úgy volt, hogy Szarumán is benne lesz, gondolom Ő dobta volna ki a vízbe (ahogy a könyvben is volt, hogy ledobta)... a válasz pedig az, hogy biztos kihajította... persze ezt most nem láttuk, de a bővítettben talán erre is fény derül.

Nem Szarumán dobja ki, hanem Gríma.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165028 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Aldarion írta: A palantír meg hogyan kerül a vízbe, mikot a TTT-ben még szilárdan áll, egy obszidián asztalon? :x Szarumán előtte zsonglőrködött vele és váletlenül kiesett az ablakon?

Ha logikusan belegondolsz megkapod a választ. Mivel eredetileg úgy volt, hogy Szarumán is benne lesz, gondolom Ő dobta volna ki a vízbe (ahogy a könyvben is volt, hogy ledobta)... a válasz pedig az, hogy biztos kihajította... persze ezt most nem láttuk, de a bővítettben talán erre is fény derül.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165026 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Artemisz (Celebthil) írta: A TTT-ben jobban megoldották, hogy hangsúlyozták a tündék távozásának közelségét! Itt mér nem jött ez át annyira? :evil:

Lehet, hogy a bővítettben kicsit nagyobb szerepet kapnak... valószínűleg azért érezni így, mert nem látni ahogy elvonulnak, bár ez sem fedi a valóságot, hiszen csak Arwen fordul vissza a többiek nem, Ők mind Szürkerévbe mennek... Mondjuk személy szerint nem érzem, hogy kevesebb szerepet kaptak volna...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164991 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A palantír meg hogyan kerül a vízbe, mikot a TTT-ben még szilárdan áll, egy obszidián asztalon? :x Szarumán előtte zsonglőrködött vele és váletlenül kiesett az ablakon?

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164989 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák

Alyr Arkhon írta: Ami nem tetszett:

- Denethor máglyája,
- A Nagy Homály nem száll le pedig folyton emlegetik
- Minas Tirith falai úgy dőlnek össze mintha csak egymásra lennének rakva a kövek

Eddig igazat adok!

Nade, Eru áldjon meg, Alyrkám, hogy oldottad volna meg másképp a PÁSZTÁZÓ SZEMET, ha nem a "világítótorony"-effekttel?

Ami a végét illeti, szvsz TÖKJÓ, nekem csak az az 1 bajom, hogy Elrond mintha csak azért lenne ott, hogy feltámogassa Bilbót a hajóra (na, úgy vettem észre, ennek kapcsán is sokan majréztak, pedig szvsz ez is klassz volt, mármint a NAGYON öreg Bilbó).
A TTT-ben jobban megoldották, hogy hangsúlyozták a tündék távozásának közelségét! Itt mér nem jött ez át annyira? :evil:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.163 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére