A sötét oldal

Több
10 éve 7 hónapja #411309 Írta: Schreiner János
Schreiner János válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Tudtommal nem esznek. (Mint ahogy az egyéb lidércek, kísértetek, vámpírok, stb. sem.) Kajára csak nekünk, élő, hús-vér embereknek van szükségünk. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 7 hónapja #411307 Írta: ninom
ninom válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Hali :)

Nem tudjátok, hogy a nazgúlok mit esznek ( ha egyáltalán esznek) ? csak mert ma amikor néztem akkor felmerült bennem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 8 hónapja #407963 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 2 hónapja #363510 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Egy kis topiknekromancia :mrgreen: A Prison Break mai részében (RTL Klub) felbukkan Sala Baker 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310379 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Minath_Ithil írta: miért van az hogy a tolkien fórumon az emberek 90%a imádja az ST-t? és spec utálom.... már a SW-t is utáltam, de ez még rosszabb.....


Szerintem ez nem bűn :D Sőt, legalább van sok közös téma, amiről beszélgetni lehet (Tolkienen kívül is). :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #310374 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ugyan OFF, de miért baj az, hogy a fórumon sokan szeretik a sci-fit? És mellesleg ha valamit utálsz, akkor az pusztán érzelmi alapon van, és nem azért, mert ismered ugyan, de nem tetszik ;) Szóval vagy ne tegyél ilyen kijelentéseket, vagy illesd megalapozott és megindokolt kritikával.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309314 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Minath_Ithil írta: miért van az hogy a tolkien fórumon az emberek 90%a imádja az ST-t? és spec utálom.... már a SW-t is utáltam, de ez még rosszabb.....


kivéételt képezünk kedves Minas_Ithil ;) azt se tudom mik ezek.. (najó, de:) )

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #309257 Írta: Minath_Ithil
Minath_Ithil válaszolt a következő témában: A sötét oldal
miért van az hogy a tolkien fórumon az emberek 90%a imádja az ST-t? és spec utálom.... már a SW-t is utáltam, de ez még rosszabb.....

where once was light now darkness forms, where once was love love is no more..................

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273383 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
OFF

Thereon írta: A viasat sem adja már a Next Generationt?

Csak azt adják :roll: Pedig nekem az a legkevésbé szimpi csapat és történet, pláne, mióta belekeverték az Enterprise sorozatzáró részébe, tök feleslegesen. Legalább azt az egy évadot megismételhetnék az Enterprise-ból, amit kegyeskedtek leadni... na mindegy. Egyébként mozifilm tervben van, a legújabb verzió szerint egy prequelt csinálnának, ami az ENT után játszódna és a Föderáció megalakulásáról szólna. Persze vadiúj gárdával...

ON

Bocsánat, részemről az offolás befejezve :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273377 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Sajna Star Trek egy darabig nem lesz :bawling: De ez aztán már tényleg abszolút off :tongue:


Hát énis sajnálom, de a Star Trek kezd lassan meghalni. Úgy értem: nem forgatnak újra sorozatot, sem pedig filmet. A viasat sem adja már a Next Generationt?

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273376 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Sajna Star Trek egy darabig nem lesz :bawling: De ez aztán már tényleg abszolút off :tongue:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273339 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Ugyan nem teljesen ideillő, de mivel mindenütt offtopic, legalább hazai területen kövessem el :P

John Noble vendégszerepel a Csillagkapu 9. évadának utolsó részében:
www.csillagkapu.hu/hir.php?ID=757


*vinnyog* Szerintem nem off őt a SÖTÉT oldalhoz sorolni... kár, hogy nem Star Trekben lesz, azt még meg is nézném...

Remélem, megeszi valami csúnya fődönkívüli... :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273299 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ugyan nem teljesen ideillő, de mivel mindenütt offtopic, legalább hazai területen kövessem el :P

John Noble vendégszerepel a Csillagkapu 9. évadának utolsó részében:
www.csillagkapu.hu/hir.php?ID=757

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272529 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Noredhel (Voronwë) írta: Ugye EGYSZER (King Kong után) azért lesz Hobbit? :?: :wink:

Lásd: Előzetesek, bemutatók topic.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272527 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta:

3.Aragorn írta:

Alyr Arkhon írta:

uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg


Nem.

ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.


Miééért? :bawling:


Gondolom mert tavaly készült.


Viszont a Szmógos részek nem rosszak...

Ugye EGYSZER (King Kong után) azért lesz Hobbit? :?: :wink:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272517 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

3.Aragorn írta:

Alyr Arkhon írta:

uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg


Nem.

ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.


Miééért? :bawling:


Gondolom mert tavaly készült.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272476 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Már elnézést, de a Hobbit áltrailere hogy kapcsolódik a Sötét Oldalhoz? ;)


Mert galád szötétek becapnak minket... be ám, Drágaszág.

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272467 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Már elnézést, de a Hobbit áltrailere hogy kapcsolódik a Sötét Oldalhoz? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272407 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta:

uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg


Nem.

ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.


Miééért? :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272406 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Alyr Arkhon írta:

uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg


Nem.

ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.


Hmmm :( :crying: :bawling: Ez csak egy álom a részünkről, :P és olyan jó álmodozni róla :wink:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272364 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Erdin írta:

.Elessar király. írta: Csak ezt a 2006 december 19-et nem tudom mire vélni. :lol:

Tudtomal December 19 volt mind három film premierjének időpontja.

Nem. Az 1. részé dec 17, 2. dec 18, 3. dec 19.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272141 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Beleg írta: Sztem mindennek ellenére igen ügyes munka!

Nekem is tetszik, csak kjár, hogy ez egy ideig még nem valósul meg. :cry:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272128 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Sztem mindennek ellenére igen ügyes munka!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272110 Írta: Erdin
Erdin válaszolt a következő témában: A sötét oldal

.Elessar király. írta: Csak ezt a 2006 december 19-et nem tudom mire vélni. :lol:

Tudtomal December 19 volt mind három film premierjének időpontja.

Egy új hatalom van születőben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272084 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Csak ezt a 2006 december 19-et nem tudom mire vélni. :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272076 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

uzg mordor írta: bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg


Nem.

ez egy rajongói trailer, összevágva filmekből. Már tavaly is belinkelte valaki.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #272063 Írta: uzg mordor
uzg mordor válaszolt a következő témában: A sötét oldal
bocs de szerintetek igazi?
ftp.supertux.com/pub/media/trail ... it%20(2006 ).mpeg

pfúj Harry potter!emiatt vetitették késöbb a gyűrűk urát,pusztuljon!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271116 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Beleg írta: És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?

Én a filmről beszéltem! Könyvben persze, hogy nem volt szó ilyenről
Sőt, itt van néhány idézet, hogy volt szeme és látott:
"tetőtől talpig végigmérte őket"
"a másik szemébe fúrta a szemét"
"Senki sem felelt, de látta (mármint Szauron Szája), hogy arcuk szürke a félelemtől,..."

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 napja #271055 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: A sötét oldal

A bővített verzió extrái között volt. PJ mondta, hogy addig gondolkodtak a sisak milyenségén, míg nem jött az az ötlet, hogy Szauron Szája legyen vak!


az oké, hogy PJ szerint vak, de a könyvben nem esik szó sem erről, sem arról. Tehát alapállásból lát. Mire menne Szauron egy vak szolgával?

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 5 napja #270941 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A sötét oldal

olorin.papa írta:

Beleg írta:

Ardathon írta: Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog? :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :sungl:

És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?


Sehol nem szerepelt, hogy Szauron Szája vak, csak az a furcsa sisak láttatja az emberrel

A bővített verzió extrái között volt. PJ mondta, hogy addig gondolkodtak a sisak milyenségén, míg nem jött az az ötlet, hogy Szauron Szája legyen vak!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.519 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére