A sötét oldal

Több
19 éve 6 napja #270888 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Beleg írta:

Ardathon írta: Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog? :D :D:D:D:D:D :sungl:

És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?


Sehol nem szerepelt, hogy Szauron Szája vak, csak az a furcsa sisak láttatja az emberrel

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #270886 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Beleg írta:

Ardathon írta: Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog? :D :D:D:D:D:D :sungl:

És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?


Tényleg , akkor én azt sem értem ,hogy amikor beszélt ránézett arra akihez beszél. Látnoki képesség :D

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #270885 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ardathon írta: Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog? :D :D:D:D:D:D :sungl:

És azt észrevettétek, hogy a filmben elvileg Szauron szája vak, de mikor Aragorn előreléptet, akkor pontosan követi a fejével, mintha látná?

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 6 napja #270876 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Csak én érzem ugy, vagy tényleg elégé vicces amikor Szauron szája elég érdekes szájszerkezetével vigyorog? :D :D:D:D:D:D :sungl:

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270793 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Gwareth írta: Ugluk a film mejik részében található mert már nemnagyon emléxem rá.

A Két Toronyban, ő ótja le Grishnákot, mikor meg akarja enni a hobbitokat, a másikat meg meg is öli ("A félszerzeteket nem esszük meg!")

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270786 Írta: Gwareth
Gwareth válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ugluk a film mejik részében található mert már nemnagyon emléxem rá.

Gwareth

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hete #270143 Írta: uzg mordor
uzg mordor válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Miért tünt el az öszes feketebeszédes oldal? darktongue.cjb.net,lugburz.com,radhandorcs.org? tudja valaki a választ?

pfúj Harry potter!emiatt vetitették késöbb a gyűrűk urát,pusztuljon!!!!!!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267972 Írta: Rion Pendragon
Rion Pendragon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Éljen a sötét oldal! :urukhai2: :urukhai2: :urukhai2: :wormtounge1: :sauron1: :sarumane1: :urukhai1: :urukhai1: :urukhai1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266432 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Mert nem is ő játszotta, hanem Nathaniel Lees, téves az infó az oldalon ;)

Köszi. :) ;) Kicsit furcsálltam mondjuk, de miért ne játszhatott volna? Viszont, mint kiderült, tényleg nem. :D :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266407 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Mert nem is ő játszotta, hanem Nathaniel Lees, téves az infó az oldalon ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266402 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ízisz írta: Ezt a linket még GilGolwen linkelte a Képek-hez régebben, szvsz nagggyon jó oldal!!

www.theargonath.cc/pictures/spli ... reens.html

Itt van pár "rossz szereplő", meg mindenki! :D

OFF:
Jééé, nem is tudtam, hogy Uglukot Typho kapitány [SW 2-3-ban Padmé testőre :) )] játszotta! :D
MOHA rúlz. :) )) [size=9:3rid6v99](meg a MOHAA is :P )[/size]

ON

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266377 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Mordori Országos HangAnyag, egész pontosan :)

A tolkien.hu Fan Fiction > Humor közt fellelhető asszem. Kötelező! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266373 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Raia Aiwart írta:

Mornambar írta: Első nazgúl, második nazgúl.....
Ez ismerős a MOHA anyagaiból :D


Bocsikánat, de a MOHAA nekem A Medal of Honor játékot jelenti jelenleg. :oops: Miröl is van szó?

hehe, épp ezért nem két A van a végén. Amúgy vmi Mordori hanganyag mittoménmi, itt a főoldalon volt anno ilyen beszélgetés, abban volt első nazgúl, második nazgúl, stb. :D :D :lol:
Hm, jó nagy pangás van, mindenki táborozik, ejnye-bejnye :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266371 Írta: Raia Aiwart
Raia Aiwart válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Mornambar írta: Első nazgúl, második nazgúl.....
Ez ismerős a MOHA anyagaiból :D


Bocsikánat, de a MOHAA nekem A Medal of Honor játékot jelenti jelenleg. :oops: Miröl is van szó?

Ne becsüld le a semmittevést, a céltalan kószálást, a hallhatatlan dolgokra való odafigyelést, és a senkinek sem ártást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265584 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Első nazgúl, második nazgúl.....
Ez ismerős a MOHA anyagaiból :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265546 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Hát, tudod, mint a színdarabokban...
Első nazgúl, második nazgúl...

:mrgreen:

Amúgy no offense ,)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265541 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Felagund írta:

cortez71 írta: Na, nagy Tolkienosok eh :P
Attëa, Cantëa, stb. ezek azt jelentik, hogy első, második, harmadik quenyául :D


Bár nem vagyok nagy quenyás, de az 'attea' szvsz 'második'-at, a 'cantea' meg 'negyedik'-et jelent

igen, azokat jelenti, de nem akartam elkezdeni qurnya nyelvtant írni, de ha nagyon akarod, elkezdhetem. amúgy meg csak illuaztráláképp írtam, mert amúgy 2 quenya név van, a többi pedig csak felsorolás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265540 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A sötét oldal

cortez71 írta: Na, nagy Tolkienosok eh :P
Attëa, Cantëa, stb. ezek azt jelentik, hogy első, második, harmadik quenyául :D


Bár nem vagyok nagy quenyás, de az 'attea' szvsz 'második'-at, a 'cantea' meg 'negyedik'-et jelent

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265537 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Az "Úlairi" név a Szilmarilokban is említve van. Ez a quenya (asszem) nevük. Kb ugyanaz mint black speechül a nazgúl.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265407 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Na, nagy Tolkienosok eh :P
Attëa, Cantëa, stb. ezek azt jelentik, hogy első, második, harmadik quenyául :D
Vmi alapja tutkó van, nemtom, nekem megvan az összes ilyen Nazgúl, a játékban meg nem is igazán a nevük számít :)
Amúgy igen, kaphatók M.o.-n, minden Camelot üzletben (Pesten jónéhány van belőlük), különböző kiszerelésekben lehet őket venni. Ha vkit érdekel, írjon privit, ott bőven ki tudom fejteni, mivel d'Agent vagyok, szal nekem a munkám ennek a kártyának, a decipher termékének a népszerűsítése :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265398 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Beleg írta: Az Úlairë után az a nevük akar lenni? Vagy valami mást jelent?

És a Black Lord, Black Predator, stb. feliratok csak szerepjátékos ötletek, vagy van valami alapja? Gondolom előbbi!


Úgy tudom, hogy egyedül a főnazgul-helyettesnek tudjuk a nevét "eredeti" forrásból, ő pedig Khamul. A többi "kitaláció" :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265397 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Az Úlairë után az a nevük akar lenni? Vagy valami mást jelent?

És a Black Lord, Black Predator, stb. feliratok csak szerepjátékos ötletek, vagy van valami alapja? Gondolom előbbi!

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265394 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Jók ezek a képek, de még mindig nem derült ki, ki van az álarc mögött. Habár úgy gondolom, statiszták...

Ezeket a kártyákat Magyarországon is forgalmazták?
Honnan lehet beszerezni? :oops:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265364 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
(Csak zárójelben jegyzem meg, hogy nazgúlok, nem nazgűlök ;) Az ű vsz valamelyik hibás nyomtatású könyv miatt csúszhatott be, amiben a 'kupolás u',

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265363 Írta: Erdin
Erdin válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ízisz írta: Ezt a linket még GilGolwen linkelte a Képek-hez régebben, szvsz nagggyon jó oldal!!

www.theargonath.cc/pictures/spli ... reens.html

Itt van pár "rossz szereplő", meg mindenki! :D

Jó oldal, de sajnos a Nazgűlökre nem tér ki (kivéve a boszorkánynagyúr)

Egy új hatalom van születőben!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265064 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ezt a linket még GilGolwen linkelte a Képek-hez régebben, szvsz nagggyon jó oldal!!

www.theargonath.cc/pictures/spli ... reens.html

Itt van pár "rossz szereplő", meg mindenki! :D

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264504 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
A Boszorkányurat valójában többen is alakították, Lawrence csak az utolsó filmben volt ;) Mark Ferguson (Gil-Galad) is beugrott pl. a jelmezbe, még az elején, amikor kiderült, hogy az eredetileg kiszemelt színész klausztrofóbiás és nem bírta a jelmezt 8) , illetve egy Brent McIntyre nevű színész is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #264276 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ízisz írta: No, hát mi lesz Szauronnal és bandájával?? :roll: :roll:

Kihal a sötét oldal?

Kik játszották a nazgulokat a filmben? Mindig más statiszták, vagy van valahol lista a kilencről? :?:

Én csak azt tudom, hogy a Boszorkányúr és az az ork, amelyik lenyilazta Boromirt, ugyanaz a színész. Lawrence Makoare-nak hívják, és új-zélandi őslakos (maori)!
A többiről nem tudok semmit, bár érdemes megnézni a film végén a stáblistát, biztos szerepel ott a nevük.

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #263949 Írta: Ízisz
Ízisz válaszolt a következő témában: A sötét oldal
No, hát mi lesz Szauronnal és bandájával?? :roll: :roll:

Kihal a sötét oldal?

Kik játszották a nazgulokat a filmben? Mindig más statiszták, vagy van valahol lista a kilencről? :?:

"Az élet álom, melyből felébredés a halál.... "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.502 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére