A sötét oldal

Több
20 éve 4 hónapja #187907 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Palantíros kép nagyon rulz, remélem Denethornak is lesz...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #187894 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Sil írta: Vadiúj Decipher-kártya: a Boszorkányúr egy palantírral...
www.theonering.net/scrapbook/view/12830


Wow! Jól néz ki...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187641 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Vadiúj Decipher-kártya: a Boszorkányúr egy palantírral...
www.theonering.net/scrapbook/view/12830

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187526 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
A jelmez nagyobb, mint a benne levő ember ;) Gólyaláb és hasonlók egészítik ki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187521 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Meleth_lin írta: Ki van abban a Szauron jelmezben, hogy ilyen eszméletlen magas?!? 8O :D

Szerintem valami NBA-es!!! :D :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187508 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ki van abban a Szauron jelmezben, hogy ilyen eszméletlen magas?!? 8O :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187497 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ugyan, Ancalima, ne vedd a szívedre ;) és szerintem senki nem szánta bántásnak.

Ami Szauront illeti, azt hiszem, sejtem, mire gondolsz - legfeljebb szólsz, ha mégsem :P A 2002-es bonni Ring*Conon volt egy Szauron, és arányaiban tényleg karcsú, de nézd a magasságát is :D De az az egy biztos, hogy a benne levő ember nem tölti ki teljes egészében a jelmezt ;)

Szauron és a Gyűrűlidércek
Szauron hátbatámadja Craiget :D
Craig észreveszi a turpisságot :lol:

Bár a lebernyeg miatt itt nem látszik karcsúnak... hmmm... töröm a fejem, mi van még...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187489 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Neeee! Ne bántsatoook!!! :bawling: Hehe, izé, lehet hogy csak egy rajongó beöltözött (bár a képen a páncél elég igazinak tűnik... :lol: ), ez egy ilyen izé. :oops: Na most már értitek, mi? :twisted: Szóval egy ilyen pózolós. Tehát nem jelenet a filmből. És az benne a poén, hogy olyan vékony. Leeresztett kézzel áll... :idea: :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #187173 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ancalima Anarórë írta: Egy Szauronos képet keresek a filmből, amin Szauron páncélban van, és feltűnően vékony... :oops:

Ha meg tudod mondani, kb. melyik jelenetnél van, esetleg tudok segíteni ;)
Egyébként pedig miért ne látszhatna karcsúnak? Arányaiban ugyebár sokkal nagyobb az embereknél, és nem tudjuk, mettől meddig tart a páncél ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186927 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ancalima Anarórë írta: Egy Szauronos képet keresek a filmből, amin Szauron páncélban van, és feltűnően vékony... :oops:

Nekem sem tünt vékonynak a film egyik jelenetében sem.. :?: :?: :?: Már sokszor nem nagyon mutatják...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186915 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Ancalima Anarórë írta: Egy Szauronos képet keresek a filmből, amin Szauron páncélban van, és feltűnően vékony... :oops:


Vékony? Olyan van? Sala Bakert elnézve nemigen... mármint nem tüncösen...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186913 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Egy Szauronos képet keresek a filmből, amin Szauron páncélban van, és feltűnően vékony... :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184280 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Köszi Cerebrum! Én most kaptam meg ezeket a képeket, és nem tudok minden topicot végignézni... Bocs! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184257 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Szegény bücsü, mindenhol leszólják... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184246 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

büzsü2003 írta: Kaptam egy laza képet...

www.warofthering.net/photoforum/ ... 521&page=1


Ez már volt... nem is olyan régen több topicba is be lett téve

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184238 Írta: Aldaron (büzsü)
Aldaron (büzsü) válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Kaptam egy laza képet...

www.warofthering.net/photoforum/ ... 521&page=1

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177135 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Sala és Lawrence a TORn Oscar Party-ján:
www.ianreviews.com/lotr/weblogs/ ... CS4299.jpg
www.ianreviews.com/lotr/weblogs/ ... CS4304.jpg :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175825 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Tinúviel!Tinúviel! írta: Én megnéztem én nagyon atom! Szerintem Craig elég beteg ezen a videón! persze jó értelemben... :lol:


Teljesen egyetértek Veled, de nagyon nagy az a videó :lol:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175782 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Alyr, ehhez a videóhoz mindenképpen frissíteni kell a Real Playert, nekem lejátszáskor le is töltött valami frissítést... Próbáld meg leszedni a Real legfrissebb telepíthető verzióját, és azzal együtt vidd haza a letöltött videót.

Real téma befejezve...


Jelenlegi eszközeimmel ez nem lehetséges...
(itt csak korlátozott felhasználó vagyok, és cdt írni csak bonyolultan tudok a rendszeren keresztül)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175597 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Alyr, ehhez a videóhoz mindenképpen frissíteni kell a Real Playert, nekem lejátszáskor le is töltött valami frissítést... Próbáld meg leszedni a Real legfrissebb telepíthető verzióját, és azzal együtt vidd haza a letöltött videót.

Real téma befejezve...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175522 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Én megnéztem én nagyon atom! Szerintem Craig elég beteg ezen a videón! persze jó értelemben... :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175458 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Egyetértek. Nagyon jó, nézd meg Alyr :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175156 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Akkor elhiszem...
A realplayer nem túl penge ezeken a gépeken...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175145 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Pár napja még működött a link... De feltettem nektek ideiglenesen ide:
hugoweaving.uw.hu/test_256k.rmvb
5,59MB, és Real Player kell hozzá, de tényleg haláli... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175134 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Aldarion írta:

Penngaladiel írta: www.addtell.com/NorthWesternesse/test_256k.rmvb

Kb. 5 MB, de megéri :D

valamiért nem tudom letölteni :evil: :crying: :bawling:


Én sem...

Pennie, megnéznéd, jó-e a cím?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #175084 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: www.addtell.com/NorthWesternesse/test_256k.rmvb

Kb. 5 MB, de megéri :D

valamiért nem tudom letölteni :evil: :crying: :bawling:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174949 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
A nazgúlsikolyt elég sokminden adta össze, nem csak Craig, de Philippa is sikítozott, ezt összekeverték mindenféle más hangokkal (táblák karistolása és hasonlók) 8)

Íme egy kis ízelítő a nazgúlsikolyból Craig előadásában, bár ez nem sikerült olyan jól, mint amit pl. az Istroconon mutatott be 8) , ha ráveszem magam megint a fél szoba átrendezésére, akkor azt is valahogy megpróbálom megosztani veletek, de addig ez:

www.addtell.com/NorthWesternesse/test_256k.rmvb

Kb. 5 MB, de megéri :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174848 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A sötét oldal
A sivítást Craig csinálta, de természetesen meg van effektelve! Amúgy hallottuk is élőben, de nem hajlandó elárulni a teljes trükköt, picit nazgulsikítani én is tudok, csak utána berekedek. Ő mondta az I. részben Arwennek "Give us the Halfling, She-elf", és ott nincs agyoneffektelve az a mély repedtfazék hang... Hihetetlen orgánuma van a palinak...
Amúgy Beleg is prímán tud hangképezve mindenféle szövegeket mondani, a "Give us.." neki is szuperül megy :) , be is mutatta Craignek.

De ácsi, ez itt nem a Haldír topic

Nahszóval sminkelés: azt tudjuk, hogy Lurtz születéséhez 11! órát sminkelték Lawrence-t, amúgy napi 4 órácska elég volt az átváltozáshoz.
Ezt a Weta szakemberei Bonnban élőben is bemutatták, hát, nem semmi...

Szombati Ork:
www.farbgalerie.de/ringcon2003/15_11_2003/making_ork/000_049/
2. rész:
www.farbgalerie.de/ringcon2003/15_11_2003/making_ork/050_099/

Vasárnapi ork:
www.farbgalerie.de/ringcon2003/16_11_2003/making_ork/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174788 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal
A visítást is ő csinálta?
Nem valami effekt?

affektáló tüncihang:
Boszorkányúr
"Lécci állj már félre onnan, te cukifiú, a madárkám-lelkem ma még alig evett... naaaaa, most mééér vágtad le a fejét? Hogy megyek én haza? Csak nem arra célzol, hogy gyalogoljak a vadiúj csizmámban?!"

Gothmog
"Az ember ideje lejárt... nincs egy fésűd?"

"Csendesen... gyorsabban... ne olyan hevesen, elkenem a sminkem..."

"Az egész város retteg... mert látják, milyen szép vagyok"

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174786 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Supersonica írta: El tudom képzelni az affektáló uruk-okat :lol: ROTFL
"Léccike, ideadnád azt a kis csini ezüstszínű páncélcuccost?" :lol:



Bocsika!!!

Amúgy belegondoltatok már, hány órán át vakolhatták ezt a szerencsétlen színészt?! 8O
Durva!

Még vmi:
Tudna vki kártyákat/képeket mutatni nekem a nazgúlkirályról?
Szvsz olltári jóra sikeredett!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.549 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére