A sötét oldal

Több
20 éve 7 hónapja #172402 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Reinatha írta: :D Easterling-power...yeah!! :D

...oh...

...ohh...

...miiiiiiiiiiii...

...sigh...

...es ok hol voltaaaaak??...

...apadanyadidejojjonhehehe...

...meg te is...

...veteran?? ...na neeeeee...


ÖÖöö... az első 4 kép olyan mintha egy db keletlakót körbefényképeztek volna és különböző szögekből készült képek lennének...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172395 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172282 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Sajnos nem bővíthető :bawling: Ez van. Minidiscre meg azért nem akarom fölvenni, arról sokkal körülményesebb gépre másolni... Majd igyekszem fölvenni a lényeges dumákat.


Hát ez feletébb kellemetlen :roll: De azért sok sikert hozzá :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172266 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Sajnos nem bővíthető :bawling: Ez van. Minidiscre meg azért nem akarom fölvenni, arról sokkal körülményesebb gépre másolni... Majd igyekszem fölvenni a lényeges dumákat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172258 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Fölvettem a kívánságlistára :D De első menetben Craig Parker hangjára koncentráltam :P Kár, hogy csak 40-45 percet tudok fölvenni :(


Ok. Köszi :) Hajrá :wink:
Egy nagyobb bővítő kártya a diktafonba megoldaná az idő gondodat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172253 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Fölvettem a kívánságlistára :D De első menetben Craig Parker hangjára koncentráltam :P Kár, hogy csak 40-45 percet tudok fölvenni :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172243 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Hummmm... Jók ezek a felvett cuccok :D A holtak királyától "Az út zárva van..." nincs meg véletlenül?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172239 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Felagund, legközelebb megpróbálok olyat is fölvenni :D

De addig Alyr örömére, néhány újabb részletecske (feldolgoztam a maradék felvételeket :P ):

rtlmail.hu/pozo/feast44.mp3

rtlmail.hu/pozo/prey44.mp3

rtlmail.hu/pozo/noman44.mp3

rtlmail.hu/pozo/searats44.mp3

rtlmail.hu/pozo/aintdead44.mp3

Amúgy nem Nyusziii, hanem Nnnnnyuszi :lol: (perme rettentően sajnálja, hogy nem jutott eszébe fényképezkedni a nagy melákkal, amikor lehetősége volt rá :bawling: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172112 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Tud valaki valamilyen sample-t (hű de randa szó :roll: ) mutatni a haradiak nyelvéből? Mert ami a filmben van, az nagyon tetszik (hangzásra)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172111 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Haliho!! :D

Nocsak, megvannak az edes Easterlingjeim??
De en meeeee'nem latom oket a filmben?? :cry:

Amugy az en uj kedvencem a cutie pie Orchie, aki Gothmogot kisergeti Pelennor mezejen. Kicsit Lurtzy-feeling, de sokkal cukibb. Ha valaki talal rola screencapture-t vagy Decipher-cardot, akar el is e-mailezheti nekem :D .

Sonica: :lol: ...az a hajto :lol: ... a Hardhrimek fegyverzete/pancelzata amugy fantasztikus :twisted: ...

Pen: nyehehe...Witchking ruleZ!! Benneteket nem emlekeztet kicsit a Scream-fele maszkra az a sisak :wink: ?

Dark greetZ!!

PS: Jaj, elfelejtettem...Holtak Kiralya - uahhh!! Na, o a masik favoritom!! Ize...nyusziiiiiii :twisted: ...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172089 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Palimir írta:

Penngaladiel írta: Egy umbari kalóz - ő lenne PJ? :lol:

Még egy umbari kalóz

szvsz nem ő PJ...
amúgy jó lett volna többet látni a kalózokból :P


Bár kicsit off, de megtalálta már vki PJt a filmben?
Vagy kivágta magát?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172083 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Egy umbari kalóz - ő lenne PJ? :lol:

Még egy umbari kalóz

szvsz nem ő PJ...
amúgy jó lett volna többet látni a kalózokból :P

Minden megtörténhet... még az is ami nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172066 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Egy keletlakó - ők vajon hol voltak a filmben? A könyv szerint Théoden az ő vezérüket öli meg és elveszi a zászlójukat, mielőtt a nazgúl lecsap, és a megvadult és megsebesült Hósörény leveti magáról...


Nnnnyuszi!!!!! 8) :lol:

Most ennyire volt időm, majd még mazsolázok :D


Nyusziiii????

A keletlakók szvsz beszóltak Szauronnak ezért ork-kaja lett belőlük... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172019 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Ha már a Decipher oldalán járok, íme néhányan a Sötét Oldalról:

A Holtak Királya - na jó, ő határeset... :P

Egy umbari kalóz - ő lenne PJ? :lol:

Még egy umbari kalóz

Hát ebből nem sok látszik, de jó a ruhája és a fegyverzete :lol:

Egy keletlakó - ők vajon hol voltak a filmben? A könyv szerint Théoden az ő vezérüket öli meg és elveszi a zászlójukat, mielőtt a nazgúl lecsap, és a megvadult és megsebesült Hósörény leveti magáról...

Gorbag

Nnnnyuszi!!!!! 8) :lol:

Most ennyire volt időm, majd még mazsolázok :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172005 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Jelenlegi gonosz kedvencem:

shop.decipher.com/Images/CardImages/LOTR-EN07152.jpg

HÁT NEM ÉDES?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171835 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Alyr, egyelőre ezt tudom prezentálni, de ha legközelebb megyek moziba, ígérem, megint beizzítom a diktafonomat :D

rtlmail.hu/pozo/nazgul44m.mp3
rtlmail.hu/pozo/sagratgorbag44m.mp3

Van még egy felvétel, de azt még nem vágtam meg, és balga módon bele is dumáltam :( de azért lesznek még ilyenek 8)


Nem baj, én is tudom vágni meg efféle, csak a szgépen olyan a hangrögzítő, hogy hiába dugom bele a filhallgatót, csak szörnyen halk és rossz felvételeket csinál...

Hűűű, izzítsd, a sötét oldallal kapcs hangocskák mind érdekelnek... (pl: "ne állj nazgúl és prédája közé" )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171725 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Alyr, egyelőre ezt tudom prezentálni, de ha legközelebb megyek moziba, ígérem, megint beizzítom a diktafonomat :D

rtlmail.hu/pozo/nazgul44m.mp3
rtlmail.hu/pozo/sagratgorbag44m.mp3

Van még egy felvétel, de azt még nem vágtam meg, és balga módon bele is dumáltam :( de azért lesznek még ilyenek 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #171623 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Gothmog "ars poeticája" a filmből, a hang Craig Parkeré, aki Haldírt játszotta az első két filmben:
rtlmail.hu/pozo/gothmog44m.mp3


Hmmm...
Ilyeneket tudsz még linkelni?
(idézeteket a filmből)
nagyon király amikor powerpointba berakom aláfestésnek... :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170493 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Akkor folytatom a mazsolázgatást :lol:

Lawrence és Lurtz:
www.theonering.net/scrapbook/view/8660

Egy pár kép azért Saláról is :cool2:
www.theonering.net/scrapbook/view/7087 - köhm.... :oops:
www.theonering.net/scrapbook/view/7095 - egy kis bolondozás :lol:
www.theonering.net/scrapbook/view/4427 - na még ezt mára :D

Végre megtaláltam a TORn chatjét Lawrence-szel:
www.theonering.net/events/logs/030802.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170489 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #170486 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Sziasztok, dragaszagok!!

Vegre eljutottam idaig!!
Remelem, most valoban a 'sotet' topikba irok, nem lesz semmi - a legutobbihoz hasonlatos - malor :lol: .

Elhoztam nektek kedvenc Lurtzy Baby - kepemet...
Mit mondjak...mar csak ezert megerne, ha lealdozna a mobiltelefonok korszaka... Mit nem adnek erte, ha egy fulkebol Lurtzy csapna le ram...*darksigh*...

www.theonering.net/scrapbook/movies/characters/lurtz/view/8585

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169856 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Gothmog "ars poeticája" a filmből, a hang Craig Parkeré, aki Haldírt játszotta az első két filmben:
rtlmail.hu/pozo/gothmog44m.mp3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167380 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Penn, EZT csak Neked ;) és Reininek :D

Hedge, ha lesz ilyen alkalom, pls. szóljatok nekem is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167256 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Penngaladiel írta: Hedge, asszem, egyelőre nincs máshol szó a témáról, valami olyan topikban kellene beszélni róla, amit többen látogatnak, de nem keveredik el a téma az egyéb hozzászólások tömkelegében...

Esetleg egy külön e célra létrehozott topicban? 8)

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167255 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Egy klassz háttérkép a Boszorkányúrról:
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2857839.pict

Hedge, asszem, egyelőre nincs máshol szó a témáról, valami olyan topikban kellene beszélni róla, amit többen látogatnak, de nem keveredik el a téma az egyéb hozzászólások tömkelegében...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167251 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Mornambar írta: Merész ötlet...
Egy enyhébb: a szinkronosokkal se lehetne egy chat v. topic?

Hát ha van rá érdeklődés, szerintem biztos örömmel elválallnák! Foglalkoztok valahol ezzel a témával? Mert akkor átmegyek oda :)

~ Une lumi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167249 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: A sötét oldal

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166878 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Sonica talált egy nagyon klassz galériát a Ring*Con 2003-ról, van néhány kép a jelenlévő "rosszfiúkról" (Lawrence Makoare, Sala Baker) is:
www.ringcon-fotos.de/pages/index2.htm

Itt pl. az orkkészítés fortélyait lehet megfigyelni:
www.ringcon-fotos.de/pages/16-11-03-1.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164792 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal
Salával legközelebb ezen a rendezvényen lehet találkozni Londonban, de más vendégek is lesznek ;) :

www.londonfilmandcomiccon.com/

Ez meg Sala IMDb-s lapja:
www.imdb.com/name/nm1019674/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164758 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A sötét oldal

Mornambar írta: S ez a szinkronokkal lenne jó, vagy elvileg a színészekkel is?

Elvileg bárkivel, gyakorlatilag azzal, aki erre hajlandóságot mutat. Meg kell keresni őket, és ha vállalják, akkor meg kell beszélni egy időpontot. Valószinűleg ez nem lehetne több 10-15 percnél, és ha külföldi színészekkel szervezzük, akkor a résztvevőknek tudniuk kell angolul. De szerintem ez nem csak a Sötét oldal olvasóit érinti, hanem másokat is, úgyhogy a témát át kellene költöztetni valami alkalmasabb topikba szerintem. Valaki esetleg felvállalja, hogy kapcsolatba lép a színészekkel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére