A HOBBIT

Több
11 éve 3 hónapja #409313 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Itt a felirat nélküli verzió:


Bard tisztára úgy néz ki, mint Orli a Karib-tenger kalózaiban... :P Thranduil rúlz, Tauriel viszont nekem annyira nem jön be, olyan, mintha fel lenne töltve a szája. A tünde harcosok mozgása meg eléggé videojátékszerű. A sárkány szvsz teljesen rendben van, John Howe képei alapján ezt lehetett várni (Benedict meg majd életre kelti).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409310 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Pfú hát mit ne mondjak eléggé vegyes érzéseim vannak az előzetes után.
Negatívumok:
- Úgy néz ki itt sem lesznek túlságosan realisztikusok az akciójelenetek.
- Legolas fejével mit történt? Mint ha a Beowulf című filmből lépett volna ki. :lol:

Ami tetszett:
- A hangulat sokkal komorabb, mint az előző filmben. (Legalábbis a képsorok alapján.)
- A zene szerintem nagyon jó alatta, remélem a filmben is benne lesz, nemcsak az előzeteshez készült.
- Evangeline Lilly. :mrgreen:

És hát a sárkány... Alapból nekem tetszik, de még eléggé kidolgozatlannak tűnik (a szeme például), csalódnék, ha ez lenne a végleges változat is. A koncepció viszont szerintem baromi jó. Mindenesetre várós nagyon a film még annak ellenére is, hogy nekem az első rész egy picit csalódás volt.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409309 Írta: dini82
dini82 válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Nekem összességében nagyon tetszik.Tauriel is jó szerintem,bár Legolas kicsit más,de azért minél többször nézem meg annál jobb.Így is nagy kedvencem marad.Viszont Smaug nekem tetszik.Legalább nem az a Sárkányszíves forma,hanem más,félelmetesebb.Thranduil is tök jó.Már nagyon várom!!!Szerintem ütős kis trailer :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409308 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Szép-szép, meg váó, de ez nekem még mindig túl műanyag, és igen, a mozgás néhol valóban "Tom és Jerry"-s, különösen a végén, ahogy ott pattognak a jónépek... Komolyan nem értem. Gollamra ment el minden CGI-ra félrerakott pénz?

Smaug nekem se tetszik. Oké, kb. olyan a feje, mint Tolkien eredeti rajzán, de abból kiindulva, hogy pár éve olyasmiket pedzegettek, hogy a Hobbitban majd aztán végre olyan sárkányt fogunk látni, amilyet még korábban soha, hát ahhoz képest ez eléggé soványka... Jó, okés, ez persze még csak a trailer, kár lenne előre leírni, majd kiderül a moziban milyen lesz, de erős a gyanúm, hogy nálam továbbra is a Reign of Fire sárkányai maradnak az etalonok.

Kb. amúgy a LotR és a Hobbit viszonya olyan ilyen szempontból, mint a Jurassic Park filmek első és harmadik része. Az első részbe még ma sem lehet belekötni, totálisan "élethű" dinókkal, ott még meglátszik, hogy nem borult el a mérleg a CGI felé, a harmadik rész viszont már teljesen műanyag (bár legalább a fizikájuk maradt a régi).

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409307 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Hmm, nem rossz kis trailer. Kicsit sok Tauriel meg Legolas van benne, de sebaj. De a sárkány nekem annyira nem bejövős. Meg nagyon-nagyon látszik, hogy CGI. Remélem a filmben nem lesz ez ennyire feltűnő. :roll:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409306 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Huhú, a hangulata ütős! :)

Ami aggodalomra ad okot, hogy látszólag a fizika megint úgy fog működni, mint a Tom és Jerry-ben (lásd: kőóriások és Koboldvár az első részben), de remélem, hogy legalább egy fokkal jobban megközelíti majd a realitást, mint az előző film.

Kicsit sok a tünde és kevés a Bilbó, de ez a filmben nyilván nem így lesz.
Részletes elemzés majd később, most melóhelyen vagyok. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409305 Írta: Balin
Balin válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Hát furcsán néz ki,de szerintem nem baj. Én inkább attól féltem hogy klasszikus inkább a sok PC-s játékból ismert sárkányt kapunk.Nem baj ha különleges.

Amúgy nekem tetszik így első látásra.Mintha itt is lenne az a Thrainos jelenet a börtönből (1:16-nál) lehet, hogy ide teszik és nem az első bővitetjébe?

"Ködlő hegyeken túl,
mély barlangon, tág üregen túl..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409304 Írta: Nasarhon
Nasarhon válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Lehet hogy én voltam nagy elvárásokkal de Smaug a végén, egy kicsit kiábrándított...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409302 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409289 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Poszter, jejeje, állítólag a hivatalos! Íme

Ezenkívül jó hír, hogy a tréler június 11-én kedden jön, magyar idő szerint este 7-kor! (Ha jól számoltam át a 10am PDT-t CET-re. 8-) )

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409288 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409285 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

.Elessar király. írta: Valamilyen formában biztosan fogják mutatni, de szerintem csak annyira, mint az első rész prológusában. Végülis érthető, hiszen ennek a résznek Samug lesz a legnagyobb dobása úgymond, annak idején Gollamból, vagy a balrogból sem mutattak túlságosan sokat. Szóval én csak azt tudom elképzelni, hogy esetleg hátulról mutatják majd, vagy csak az árnyékát, vagy legjobb esetben megmutatjákaz egészet, de csak olyan rövid ideig, hogy azt a pár képkockát egyetlen videószerkesztővel sem lehet majd kiaragadni. :D

Vagy csak a hangját...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409284 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Ilúvatar Gyermeke írta:

.Elessar király. írta: Gondolom a sárkány nem lesz benne, de a hangjára azért kíváncsi lennék. :)


Nagyon csalódott lennék, ha nem mutatnák a sárkányt... Speciel ő a címszereplő a 2. részben, elég ciki, ha nem látjuk a trélerben. :roll:


Valamilyen formában biztosan fogják mutatni, de szerintem csak annyira, mint az első rész prológusában. Végülis érthető, hiszen ennek a résznek Samug lesz a legnagyobb dobása úgymond, annak idején Gollamból, vagy a balrogból sem mutattak túlságosan sokat. Szóval én csak azt tudom elképzelni, hogy esetleg hátulról mutatják majd, vagy csak az árnyékát, vagy legjobb esetben megmutatjákaz egészet, de csak olyan rövid ideig, hogy azt a pár képkockát egyetlen videószerkesztővel sem lehet majd kiaragadni. :D

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409281 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT

.Elessar király. írta: Gondolom a sárkány nem lesz benne, de a hangjára azért kíváncsi lennék. :)


Nagyon csalódott lennék, ha nem mutatnák a sárkányt... Speciel ő a címszereplő a 2. részben, elég ciki, ha nem látjuk a trélerben. :roll:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409277 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Thereon írta:

Gandalf írta: (Azt azért őszintén remélem, hogy Sauron nem jelenik meg az Öt Sereg Csatájában egy "feltámasztott" zombi-Smauggal, mert az már ultragáz lenne...)


Like Arthas as Lich King? :twisted:


Esetleg egy Fekete Ancalagon? :)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409276 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

.Elessar király. írta: Arról van esetleg valami info, hogy kb miket fognak megmutatni a trailerben? Gondolom a sárkány nem lesz benne, de a hangjára azért kíváncsi lennék. :)


Sajnos már titoktartás kötelez, így nem árulhatok el róla semmit sem. ;) De ezt a kis időt már bírjátok ki türelmesen! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409273 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Arról van esetleg valami info, hogy kb miket fognak megmutatni a trailerben? Gondolom a sárkány nem lesz benne, de a hangjára azért kíváncsi lennék. :)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409269 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409256 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Június 12? 8-)
Forrás

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 3 hónapja #409246 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409224 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: (Azt azért őszintén remélem, hogy Sauron nem jelenik meg az Öt Sereg Csatájában egy "feltámasztott" zombi-Smauggal, mert az már ultragáz lenne...)


Like Arthas as Lich King? :twisted:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409204 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Ilúvatar Gyermeke írta:

Gandalf írta: Ugye, a három nagy sztoriszál három csúcspontot kínál nekünk:
- Smaug halála
- Dol Guldur ostroma/a Feketemágus kiűzése
- az Öt Sereg Csatája
Ebből az utolsó egészen biztosan a harmadik filmbe kerül.
De mi a helyzet a másik kettővel? Ha mind a három csúcspont a harmadik filmre maradna, akkor a második filmhez nem lenne elég "puskapor". Gyanítom, hogy az első és a második közül legalább az egyik a második filmben fog megtörténni.

Abszolút egyetértek.
Szerintem a 2. rész a Feketemágus kiűzésével fog kicsúcsosodni. Az utolsó jelenet viszont az lehet, hogy Smaug rátámad a törpökre, bezúzza a Titkos ajtót, azok bemenekülnek a hegy gyomrába, míg Smaug dühödten Tóváros felé veszi az irányt...


Persze, az is lehet (és itt most csak találgatok), hogy a három potenciális csúcspont-eseményből kettőt összevonnak egymással:
Smaug az Öt Sereg Csatájában (brr!) vagy Dol Guldurnál (brr!), esetleg a Feketemágus komoly szerepet játszhat az Öt Sereg Csatájában (esetleg ő küldheti rá a törpökre a seregeket...)?
És akkor csak két csúcspont-esemény jut a két filmre (mindegyik filmre egy-egy). Jacksonból sok mindent kinézek, és a fantáziám határtalan! :lol:
(Azt azért őszintén remélem, hogy Sauron nem jelenik meg az Öt Sereg Csatájában egy "feltámasztott" zombi-Smauggal, mert az már ultragáz lenne...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409192 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Ugye, a három nagy sztoriszál három csúcspontot kínál nekünk:
- Smaug halála
- Dol Guldur ostroma/a Feketemágus kiűzése
- az Öt Sereg Csatája
Ebből az utolsó egészen biztosan a harmadik filmbe kerül.
De mi a helyzet a másik kettővel? Ha mind a három csúcspont a harmadik filmre maradna, akkor a második filmhez nem lenne elég "puskapor". Gyanítom, hogy az első és a második közül legalább az egyik a második filmben fog megtörténni.


Abszolút egyetértek.
Szerintem a 2. rész a Feketemágus kiűzésével fog kicsúcsosodni. Az utolsó jelenet viszont az lehet, hogy Smaug rátámad a törpökre, bezúzza a Titkos ajtót, azok bemenekülnek a hegy gyomrába, míg Smaug dühödten Tóváros felé veszi az irányt...

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409186 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Apa, kezdődik! / Folytatódik:
www.stuff.co.nz/dominion-post/news/86924...iramar-Hobbit-studio
8-)

A Sherlocknak meg ma volt az utolsó forgatási napja a szünet előtt, úgyhogy most már Martin is mehet vissza hobbitkodni... ;) (Úgy tűnik, Steve Lawes múltkor folyamatosan értette azt a +5 napot, nem erre a hétre.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hónapja #409181 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Peter Jackson írta: "Back on set for our last Hobbit pick ups. Our last ever Tolkien pick ups, in fact. It's going to be an intense few weeks, but we're looking forward to shooting some powerful scenes with our great cast. Our next blog is coming soon!"


Fordítás:
Visszatértünk leforgatni az utolsó felvételeket A hobbithoz. Tulajdonképpen ez a legutolsó Tolkien-forgatásunk. Intenzív lesz ez a néhány hét, de már várjuk, hogy a remek stábunkkal leforgassunk néhány erőteljes jelenetet. Hamarosan jön a következő videóblogunk!

Forrás:
www.facebook.com/photo.php?fbid=10151626....141884481557&type=1

Fotó:
fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-a...558_1909359372_n.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
11 éve 4 hónapja #409177 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Aiya!

Lentebb olvastam egy spoilert valaki haláláról, szvsz remek csucspontja lehetne a második résznek! :lájk:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #409174 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Ilúvatar Gyermeke írta: Már régóta foglalkoztat az a kérdés, hogy vajon PJ mikorra időzíti Smaug halálát? Ha a 2. film végén hal meg, akkor az egyszeri mozilátogatónak úgy tűnhet, ezzel vége is a sztorinak, hiszen a történet főgonoszának annyi... Ezért gondolom, hogy inkább a 3. rész elején fog ez bekövetkezni.
Mit gondoltok?


No, ez egy igen-igen érdekes kérdés.

Annyi előnye mindenképpen lenne, ha Smaug halálával végződne a második film, hogy sokkal kerekebb története lenne, lezártabb, mint A Két Toronyé volt. Viszont a hátrányai: túl sok mindent kellene belesűríteni a második filmbe, a harmadik filmhez meg alig maradna anyag.

Ha viszont a harmadik filmben hal meg Smaug, akkor a második résznek nehéz csúcspontot találni a végére. Hacsak a Dol Guldur történetet nem akarják lezárni a második végén, amit kötve hiszek, ahhoz túl lassan halad ez a szál.

Ugye, a három nagy sztoriszál három csúcspontot kínál nekünk:
- Smaug halála
- Dol Guldur ostroma/a Feketemágus kiűzése
- az Öt Sereg Csatája
Ebből az utolsó egészen biztosan a harmadik filmbe kerül.
De mi a helyzet a másik kettővel? Ha mind a három csúcspont a harmadik filmre maradna, akkor a második filmhez nem lenne elég "puskapor". Gyanítom, hogy az első és a második közül legalább az egyik a második filmben fog megtörténni. De még változhat a véleményem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hónapja #409173 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Már régóta foglalkoztat az a kérdés, hogy vajon PJ mikorra időzíti Smaug halálát? Ha a 2. film végén hal meg, akkor az egyszeri mozilátogatónak úgy tűnhet, ezzel vége is a sztorinak, hiszen a történet főgonoszának annyi... Ezért gondolom, hogy inkább a 3. rész elején fog ez bekövetkezni.
Mit gondoltok?

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.583 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére