Arwen (Liv Tyler)

Több
21 éve 3 hónapja #124652 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Júúúj,ma láttam egy csajt,aki hasonlított Livre,de nagyon. :D
A szemei hasonlítottak a legjobban. :wink:
Szépek a képek :)

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124129 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jajjjj, de szépek!
Lányok figyelem! A sminkes profin alkalmazta a hogyan csináljunk vastag szájból keskenyebbet (2.kép), a fény nem volt jó? :twisted: Szerintem maradhatott volna a szája...

Hogy tetszik nekem ez a békés egymás mellett élés!!!
Pusszantás mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124111 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123823 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ma az m2-n lesz a Cuki hagyatéka, ismétlés jövő vasárnap!

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123760 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dace, az azért tény, hogy Liv pályája úgy indult, hogy szerepet kapott egy Aerosmith klipben... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123755 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
szerintem nem valószínű... 8)
tetszett ez a : "Tylerrel kapcsolatban..."
de tényleg
OFF
és én téged különben is "ismerlek"
ON
:confused2:
de szerintem akkor sem olyan a színész pálya,
(saját tapasztalataim szerint)(amik nincsenek) hogy jajj ugyan ny***unk már be Steve Tylernek azzal, hogy Livike megkapja a szerepet...
eszedbe se jusson azt hinni, hogy ezzel leszóltalak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123654 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A nevem azért Arwen Scarlett, mert ez a két név tetszett (Scarlettnek még a karaktere és a színész is aki játszotta), a könyvben pedig Arwen is szimpi volt.
Tylerrel kapcsolatban leginkább azért vannak előítéleteim, mert nem önerőből érte el, hogy színész legyen (azért remélem, a GYU3-ba nem rakják be Aerosmith zenéjét :wink: ).

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123651 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Arwen Scarlett írta: Aiya!
Nemtudom, hogy hallottátok-e, de a modellből lett színésznőcskéket vállfáknak is szokták nevezni (de szemét vagyok) :D

Hallod-e, ha ennyit f*od Livet, akkor miért Arwen a nicked? Vagy tán a könyvbeli Arwenhez képest nem ütötte meg a mércédet? :wink: :roll:
Amúgy miért vállfa? :hein:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123649 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Aiya!
Nemtudom, hogy hallottátok-e, de a modellből lett színésznőcskéket vállfáknak is szokták nevezni (de szemét vagyok) :D

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123550 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem rossz az a bábu...
Artemisz, egyetértek veled! Arwen szerepe amúgy is tényleg nagyon nehéz, mert alig van támpont a karakter milyenségét illetően.
Gondolom, ez is isemrős
Szép

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123531 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
az utolsó elég jó szerintem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123482 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ismerős mi?
www.paulshipper.com/b2.html
elf-glitter.net/arwenf/arwenfigure.jpg - 8O
elf-glitter.net/arwenf/gallery.html
[size=9:37jg5o2o]A kis vitához:sztem Sil célzását inkább humorosan,javító hatásúan kéne felfogni,nem hinném,hogy meg akarna alázni :roll: [/size]

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123454 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Arwen Scarlett írta: Dace: mi a megalázás abban amit Sil írt? Én meg azt nem szeretem ha beleugatnak abba amit írok, főleg egy olyan, aki nemsokkal régebbi tag nálam.

Ui:bocs Undómiel...

Én csak megpróbáltam finoman felhívni Dace figyelmét, hogy talán nem kéne ilyen sarkos kijelentésekkel elvenni az újak kedvét a fórumozástól... :roll: Főleg, hogy ő se olyan hűderégi, emlékezhetne rá, milyen volt... :wink: [size=9:3ru1gh6v]
(Igaz, a Nyelvek és Írások topicban már rutinná váltak az "olvass vissza!", "nem igaz, hogy nem tudod elolvasni a topic tetejét!", meg az "olyan, hogy tünde nyelv, nem létezik" jellegű reagálások, de most nem ott vagyunk... :wink: ) [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123444 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Artemisz eddig kerestem a legmegfelelőbb kifejezést Livre:CSUPA LÉLEK AZ ARCA!!!Köszi!Mondjuk sztem néhány megvilágításban olyan érdekes a fejformája(ez csaj a GyU-ban van),de szvsz szép!!

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123443 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

IDE HALLGASSATOK!!
Liv Tyler ÓRIÁSI NAGY SZÍNÉSZNŐ!!!!!
Ahhoz képest, hogy milyen fiatal, még inkább, ahhoz képest meg pláne, hogy modellből lett színésznő...
Na, jó, lehet, hogy az elején apuci kicsit megadta neki a kezdőlökést, de ő ezt maximálisan túlteljesítette és kamatoztatta, nem pedig visszaélt vele, mint a legtöbb 2.-3. generációs színészpalánta!
Szerintem csodálatosan játszik, és CSUPA LÉLEK AZ ARCA, márpedig vajmi keveset ér a legtökéletesebb szabályos szépség is, ha üres!!! (más kérdés, hogy sztem akkor már nem is szépség..)
Arwent is nagyszerűen játssza, márpedig ez tényleg szörnyű nehéz!
Gondoljátok csak el: egy 3000 éves tünde "idő érlelte bölcsességét" és komolyságát megjeleníteni, hogy közben ne látsszék se túl elvontnak, se túl hidegnek!
Livnek ez sikerült! És mindezeken felül csak úgy sugárzik belőle az odaadás és a lágyság!!
Na, kb ez a véleményem! Lehet vitatkozni!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123439 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen Scarlett:

Ha azzal is baj van szerinted, hogy a szeme nem szürke, akkor megnyugtathatlak: van, hogy szürke, csak szerintem nem kéne mindig változtatnia a kontaklencséje színét! :wink:
Ja, + 1 kérdés: nem tudjátok, milyen Liv eredeti szemszíne :?: (Már sokfélét láttam a képeken, és ezen nem csak a LoTR- osokat értem... :twisted: )

Ui.:Arwen Scarlett: Esküszöm, hogy a fentit csak viccnek szántam (bár a dolog igaz), és egy csepp sértő szándék sem volt benne. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123432 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dace: mi a megalázás abban amit Sil írt? Én meg azt nem szeretem ha beleugatnak abba amit írok, főleg egy olyan, aki nemsokkal régebbi tag nálam.

Ui:bocs Undómiel...

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123431 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen Scarlett: lehet, hogy nem olyan hiper-szuper tehetséges, de nagyon szép, és Arwen karakterénél szerintem ez az egyik elsődleges szempont. Hoztam némi Arwen-artot:
twilight-reverie.net/cerinamroth/art14.jpg
twilight-reverie.net/cerinamroth/art21.jpg
twilight-reverie.net/cerinamroth/art23.jpg
twilight-reverie.net/cerinamroth/art22.jpg

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123424 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Talált. De javaslom mindenki vegye kicsit magára :wink: . Egyébként tényleg feldobjátok a topicot, és nem akartam durvulni (törlés, ilyesmi). Csak szolidan...
Ja, és én sem akartam senkit sem bántani, csak annyit kértem, ne hülyézzük le a másikat. Anyukátok sem örülne neki...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123408 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
nem neked mondták (gondolom)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123245 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Aiya Undómiel!
Nemhiszem, hogy sértő lett volna amit írtam, csak a véleményemet mondtam el.

Ha közlendőmmel bárkit is megbántottam, akkor nem mondtam semmit :wink:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123194 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Rendben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123181 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nyomatékosan megkérek, hogy ne durván és ne adj' Isten sértőn fejtse ki a véleményét, különben kénytelen leszek az oda nem illő hozzászólásokat törölni.

A többiek pedig ne hagyják magukat provokálni. :wink: A megalázás pedig ismeretlen szó, illetve számomra az, a fórumon belül...

Egyébként én nagyon örülök, hogy ilyen sokan látogatjátok ezt a topicot, csak ne hurrogjuk le a másikat... Neki is lehet véleménye, még ha homlokegyenest eltérő is.

Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123039 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta:

Dace írta: lerágott csont

- állapítja meg Dace, aki már több mint egy hónapja fórumozik, így hát emlékszik az első esőcseppre, az első makkra, és még látta a csillagok alatt a régi sötétséget, amelyben nem volt félelem...
:evil3: :tongue: :mrgreen:


nem, csak emlékszem, hogy ezt már én is mondtam, és akkor sem érdekelt senkit :wink:

De örülök, hogy mindig ilyen nagy erőkkel akarsz megalázni :wink:
óriási jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123032 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Dace írta: lerágott csont

- állapítja meg Dace, aki már több mint egy hónapja fórumozik, így hát emlékszik az első esőcseppre, az első makkra, és még látta a csillagok alatt a régi sötétséget, amelyben nem volt félelem...
:evil3: :tongue: :mrgreen:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123016 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Arwen Scarlett írta: Dace:lehet, de én nemrég regisztráltam és még nemtudom mi itt a vélemény.

olvass vissza :twisted:

a másodikon nagyon szép, az elsőn nem is tudom
olyan meggyötrődött
habár lehet is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123010 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122982 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dace:lehet, de én nemrég regisztráltam és még nemtudom mi itt a vélemény.

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122967 Írta: Dace
Dace válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Arwen Scarlett írta: Aiya ilquen!
Nem szeretnék megbántani senkit, de szerintem Liv nem egy tehetséges színésznő, legalábbis az apja nélkül nemsokra ment volna (az érzéki csalódásban azért jól játszott). A könyv teljesen másképp írja le Arwent "...csillagfényű szeme szürke, mint a felhőtlen éj, tekintete mégis királynői, pillantása töprengő tudásról árulkodik..."
Na sziasztok:

Arwen Scarlett

lerágott csont

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122949 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Aiya ilquen!
Nem szeretnék megbántani senkit, de szerintem Liv nem egy tehetséges színésznő, legalábbis az apja nélkül nemsokra ment volna (az érzéki csalódásban azért jól játszott). A könyv teljesen másképp írja le Arwent "...csillagfényű szeme szürke, mint a felhőtlen éj, tekintete mégis királynői, pillantása töprengő tudásról árulkodik..."
Na sziasztok:

Arwen Scarlett

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.769 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére