Arwen (Liv Tyler)

Több
21 éve 7 hónapja #99967 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Augustine: Mintha igazad lenne :) ))

A paródia ESZMÉLETLEN jo volt, betegre rohogtem magam rajta...

Ki lenne még jó? Én tuti nem :) Hmm..hadd gondolkozzam,..

Sarah Michele Gellar nem hinném....ne a szőke hajat vedd alapul, mert Tolkien szerint sem MINDEN tünde szőke....ugyibár...

Hmm...mit szólnál pl, Famke Janssenhez? Vaagy...GwynethPaltrowhoz?

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99959 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arnyelf: szerintem nem jobb! Ez is egy agyonsminkelt, beállított kép Juliáról, akinek ráasdásul akkor lópofája van (bocs!), hogy rossz ránézni! :x
Livet legalább úgy sminkelték, hogy nem lehetett rajta látni! :? MOndjuk azt én sem értem, hogy mit keresett a filmben 1 olyan mozi után, mint az Érzéki csalódás... :roll:
Szerintetek Julián kívül melyik színészn&#337; illene be tündének?
(Sztem Sarah Mitchelle Gellar az MTV-s paródia után. :wink: :D )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99957 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hmm..Arwen... persze Liv Tyler nem csúnya...de Julia Roberts azon az osszevágott képen kb 1000000x jobb Arwen volt :)

Csak érteném minek kellett a filmbe betenni...

Amugy Girlfriends against Arwen se egy rossz ötlet :) )))))

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99949 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Thaur: Köszi! le is tudnád fordítani? :roll: :wink:
Reinatha: nagyon jók a képek!

Néhány videó a TTT-b&#337;l:
www.lovelylivtyler.com/movies/ttt.shtml

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #99936 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
erwianne: (mellette található a fordítás :) )
Nin o Chithaeglir Ködhegység vizei
Lasto beth daer Hallgassatok a nagy szóra
rimmo nin Bruinen Hangosvíz (Bruinen) áradó vízei
Dan in Ulaer Támadjatok a Gy&#369;r&#369;lidércek ellen

kb ezt jelenti ;)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99925 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem tudja véletlenül valaki, hogy mi szöveget sustorgott Arwen a FotR-ban a Bruínennek, amire az megáradt? :hein: :arwen1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99804 Írta: Reinatha

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99793 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát igen, azért a szépség nem elhanyagolható szempont. :D az Augustíne által berakott képet sok helyen láttam már, szerintem Völgyzugolyban lehet, másra nem tudok gondolni. Lehet, hogy egy változata a hídon álldogálós jelenetnek.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99774 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Aha, de nekem az Arwen-fele 'tetszett 'leginkabb, azert olloztam be ide :P . Szerintem is biztik lehetunk benne, hogy a szereplogarda igy tokeletes, ahogyan van...

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99763 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Igen, de a többi f&#337;bb szerepl&#337;r&#337;l is van ilyen. Hát mit is mondjak...
Most látom csak mennyire jó ez így ahogy van :D
Mármint Liv, mint Arwen :D

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99744 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ezt lattatok??

home.hccnet.nl/neturnia.wallpape ... arwen.html 8O

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99639 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én csatlakozom! Már csak Gorni miatt is! :roll:
www.allposters.com/gallery.asp?aid=954418&item=343910
Ez a kép hol van? :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99487 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én sem. Annyian nem szeretik Arwent a környezetemben. :D Nekem is abban a jelenetben tetszett nagyon, amikor Elronddal volt. Ott a fények is nagyon szépek.
[size=9:2undxvv5]Aug: Eru irgalmazzon annak aki feleségül merészelne venni Orli![/size]

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99453 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én ugyan nem csatlakozom :) .

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99360 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Teron írta: Figyeljetek lányok !

A van olyan, hoyg Boyfriends Against Legolas, nincs véletlenül valami Girlfriends Against Arwen?

Nem rossz ötlet :lol:
Akkor bejelentem,hogy most megalakult a GAA (girlfriends against Arwen) egyesület.Csatlakozni vágyók? :D

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99215 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Eomer:az engem is érdekelne...
Szavazások,az elejével ne tör&#337;djetek...
Hahó!!!Figyel itt rám valaki?Tényleg kéne szavazni és már csak 1 %-kal vagyunk lemaradva a Matrix mögött...Ne Hagyjátok már a ROTK-t cserben( www.hardwired.hu )!Amúgy van egy másik is: www.starwars.hu
Itt Liv Tyler és Natalia Portman száll ringbe a rajongók kegyeiért...

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99168 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Eomer: hoyg érted, hogy nem bírta végignézni a csókjelentet? Annyira tetszett neki, hoyg nem bírta látni, hogy mást megcsókol, vagy annyira nem tetszett neki a lány?
Amúgy szerintem a második részben sokkal szebb lett, főleg az a jelenet, amikor sír, majd kicsit megnyugszik és oldalra néz az Elrondr, az annyira aranyosra sikerült...

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99125 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Hát, ezt nagyon elszúrta PJ! Itthon +néztem a TTT-t, és leállítottam Arwennél, és 100, hogy &#337; van ott!! :?
ÚRISTEN: még gondolni sem merek arra, hogy mi lesz, ha +házasodik Orli!!! 8O :evil: :evil: (Vagy VELEM, vagy SENKIVEL!!! :D )

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99082 Írta: Éomer
Éomer válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Niphredil/Szméagol:Nekem ugyan annyira tetszett mint az els&#337; részben.Az egyik haverom nem bírta nézni a csókjelenetet Aragornnal.

Éljenek a Rohirok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99069 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
No jó! Ott volt, de rájöttek, hogy hülyeség, és ezért törölték az egészet. Eleget beszéltünk róla.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99064 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ery: miért? Ez elég fontos dolog! De a lényeg, hogy nem változott harcos tündelánnyá.
Más: kinek hogy tetszett a 2. részben? (kinézet, ruha, haj) Szerintem még szebb volt, mint az elsöben!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99059 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Könyörgöm tegyük magunkat túl azon, hogy Arwent a Helm szurdokba küldte PJ. Azután ezt visszavonva törölte a jelenetet.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99055 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Teron írta: Mi lesz, ha Orlando nősül :) ).


Képzelheted, országos gyásznap, tüntetés az esküv&#337; helyszínén, ereiket felvágó rajongók ;) . Én akkor esnék kétségbe, ha Legolas n&#337;sülne :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99053 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Akkor örülhet a sok Liv csodálása miatt elhanyagolt barátnő :) . Mi lesz, ha Orlando nősül :) ).

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #99029 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98981 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ery írta: Miel&#337;tt teljesen elszabadulnának az indulatok.
Már megint kezdjük belelovalni magunkat egy olyan feltételezés-láncba, melynek kiindulópontja szintén feltételezés.
Nyugodjunk meg.


Én teljesen nyugodt vagyok 8) :lol: :wink: De ez -sajnos-már nem csak feltevés :? :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98918 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
hát ez az! Err&#337;l beszéltem!
Lehet,hogy a b&#337;vítettben mégis benne lesz.
Ery, ne aggódj, nyugodtak vagyunk. De ez már nem feltételezés...

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98911 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na lássuk csak:
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 195091.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 182239.jpg
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 186905.jpg

Hogy érdekes az biztos! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98883 Írta: Eszterprise-Estel
Eszterprise-Estel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Megemlítettem a n&#337;véremnek, hogy eredetileg Arwen harcolt Kürtvárnál. Majdnem hanyatt esett, és közölte, szerencséje PJ-nek, hogy kiszedte.

A remény hal meg utoljára

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #98860 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Miel&#337;tt teljesen elszabadulnának az indulatok.
Már megint kezdjük belelovalni magunkat egy olyan feltételezés-láncba, melynek kiindulópontja szintén feltételezés.
Nyugodjunk meg.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.721 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére