Arwen (Liv Tyler)

Több
20 éve 5 napja #217541 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Én lekéstem, itt Júniusban ment, már nem is adják a mozikban... 8O :oops:

Nagyon remélem, hogy itt még nem volt...!

A Tvr-hetet még nem kaptam meg (a mamám veszi, aztán továbbítja), de a képet láttam a címlapján, és szerintem egy nagyon jó képet választottak!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217279 Írta: Telperien(Ithil)
Telperien(Ithil) válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A 39.heti Tvr hét elején Liv van+belül egy oldalas cikk.

"Hol a ló,a lovas?Hol a kürt,mely megharsant csatajelre?...""...Nyerget a lóra,a kürt szava zengjen!Hajrá,Éorlfiak!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #217011 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én lekéstem, itt Júniusban ment, már nem is adják a mozikban... 8O :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216984 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A Best magzin 36. számában van egy rövid cikk Livről és a tesójáról.
Az új (37.) Nők lapjában pedig egy kétoldalas Jersey Girl (Apja lánya) cikk, sok képpel, és jó kritikát is kapott! Csak épp azt nem írja, nálunk mikor lesz látható...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #216948 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na, azért ennyire ne pörögjeteeek....... 8)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215798 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
De jó, újra lehet pörögni! :) Sajna vége a nyárnak, de azért annyi jó van benne, hogy tudunk újra tracsizni. Tök jóóóóók a képek!

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215471 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ugyanaz az Arwen-kép, sokkal jobb minőségben:
www.warofthering.net/photoforum/ ... 5&size=big

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215345 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
www.abacausa.com/ximagi/search.p ... LER&people []=LIV%20TYLER

És még...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #215332 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta: Új Arwen-kép (legalábbis én még nem láttam):
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=5146

Nagyon szép! Kicsit olyan, mintha tükörbe nézne, és mi azon kersztül látnánk. :)

img-nex.theonering.net/images/sc ... 8_orig.jpg
Azt hiszem, ott még azért nem tartok, hogy ugyanazokat a kozmetikai termékeket szeretném használni, mint Liv.
img-nex.theonering.net/images/sc ... 9_orig.jpg
És azt hiszem, annak is elég kicsi az esélye, hogy olyan (meglehetősen drága) ruhákat varrassak maganak, mint amiket ő hord.
De azért jó tudni, mihez tartsam magam. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215270 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #215257 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Új Arwen-kép (legalábbis én még nem láttam):
www.warofthering.net/photoforum/ ... photo=5146

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214771 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Elenath Edainme írta:

Nimrodel (Melklerien) írta: És még mindig nem láttam képet Liv nagy hasáról!

Nem is nagy... :)

Egyelőre! :wink: Olyan jó nekik! :roll:

Végignézegettem jó sok képet, egy-kettő különösen jó:
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... o=3&page=1 Érdekes frizura…
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... o=1&page=1 Fel se ismertem volna…
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... =18&page=1 A prágai repülőtéren láttam ezt a plakátot hatalmas nagyban, és a repülőn az egyik újságból sikerült kitépnem és hazahoznom egy ilyen képet :wink:
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... =14&page=3 Barátságos ;-)
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... o=4&page=4 A rövid haj szerintem nem állt annyira jól neki
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... =19&page=4 Na, erre se jöttem volna rá…
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... =6&page=10 Ezen a képen olyan öregnek néz ki
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... 20&page=13 Mint valami mesebeli tündérke :)
www.lovelylivtyler.com/gallery/s ... 17&page=15 Hát nem nagyon hasonlítanak

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214711 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ez olyan gyönyörű... :cry: Amúgy asszem decemberre várják. :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214640 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel (Melklerien) írta: És még mindig nem láttam képet Liv nagy hasáról!


Nem is nagy... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214227 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mindenben. A számból veszitek ki a szavakat, gyerekek!!!! :D

Dejjó! Van itt valaki!
Bocsi, hogy így offolok, de a Holtláp több életet rejt, mint ez a topic! :wink:
És még mindig nem láttam képet Liv nagy hasáról!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hete #214143 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Mindenben. A számból veszitek ki a szavakat, gyerekek!!!! :D


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212515 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Artemisz (Erenya) írta: Amúgy a terhességéről szólva, láttam róla pocis képeket, és majd hanyattestem, komolyan, PONT úgy nézett ki amilyennek Arwent képzeltem terhesen! Totális!

:o Hol?Hol?Hol? Énis!Énis!Énis! Tessék nekem mutatni olyan képet! :roll: :P

Arwen:
www.grey-ships.com/Images/Banner ... -water.jpg
www.grey-ships.com/Images/Banners/reforge.jpg
www.grey-ships.com/Images/Banners/reforge.jpg
www.grey-ships.com/Images/avatars/elfangel.gif

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #212354 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211395 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: click here!
mégegy
csinibaba


Jaj, ezek gyönyörűek! KÖSZII! :hello:

Amúgy a terhességéről szólva, láttam róla pocis képeket, és majd hanyattestem, komolyan, PONT úgy nézett ki amilyennek Arwent képzeltem terhesen! Totális!

Az erről szóló novellám a hwfic.fw.hu -n olvasható, Eldarion születése, véleményezni is szabad! ;) Kifejezetten örülnék neki, eddig csak szóbeli ítéletet hallottam rá...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #211349 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Majd' egy hónapja nem jártam erre és azt vártam, hogy oldalakkal leszek lemaradva.

A számból vetted ki a szót! Úgy látszik, nem csak én mentem el nyári álmot aludni. :wink:

homepage.ntlworld.com/morgan.fit ... /arwen.htm Arwenes Filmes fanartok

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210738 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Jó ég, komolyan mondjátok, hogy ekkora a pangás? 8O Majd' egy hónapja nem jártam erre és azt vártam, hogy oldalakkal leszek lemaradva. Ez persze nem olyan rossz, nem vesztek sokat! ;) Gondolom, ti se nagyon fértek hozzá a nethez. Hát, jó nyarat mindenkinek!
És hogy ne legyen teljesen off: nem tudjátok, mikorra várható a baba? Olyan vicces, mindenki mostanában lesz terhes. :D
Hadd vágjak hozzátok pár képet is:
click here!
mégegy
csinibaba

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #210652 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Háttérkép:
www.warofthering.net/photoforum/ ... 5&size=big

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207970 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ejha! Liv, ezentúl nehogy valaha is ilyen szinten túlerőltesd magad! :P ( :twisted: ) Mindenesetre nagyon örülök, hogy nincs nagyobb baj. És a cigis dologhoz is gratulálok! Nem sokan képesek rá, pedig nagyon is fontos!!!! Ezt díjazom.

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207652 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ja, és találtam még valamit:
www.holgyvilag.hu/main2.php?pos=1_10_2&cikk=6985
Egy cikk. Nem sok újat mond, tulajdonképpen semmit, de nem tudom, ti olvastátok-e már.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207222 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Niph/Elentári írta: Amúgy már év elején leszokott a dohányzásról hogy gyermeke egészséges legyen!!!!

Én azt sem tudtam, hogy dohányzott... :oops: :? De még szép, hogy most leszokott!

homepage.ntlworld.com/das.scott/ ... rwen_w.jpg háttérkép
isa.webou.com/img/originalWP/Arwen1b.jpg [size=9:15cy648x](mentés másként)[/size]
isa.webou.com/img/originalWP/arwenaa1b.jpg
isa.webou.com/img/originalWP/lotr3e.jpg

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207189 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
A nyavaly megelőztek!!! De tök jó hogy állapotos!
Amúgy már év elején leszokott a dohányzásról hogy gyermeke egészséges legyen!!!!
Congratulations!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #207104 Írta: Fennasiel
Fennasiel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nézzétek, mit találtam:

A terhes Liv Tyler elájult, de jól van


[IMDB]
július 8. 10:25

Liv Tyler és gyermeke is egészséges, és mindketten jól vannak - nyilatkozta a sztár sajtószóvivője, miután a színésznő vasárnap elájult egy étteremben.
Az öt hónapos terhes Tyler férjével, Royston Langdonnal, valamint Mark Wahlberggel és barátnőjével, Rhea Durhammal vacsorázott a massachusettsi Nantucket Island egyik divatos éttermében, amikor hirtelen elájult. Miután magához tért, férjével együtt felkeresték a helyi kórházat, ahol egy gyors ellenőrző vizsgálat kiderítette, hogy az ájulásnak csak egy kis fáradtság volt oka. A sztár szóvivője szerint "minden rendben van, csak túlerőltette magát a hétvégén. Kicsit sokat napozott és shoppingolgatott a barátnőivel, míg Roy golfozni volt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206946 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Puszi Liv :oops: :wink:

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #206928 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Kicsit megkésve bár, de...
Boldog szülinapot Liv!!!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #205935 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ez az!!! Bulizzunk!!!!!!!!!!! :D
Happy birthday, Lovely Liv! :)

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.714 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére