Arwen (Liv Tyler)

Több
19 éve 10 hónapja #227181 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
De hát a terhes nők gyönyörűek, Felagund! :o h:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227179 Írta: Zsizsik gazda
Zsizsik gazda válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szerintem az tök jó. FQleg a mesélQnek.

üdv Zsizsik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227178 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel (Melklerien) írta: people.aol.com/people/galleries/0,19884,725771_2,00.html


Enna: íme ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227176 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Felagund írta:

Enna írta:

Sil írta: Arwen:
www.warofthering.net/photoforum/ ... 7&size=big


Áááá, nem igazság, hogy valaki ilyen szép legyen. :x Nekem mnér nincs ilyen perfekt profilom?! Ráadásul Liv nem plasztik-baba, amennyire én tudom......


So-so ;)

Láttam én már khm... előnytelenebb képet is róla :D


Kéééérlek, építsd azzal az önbizalmam, hogy belinkeled! 8) :twisted:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227115 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227009 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta:

Sil írta: Arwen:
www.warofthering.net/photoforum/ ... 7&size=big


Áááá, nem igazság, hogy valaki ilyen szép legyen. :x Nekem mnér nincs ilyen perfekt profilom?! Ráadásul Liv nem plasztik-baba, amennyire én tudom......


So-so ;)

Láttam én már khm... előnytelenebb képet is róla :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #227008 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Sil írta: Arwen:
www.warofthering.net/photoforum/ ... 7&size=big


Áááá, nem igazság, hogy valaki ilyen szép legyen. :x Nekem mnér nincs ilyen perfekt profilom?! Ráadásul Liv nem plasztik-baba, amennyire én tudom......

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226861 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Felagund írta:

Nimrodel (Melklerien) írta: Liv háttérképek (Elég érdekesek):
Especially for boys


Szegénykémnek valami csúnyán a lábára eshetett... :twisted:


Off: ha így van, sürgősen a sebészeten a helye...

On: ti hogy képzelitek el Arwen gyermekkorát? Szerintetek milyen kapcsolat fűzhette őt népe többi tagjához?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226850 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen:
www.warofthering.net/photoforum/ ... 7&size=big

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #226344 Írta: Coralie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225837 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Csalódtam volna egy kicsit PJ-ben,ha annyira "félelmetes,céltudatos harcosnak"állítja be Arwent (ami mondjuk lehet hogy szemályiségének egy része)de ő szerintem(ahogy Liv is mondta)inkább egy kis finomságot és nőiességet visz a történetbe! :arwen2:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #225750 Írta: Rochgil
Rochgil válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
én sem hiszem hogy beleillett volna ha Arwent forrúvérű harcosank álítják be pl igazán elrontotta volna a filmet szvsz,a kezdetleges ötlet Arwenről a Helm szurdokban.. mert akkor már aztán télleg eltompította volna jelentőségét a történet szerelmi részében
Arwen igen is bátor volt, máár ha kellett :)
Arwen Éowyn helyében biztos ottmaradt volna a rohani néppel,
s nem ment volna háborúba, de ha megtámadták volna a népét akkor hősiesen harcolna :)

->ha a filmet nézzük pl a gázolónál tökéletesen megmutatkozik hogy Arwen "félelmetes harcos" :D meg a céltudatos Arwen a 3ik részben aki vissszafordul és összekovácsoltatja a kardot stb utal rá.
->a könyvben.. talán Arwen szügség eseténes harciassága nem volt úgy kidolgozva de szvsz érződött. legalább is nekem igen :)


Érzéki csalódás: nem láttam még sajnos :bawling: azt a filmet de már mióta megakarom nézni.. talán majd egyszer már lesz lehetőségem :o )

önreklám: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224803 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Érzéki csalódás a címe, és igen, ebben olyan nagyon vörös a haja..... :itscool:
További szereplők: Matt Dillon, John Goodman, Michael Douglas.
2001-es film, kölcsönzőkben tuti megvan.
Tessék megnézni! 8O 8O 8O :lol: :lol: :lol:

Kis ismertető:
index.hu/kultur/cinematrix/?main&filmid=16836

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224662 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Azt hiszem. Nem valami régi amúgy... De ha németül van... 8)

Mi a magyar címe, nem tudja valaki? Ez az, amiben olyan nagyon vörös haja van?

people.aol.com/people/galleries/0,19884,725771_2,00.html
Babás cikk és kép

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224564 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Azt hiszem. Nem valami régi amúgy... De ha németül van... 8)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224543 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
8) Ez érdekesnek hangzik.......
Van magyar változata?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224527 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta: Mi ez? Valami pihent film? Elvont? Művész? Alternatív? Mit takar az, hogy "beteg"? :roll: :o


A véleményemet...... :lol:
Alapvetően szerintem nagyon jó film, groteszk vígjáték, Liv benne a végzet assonya, aki minden pasit annak rendje és módja szerint meghülyít(de szó szerint!) és őrültebbnél őrültebb dolgokat tesznek meg érte..... 8O :P :wink:
Aki szereti a fekete humort, annak kötelező!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224515 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Mi ez? Valami pihent film? Elvont? Művész? Alternatív? Mit takar az, hogy "beteg"? :roll: :o

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224497 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Ancalima Anarórë írta: Na mit lőttem ma DVD- n??? Na mit? One night at McCool's!!! :D (már csak meg kéne nézni :lol: )


Nagyon beteg az a film...... :lol: :lol: :lol:
Megjegyzem, személyes kedvencem Livtől...szvsz eddig abban volt a legjobb..... :wink:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #224223 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na mit lőttem ma DVD- n??? Na mit? One night at McCool's!!! :D (már csak meg kéne nézni :lol: )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223795 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
na jó, nem félelmetes, de rulezul harcolt. Többször említi a GYK.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223785 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na, erre én is kiwi lennék.
Vagy ez valami szilmarilos dolog?

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223750 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Phaedra/Namarie írta:

Felagund írta:

Phaedra/Namarie írta:
A tünde nők is tudtak harcolni ha kellett, és a Gyűrű keresése szerint a nagymami (Galadriel) félelmetes harcos volt.


:hein:


Mire érted a kérdőjelet?

Más szerintem őbenne (mmint Arwenben)csak akkor támadt fel volna fel a harci kedv, ha a baj az ajtaja előtt lett volna. Azt gondolom, alkatilag nem harcos típus, inkább a töprengő bölcsesség jellemzi.


Hol írja a GYK, hogy Galadriel "félelmetes harcos" volt???

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #223749 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Felagund írta:

Phaedra/Namarie írta:
A tünde nők is tudtak harcolni ha kellett, és a Gyűrű keresése szerint a nagymami (Galadriel) félelmetes harcos volt.


:hein:


Mire érted a kérdőjelet?

Más szerintem őbenne (mmint Arwenben)csak akkor támadt fel volna fel a harci kedv, ha a baj az ajtaja előtt lett volna. Azt gondolom, alkatilag nem harcos típus, inkább a töprengő bölcsesség jellemzi.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223270 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Végülis... Biztos. 8)
([size=9:28ani16p]láttátok? Liv Givenchy sminkreklámban!!!! :D :D [/size] )


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223049 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Enna írta:

Phaedra/Namarie írta: A tünde nők is tudtak harcolni ha kellett, és a Gyűrű keresése szerint a nagymami (Galadriel) félelmetes harcos volt.


Oké, ez lehet így igaz, de jelen esetben asszem, sokkal inkább az Arwen-Eowyn ellentétekről van szó. Nagy hangsúlyt kap a könyvben kimondatlanul is, hogy ők ketten mennyire különböznek egymástól és pont az egyik legfőbb különbség élét üti el ez a kardos jelenet...... Persze ez csak az ébn véleményem.


Létezik az, hogy mindkettőtökkel egyetértek??? :lol:
Arwen szerintem is inkább az az "otthon-ülős" fajta Tündehölgy volt, de baj esetén biztos feltámadt volna benne az a bizonyos Nolda-temperamentum, vagy nem???

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #223041 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Phaedra/Namarie írta:
A tünde nők is tudtak harcolni ha kellett, és a Gyűrű keresése szerint a nagymami (Galadriel) félelmetes harcos volt.


:hein:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222641 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
[size=9:3ksbwoyp]Sikerült szert tennem két Találkozások újságra is. Ha valaki igyekszik begyűjteni minden lehető Liv-cikket, és úgy érzi, ez sem hiányozhat a gyűjteményéből, annak szívesen elküldöm. Ha érdekel valakit, írjon privit.)[/size]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222552 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Phaedra/Namarie írta: A tünde nők is tudtak harcolni ha kellett, és a Gyűrű keresése szerint a nagymami (Galadriel) félelmetes harcos volt.


Oké, ez lehet így igaz, de jelen esetben asszem, sokkal inkább az Arwen-Eowyn ellentétekről van szó. Nagy hangsúlyt kap a könyvben kimondatlanul is, hogy ők ketten mennyire különböznek egymástól és pont az egyik legfőbb különbség élét üti el ez a kardos jelenet...... Persze ez csak az ébn véleményem.

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #222508 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)

Nimrodel (Melklerien) írta: Én azt nehezményeztem kicsit a Filmben, hogy Arwen kezébe is kardot adtak. Ez nem illett bele a bennem kialakult Arwen-képbe.
Furcsa, bennem ez a Lúthien-Arwen hasonlóság nem hiszem, hogy felmerült volna, ha maga Tolkien nem "említi". Tény, hogy én nem a Szilmarilokkal kezdtem, de én úgy érzem, nem volt annyira sok közös vonás az életútjukban. Persze, az meghatározó, hogy egy halandóba szerettek bele, de szvsz ez a két szerelem is nagyon különböző volt.

[size=9:2yatpbxa](Félve jegyzem meg: Liv interjú van a Találkozások c. t-mobilos újságban - a címlapon pedig egy nagyon szép kép róla.)[/size]


A tünde nők is tudtak harcolni ha kellett, és a Gyűrű keresése szerint a nagymami (Galadriel) félelmetes harcos volt.

Mondjuk szerintem se a kardvívás tartozott Arwen legkedvesebb elfogalatságai közé.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.722 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére