Csavardi Samu

Több
21 éve 2 hónapja #129516 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Elcsíptem a díjátadót, ráadásul németül. Mármint az ismétlést. Egész aranyosak voltak. Samu, aki elnézést kér Gollam miatt. Tetszik.
Mi van... meghaltatok? Hol az a sok Samu-rajongó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128927 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nemtudom Mo-n megjelent-e.. (((((((((((((((((((((((((((
Kazaan sincsen fent-((((((((((((((((((((
DE NEKEM KELL AZ A FILM!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128871 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Megtaláltam a film címét, csak az nincs odaírva, mit játszott. :evil:

(Szméagolnak üzenem, ha mégis olvasná: Bocsi, hogy mindig eltérek a témától, ígérem, most már jó leszek. :( )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128857 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Ez egy topic gazdai hozzászólás:
Most nagyon hosszú időre elutazok és csak nagyon, nagyon ritkán leszek, így nem tudok figyelni, egészen őszig, mikor visszatérek. :twisted: Tessék jól viselkedni, ám! :!: 8)
Visszlát! :bawling: :closed:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128846 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ezt a filmet még nem láttam tőle. Megjelent egyáltalán Magyarországon?
Egyszer láttam egy kis részletet a Bulworth (Nyomd a sódert!) c. filmből, amiben szintén szerepel. Teljesen véletlenül törtét: kapcsolgattuk a tv-t, s erre az egyik adón, ahol angol nyelven sugároznak filmeket, ott van Sean! Épp nagyban magyarázott valamit egy lánynak, aki egy idő után elaludt. :D
Ja, és június 23-án, az RTL Klubon 20:05-kor lesz A bátrak igazsága c. film, amiben Sean is feltűnik.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128684 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Rabyn: Én úgy tudom, drogos utcagyereket.

Sean visszaemlékezése a filmről

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128681 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Talán ti tudtok nekem segiteni!!!

Sean a Where the Day Takes You (1992) c fimlmbe MI AZ ÁTKOT ALAKITOTT?? Eddig három tippem van

1. meleg
2. drogos
3. valami alvilági figura
valaki válaszoljon!

kösz ja és itt képek a filmből


www.bagendinn.com/Sean/images/wtd/wtd14.jpg
www.bagendinn.com/Sean/images/wtd/wtd17.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128680 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Nilraen: Őszintén köszönöm. Nagyon hálás vagyok!!!

Az extrákban benne volt, mikor Samu lábát átvágta egy üveg. :bawling: Szegény! Úgy sajnáltam, de azért milyen hősiesen viselte... 8) Milyen "cukipofát" vágott a kamerának. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128658 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!!
Nem tudom hogy be volt-e szurva már (ugyanis előszőr járok erre),de itt letölthetők az MTV. dijátadójának videoi:
www.bagendinn.com/features/mtvmaclips.asp

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128655 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
"Én vagyok az, a te Samud. Hát nem ismered meg Samut?" :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128504 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Ezeket a hozzászólásokat törlöm. Legalább ravaszkodjatok és áradozzatok egy kicsit Sean-ről, meg Samuról... :D

Én most kaptam meg az Eytrás videót, bár még nem néztem végig, de Sean bizonyított, hogy milyen "jó fej". Rajt a volt a műláb és mutogatja, hogy "mi", "hogy", "hol", aztán megszólal: "Szóval tök úgy néz ki, mint az igazi. Jöhet a kisgyerek és mondhatom ez az én lábam." *Mosolyog és "letöri" a lábujját.* 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128439 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nem baj, a lényeg, hogy nyertek a mi imádottjaink! :) Én sajnos nem láttam, csak a képeket róla.

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127968 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Köszi, de pontosan mihez is? Ja, az érettségi. Hiába, hülye vagyok.

Szóval, ki fog nekem mesélni? Igazán tolonghatnátok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127964 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Na, ezt én sem láttam, úgyhogy tényleg lehet róla mesélni. Én csak az Oscaron láttam a mi kis Sean-ünket..., mikor nézett a Miki egérre. :P Hát ott nagyon ari volt.

lázadó: Semmi baj. Őszintén gratulálok!!! :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127937 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Sesy Olórea írta: Egyébként naon kis édes volt Sean a díjátadón, nem? :D


IGEEN, főleg mikor Gollamért elnézést kért :lol: az nagyon-nagyon tetszett!! :wink:

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127904 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ok, mostanában egy kicsit érzékeny vagyok. Na jó, kicsit nagyon. Megértem, hogy a topic neked szent, ha gondolod, lehet nekem is szent. A lázadás csak poén volt, végül is a lázadó lázadjon. Ma nagyon kompromisszumképes vagyok. (Tudom, senkit se érdekel, de leérettségiztem.) Pont ezért nem láttam a díjkiosztót. Meséljetek róla...na, légyszi...

Még valami: engem ez a könyvben és a filmben is nagyon megfogott: "Rettenthetetlen Samu".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127893 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Legjobb képernyőn szereplő csapat :? Vagyis sztem a legjobb összedolgozó csapat... vagy vmi iesmi... Szal akik legjobban játszottak együtt... :oops:

Egyébként naon kis édes volt Sean a díjátadón, nem? :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127890 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hello!

Látam délután az MTV-n a díjkiosztót, és örömmel láttam, hogy a film és szereplői több díjat is kaptak! :cheers: :itscool: :cheers:
De szégyenszemre (angol tagozatos létemre :oops: :oops: ) nem sikerült mindent megértenem. Kisegítene valaki azzal az infó-val, hogy Sean, Elijah és Gollam milyen díjat kapott?

Előre is köszönöm!

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127845 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Hmmm... Samu, jók a képek. Viszont valaki nem tudna ajánlani nekem egy jó részletes filmographiát képekkel? Én mindenütt csak szövegeset találtam... :cry:

lázadó: Senki nem kötött beléd, hidd el (még én sem). Nem akarlak kidobni, a véleményeddel sincs gond. De azzal a mondattal jöttél a topicba, hogy "Jöttem lázadozni!". A topic gazdák allergiásak az OFF topicra, akár lázadók írják, akár mások... :wink: :D Senki sem utál... [size=9:2y1bkddp]Ezek a hozzászólások ki lesznek törölve. Az enyém is.[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127787 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Mi az, hogy ne itt lázadozzak? Most mi rosszat csináltam? Ki akarsz dobni? Különben is én csak érdeklődtem. Vagy a véleményem nem tetszik? :evil: Semmi bajom nincs Samuval, sőt, az egyik kedvenc szereplőm. Csak a könyvet védtem. Szerintem úgy jó a történet, ahogy van. Csak néhányszor írtam, de mindenki belémköt. Igen, én kezdtem. Akkor írok máshova is, de azért nem kell utálni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127704 Írta: Diamond/Samu
Diamond/Samu válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Tesszék, itt van néhány codász KÉP]
images.amazon.com/images/P/B0000 ... ZZZZZZ.jpg
www.z-ride.com/goonies/seas.html
(bocsi, ha már voltak)

"Ha nyitott szívvel fordulunk egymás felé, semmi sem állhat közénk."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127676 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Nem, én nem így gondolom. Samuban olyan rejtett tartalékok voltak,
amik akkor kerültek felszínre, mikor azt hitte Frodó halott. És akkor
megacélozódott az akarata és ura emlékére megpróbálta volna véghez
vinni a tervet, az egyszerűségének segítségével, ha értitek mire
gondolok.
Ez a baj, hogy sokan kevesebbet látnak Samuból, mint ami. Én Frodó
rajongó vagyok mégsem mondhatom ki egyértelműen, hogy Frodó
erősebb.

lázadó: Ne itt lázadozz nekem, mert kénytelen leszek eleget tenni
topic gazdai kötelességeimnek. :wink: :twisted: A név téma nem ide
tartozik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127608 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nem véletlenül került pont Frodóhoz a gyűrű, szerintem csak ő volt alkalmas a feladatra[size=9:yxm6ovw3](dehamostelfogultságrólvanszóüssetekle)[/size] :arrow: Samu bictos elbukott volna...
De Frodó halála csak elszántabbá tette volna...[size=9:yxm6ovw3]szvsz[/size]

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127602 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
szia mindenki!
Na én is jöttem a Sean és Samu rajondok tábortá gyarapitani-)

Szerintem ha Frodo meghal Samu eleve annyira összetört volna, hogy nem lett volna képes elvinni a gyűrűt..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127552 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Helló, jöttem vissza lázadni! Na mi van a nevetekkel? Fognak még valaha is kis Elanorok rohangálni az országban. Samuról meg csak annyit, hogy az úgy van jól, hogy megölte volna Gollamot. Én is megöltem volna. De nem rá volt bízva a Gyűrű, hanem Frodóra, és Frodó nem bukott el. Pont.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126866 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Szerintem Samu már ott elbukott volna, hogy ő bizony megölte volna Gollamot... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126863 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Üdv Mindenkinek!

Gondoljátok, hogy Samunak könnyebb lett volna elhurcolni a Gyűrűt és bedobni, mikor már kétszer is felhúzta, mikor jöttek az orkok és csak a félelem hajtotta?! Vajon Samu erősebb lett volna, csak azért, mert frissen került hozzá az Egy? Frodónak már sikerült egyszer legyőznie az akarat erejével, hogy fel ne húzza, de mit csinált volna Samu? Ő csak gondolhatja, hogy mi megy végben szeretet gazdája lelkében, de még nem érezte át teljesen. Lehet, hogy kivülről úgy látszik, hogy Samu sokkal könnyebben bedobhatta volna, de szerintem még ő sem volt tisztábban azzal, hogy min kell majd átmennie.
[size=9:3ocmusal]/Lehet, hogy butaságokat mondtam, akkor kérlek javítsatok ki. :oops: :roll: /[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126800 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Én nem tudom. :roll: Miközben a könyvet olvasom teljesen az az érzés vesz hatalmába, hogy Samu könnyedébben elintézhette volna a Gyűrűt. Kevesebb ideig volt nála, űzte az Ura iránti szeretete, hajtotta a Gollam iránti düh. És nem utolsó sorban nem veszett ki belőle a hobbitok egyszerűsége, úgy mint Frodóból (valamilyen szinten).
Frodó "kiválasztottságáról" annyit, hogy Gandalf jóformán azt mondja akár Samuhoz is kerülhetne a Gyűrű... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126708 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nem tudom, nem tudom.. sztem ott, a Végzet hegyénél SENKI nem tudta volna bedobni a Gyűrűt, de ezt már sosem tudjuk meg. Amúgy meg Samu vhogy más volt, mint Frodó. Ő jobban képviselte a hobbitokat, mint a Gazdája, aki ugye nem olyan volt, mint a többi hobbit. Sztem Samu mégis vhogy könnyebben szabadult volna meg a Gyűrűtől... de azért az sem véletlen, h az mégis Fodóhoz került.... :roll:

Lara: ez a video is nagyon édes!! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126700 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sean felolvas,nagyon jó :D :wink: 8)
klikk

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.537 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére