Csavardi Samu

Több
20 éve 8 hónapja #163079 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
A héten lesz egy film Sean astinnal, a Terror iskolája a címe. Azt figyeljétek ki, hogy a kedves Samu hogy terrorizál vagy 90 gyereket!!! :wink:

Félreértés ne essék: szeretem Samut, a könyv-és filmbeli egyaránt. számomra a legmeghatóbb jelenetek egyike, amikor a könnyeit nyelve közli galadrielle, hogy akkor ő vagy a hosszú úton megy haza Frodóval, vagy sehogy, és az a szereteteteljes törődés, amivel mindenkit, de különösen Frodót körbeveszi...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163046 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nagyon jók ezek a képek!
Szegény Samu! :cry:
Szerintem a film drámaibb lesz, mint a könyv... legalábbis ahogy PJ-ékat ismerjük.
És már csak 3 nap!!!!! :wink:

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162955 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Gwaleriol írta: RotK[size=9:gsk1nhud] (Lehet, hogy mégsem lesz elég egy csomag zsepi a premierre?)[/size] :bawling:
2
4


Jaj ezen én is elsírtam magam. :cry: Már én is annyira várom.
Amin Frodó is ott van azon olyan gyönyörűek ketten együtt, nem?

Sean milyen édes volt a kislányával! A Hobbitot olvasták! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162953 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hoztam egy pár képet. Nem teljesen újak, de nekem [size=9:1d5satfv](most éppen) [/size]ezek a kedvenceim.
www.bagendinn.com/Group/images/posed/usat09.jpg
www.bagendinn.com/Sean/images/ar ... ement2.jpg
www.canterburyelf.com/seanempirejan04.jpg
www.canterburyelf.com/verizonastin.jpg

RotK[size=9:1d5satfv] (Lehet, hogy mégsem lesz elég egy csomag zsepi a premierre?)[/size] :bawling:
1
2
3
4

THE 2003 SEATTLE FILM CRITICS AWARDS
Best Supporting Actor
Sean Astin , The Lord of the Rings: The Return of the King.


Itt kicsit félreérthető voltam, amint látom. Ennek semmi köze az Oscarhoz, a Seattle-i filmkritikusok díját nyerte el a legjobb férfi mellékszereplő kategóriában.
De nagyon remélem, hogy Oscarra is jelölik! [size=9:1d5satfv](Bár őszintén szólva erre nem sok esélyt látok.)[/size]

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162164 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Sil írta: kep.tar.hu/silmarien/images/pic4095839.jpg

Jaj, előre látom már, ahogy a Samu-rajongók megtört szívvel zokogják tele a mozitermeket... :D
Szvsz Sean (már így látatlanban is :wink: ) nagyon megérdemelné azt az Oscart.
Itt a mi Hősünk:

www.warofthering.net/photos/rotk ... age1.shtml
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge11.shtml
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge19.shtml
www.warofthering.net/photos/rotk ... ge20.shtml

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162150 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
www.imdb.com/features/rto/2004/poll/bestresults Sean nagyon vezet a kategóriájában, de azért szavazzatok rá!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162116 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Alagi írta: Valhol láttam egy képet Samuról és Roziról, csak nem tudom, hogy hol! :oops:

Az elötted lévő hozzászólást nézd meg... :roll:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #162076 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Valhol láttam egy képet Samuról és Roziról, csak nem tudom, hogy hol! :oops:

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161986 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Mind nagyon jó képeket hoztatok! :itscool: Majdnem az összeset lementettem. :roll:
Samu mellékszereplői Oscarra? Hát, ahogy én az akadémiát ismerem nem kapja meg, mégha jelölik is. Ian McKellen sem kapta meg az elsőnél márpedig ő többet szerepelt az elsőben. Seannek nem volt elég alkalma kibontakozni. :cry: Bár ha a bővítettet is belevennék. :wink:

Sil írta: Samu és Rozi esküvője a RotK-ban (nem túl jó minőségű képek, de jobbat nem találtam...):
kep.tar.hu/silmarien/images/pic4095838.jpg


Sil! Imádlak! Ez a mosoly! Elképesztő! Gyönyörű! 8O Elhalálozok! Alig várom már, hogy a filmben lássam! Szó szerint! Én nem karom ezt látni csak várni rá örökké! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161931 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Sil írta: Jan. 9., 21:30-tól az RTL Klub-on A terror iskolája! :wink:
katt ide


Ez egy film?
És meddig tart?

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161859 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
SIL!! IMÁDLAK HOGY SZOLTÁL!!
Nagyon rgéóta vadászom ezt a filmet!! tutti fel fogom venni!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161850 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tinúviel!Tinúviel! válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ha ez tényleg azt jelenti amit Nil mond akkor csatlakozom! Tényleg nagyon-nagyon-nagyon megérdemelné, hogy megnyereje! Hajrá Sean!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161844 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Ha jól értem,ez azt jelenti,hogy jelölték legjobb mellékszereplőnek.Oh,bárcsak megnyerné!Én nagyon szorítok neki! :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161765 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
THE 2003 SEATTLE FILM CRITICS AWARDS

Best Supporting Actor
Sean Astin, The Lord of the Rings: The Return of the King. :hello:

link itt

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161638 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Jan. 9., 21:30-tól az RTL Klub-on A terror iskolája! :wink:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161528 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Samu és Rozi esküvője a RotK-ban (nem túl jó minőségű képek, de jobbat nem találtam...):
kep.tar.hu/silmarien/images/pic4095838.jpg
kep.tar.hu/silmarien/images/pic4095839.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161069 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Hmm, ez még nem azt jelenti, hogy jelölik is, csak gondolom, megy majd érte a kampány. Hajráá! :up: De amúgy az Oscaron biztos ott lesz Sean, az eddigieken is ott volt (és mien cuki vooolt!).

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161063 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Remélem akkor éppen lesz HBOnk ha mégsem akkor valaki vegye fel akönyörgöm

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161054 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Niphredil/Szméagol írta: Valahol olvastam, hogy Seant akarják jelöltetni Oscarra (Legjobb Mellékszerelpő kategóriában) a RotK-ért! :hello:

Szvsz teljesen megérdemelné :itscool: :!:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #161050 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Valahol olvastam, hogy Seant akarják jelöltetni Oscarra (Legjobb Mellékszerelpő kategóriában) a RotK-ért! :hello:
Még néhány videó:

Sean a GenCon-on
Sean a GenCon-on 2
Sean a GenCon-on 3
Részlet a 'Boy Meets Girl' c. filmjéből :wink:
Ez nagyon LOL!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #160935 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158651 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
www.lordoftherings.net/legend/in ... seanastin/
Interjú és videó Samuról.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157857 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Csavardi Samu

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156292 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sziasztok!

Na a topic Gazda is elhanyagolta Samut, :roll: de hát hol van megírva, hogy mindenben követni kell a cúnya topic Gazdit. :wink:
Mindenki isteni képeket rakott be! Amikor a kislányával van, hát azon meg lehet halni olyan édes. :P És igenis van benne valami apukás. De ugyanakkor néha olyan férfias...

Nekem a bővítettbe az tetszett (ill. nem tetszett :wink: ), mikor mondta Gollamnak a magáét és még heccelte is azzal a lembassal. :twisted: De a sós jelenet se volt semmi! :lol: :lol:

Gwaleriol írta: Nekem a képaláírás tetszett a legjobban: "Sean Astin, a New York-i szuperhobbit" :D


De jó! Mondjuk mi már a kezdektől tudjuk, hogy Samu egy hős, igaz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #156279 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
A decemberi Cinema-ban írnak pár sort Sean-ról.

"Három héttel ezelőtt még mindenkinek nagy nyugalomra volt szüksége,amikor a hatalmas áramkiesésnek köszönhetően az egész régióban - New Yorkot is beleértve - fél napra kimaradt az áram. ... Sean Astin viszont mozgalmas estét könyvelhetett el: A Gyűrűk Ura-trilógiában a bátor hobbit Frodóra vigyáz; a nagy sötétség idején a 13. körzet rendőreinek segített. A zsarukkal együtt négy embert szabadított ki egy liftből, emellett több gyereket és idős embert vitt haza."

Nekem a képaláírás tetszett a legjobban: "Sean Astin, a New York-i szuperhobbit" :D

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155305 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Szerintem meg éppenhogy van neki.
Én egy csomó régi képét is ismerem, és igenis megapukásodótt azóta-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #155299 Írta: KÁJ
KÁJ válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Sean családi képeiről jutott eszembe (ahol a feleségével és a gyerekeivel van): Nagyon jó képek, de Sean sokkal inkább néz ki a lányai bátyjának, vagy unokatestvérének, mint az apjuknak. Szerintem nincs még "komoly családapa arca". olyan bohókás, és kisfiús. :wink: :lol:
Nektek mi a véleményetek?

*****by KÁJ*****

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154739 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
emberek ki látta tegnap a bővítetett dvd-t?
Megsugom annak aki nem, hogy Sean annyira aranyosan, és élethűen játszott. Olyan fejeket vágott, hogy az csuda.!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154699 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
sherry: egyetértek! :evil:
Nem tudom, ezek voltak-e már:
Sean és a hobbitláb
Még mindig hobbitláb
Ki az a mázlista mellette??? Énakarok lenni! :D
A hobbit és a golfjáték :lol:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #154681 Írta: sherry
sherry válaszolt a következő témában: Csavardi Samu
Nagyon cukik a képek, olvad-olvad!!!!!!!


DE, KI VOLT AZ, AKI A HARMADIK, ÉS NEGYEDIK KÉPNÉL BELEÍRT A FEJÉBE??? EZ NÁLLAM SZENTSÉGSÉRTÉS!! :wink: :wink:

Vezess, és én követlek. Ne álljon közénk viszály.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.509 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére