Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 3 hónapja #125642 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Novalora írta: Kellemetes szép napot!

Van egy jó kis hírecském! Épp most olvastam, hogy a bővített változatban benne lesz többek között a hiányolt ( legalábbis én hiányoltam) entvizes jelenet is! :D :D
Megbízható forrás: a frissen megjelent brit Empire magazin, de a következő honlapon is van róla info: www.half-your-size.org/dom


Nova: ez a honlap egyszerűen csúcs, a képek fantasztikusak:
a kedvenceim:
www.half-your-size.org/dom/domlij2.html
www.half-your-size.org/dom/sunlaprem1.html
www.half-your-size.org/dom/domhetty40.html szerintem neki nagyon jól áll ez a pajesz :wink:
www.half-your-size.org/dom/puffingdom.html

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125560 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: Billynek mindíg is szőke feje volt:))) gondolom, télen nem látszott ennyire, mert nem szívta ki a nap. sztem aranyos képek:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125466 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Lenne egy barpmi hülye kérdésem de Billynek miota van ennyire szőke feje?? Meg ezeken a képeken tökre öregnek látszik(

De azért jo képek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125389 Írta: Hirgon
Hirgon válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!
Először járok ezen a fórumon. Örülök, hogy a Sors erre vezérelt. :lol:
A filmben a kedvenc szereplőim a hobbitok... naná, mert én is az vagyok. :wink:

(Emlékszem, amikor legutoljára jártam a Megyében... Pippin és Trufával lógtam együtt... dézsmáltuk Zsizsik úr termését, meg minden...)

A csillagok ismét beragyogták találkozásunk óráját.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125384 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: www.half-your-size.org/dom/domphone2.jpg Barpmi hosszu ujjai vannak!!


:? Utálom az ilyen szakállat, vagy pajeszt vagy mit... De tény, hogy szép keze van:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125374 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125327 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Kellemetes szép napot!

Van egy jó kis hírecském! Épp most olvastam, hogy a bővített változatban benne lesz többek között a hiányolt ( legalábbis én hiányoltam) entvizes jelenet is! :D :D
Megbízható forrás: a frissen megjelent brit Empire magazin, de a következő honlapon is van róla info: www.half-your-size.org/dom

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125187 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ithilgalad: Nem kell ennyire sötéten látni a dolgokat. Az apródoknak is volt fegyverzetük, bár ők ténylegesen nem harcoltak.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125103 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dehát Théoden a leendő király volt és gondolom végigkellett mennie egy csomó felvonuláson, miegyebek... Valceg h arra kellett a cucc... (vagy télleg oan szadisták voltak, h a 10 éveseket is vitték harcolni... :twisted: Középföldei Spárta... )

A palantír + Pip esete benne lecc, mer ha nem... (*Armand végiggondojja vimpárképességeit...*)

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125027 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Off, de olyan jókat írtok, hogy nincs szívem kitörölni:))

Hát, ha télleg Théoden kölyökkori cuccosát kapta meg, akkor a rohaniak elég szadisták, mert kb egy 10 éves gyerek mérete lehet(már ha Théoden nem volt nagyon kisnövésű), és elég gonhosz dolog egy akkora gyereket telerakni páncéllal:)))

Én nagyon várom a RotK-ot!!! ennek élek majdnem:)) És ebbe lesz sok Pippin is elvileg, remélem nem hagyják ki a látóköves kukkolást:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124676 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: szvsz jobban is illik hozzá, mint a gondori feket :wink: :D


Énmeg Pippint nemtoom elképzelni abban a bőrben... Ő ahoz túl vékony, törékeny (ez naon hülye szó volt? :roll: ) Ha rácuccolnák aszt a halom vastag bőrt megpusztulna alatta... :wink: (De a melegtől bisztos... )
Trufa sokkal kemínyebb kinézet alapján, pl az arca...

Rabyn írta: Theoden gyerekkori cuccosát kapta meg


Ühm... Az lehet... Yoo mélyről szedhették elő... :wink:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124666 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gyerekeim ma akkorát röhögtem!!!! DE AKKORÁT!!
Nézzük a történelem knyvet és én még nem értem ahhoz a sorhoz ahol a padtársam volt. felröhög. odanézek hát volt egy olyan király az V. században hogy KIS PIPPIN.. A tanár nem értette min röhögök (hozzáteszem, hogy őt meg Gollamnak hívjuk a vészes hasonloság miatt)
Ilyen jót régen nevettem az biztos))

Ja a képkehez: Igen Pipp nagyon jól néz ki abban a fekete cuccba de nekem Domon is tetszik a ruha! (egyébként a könyvben valahol az van, hogy Theoden gyerekkori cuccosát kapta meg)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124608 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én bevallom őszintén, hogy csalódott voltam a TTT bemutatója után, amikor kijöttünk a moziból. Bosszantott Theoden tutyi-mutyi ábrázolása, Aragorn "mennybevitele" és az Entek "nem megyünk háborúba..." szövege. Bevallom, ezek még most is idegesítenek, ha nézem a filmet, de már nem annyira. De szerencsére sok... nagyon sokminden ellensúlyozza ezeket a részleteket.
Hobbitkáink viszont tetszettek - óh, Trufám édes monológja a zöldről és szépről - :oops:
Anyám elmésen megjegyezte, miután végre rávettem, hogy nézze meg velem a hétvégén, hogy nekik a legjobb, az egész film alatt egy fán (na jó, ő még csak most látta először) üldögélve lógatják a lábukat! :D

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124472 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én nem féltem előtte... Tejjesen be voltam sózva... De mikor vége volt a TTTnek akkor naon csalódott voltam... Nem tom mér... Az volt bennem, h ennyi??? 8O Actán másoccorra is elmetem, mer azér ez volt az a film amit egy évig vártam, és nem lehet h rocc volt , ki kellett derítenem h télleg az e... Meg actán itten volt az söztökélő nép (és azé annyira nem kellett ösztökölni, de megfordult a fejembe, h többcör nem - bár csak naon rövid időre :wink: ) És rájöttem h azér annyira nem rocc... :roll: :twisted:
De naon gazlok a 3. réctől... Az nem fordult meg a fejembe h nem nézem meg, de félek h "mit látok mayd ha belenézek?"
Meg attól félek h ha megnézem vége lecc... :cry: És nem lecc mit várni... Pedig már úgy megszerettem várakozni... Yohh, rocc h nem láthatom, de van annak feelingje h várc vmire naon sokáig, amit naon ceretnél, és nagysokára megkaphatod :) De actán ott marad egy űr, h "hát ennyi"

(Ez naon off volt itten? :? )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124401 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Istenem...akarom mondani...Erum! ezek a képek drágaszágok... :gollum2:

Csak egy kérdés...mostanában azon filózom, hogy annak ellenére, hogy jóval a film előtt olvastam a könyvet, nem féltem az első filmtől. Nem is csalódtam. A Kt Toronytól már reszkettem kicsit...féltem, csalódottan jövök ki a moziból...de szerencsére ez nem történt meg...most viszont...szinte reszketek a harmadik résztől...szégyen s gyalázat, már az is megfordult a fejemben, hogy meg sem nézem... csak kérdem..Ti is így éreztek? vagy csak én vagyok ennyire...? :oops:

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124330 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyon nagyon jók a képek!
Szerintem nagyon jól áll Trufán az a bőrvért! Gyönyörűen van kidolgozva, és szvsz jobban is illik hozzá, mint a gondori feket :wink: :D

off:Az oldalon lévő többi kép is fantasztikus!

Újból rá kellett jönnöm - két torony ismételt megtekintése után - hogy két kedvencünk egyre jobb és jobb 8) :lol: :lol: :lol: [size=9:1zroqssu]a felirat pedig még mindig sz**[/size]

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124301 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezekben a ruhákban a két kópé metamorfózisa immár teljesnek mondható. Nagyon jól néznek ki! :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124261 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Trufa ruhája tílleg oan mintha nagy lenne rá, de sztem azér mer sokkal vastagabb, mint pl Pipen az a kis köpeny...
Bár inkább az a fura, h csak ennyire "nagy"... Honnan a búsból kerítettek a méretére ruhát ien hirtelen? Oks, Pippin ott volt X napot Minas Tirithben, oszt varrtak neki... De Trufa 1 estét (?)
Leszették vmi gyerekről? De gyereknek honnanlenne ien ruhája?
(Azok a lovak yook az övön! :wink: )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124189 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Persze hogy maradt:)) de le kell ismernetek, hogy nagyon jól áll neki:)) Nekem Trufa rucija azért nem jön be annyira, mert kicsit olyan, mintha nagy lenne rá..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124121 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
No, azért Trufa szerkója se semmi... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124119 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

interjús ürge elmondásuk szerint írta: B: A gondori emberek és hobbitok páncélja egyszerűen fantasztikus!
D: De nem olyan jó, mint a rohani vértek!
B: Most ezt mondod, Dom, de én észrevettem, hogy a lányok egészen más szemmel néztek rám, amikor a gondori egyenruha volt rajtam...
D: Hmm...


Már ez se hangzott roccul, de a kép csak megerősítette!
Egész komoly hobbit lett belőle... :roll:
De azér csak marad benne vmi a régi Pippinből is... :pippin6: Kell h maraggyon...

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124117 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: www.theonering.net/scrapbook/group/797/view/6699

Azért látjátok milyen ROHADT JÓL áll neki ez a ruci?? :) )gész darkos a megjelenése :)
Sil, örök hálám:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #124109 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123644 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Van valakinek kedve fanfic-et fordítani? :hein:

www.geocities.com/pippinsplayground/fanfiction.html

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123617 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Álllati jók a képek!!!
De komolyan isteni jok))


www.bagendinn.com/group/images/e ... uage04.jpg (ezt a fejet!!!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123523 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: www.bagendinn.com/dom/images/articles/fcdom8.jpg


Ez de nagyon ééééédes!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123492 Írta: Robert B
Robert B válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A dublőrnek el kell sajátítania az általa alakított személy mozgását, mozgásának fő jellemvonásait. Azt gyakoroltatja vele Billy. A GyűSzöv bővített DVD extrái között van ez a film, ahonnan a kép ki lett szedve.

The answer is Jesus. But tell me... what is the question?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #123491 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Hobbitkép gyűjtés mániám van :P , de nem tudok rájönni, hogy itt mit
csinál Billy?
www.bagendinn.com/Group/images/c ... cap565.jpg www.bagendinn.com/Group/images/c ... cap566.jpg
Tovább adja a tapasztalatait? De most komolyan... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.855 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére