Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 1 hónapja #138534 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Neem azt nem hinném!
GYEREKEK A TAGGART SOROZAT MIRŐL SZÓL? (tudjátok amiben Billy játszik)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137801 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Lehet, hogy Pippin is Theodént siratja...? :confused2:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137799 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Deeee-))) 5letem sincsen miként kerülhettek egy helyre.. JÖJJÖN MÁ A FILM

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137798 Írta: Ronat/Szméagol
Úgy akartam mondani, hogy a könyv szerint nem... Márpedig mi az alapján gondolkodunk... Vagy mégsem? :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137797 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
szmea trufa lábát nem látjuk csak a felsőtestét! szal ordihat fájdamlmában is

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137796 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Én valahol azt olvastam, hogy Gandalf nem Minas Tirithbe viszi Pippint, hanem Meduseldbe, de ez nem biztos. :roll:
De szerintem ez mindenképpen a nazgulos jelenetnél van. És hogy Pippin hogy kerülhetett oda? Kiruccant egy kicsit ő is harcolni, míg Denethor elég. Az a fehér libbenő palást ott mögötte Gandalfé lehet, ebből gondolom, hogy ő vitte ki. :?
De Trufának semmilyen testi sérülése nincs, hogy fájdalmában ordítson, nem? Akkor talán Théodent siratja. De akkor miért sír Pippin?
Na jó, én minden lehetségeset végig gondoltam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137790 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
téééleg az a trufa...hm...kcisit keverem...de rá gondoltam csak azt írtam...
:D :D :D
de pippin mikor lovagol ki a csatába??ő nem denethorral van a várban?

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137781 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nimrodel Melian írta: Az új trailer végén, amikor megjelenik a Nazgúl, ők láthatók?

Nem, a trailer végén, a nazgúlnál Gandalfék vannak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137779 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Trufa lovagolÉowynnal..

Az új trailer végén, amikor megjelenik a Nazgúl, ők láthatók?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137777 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Trufa lovagolÉowynnal..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137776 Írta: Saczy
Saczy válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ery:ha arra gondolsz amin egy ember a kezében tart egy másik üvöltő embert, akkor az Pippin és Trufa.nézd meg mindekettőn lórieni köpeny van.

van egy olyan kép amin Pippin lovagol a csatába és üvölt...nem arról volt szó a könyvben hogy ő Éowynnal lovagol??? :?: :x

Elen síla lúmenn omentilelvo!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137642 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egy tipp:

Trufa épp nem Theodént siratja a képen?

Össze kellene vetni a FotR-ban "Gandalf siratásával"

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137501 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Az is lehet , h csata után mikor szedik fel a hullákat... :roll: (mint ötlet )
Bár elég mozgalmasnak tünik az élet a háttérben...

A kípek nagyon yook!
Sil: Az a fanart naon tecc! :biggrin2:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137320 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát, hogy Pip ott van..
Egyébként azon filoztam, hogy mivel ha jól tudom csak a Pelennori csata lesz megcsinálva a filmben, ott talchatnak Pippinék és akkor Trufa megy az ispotályba Pippin meg a fekete kapuhoz..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137317 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mire érted azt, hogy ze nem is így van a könyvben? a páncélra, vagy arra, hogy Pip is ott van?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137217 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
fel sem ismertem őket a képen,mármint amelyiken az egyil haldokl...olyan furcsa hogy páncél van rajtuk,de amúgy ez nem is igy van a könyvben nem?
bár olvastam hogy P.J-nak teljes jogot adtak arra hogy hogyan forgassa le a filmet...nem mondom,hogy rossz lenne így,,,,,,mert az érzés megmarad.....

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137180 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mivel a harmadik részben tulképpen egy jelentős csata van, így a "hogy sebesüklt meg Trufa" kérdésre a válasz egyértelmű(reméljük legalábbis). Pippin szerepe nekem sem tiszta, hacsak, mint már mondtam, át nem írták, és valahogy Pippin is odakerül, és nem az ispotályban találkoznak, hanem a csatamezőn.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137176 Írta: Lalaith Scarlett
Dominic és Billy:
www.lovelylivtyler.com/showpic.h ... lijah_Wood

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137173 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hmmm.. Oké nem én mondtam hanem anya-) De akkor mit keres ott Pippin? És mért sebesül meg szegény Trufa? És különben is..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137164 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Anya szerint az NEM Pippin! DE AKKOR KI?

Nézzük csak. Egy rohani és egy gondori vitéz együtt, mindkettőn tündeköpeny, levél alakú csattal... :roll: Nagyon Trufa&Pippinnek hangzik, nem? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137158 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Anya szerint az NEM Pippin! DE AKKOR KI? Mostmár nagyon kiváncsi vagyok a filmre!! (akinek meglesz a 2cd-s DVD az szóljón nekem ha hazajön a DVD lejátszónk idejöhetünk megnézni, (főleg az extrákat))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137125 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
IGEN! végre. azthittem már sose jutok nethez. :) Sebesült Trufa még hagyján, de mit keres ott Pippin?? mmnt még ha a nazgúl cucc után is van, Pippin akkor sem lehetne ott!! hacsak nem írták át...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137063 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
MII?? SEBESÜLT TRUFA??? NA NEEEEE :cry:
DE mit keres ott Pipp? Jaj várjá lehet sebseült Trufa ha éppen akkor szurta meg a nazgulkirályt.. De akkor hunvan Éowyn?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137055 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Az első képen ki haldoklik?-(
Állati jo képek, honnan szedted őket??

Az ott egy sebesült Trufa, méghozzá Pippin karjaiban. Itt egy nagyobb változat:
img-nex.theonering.net/images/sc ... 7_orig.jpg

A képek az augusztusi TTT DVD-n található TTT bővített- ill. RotK előzetesekből vannak.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137046 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Az első képen ki haldoklik?-(
Állati jo képek, honnan szedted őket??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #137006 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Trufa és Pippin a csatamezőn (igen, ez az a kép, amit először Dernhelmnek néztünk...):
katt ide

Trufa és Pippin valami ehetőt keres az elárasztott Vasudvardban:
katt ide

Egy igen elszánt és harcias hobbit :wink: :
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #136499 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
azt nem tudom.

Viszont hoztam nektek egy kis olvasnivaló érdekesseéget amit NE vegyetek kézpénznek ha kérhetem.

Anya most számmisztikát tanul, és kedvtelésből kiszámol mindenkit akinek a születési idejét megmondom (év honap nap).
Kiszámoltattam vele ezt a két jómadarat is. Eléggé kevés dolgot lehet még tudni róluk de majd egyszer részletes elemzést is hozok.

Billyről a következő derült ki:

Nincsen biztos háttere, pontosan még ő maga sem tudja mit akar. Nagyon agressziv tud lenni ha felbőszítik. És veszélyben az identitása. (remélem nem kell megmagyaráznom mi az az identitás)

Dom:

Valaki mindig ott van neki aki segít, van biztos háttér bár ő sem tudja mit szeretne valójában. Eléggé érzékeny figura. És neki is veszélyben az identitása..-))

Ja és eléggé jól fognak élni mind a ketten. Nem lesznek gazdagok de jól fognak élni)

Majd ha már ki tudja anya számolni az egész személyisügket akkor elmondom azokat is-)


Pusszantyú!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #136493 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Hoztam nektek újabb képeket-)

www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... ysexy2.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... ysexy1.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/candids/81004.jpg

www.bagendinn.com/billy/images/posed/8507.jpg
www.bagendinn.com/billy/images/posed/8508.jpg
www.enzogiobbe.com/celebs/Domini ... y_Boyd.jpg


nagyon helyesek ezeken a képeken,de amúgy is helyesek......
ezen nincs mit vitatni,nem de bár?
mindketten forgatnak most?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #136460 Írta: Rabyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #136286 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Trufa és Pippin fanart:
elfwood.lysator.liu.se/loth/j/a/ ... s.jpg.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.779 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére