Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 1 hete #144839 Írta: Dzsuláj
Dzsuláj válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ja, mellettem is Rabyn folyton kiáltozott, hogy "Ott! Ott! Nem láttad??" És nem és nem és nem!!!


Hát kár, de legalább nem én vagyok az egyetlen aki ilyesmiket csinál... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144734 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nézegettem kicsit Viggo fényképeit, és találtam egyet, amin Dom szerepel... :wink: :
www.viggophile.com/images/dom.jpg

[size=9:1jdoobuu]Tulajdonképpen eredetileg egy másik képet kerestem, a Te Anau 3-at, ami ebben a cikkben látható baloldalt, szintén Dom... :roll: :
katt ide [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hete #144713 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dzsuláj írta:

Öö... valami félreértés van. Nem a PotC-ban van Billy, hanem előtte láttuk a Master&Commander trailerét, és abban szerepel. bár én nem láttam sajnos a tarilerben..


Én láttam benne! Időnként fel-felkiáltottam alatta, hogy ott van, ott van... és még mutogattam is, és mivelhogy harmadik sorban volt már csak hely az egész moziterem látta, és hallotta a kis műsoromat... :lol:
hát eléggé gázos volt :roll:


Ja, mellettem is Rabyn folyton kiáltozott, hogy "Ott! Ott! Nem láttad??" És nem és nem és nem!!! :cry:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #144464 Írta: Dzsuláj
Dzsuláj válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dom képek:
www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... iers06.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... iers05.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... iers04.gif
www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... iers03.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... iers02.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... iers01.gif

www.bagendinn.com/Dom/images/misc/dos08.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/dos09.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/dos10.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/dos11.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/dos12.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/dos14.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/dos16.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/dos16.jpg

www.bagendinn.com/Dom/images/candids/81004.jpg

www.bagendinn.com/Dom/images/candids/nz618-1.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/candids/nz618-2.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/candids/nz618-3.jpg [/img]

Billy kép lelőhelyek:
[img]http://www.billyboyd.net/images1.html [url=http://www.billyboyd.net/images.html]http://www.billyboyd.net/images.html[/url] [url=http://www.boydism.net/multimedia/gallery.php]http://www.boydism.net/multimedia/gallery.php[/url] [url=http://www.boydism.net/multimedia/wallpaper.php]http://www.boydism.net/multimedia/wallpaper.php[/url] [url=http://www.boydism.net/multimedia/fanart.php]http://www.boydism.net/multimedia/fanart.php[/url] [url=http://www.boydism.net/multimedia/avatars.php]http://www.boydism.net/multimedia/avatars.php[/url] [url=http://www.boydism.net/multimedia/winamp.php]http://www.boydism.net/multimedia/winamp.php[/url][/img]



Remélem mindenki talál kedvére valót! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #144284 Írta: Dzsuláj
Dzsuláj válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Öö... valami félreértés van. Nem a PotC-ban van Billy, hanem előtte láttuk a Master&Commander trailerét, és abban szerepel. bár én nem láttam sajnos a tarilerben..


Én láttam benne! Időnként fel-felkiáltottam alatta, hogy ott van, ott van... és még mutogattam is, és mivelhogy harmadik sorban volt már csak hely az egész moziterem látta, és hallotta a kis műsoromat... :lol:
hát eléggé gázos volt :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143866 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Fircorwen: jaaj, nagy nagy ölelés ezekért a képekért, nagyon cukrok:)) Jaj, Billykém, még mindíg nagyon édes vagy:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143761 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Fircorwen: a 10. , és a 12. nagyon jó. :) :hello:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143690 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!

Szmeagol: gondold csak el, hogy milyen borzalmas lenne, ha mindenkinek ugyanolyan lenne az izlese... nem lehetne mirol beszelgetni... de igy legalabb diskuralhatunk a kulonbozosegunkrol :D

Sil: Ugye, milyen joooo pasi. A fule kicsit elall, de neki meg jol is all! Ay allat meg egyenesen imadom... A gyurut (valamilyen tomitogyuru, azt hiszem) egyebkent Sean Astin lanyatol kapta, aki eljegyezte ot... legalabbis igy olvastam. Az utcso kep valami elolvaszto... :oops: 8)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #143540 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fangi írta: pár hete én is láttam a Karib tenger kalóűzait,de én sem láttam benne,valószinűsitem hogy mivel teljesen más figurát alakít és ezért nem vettem észre.....sokáig a gyu*ás image marad meg bennem,,,,,,,önkéntelenül is így azaonostíom... :)


Öö... valami félreértés van. Nem a PotC-ban van Billy, hanem előtte láttuk a Master&Commander trailerét, és abban szerepel. bár én nem láttam sajnos a tarilerben..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #143189 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Woow ezek zseinális képek!! Főleg az első-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #143188 Írta: Dzsuláj
Dzsuláj válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!

Nekem ők a kedvenceim a filmből! majd hozok képeket is! Van egy pár, főleg Dom...
No egyelőre ennyi...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #143170 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
pár hete én is láttam a Karib tenger kalóűzait,de én sem láttam benne,valószinűsitem hogy mivel teljesen más figurát alakít és ezért nem vettem észre.....sokáig a gyu*ás image marad meg bennem,,,,,,,önkéntelenül is így azaonostíom... :)

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142955 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Oh köszönöm-) Nemtudtam, hogy duplázni fog. Ezentúl legal nem nyilazok-))))

Galadh lapján én nem tudom magam kiismerni.. Még a fórumba SE tudok irni!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142927 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
kep.tar.hu/dodie/images/pic3471088.jpg sztem ő az. mmnt Rabyn képén..
Rabyn: utólagos engedelmeddel szerkesztettem a hozzászólásod, mert ha nyilazol, akkor duplázza a szöveget. amúgy a képek a M&C-ből... elég borzalmasak.. Ma megnéztem galadh-nál a TTT DvD-t, haláli édes benne Billy:)) mmnt a filmben is, de az extrákban egyenesen ennivaló:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142771 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142703 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hűha... Nem is rossz pasi ez a Dom... Ez a kép pl. nagyon tecc:
ultimategalleries.haveabanana.ne ... inic81.jpg

Meg ez is (milyen füle van... :lol: meg figyi a gyűrűt a nyakában):
ultimategalleries.haveabanana.ne ... inic59.jpg

Meg ez:
ultimategalleries.haveabanana.ne ... inic84.jpg

(Bár tuti láttátok már őket... :oops: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142518 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Trufa és Pippin egy döglött olifánt társaságában:
www.theonering.net/scrapbook/view/8724

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142478 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
-))
Kicsikkét Nőies a szentem!
De hát ez nem baj.. a filmet meg fogom nézni az biztos

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142454 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Rabyn nagyon köszi a képeket (főleg a Domosokat. Tök jó, hogy mezítláb volt! :P )!
De Billy mennyire lesz mellékszereplő ebben a filmben? Az a nyomott Russel Crow mindenhol betakar neki! Arrgh!

Prisca: Szerintem gyerekesebb, mint a GYU-ban. Egyáltalán nem férfias. (Ahogy Dom mondta: Feminim jellem. :wink: ) Szvsz. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142442 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: haláliak a képek! Abban a szemüvegben!! 8) :D :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #142357 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali hali!
Kellemes öszt mindenkinek!
Vége a nyárnak és nekem mégis olyan jó hangulatom van... többek között most már ráérek moziba menni! :wink:
Dodiee: Milyen volt a karibi kalózok Orlival?
Valakinek megvan már a dvd? Ezt azért kérdem mert nekem nincs és esetleg összehozhatnánk egy közös nézést, ha valaki felajánlja dvd-jét és tud egy helyet ahol meg is tudjuk nézni!
Amúgy Billy szvsz nagyon "férfiasan" néz ki Crowe mellett! Nem hobbit és meg kell ezt emészteni, szokni, de bejön! 8)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 1 hónapja #141436 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ma megnéztük a karib Tenger Kalózait, és volt előtte Master&Commander előzetes:)) és volt benne Billy, ugyan én nem láttam, de a többiek mondták, hogy volt:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #141065 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gyerekek, ti néztétek a Spektrumon a kultikus kedvenceink-sorozat A pipa című epizódját? Haláli volt!!!! Nagyon tanulságos, nagyon élvezetes, és naagyon Pippint meg Trufát juttatta eszembe. Na meg persze Tolkien papát.
A pipa valóban egy majdnem olyan szintű életforma, mint a Harley-Davidson. Azt nem lehet csak úgy elsietni, meg kell adni a módját! A hobbitokat már csak emiatt sem lehet lefokozni(UGYE, DODIEE? :wink: ): tudták, milyen fontos, hogy lazítsunk, kikapcsolódjunk a folytonos idegeskedésből, loholásból, és gondoljunk a barátainkra is! No, nem?
Bocs, ha nem illik ide, csak meg szerettem volna osztani a gondolataimat! Üdv!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #140733 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #140670 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #140633 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Apááám ez nagyon régi lehet-)


Nem olyan régi, csak 1999-es...

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #140631 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Apááám ez nagyon régi lehet-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #140624 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Alig ismerni rá, de ezeken a képeken Billy van! :D

www.beastybunny.com/lotr/projects/comingsoon/index.shtml

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.828 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére