Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 10 hónapja #149433 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Ez így van! Még nem döntöttem véglegesen, hogy hány tonna pzs-re lesz szükségem, de ha Aragorn halála, vagy Pippin majdnem halála benne lesz akkor én meghalok! Legalábbis lelkileg! :bawling:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149431 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na igen..ez is egy megoldás.Az én lelkierőmnek elég megterhelő lesz ez a film...mindenki szenved,mindenki kétségbeesett és mindenki szomorú... :cry:
Hüpp...nagyon szomorú lesz ez...Szvsz
.

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149429 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

Rabyn írta: Hát szegény trufának eléggé "haláli" feje van. mint aki már is kómába esett a nazgul csapásától... És pipp meg sír, mert látja mi történt a barátjával... :cry:


Valahogy így! Reméljük semmi komolyabb bajuk nem lesz ennél! Bár nem hiszem hogy ez elkerülhető!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149417 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát szegény trufának eléggé "haláli" feje van. mint aki már is kómába esett a nazgul csapásától... És pipp meg sír, mert látja mi történt a barátjával... :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149384 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

Nilraen írta: A képpel kapcsolatban:
Nekem úgy tűnik ezen a képen Trufa segíti fel Pippint..de ennek fordítva kéne történnie nem?? 8O


Maradjunk annyiban, hogy segítenek egymásnak! :cooljump:
De tényleg olyan mintha Pippin sírna és Dom segítene neki! :hein: Ő olyan kis elszánt! :hello:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149380 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A képpel kapcsolatban:
Nekem úgy tűnik ezen a képen Trufa segíti fel Pippint..de ennek fordítva kéne történnie nem?? 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149366 Írta: Prérifarkas
www.theonering.net/scrapbook/mov ... /view/8724 -Billy és Dom, nem pedig LEGOLAS!!!
GRRR :mrgreen:

egyébként tök cuki kép

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149314 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát, nekem érdekesen volt ez.. mivel én elolvastam a könyvet, lassan 3 éve, és akkor már tudtam hogy jön a film. Rá is kerestem a neten, és így kerültem erre az oldalra is, ahol már voltak képek a FotR-ből. Így az arcok többnyire olyannak maradtak meg, mint a film szereplői, én ugyanis mikor olvasok, arcokat sosem látok, csak helyszíneket, meg ruhákat meg ilyesmiket. a helyszínek elképzelése is sokban átalakult bennem a filmek hatására, kivéve pl azokat a részeket amiket kihagytak. Néha ma is látom magam előtt a Sírbuckákat vagy az Öregerdőt...
Tinúviel: légyszi mellőzd a "Hali! Hogy s mint?" jellegű hozzászólásokat. valszeg amúgy se fognak rá válaszolni(mivel ez csetnek minősül) ha meg mégis, azt kénytelen leszek törölni.. tudom tudom, ronda gonosz néni vagyok, de ez van :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149246 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Én is a film után olvastam, de a második könyvet a második film előtt már befejeztem! Szerencsére! Ezért sajnos ( szerencsére) Nem volt saját elképzelésem Trufáról és Pippinről sem!


Róluk nekem sem...rájuk nem emlékeztem...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149245 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Én is a film után olvastam, de a második könyvet a második film előtt már befejeztem! Szerencsére! Ezért sajnos ( szerencsére) Nem volt saját elképzelésem Trufáról és Pippinről sem!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149236 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dementia írta:

Rabyn írta: Én már sok sok évvel hamarabb olavastam minthogy film lett volna belőle talán 4-5 éve..

Én meg direkt nem néztem meg addig, amíg nem olvastam ki mindhárom könyvet, mert lehet, hogy közhely, de szerintem igenis először a könyvet kell elolvasni (akármiből, nem csak LotR) és utána megnézni az adaptációját.
Így egyrészt nem áll fenn a veszélye annak, hogy nem értem meg a filmet, vagy nem tudom követni, másrészt nem másznak bele a fantáziámba. Pl. teljesen másképp képzeltem a legtöbb szereplőt, és néhány helyszínt, és így, hogy később néztem meg a filmet, az összes eredeti elképzelésem megmaradt. Nem hiszem, hogy ha a könyv lett volna a második, ugyanígy képzeltem volna el a szereplőket.
Csak ennyit akartam megosztani, kösz a türelmet, és minden jót!
dem
:)


Te okos voltál...én viszont megnéztem a filmet,de akkor még csak nem is hallottam a könyvről..csak utána.A könyvet egy évvel a FOTR után olvastam,de még így is voltak olyan részek amikre emlékeztem...(pl.Legolasra) :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #149096 Írta: Sil Míriel
Sil Míriel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Köszi Sil!
Nagyon cuki képek vannak a mr-monaghan.eu.tc honlapon!!!!
Egy-két fotón egy kicsit slampos, de édes.

"Ha az összes szabályt betartod, minden jóból kimaradsz."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148765 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148559 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Régi képek, de talán nem mindenki látta:
img.www.tolkienonline.com/galler ... e_boys.jpg
img.www.tolkienonline.com/galler ... ing_01.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148539 Írta: Dementia
Dementia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Én már sok sok évvel hamarabb olavastam minthogy film lett volna belőle talán 4-5 éve..

Én meg direkt nem néztem meg addig, amíg nem olvastam ki mindhárom könyvet, mert lehet, hogy közhely, de szerintem igenis először a könyvet kell elolvasni (akármiből, nem csak LotR) és utána megnézni az adaptációját.
Így egyrészt nem áll fenn a veszélye annak, hogy nem értem meg a filmet, vagy nem tudom követni, másrészt nem másznak bele a fantáziámba. Pl. teljesen másképp képzeltem a legtöbb szereplőt, és néhány helyszínt, és így, hogy később néztem meg a filmet, az összes eredeti elképzelésem megmaradt. Nem hiszem, hogy ha a könyv lett volna a második, ugyanígy képzeltem volna el a szereplőket.
Csak ennyit akartam megosztani, kösz a türelmet, és minden jót!
dem
:)

"All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time
to die."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148528 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én már sok sok évvel hamarabb olavastam minthogy film lett volna belőle talán 4-5 éve..

Tinuviel: vigyázzz egy szövegbe ne rakj tul sok ÉN kezdetű mondatot, és ne küldj el kétszer hozzászolást!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148523 Írta: Dementia
Dementia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyon jó az összes kép, és köszi mindenkinek! Nagyon jókedvet csináltatok nekem! Köszönöm!
:crying: :arrow: :eek2: :arrow: :mrgreen:
:) Minden jót!
dem

"All those moments will be lost in time, like tears in the rain. Time
to die."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148413 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Hali! Hogy s mint? Egyébként én most kezdtem el újra elolvasni a könyvet. Azért mert már annyiszor láttam a FOTR-ot és a TTT-t, hogy nem emlékszem, mi történik a könyvben és mi csak a filmben és, hogy miket változtattak meg! :D És nagyon jó újra olvasni, de sajna tegnap kezdtem el olvasni, szóval még messzebb van az a rész ahol pippinék ALTÍVAN részt vesznek a történetben! :cryin
By:TIL

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148314 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Hol írja ezt? ... boci a kérdésért, de nem emlékszem rá... :roll:

Az 5. könyv utolsó mondata... :wink:

Én nem olvasom el még egyszer a könyvet, legalábbis a film kedvéért tuti nem (csak ha rámjön az elolvashatnék)... Olvastam már éppen elégszer ahhoz, hogy már szinte kívülről tudjam... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148309 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Hali! Én is nón szeretem őket! Pippinnek az eredeti angol hangja iszonyat ari! Én látta a TTT extrákban róluk kisfilmet, nagyon ari! Én amikor olvastam a könyvet teljesen meghökkentem amikor a szerző azt írja pippinnek: "Ezzel elszállt a gondolata, s a szeme nem látott többet."
Azt hittem elbőgöm magam! De szerencsére rádöbbentem, hogy igazából, nem is halt meg! Úgyhogy jó! :hello:

Hol írja ezt? ... boci a kérdésért, de nem emlékszem rá... :roll:

Amúgy, ti elolvassátok a film előtt még a könyvet? Amolyan aktualizálóként? Vagy van olyan, aki, mint én... nem teszi.
Én még tartom a fogadalmam és nem olvasom el, mielőtt megnézném a harmadik részt, mert anélkül akarom élvezni a filmet, hogy azt nézném, mit változtattak meg...és nem akarok csalódni... márpedig sokat változtattak, amint azt kedvenceink kalandjainak alakulásán is látjuk... de nagyon nehéz megállni! :bawling:

A képek szuperek! Nagyon tetszik, amikor Pip a kondérba kapaszkodik: img-nex.theonering.net/images/scrapbook/9176.jpg és amikor Dom felajánja a kardját Theodennek: img-nex.theonering.net/images/scrapbook/9218.JPG

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148230 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Hali! Én is nón szeretem őket! Pippinnek az eredeti angol hangja iszonyat ari! Én látta a TTT extrákban róluk kisfilmet, nagyon ari! Én amikor olvastam a könyvet teljesen meghökkentem amikor a szerző azt írja pippinnek: "Ezzel elszállt a gondolata, s a szeme nem látott többet."
Azt hittem elbőgöm magam! De szerencsére rádöbbentem, hogy igazából, nem is halt meg! Úgyhogy jó! :hello:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148171 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil Míriel írta: Még egy kérdés: Hogy lehet vkinek válaszolni? Mármint, hogy az a vki tudja, hogy arra írok vmit, amit ő írt.

Vagy a nevével kezded a hozzászólást, vagy (az adott hozzászólás jobb felső sarkában található "Idézet" gomb segítségével) beidézed azt, amire válaszolni akarsz. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #148167 Írta: Sil Míriel
Sil Míriel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Köszi Sil!
Még egy kérdés: Hogy lehet vkinek válaszolni? Mármint, hogy az a vki tudja, hogy arra írok vmit, amit ő írt.
Bocs, ha untatlak titeket, de ezekben egy kicsit hülye vagyok.

"Ha az összes szabályt betartod, minden jóból kimaradsz."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147919 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
az a hely Edoras.-)
Itt a magyarázat, hogy hogyan kerülnek mind a ketten Edorasba.
ISTENEM LEGYEEN MÁR A FILM!!!
Azt hiszem ma megnézem az első részt az megvan itthon-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147912 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Yaay emberek ez RULZ!!! :D Épp panaszkottam magamba, h bict nincs semmi újság meginn róla, erre itt egy halom kép! Köszöneeet! :D
Egyenruhás kíp: Kicsi bele a feje :twisted: Nem fog ártani, ah rajta lecc a sisak is :wink: De h milyen komolyan néz... :?
A palantíros képnél is van némi váltosztatás... :arrow: Az a hely elég messziről hasollít csak erdőre... :roll:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147905 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Igazi Ernil i Pheriannath... :wink:


Nekem mindig az:D Ha a kis kabátkájában van, vagy csillivilli gondori ruciban, nekem az marad:D
Amúgy nagyon jók a képek, végre van valami újdonság(mind a London Expora, mind az új RotK képekre értve;) )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147897 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Meg még újabbak :wink: :
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/9206.JPG
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/9218.JPG
img-nex.theonering.net/images/scrapbook/9216.jpg - hmm, egész jól áll Pippinnek az egyenruha, nem? Igazi Ernil i Pheriannath... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147829 Írta: Rabyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147820 Írta: Luine Baenre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147706 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jaj ezek dejo képek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.759 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére