Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 11 hónapja #147699 Írta: Luine Baenre
Sziasztok!

Nem tom láttátok-e már, ha igen bocsi :roll: ,de itt egy pár kép Billy-ről a London Expon:

www.theonering.net/scrapbook/group/1053/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 11 hónapja #147654 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil Míriel írta: Hi!
Honnan tudtok képeket szerezni a nevetekhez?
Egyébként tök jók a képek!!!!!!!!!!!!!

Üdv, Névrokon! :wink: A Profil-odban legalul van egy olyan, hogy "Avatár galéria", onnan lehet válogatni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147653 Írta: Sil Míriel
Sil Míriel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hi!
Honnan tudtok képeket szerezni a nevetekhez?
Egyébként tök jók a képek!!!!!!!!!!!!!

"Ha az összes szabályt betartod, minden jóból kimaradsz."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147419 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gilraen:
Billy: 1968. augusztus 28.
us.imdb.com/name/nm0101710/
Dom: 1976. december 8.
us.imdb.com/name/nm0597480/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147389 Írta: Ancalima Anarórë
Aiya! :eowyn1:

Mikor van a szülinapjuk? (év, hó, nap...)


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147348 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
dec 4 magyaro-n.

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147341 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Rabyn írta: oh ezt nem tudtam-)))) De azért elégéééé megdöbbentő képek-)))


Megdöbbentő??? Az nem kifejezés. 8O Dom mosolyog. :D :D :D
Irtó aranyos. Végre valahára. Mert általában vagy mélázik, vagy komolyan néz, vagy modellkedik... :?

Ennek a Billy-s filmnek mikor lesz a bemutatója???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147266 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: szerintem mellékszereplő lesz ,de nem annyira mint mondjuk a GyU-ban Papsajt.

Én is pont tegnap voltam moziban, és láttam az előzetest, és én már tudtam, hogy hol kell keresni, de a többiek nem találták meg. És az sem túl bíztató, hogy a kirakott plakáton sem szerepelt a neve. :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #147209 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
szerintem mellékszereplő lesz ,de nem annyira mint mondjuk a GyU-ban Papsajt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146961 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dzsuláj írta:

Fangi írta: voltam tegnap a moziban és megint bemutatták a kapitány és katona c ,film előzetesét....már 2-szer láttam de még mindig nem tudtam kivenni,hogy hol van Billy!!!!!egyszerűen nem látom,más látta már benne.?

én amikor láttam eddig 1-2x akkor mindig kiszúrtam Billyt! A kormánynál kell nézni ott látszik...


haramadszor talán kiszurom...bizom benne,hogy nemcsak mellékszereplő lesz... :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146626 Írta: Dzsuláj
Dzsuláj válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fangi írta: voltam tegnap a moziban és megint bemutatták a kapitány és katona c ,film előzetesét....már 2-szer láttam de még mindig nem tudtam kivenni,hogy hol van Billy!!!!!egyszerűen nem látom,más látta már benne.?

én amikor láttam eddig 1-2x akkor mindig kiszúrtam Billyt! A kormánynál kell nézni ott látszik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146555 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
voltam tegnap a moziban és megint bemutatták a kapitány és katona c ,film előzetesét....már 2-szer láttam de még mindig nem tudtam kivenni,hogy hol van Billy!!!!!egyszerűen nem látom,más látta már benne.?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146520 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
emtudom a bagendinről szedtem a képeket

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146507 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát, én az én verziómat egy bővített változatos szövegkönyvből vettem, de meghallgattam azt az interjúrészletet, ahol Domék először énekelték ezt a dalocskát, és ott szóról szóra azt éneklik, amit én írtam... :roll: A bővített változat nincs meg sajna feliratosban, ezért azt nem tudom meghallgatni... :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146499 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee Took írta: Better than rain or rippling brook
Pippin (szóló): Is a mug of beer inside this Took!


:arrow:
Better than rain to rippling brook
Is a mug of beer inside of this Took!
(Variációk egy témára! :twisted: )

Rabyn: Képek rulz!!!
Mióta nem láttam Billyről úúúj képeket... :roll:
Az uccsók miből vannak?

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146488 Írta: Rabyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146404 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hej hó ez a butykos jó!
bármit gyógyít a szív gyógyul
Eshet eső fújhat szél
De a vándorút véget nem ér
Édes a hangja a cseppeknek
S a hegyről lezúgó csermelynek
Mindezeknél azonban jobb
Pippin szóló: ha egy korsó sört leguríthatoook


tessék itt a magyar-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146399 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Hát, angolul tudomásom szerint ezt éneklik:

Hey Ho to the bottle I go
To heal my heart and drown my woe
Rain may fall and wind may blow
But there still be many miles to go
Sweet is the sound of the pouring rain
And the stream that falls from hill to plain
Better than rain or rippling brook
Pippin (szóló): Is a mug of beer inside this Took!



Hát, én a magyarra nem vállalkozom(nem tudom végig, de sztem Rabyn igen...), viszont kis javításokat tennék Sil angol verziójába, ugyanis tudtommal így szól:

Hey ho to the bottle I go
To heal my heart and drown my woe
Rain may fall and wind may blow
But there still be many miles to go
Sweet is the sound of the falling rain
And the stream that leaps from hill to plain
Better than rain or rippling brook
Pippin (szóló): Is a mug of beer inside this Took!

De persze tévedhetek is. Ithilgalad e dal tudója, ha erre jár, kérem pontosítson!(nekem az utcsó sor is gyanús.. nem hiányzik onnan egy "of"?)

Sil írta: De mivel hallottam ezt már magyarul is énekelni bizonyos hobbitra emlékeztető személyek előadásában :twisted:


Hééé:DDDDD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146351 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil: Ezer köszönet! Köszi mégegyszer!


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146350 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát, angolul tudomásom szerint ezt éneklik:

Hey Ho to the bottle I go
To heal my heart and drown my woe
Rain may fall and wind may blow
But there still be many miles to go
Sweet is the sound of the pouring rain
And the stream that falls from hill to plain
Better than rain or rippling brook
Pippin (szóló): Is a mug of beer inside this Took!

De mivel hallottam ezt már magyarul is énekelni bizonyos hobbitra emlékeztető személyek előadásában :twisted: , biztos vagyok benne, hogy megkapod a magyar változatot is hamarosan... :wink: (Bár valami "édes a hangja a cseppeknek / meg a hegyről lezúduló csermelynek" mintha rémlene belőle, de az egészre nem vállalkoznék...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146349 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Üdv! :hello:

Lenne egy kédésem:
Nem tudja valaki, hogy a bővitetben mit énekel Pippin és Trufa? Még a megyében. Esetleg magyarul...? :oops:
A választ előre is köszönöm!! :D


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146129 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
oh ezt nem tudtam-)))) De azért elégéééé megdöbbentő képek-)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #146050 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Megjegyzés: Nem is tudtam, hogy Dom az idősebb nőkre bukik

www.bagendinn.com/Dom/images/misc/dos15.jpg

Rabyn: A képen Sharon Osborne-nal látható Dom.
Sharon Ozzy Osborne felesége. A lánya, Kelly Osborne és Elijah barátok, Lij már többször megfordult a The Osbornes c. reality showban, ami Osborne-ék életét mutatja be (szerdánként 21.30 MTV Europe).
Valószínű (szinte biztos), hogy ezek a képek Sharon tévéshowjából valók.
Szóval levonva a következtetést, nem hinném, hogy Dom és a "idősebb nő".... szóval érted! Ha mégis úgy lenne, akkor csúnya világnak néznék elébe! ... Amíg facér, akkig legalább álmodozhatok Domiról :wink:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145719 Írta: Dzsuláj
Dzsuláj válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee Took írta: Dzsuláj:
Na, ilyet nem nagyon szeretnék többet. ád1: képet csak linkelve, mert lassítja a fórumot. használd az URL gombot ott fenn, így: [ url ]link[ /url ], csak szóközök nélkül. így csak a link fog megjelenni, és nem az egész kép. ád2: ez a Billy-Dom&Pippin-TRufa topic, Viggonak van saját topicja, így utólagos engedelmeddel(immár szerkesztve, javítva) átplántáltam a bejegyzésed oda, így nem veszett el, csak átalakult. Remélem nem lesz belőle sértődés, de az én dolgom ezt a topicot "tisztán" tartani, jobb megoldást meg nem tudtam. a bejegyzésedre írt reagálásokat töröltem(sorry Ardie :wink: ), sztem nem lesz belőle sírás. na, legyetek jók, és hozzatok soksok képet(lehetőleg Billyről.. na jó, meg Domról :wink: )
Azokat a bejegyzéseket, amik valamilyen módon kapcsolódnak Viggo Domról készült fotójához, nem töröltem. lássátok milyen arany szívem van :twisted:


Nyugi teljesen megértelek, semmi sértődés!
Bocs a Viges dolgokért csak hát itt kérdezték és én itt válaszoltam...
a berakott fórumlassító képekért is bocs, de amint láthatod új vagyok szóval még ismerkedem a rendszerrel!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145665 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dzsuláj:
Na, ilyet nem nagyon szeretnék többet. ád1: képet csak linkelve, mert lassítja a fórumot. használd az URL gombot ott fenn, így: [ url ]link[ /url ], csak szóközök nélkül. így csak a link fog megjelenni, és nem az egész kép. ád2: ez a Billy-Dom&Pippin-TRufa topic, Viggonak van saját topicja, így utólagos engedelmeddel(immár szerkesztve, javítva) átplántáltam a bejegyzésed oda, így nem veszett el, csak átalakult. Remélem nem lesz belőle sértődés, de az én dolgom ezt a topicot "tisztán" tartani, jobb megoldást meg nem tudtam. a bejegyzésedre írt reagálásokat töröltem(sorry Ardie :wink: ), sztem nem lesz belőle sírás. na, legyetek jók, és hozzatok soksok képet(lehetőleg Billyről.. na jó, meg Domról :wink: )
Azokat a bejegyzéseket, amik valamilyen módon kapcsolódnak Viggo Domról készült fotójához, nem töröltem. lássátok milyen arany szívem van :twisted:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145620 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dzsuláj írta:

Viggo nagyon jó amatőr fotós. A Lij-képek is tetszenek. Mindenkiből megragadja a lényeget... valamit, ami tulajdonképpen arra az emberre jellemző. Bárcsak elhozná Magyarországra is a kiállítását!!! Meg persze a modelleket


Tényleg nagyon jó fotós, én is megnézném a kiállítását, a modelleket meg még inkább szemügyre venném... :) :P :mrgreen:


nem tudja vki Viggonak azt a linkjét megmondani ahol ezek a müvész fotok láthatók?Egy-kettő kép megvan.....de ez a Domos nagyon tetszik és arra gondoltam ,hogy talán van még olyan amit nem láttam.-.-...ami nem lehet hanem biztos

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145252 Írta: Dzsuláj
Dzsuláj válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Viggo nagyon jó amatőr fotós. A Lij-képek is tetszenek. Mindenkiből megragadja a lényeget... valamit, ami tulajdonképpen arra az emberre jellemző. Bárcsak elhozná Magyarországra is a kiállítását!!! Meg persze a modelleket


Tényleg nagyon jó fotós, én is megnézném a kiállítását, a modelleket meg még inkább szemügyre venném... :) :P :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #145245 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!

Sil írta: Nézegettem kicsit Viggo fényképeit, és találtam egyet, amin Dom szerepel... :wink: :
www.viggophile.com/images/dom.jpg

[size=9:3u1sjten]Tulajdonképpen eredetileg egy másik képet kerestem, a Te Anau 3-at, ami ebben a cikkben látható baloldalt, szintén Dom... :roll: :
katt ide [/size]


Sil: Nagyon-nagyon jó képek. A halas is, de a Te Anau még jobb. Viggo nagyon jó amatőr fotós. A Lij-képek is tetszenek. Mindenkiből megragadja a lényeget... valamit, ami tulajdonképpen arra az emberre jellemző. Bárcsak elhozná Magyarországra is a kiállítását!!! Meg persze a modelleket :wink: :lol:

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.814 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére