Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 10 hónapja #154738 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Akaratm hozi képeet de még nincsenek fent a bagendinnen. és a kereső se talált..
(nem mondomel amit dodie már elmondott mert egymás mellett ültünk:))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154717 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Más téma! Azon kevés szerencsések, akik tegnap elmehettek a TTT bővített verzijának megtekintésére a MOM parkba, tudhatnák, miért ül ez a vigyor itt a fejemen.

Dodiee: CSAK IGAZAT TUDOK ADNI NEKED!!
Szunyáló hobbitkák CUKII!!
Az a növényes beszólás: :P :lol: :lol: :lol:
Azok a sokatmondó pofikák!!!
ESZMÉLETLEN!
BILLY&DOM: :up: :up: :up: :dance:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154715 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Skacok, még valami: ahhoz, hogy válaszolj egy hozzászólásra, vagy témára, nem feltétlenül kell idézni azt a hozzászólást, mert a végén fél oldal lesz az idézet, és két szó a hozzászólás. :) Ha valakinek akarsz válaszolni, írd oda a nevét a hozzászólásod elejére(PL: Rabyn: blablabla)

Hát nem tudom. lehet hogy korán van, de nekem a hátamon a szőr felállt ettől a daltól... 8O ilyen fejjel néztem a monitort, és közben motyogtam, hogy ezek biztos hogy nem normálisak..(nanem mintha eddig azt hittem volna hogy azok.. :wink: ).

Más téma! Azon kevés szerencsések, akik tegnap elmehettek a TTT bővített verzijának megtekintésére a MOM parkba, tudhatnák, miért ül ez a vigyor itt a fejemen. Halálos. Egy csomó új jelenet van kedvenc hobbitkáinkkal, többek között ugyebár az entvizes cucc(ahol Pippin kajak nőnik kezd, marha aranyos!!), meg amikor elalaszanak Szilszakáll karjában(aki verset szaval épp), az valami haláli aranyos, meg a végén, derékig állnak a vízben Vasudvardban, és lölik a hülyeségeket, hogy biztos jó a toronyból a kilátás:) aztán Trufa elkezdi méricskélni magát Pippinhez(mert az entvizes jelenetnél észrevette, hogy Pippin magasabb nála, és gyorsan ő is ivott a vízből:) ), az is haláli, aztán amikor az almákat szedegetik össze, de a legjobb akkor is a vége, hogy megtalálják a pipafüves hordókat:)) és Pippin kérdezi, ne adjanak e Szilszakállnak. Trufa meg mohón nézegeti a hordóját, aztán azt mondja, hogy nem kéne, merthogy ugyebár ez halott nővény meg minden, lehet hogy Szilszakáll egyik távoli rokona:DD marha aranyos:))és tök jó, mert egy csomó javítás van benne, és Szilszakáll egy csomószor mondja nekik hogy ne legyenek hamariak:)) Meg hát azok a fejek, amiket vágnak.. mondjuk az durva amikor TRufát megitatják ork pálinkával, elég undorítóan néz ki a cucc. De az egész film nagyjából sokkal érthetőbb így, és tényleg nagyon sok szép új jelenet van, nekem most ezek jutottak eszembe:))
legyetek jók, és ahogy tudjátok, nézzétek meg a bővítettet, mert érdemes(sőt, KÖTELEZŐ!)!!

pussz:Dodie

u.i.: mielőtt balhé lenne belőle: szerkesztve lettek a hozzászólások, kiszedegettem az idézeteket belőlük, mert sztem így is érthető, hogy miről beszéltek... reklamálni továbbra is privátban lehet:) csak nem érdemes:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154696 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hát ez fanatsztikus.....nagyon klassz zene....nem semmi a hanguk,szerintem ez nincs eltorzítva,ha vki
látta a werkfilmet,ott Elijah beszélt ilyen vékony hangon... :lol: 8)
bár semmi sem érteni belőle,de nagyon állat :cooljump: :mrgreen: :cool2:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154679 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem az a már-már rikácsolásba átmenő volt Elijah,a másik meg,amelyik csak dünnyögött,az lehetett Dom.

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154676 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jajj ez vmi szuper, nagyon édi a dal! télleg magas a hangjuk, lehet h eltorzitottak

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154495 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rögtön az első oldalon, a legújabb hír. Az első link amire rá lehet kattintani.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154317 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A Bagendinn-en találtok egy kis dalt amit Lij és Dom írt, és Ők is éneklik! Nagyon aranyosak! :roll: :D :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154246 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.theonering.net/scrapbook/view/1766? ... tn=48&ts=0 :arrow: Piromániás kis hobbitkák...
www.theonering.net/scrapbook/view/9454? ... tn=48&ts=0
www.theonering.net/scrapbook/view/7860? ... tn=48&ts=0 :arrow: Trufa katonásdit játszik
www.theonering.net/scrapbook/view/8724? ... tn=48&ts=0 :arrow: Csúnya olifánt!!!!Nem illik összetaposni két kis védtelen hobbitiot! :nono:
www.theonering.net/scrapbook/view/4094? ... tn=48&ts=0 :arrow: Domból Trufa lesz

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154234 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Felagund írta:

Tuk Pippin írta: www.theonering.net/scrapbook/view/4686? ... tn=12&ts=0 :arrow: Ez mikor is volt???


Első rész kb. 20. perce...


Igen, de csak a bővítettben van benne.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154232 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tuk Pippin írta: www.theonering.net/scrapbook/view/4686? ... tn=12&ts=0 :arrow: Ez mikor is volt???


Első rész kb. 20. perce...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154231 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154192 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Még egy: Billy aláírása édes:)(mondjuk sztem minden édes benne, ugyhogy elfogult vagyok..)
www.theonering.net/scrapbook/movies/characters/pippin/view/3002

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #154190 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Megnézegettem azt a galériát, és tanátam sok szép képet, ha voltak már, bocsi, mostanában nem nagyon volt időm átnyálazni a topicot. ha voltak, ne szóljatok, olyan ritkán tezsek be képet, és úgy örültem hogy betehetem őket:))

www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/EA_merry.jpg Iyesztő!!!! 8O
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/EA_pip.jpg ez meg mint egy leépülő drogos..
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/cinema1203_001.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/image...rlds3_110103_001.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/image...rlds3_110103_002.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/pip_crying.gif jaaj, ne sírj picim!!
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/pip_merry.gif
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/pip_minastirith.gif hogy ez milyen ééédes:))
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk015.jpg behalok de édes:)
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk016.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk018.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk022.jpg cuki hobbitkák:)
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk035.jpg szééép:)
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk036.jpg de aranyos:))
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk_decipher012.jpg látom, el kell mennem a Camelotba kártyát venni..
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps013_back.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps022_back.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps022_front.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps024_front.jpg sztem most mondja el Pip, hogy mit látott a Palantírban..
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps032_front.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps086_front.jpg két hobbit beszélget:)

nagyon jók a képek amúgy, most van egy kis időm, ugyhogy megnézegetem amiket betettetek:)[/url]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154185 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyon jók a képek!!! :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154182 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta:

Fircorwen írta: Remélem, ezek még nem voltak:
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps_001.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps_002.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps_003.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps_004.jpg


Itt az utcsó kettőnél mit akartál linkelni? mert megnéztem a galériát, és nincs topps_003 és topps_004 nevű file..



Affene... az egyiket átszámozták, a másikat meg leszedték... :evil:
Ezek lettek volna:

www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps027_front.jpg
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2544306.pict

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154173 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: Remélem, ezek még nem voltak:
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps_001.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps_002.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps_003.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/topps_004.jpg


Itt az utcsó kettőnél mit akartál linkelni? mert megnéztem a galériát, és nincs topps_003 és topps_004 nevű file..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154135 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: És az mit jelent?-)))


Yo kérdés, ezt én is tudni szeretném :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154126 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
És az mit jelent?-)))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154120 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Vajon itt miben játszott?


The Ballad of Crazy Paola
Featuring only two actors, The Ballad of Crazy Paola is about a maverick cult musician called Serge who was Paola’s (Kathryn Howden) lover over 20 years ago. When Paola hires Raymond (Billy Boyd) to teach the drums to her son, she is amazed to discover he is the half-brother of her ex-lover. But when they delve into the past, a battle of memories commences.

Ebben.

beastybunny.com/lotr/projects/tf ... _mc001.jpg :arrow: RULZ!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154085 Írta: Melilot
Melilot válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Emberek kéretik nem csetelni!!!!!


www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... ersdom.jpg


Látjátok hogy itt Domnak fekete a körme?

Melilot

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154083 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ery írta:

Gyöngyszem írta: Nekem bejön minmdegyik kép.... Pippin ezeket a ROTKs képeket már láttam...

www.tolkien.hu/images/film/offic ... t_ext3.jpg

valaki el tudná magyarázni ezen mi történik Trufával?????
kösz


Éppen ork pálinkával itatják :roll:


akkor ok...brr...én bizti nem kostolnám meg :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154081 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyöngyszem írta: Nekem bejön minmdegyik kép.... Pippin ezeket a ROTKs képeket már láttam...

www.tolkien.hu/images/film/offic ... t_ext3.jpg

valaki el tudná magyarázni ezen mi történik Trufával?????
kösz


Éppen ork pálinkával itatják :roll:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154080 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nekem bejön minmdegyik kép.... Pippin ezeket a ROTKs képeket már láttam...

www.tolkien.hu/images/film/offic ... t_ext3.jpg

valaki el tudná magyarázni ezen mi történik Trufával?????
kösz

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154075 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: EGYETLEN KÉP SE JÖNBE

Nekem bejött,direkt leellenőriztem

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154069 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154067 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 10 hónapja #154046 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
EGYETLEN KÉP SE JÖNBE

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154035 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.theonering.net/scrapbook/movies/rotk/view/9808 :arrow: Megrázó élmény lehetett...
www.theonering.net/scrapbook/movies/rotk/view/9491 :arrow: Ez ééédi!!!
www.theonering.net/scrapbook/movies/rotk/view/9453 :arrow: Mit nézhet ilyen szomorúan???
www.theonering.net/scrapbook/movies/rotk/view/9303 :arrow: Lehet olvadozni!Olyan helyesek így ketten!
www.theonering.net/scrapbook/movies/rotk/view/9216 :arrow: De jól áll neki ez a gondori hacacáré...
www.theonering.net/scrapbook/9176?q=Pip ... tn=12&ts=0 :arrow: Erről mindig az jut eszembe,hogy meg akarják főzni...
www.theonering.net/scrapbook/8724?q=Pip ... tn=12&ts=0 :arrow: Vajon miért sír szegény?
www.theonering.net/scrapbook/6640?q=Pip ... tn=12&ts=0 :arrow: Kicsit dühös lehet...
www.theonering.net/scrapbook/7947?q=Mer ... tn=12&ts=0 :arrow: Ez se rossz...
www.theonering.net/scrapbook/1426?q=Mer ... tn=12&ts=0 :arrow: De helyesek!
www.theonering.net/scrapbook/9412?q=Mer ... tn=12&ts=0 :arrow: Milyen éhesek lehetnek szerencsétlenek...
www.theonering.net/scrapbook/9575?q=Mer ... tn=12&ts=0 :arrow: Mi az a szájában,már nem azért???
Egyelőre ennyi lenne!
Ha voltak már,akkor bocs!

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.018 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére