Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 9 hónapja #158397 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Le..le..lehet..hogy...hogy..hogy IDEJÖNNEK ???????És..és....én...mi...ott...velük...ÉLETNAGYSÁGBAN találkozhatunk...ahhhhh.el...el...sem hiszem.Még magamhoz kell térnem.

Öööhm.Bocs.Moderállom magam.Tehát:
Nagyon remélem,hogy ha idejönnek én is ott lehetek és min. egy autógrammal...bocsánat kettővel jövök haza....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158391 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Január 3-án ismét Tolkien Nap – Gollam és Pippin is eljön?

2003/12/10
2004. január 3-án immár másodszorra rendezi meg a Tolkien Napot a Magyar Tolkien Társaság, amely a tavalyinál is gazdagabb programot igyekszik kínálni: tudományos előadások, vetítések, játékok, vetélkedők és kiállítások közül lehet majd választani, és ha minden jól alakul, A Gyűrűk Ura-filmek Gollamja, Andy Serkis és a Pippint játszó Billy Boyd is ott lesz a Corvin moziban.

A 2002-ben alakult Magyar Tolkien Társaság, amely elnöke, Blahota Attila szerint egyszerre működik tudományos társaságként és fanclubként, idén január 3-án J.R.R. Tolkien 111. születésnapja alkalmából rendezte meg az első Tolkien Napot, és mivel az esemény négy-ötezer látogatót vonzott, a szervezők úgy döntöttek, a 112. születésnapot is megünneplik, méghozzá nem is akárhogyan.

A Cinematrix olvasóit nyilván az érdekli a legjobban, hogy moziban ezen a napon láthatják utoljára A Gyűrűk Ura – A két tornyot, de nem árt, ha azt is tudják, hogy a vetítésen csak egy kvízjáték abszolválása után vehetnek részt: a játékra holnaptól december 29-ig lehet jelentkezni a www.tolkien.hu oldalon. Ha valaki véletlenül nem kerül be a két vetítés nézőseregébe, az azt jelezheti, hogy nem elég alapos és mélyreható a Tolkien-, illetve A Gyűrűk Ura-tudása, ezen azonban a Tolkien Napon kiváló alkalma van segíteni: szakértői előadásokat hallgathat a tolkieni életmű megannyi aspektusáról (ízelítőül néhány előadáscím: „Hogyan olvassuk a tolkieni mitológiát, mit kezdjünk Tolkien vallásos elemeivel?, „Bestiarium Terrae Mediae: Hogyan olvassuk Tolkient más irodalmak, irodalmi művek, kultúrtörténeti jelenségek tükrében?”, „Hogyan közelítsük meg a nyelvek szerepét Tolkien műveiben?”), illetve vitákon vehet részt, amelyeken olyan témákban csapnak majd össze a meghívott vendégek, illetve a disputához kedvet érző nézők, mint pl. hogyan helyezhető el Tolkien a fantasy-szerepjátékos kultúra kereteiben, de természetesen az „olvasni és/vagy nézni?” kérdése is terítékre kerül.

Aki a tudományos diskurzus helyett inkább a szórakozást részesíti előnyben, az kalandjátékot játszhat, kipróbálhatja azokat a számítógépes és hagyományos játékokat, amelyeket a tolkieni életmű, illetve A Gyűrűk Ura-filmek ihlettek, vetélkedhet, vagy találkozhat a magyar szinkron közreműködőivel, akik nemcsak élménybeszámolót tartanak, hanem élőben demonstrálják, hogyan is készül a magyarítás. A szinkronszínészek emellett részt vesznek egy Gyűrűk Ura-paródia előadásában is, de a szervezők más színpadi produkciókkal is készülnek.

A Gyűrűk Ura-filmek rajongói számára a nap legnagyobb eseménye a Pippint játszó Billy Boyddal és a Gollam pixelei mögött rejtező Andy Serkisszel való találkozás lehet – a két színész jövetele még nem 100%-os, de a Magyar Tolkien Társaság elnökhelyettese és a Tolkien Nap főszervezője, Füzessy Tamás a mai sajtótájékoztatón azt mondta: mind Boyddal, mind Serkisszel előrehaladott tárgyalások folynak, és mindkét művész jelezte, hogy örömmel utazna Budapestre.

A Tolkien Napra érkezők művészeti kiállítást is láthatnak majd a Tolkien Művészeti Pályázatra beküldött művekből (a pályázat, valamint a vetélkedők díjait Göncz Árpád, a trilógia fordítója, a Magyar Tolkien Társaság tiszteletbeli elnöke, volt köztársasági elnök adja át), és internetes kávéház is üzemel majd, mivel – mint a tervezett programról kiadott tájékoztató mondja – „jelen pillanatban a világon élő Tolkien-tisztelők egyik legfontosabb tájékozódási és kapcsolatteremtési terepe a világháló” – pl. a Magyar Tolkien Társaság is egy internetes közösségből nőtte ki magát.

Az idei rendezvény a tavalyival ellentétben nem ingyenes, de a fő kiadást nem a még mindig tűrhető árú belépőjegy megvásárlása jelenti-jelentheti (ez 500 forint lesz, bár aki találkozni akar Boyddal és Serkisszel, annak külön kell majd fizetnie), hanem az, hogy Magyar Tolkien Társaság Tolkien-vásárt is rendez, ahol minden kapható lesz, ami Tolkiennel kapcsolatos: könyvek, DVD-k, videokazetták, valamint a filmhez kapcsolódó kereskedelmi termékek: fegyvermásolatok, ruhák, mappák és egyéb ereklyék.

A Tolkien Nap részletes programja a www.tolkien.hu-n (lesz) olvasható – A Gyűrűk Ura – A király visszatér-filmmel kapcsolatos híreket viszont itt a Cinematrixon (is) érdemes keresni, és aki még nem ismerné, annak figyelmébe ajánljuk A Gyűrűk Ura-extraoldalunkat, ahol képek, előzetesek és egyéb javak találhatók minden mennyiségben.


Hát ez csak megerősiti!!!
En is attol félek, hogy tul beleélem magam, azt nem lesz semmi...
Pedig, uhhh! Eddig legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy ők Magyarországon!! Csodás lenne! Gondoljatok bele... Autogramm. és egy puszi Billytől, meg egy közös fénykép, és még beszélnénk is vele... Áááá! Abbahagyom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158376 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Én csak azt hallottam, hogy LEHET, hogy jönnek!!!! DE CSAK LEHET!!
Gyerekek ne éljük bele magunkat jo?:,-


Nekem azt mondta Orsi ez "hivatalos kérés" volt és Ők azt mondták szívesen eljönnek... :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158332 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
JÖNNEK????? HUH, ott kell lennem!!!

(yo tudom h nembiztos de ez akkoris fantasztikus lenne) 8)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158325 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én csak azt hallottam, hogy LEHET, hogy jönnek!!!! DE CSAK LEHET!!
Gyerekek ne éljük bele magunkat jo?:,-

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158322 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nightmare írta: Utólag is boldog szülinapot Domnak!:cheers:

Csak egy kérdés, ha már megbeszéltétek, bocsánat, én vagyok a tudatlan.
IGAZ? HOGY BILLY JÖN A TOLKIEN NAPRA???
Most olvasom, és egyszerűen lehidaltam! Az fantasztikus lenne!! Csak nem akarom tul beleélni magam, ezért kérdezem meg inkább..


Szió

Ezt Én is hallottam...még pedig Orsitól...és Ő azt mondta Andy is jön... ha pedig ez igaz/bár ettől függetlenül is/, ott kell lenni... :D Nagyon jó lenne látni Őket... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158310 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Utólag is boldog szülinapot Domnak!:cheers:

Csak egy kérdés, ha már megbeszéltétek, bocsánat, én vagyok a tudatlan.
IGAZ? HOGY BILLY JÖN A TOLKIEN NAPRA???
Most olvasom, és egyszerűen lehidaltam! Az fantasztikus lenne!! Csak nem akarom tul beleélni magam, ezért kérdezem meg inkább..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158306 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gyerekek, nem szeretnék máskor 1/2- 3/4-ed órát azzal tölteni, hogy a hozzászólásaitokat törlöm. Van nekem is jobb dolgom ennél. Rabyn, tudod hogy nagyon szeretlek, és bízom az ítélőképességedben, és nagyrészt egyet is értek veled(már ami a visszaolvasást jelenti, igazán nem olyan nagy dolog, mindenesetre rövidebb idő, mint nekem törölni az ismétlődő hozzászólásokat..), de legközelebb ezt ahgyd rám. jobbára minden nap jövök a topicba, legrosszabb esetben 2-3 naponta, majd én törlök és szólok a csetért meg az ismétlésért, jó? mindenkit megkérek, olvasson vissza, azért csak tiszteletben tartjuk már egymást annyira, hogy leglalább az elmúlt 1 v. 2 nap hozzászólásait elolvassuk(nem olyan sok sajnos..). Ok? na, puszika, a képek szépek nagyon, Domnak boldog szülinapot, és már csak egy hónapot kell durván aludni a RotK-ig és a sok szép Pippines-Trufás jelenetig. bírjuk ki vita nélkül, oké?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158207 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
apááám ezek királyak

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158166 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: Remélem ezek, még nem voltak: :wink:
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/index1.shtml


Jaj, ezek a videóból vannak! Nagyon jók! Így külön még nem láttam Őket! :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158148 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Remélem ezek, még nem voltak: :wink:
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/index1.shtml

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158134 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ennek örömére most egy kép: Nagyon ari!!!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158129 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Én is úgy tudom Gyöngyszem! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158096 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nilraen írta: UTÓLAG IS BOLDOG SZÜLINAPOT DOMINIC!!!!!!! :dance: :up: :cheers:
:merry5: :merry4: :merry3:


Igen utolag BOLDOGSZULINAPOTDRÁGADOMCSIKA!!!! :)

Dec 8án volt asszem :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157801 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
UTÓLAG IS BOLDOG SZÜLINAPOT DOMINIC!!!!!!! :dance: :up: :cheers:
:merry5: :merry4: :merry3:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157753 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil Míriel írta: /Tök jó, hogy Dom nyilas. :wink: :roll:
Ennek én is örülök!!!!!!!!!!!
Pont egy napon született a nővéremmel, csak egy évvel előbb.
Mi lenne, ha összejönnének? Bár, ha jobban belegondolok, nem is olyan jó ötlet. Valószínűleg egy kicsit féltékeny lennék. :)


:D Én is nyilas vagyok... :roll: :D Ezért is örülök. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157738 Írta: Sil Míriel
Sil Míriel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta: /Tök jó, hogy Dom nyilas. :wink: :roll: /


Ennek én is örülök!!!!!!!!!!!
Pont egy napon született a nővéremmel, csak egy évvel előbb.
Mi lenne, ha összejönnének? Bár, ha jobban belegondolok, nem is olyan jó ötlet. Valószínűleg egy kicsit féltékeny lennék. :)

"Ha az összes szabályt betartod, minden jóból kimaradsz."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157611 Írta: Tarathradiel
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT DOM!!! :bounce: :hello: :D

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157583 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Boldog szülinapot,Dom!!!
:cheers: :hello: :pippin4:

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157561 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
BOLDOG SZÜLINAPOT, DOM!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157552 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
BOLDOG SZÜLINAPOT DOMINIC!
:wink: :lol: :D :dance: :mrgreen: :hello: :up: :bounce: :itscool: :merry6:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157498 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: dúrva 10 évvel idősebb mint én :oops:

Az nem is olyan sok, de csak ha róla van szó!!! :wink: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157486 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
dúrva 10 évvel idősebb mint én :oops:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157483 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Boldog Szülinapot Dom! :bounce:
/Tök jó, hogy Dom nyilas. :wink: :roll: /

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157478 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
BIZONY BODOG SZÜLINAPOT!!! [size=9:2oayxawy](27...)[/size]
:pippin4: :merrypippin: :merry6: :merry5: :merry4: :merry3: :merry2:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157474 Írta: Sil Míriel
Sil Míriel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
BOLDOG SZÜLINAPOT DOM!!!!!!!!!!!!!!!!
:hello:

"Ha az összes szabályt betartod, minden jóból kimaradsz."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157268 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én elmennék megnézni Őket... legalább egyszer hallanom kell élőben Billy-t ahogy beszél...olyan ari... Dom-ot meg ahogy hülyül... :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157248 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nekem mondod? Én tudom.. :cry:
De álmodni azért jó nem?
Legalább azt...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157224 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: jó lenne, de mivel ez SOHA nem fog megvalósulni (érted az utalás, ugye??), ne is éljük bele magunkat..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #157223 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Mit csinálnátok ha Billy eljönne (vagy Dom) magyarhonba?

Még ha Magyarország tulsó végébe is mennének,oda is elmennék hozzájuk!! :wink: :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.813 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére