Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 9 hónapja #162888 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyion király képek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162750 Írta: .Elessar király.
És még két kép:
www.warofthering.net/photos/rotk ... age2.shtml
www.warofthering.net/photos/rotk ... age3.shtml

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162748 Írta: .Elessar király.
Itt egy jó kép Pippinről:
www.warofthering.net/photos/rotk ... age3.shtml

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162501 Írta: Ancalima Anarórë
Bocs, tudom OFF, de Láng Balázs a magyarhangja? :lol: tipp volt... :roll: :oops:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162488 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én az Andy Serkist láttam volna szívesen... - Láng Balázzsal egy duettet? :) 8) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162485 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nagyon imádnivalók a képek...........
nagyon klassz link ez! :D
nemsokára afilmben is látthatjuk!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162378 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rengeteg új kép a ROTK-ból..... (érdemes megnézni....)

www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk0104/index.shtml

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162216 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hmm.. na ha ezt tudom...

Ízlések és pofonok...


Egyetértek.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162214 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta:

Iowa írta: Na és mi a jó ebben a slash-ben? :roll: :hein: Nem érzem magam korlátoltnak, de nem sok értelmét látom... :roll:

Ízlések és pofonok... Ez is egy fajtája a fanartnak, ill. fan fiction-nek, és szvsz van benne sok jó alkotás is, a gond csak az vele, hogy nem itt a helye. (Hadd ne idézzem most a moderátorok állásfoglalását ezzel kapcsolatban...)


Na, de ha jól értem akkor ezek egy része sztori (képeket már láttam korábban)... amiben tul.képp. több pasit buzinak avatnak?! Lehet, hogy kicsit nyers voltam, de ez a lényege vagy nem? Hát nem tudom... szegények... :?
Ami azt illeti meg tudom érteni, hogy nincs helye... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162212 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta: Na és mi a jó ebben a slash-ben? :roll: :hein: Nem érzem magam korlátoltnak, de nem sok értelmét látom... :roll:

Ízlések és pofonok... Ez is egy fajtája a fanartnak, ill. fan fiction-nek, és szvsz van benne sok jó alkotás is, a gond csak az vele, hogy nem itt a helye. (Hadd ne idézzem most a moderátorok állásfoglalását ezzel kapcsolatban...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162211 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na és mi a jó ebben a slash-ben? :roll: :hein: Nem érzem magam korlátoltnak, de nem sok értelmét látom... :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162210 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162209 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ainawethien, a slash tilos a fórumon, légyszi, töröld a linket.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #162206 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ohh.. akkor ha valaki slasht szeretne olvasni... írjon nekem privit.. hmm-hmm..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162190 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Dom és Billy igazán nagyon Boldog Új Évet! Nektek is! Kevesebb mint egy hét múlva újra találkozunk több mint 3 óra erejéjig! Ezaz!


már csak 7 nap,és tényleg látthatjuk őket,ilyenkor olyan lassan megy az idő! :? :o

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162141 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Dom és Billy igazán nagyon Boldog Új Évet! Nektek is! Kevesebb mint egy hét múlva újra találkozunk több mint 3 óra erejéjig! Ezaz!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162114 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
B.U.É.K. Billynek & Domnak!! :D És Nektek is. :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162091 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
BUÉK mindenkinek, Domnak és Billynek is! :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162054 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #162017 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Boldog Új Évet Kivánok Mindenkinek!

Bizom benne,hogy a jövö év is ilyen kecsegtetö és hirekben,interjúkban,képekben gazdag lesz.mint az elQzöz,ja és hogy továbbra is ilyen jó filmekben fognak majd szerepelni!

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161963 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
A stamp-es k***a jó, akárcsak az orkos! Nagyon édes!!!!!!!! :lol: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161946 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Itt van pár link.. nem minden videó tölthető le, de gondoltam hátha akad olyan, amit még nem láttatok:

66.34.48.252/videos/dominic.htm
A "Playing with stamps" a kedvencem.. :)

Továbbá:

dubbert-home.de/MrMonaghan/multimedia.html

(ennél nem fog bejönni a multimédiás oldal egyből, de ha rákattintotok a The Lord of The Rings feliratra fent, kijön a menü.. ott katt a multimédiára és már ott is vagytok. :) )
www.sentinelvisions.net/index.htm?/lotr/...dia/multimediadm.htm

frodoandsam.net/multimedia/index.html

www.hopeless-case.com.ar/downloads/index.htm

www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/multimedia/multimedia.php

Ez egy RAM file.. remélem működik!
www.eonline.com/shared/Eonline/Features/...ord_of_ring_trio.ram

www.dr.dk/kultur/index.asp?articleID=403...=news&action=artikel

Ezeket meg én vágtam ki:

www.biatv.hu/~zsu/blog/dombilly01.WMV
www.biatv.hu/~zsu/blog/dombilly02.WMV
www.biatv.hu/~zsu/blog/dom01.WMV

Pussz:

Zsu

U.I.: Boldog Új Évet!!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161927 Írta: Slytherin James Halliwell
Nekem Trufa a kedvencem a Gyűrűk Urából. Legalábbis az első részéből. Annak is egy részéből, amit elolvastam. :-)

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161783 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Iowa: A képek megint nagyon arik! Viggo tényleg nem normális! Szegény Billy!!! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161771 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil, Iowa!! Wow, köszi a képekért!! :) Ez a kép Dom-ról és Gizmo-ról (hahha).. wow.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161753 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Qrva jó az a kép! :D

Én is hoztam két újat... csak az a sáska ne lenne ott... :? (azt hiszem az)
Dom
Ismét Dom, a cikk másik oldala

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161741 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gondoltam, ide is berakom ezt a nagyonnemnormális Viggo-t, aki már megint nem hagyja békén szegény Billy-t... :lol:
www.angelfire.com/blog/commfrog/ ... viggo3.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161738 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Előre is köszi! :lol: Iowa: A képek nagyon aranyosak!Lenne egy kérdésem: Látta már valaki A Kapitány és Katona című filmet? Azt tudom., hogy szerepel benne Billy és a trailerben is mutatják, de érdemes megnézni? Mert csak akkor akarom megnézni, ha Billy sokat szerepel benne! :wink:


Köszi szerintem is. :D Azt én is tudom, hogy szerepel benne, de a moziban vetített trailerben nem láttam... :roll: /modjuk más trailert nem is láttam/.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161684 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Előre is köszi! :lol: Iowa: A képek nagyon aranyosak!Lenne egy kérdésem: Látta már valaki A Kapitány és Katona című filmet? Azt tudom., hogy szerepel benne Billy és a trailerben is mutatják, de érdemes megnézni? Mert csak akkor akarom megnézni, ha Billy sokat szerepel benne! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #161664 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta: Nem tudom láttátok-e ezeket a képeket... aranyosak... :D
Lij&Dom
A kis vigyori :D
Itt is kis mosolygós...
Lij&Dom
Dom
Egy kis Billy is. :D
Sean&Billy
Billy


Már láttam ezeket, de nagyon cukik :D :wink: :lol:

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.772 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére