Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 9 hónapja #160869 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyon boldog karácsonyt az összes rajongónak és rajongásunk tárgyainak is!!!!!!!

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #160862 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Mindenkinek nagyon Boldog Karácsonyt! Domnak és Billynek pedig különösen! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160831 Írta: Sil Míriel
Sil Míriel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!!!

Mindenkinek (Domnak meg Billynek is!) NAGYON boldog Karácsnyt kívánok!!! :)

"Ha az összes szabályt betartod, minden jóból kimaradsz."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160784 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: Én csináltam őket. :wink: (Örülök, hogy tetszik! :) )

www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2731049.pict

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160782 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2706499.pict
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2706483.pict
www4.online.rtlklub.hu/forumkepek/2687497.pict


Csak most néztem meg őket.. gyönyörűek!! ezeket te csinálod, vagy szeded valahonnan???

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160778 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Kéééérleeeeek!! ne legyenek már fél oldalas idézgetések. ismét ajánlom ezt a megoldást:
pl: Gyöngyszem: Igen, én is blablabla

És próbáljatok ne csetelni(vagyis 2 szónál hosszabb szövegeket írni tartalommal..)

És mindenkinek ajánlom figyelmébe a decemberi Cinema-t, mert van benne M&C-ről, TTT bővítettről és a RotK-ról is!!!

a képek rulzanak(már amit láttam..)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160758 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyémánt_Hajnal írta:
Nem kell értem aggódni :) :) :)

Uhmm....nem sokára megyek M&Ct nézni.... :D


jo neked h mész :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160750 Írta: Gyémánt_Hajnal

ainawethien írta:

Gyémánt_Hajnal írta: de öhh....izéé..... ez már árt az egészségemnek :wink: :D


Akkor csak óvatosan. :lol: :lol:


Nem kell értem aggódni :) :) :)

Uhmm....nem sokára megyek M&Ct nézni.... :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160740 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyémánt_Hajnal írta:

ainawethien írta: Na igen.. Billy-ért bármit, igaz? ;)

awwwwww. :)


édesek. 8)
www.biatv.hu/~zsu/blog/intouch03dec22_2.jpg
www.biatv.hu/~zsu/blog/intouch03dec22_3.jpg



Öhmmm...... hmm...... hmmm..... ha nem ismernénk őket, félreértenénk :oops: :wink: :twisted:


de ismerjük a drágákat...... :) )) és naon cukik

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160728 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyémánt_Hajnal írta: de öhh....izéé..... ez már árt az egészségemnek :wink: :D


Akkor csak óvatosan. :lol: :lol:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160708 Írta: Gyémánt_Hajnal
Hmm.... gyerekek, ezek a képek.... ma lelkileg elég szar napom volt, de nini, egy ismerős :) és már fel is vidultam.... de öhh....izéé..... ez már árt az egészségemnek :wink: :D

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160671 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta:

Rabyn írta: És még képek!
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_002.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... lly_01.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_010.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg


Thanx!! Olyan édes... mint egy kisgyerek. :D :D


jaj... nagyon cukik a képek! :D :D :wink: :D

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160667 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: És még képek!
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_002.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... lly_01.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_010.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg


Thanx!! Olyan édes... mint egy kisgyerek. :D :D

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160618 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160526 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyémánt_Hajnal írta: Öhmmm...... hmm...... hmmm..... ha nem ismernénk őket, félreértenénk :oops: :wink: :twisted:


Hát nekem alaposan megszaladt a fantáziám :)

Ezt csináltam magamnak. :) Ha lehetne itt képes aláírást használni....

www.biatv.hu/~zsu/blog/justakiss.jpg

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160463 Írta: Gyémánt_Hajnal

ainawethien írta: Na igen.. Billy-ért bármit, igaz? ;)

awwwwww. :)


édesek. 8)
www.biatv.hu/~zsu/blog/intouch03dec22_2.jpg
www.biatv.hu/~zsu/blog/intouch03dec22_3.jpg



Öhmmm...... hmm...... hmmm..... ha nem ismernénk őket, félreértenénk :oops: :wink: :twisted:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160445 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta:

Gyöngyszem írta: Én valszeg januárban nézem meg a MCt mert akkorra ér ide a mi mozinkba :roll:


Hogyhogy csak akkor ér ide! Bp-n már bemutattájk! Tehát akkor hol laksz? Van ahol később mutatják be mint Mo.-n? :wink:


Mo. eldugott sarkában....itt még ma adják a Mátrix 3at... :cry: GYUt akarok!!

foleg DOMOT!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160425 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160392 Írta: Gyémánt_Hajnal
Bevallom, én még egyetlen filmet sem voltam képes Russellel megnézni, de most kivételt kell tennem........ :wink:

Dom tényleg cuki a szemeivel :) hűhhha

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160368 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Igen amugy Domnak kivan huzva a szeme!


És milyen kib*szott jól áll neki. :)

Én majd akkor nézem meg a Master of Commanderst ha kijön a tékába. Most minden pénzem másra köll.


Én is. Nem nagyon van kedvem Russell Crowe filmet nézegetni mostanság..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160347 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

Gyöngyszem írta: Én valszeg januárban nézem meg a MCt mert akkorra ér ide a mi mozinkba :roll:


Hogyhogy csak akkor ér ide! Bp-n már bemutattájk! Tehát akkor hol laksz? Van ahol később mutatják be mint Mo.-n? :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160339 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én valszeg januárban nézem meg a MCt mert akkorra ér ide a mi mozinkba :roll:

Dom sztem ari h ki van huzva a szeme, csak egy kicit furi

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160333 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Én nem tudom mikor nézem meg a Master and commander-t, mert mindenütt szinkronizált és sehol nem adják feliratosan! És ugye Billynek nincs olyan nagy szerepe, tehát akkor legalább a nagyon aranyos hangját had élvezzem! :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160330 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én majd akkor nézem meg a Master of Commanderts ha kijön a tékába. Most minden pénzem másra köll.
Igen amugy Domnak kivan huzva a szeme!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160324 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta:

ainawethien írta: Igaz, hogy Billy jön Jan.3-án a Corvinba??? :hein: Vagy még mindig semmit nem lehet tudni erről??? :?: :(

:D De régen láttalak!


Hát igen, kissé elkalandoztam. :oops: :D

:roll: Nem, Billy nem jön, és Andy sem. :cry:


Ez meg tipikus. :( Peddig annyira jó lett volna. :bawling: :crying:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160316 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Igaz, hogy Billy jön Jan.3-án a Corvinba??? :hein: Vagy még mindig semmit nem lehet tudni erről??? :?: :(

:D De régen láttalak! :roll:
Nem, Billy nem jön, és Andy sem. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160313 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szép jó reggelt mindenkinek!

Elég régen jártam erre, de muszáj megtudakolnom valamit. :oops: :oops:

Igaz, hogy Billy jön Jan.3-án a Corvinba??? :hein: Vagy még mindig semmit nem lehet tudni erről??? :?: :(

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160295 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
az mellett hogy mindegyik fáradt,amelett mintha Dom szeme ki lenne húzva szemceruzával.Ez tuti. :D
belegondoltatok már,hogy nemsokára moziba kell menni,nem is kell,hanem kötelező..... :lol:
bevallom,nem nekem nem nagyon lesz a tömegben nyomorogn,nem túl cxsábítü...talán nem az első nap kellene mennem.... :lol:
na de ez nem is ide tartozik így inkább befogom a szám,na de mosta kkor hogy a forümhoz is hozzászóljak....Láttam a Kapitány és Katona c.filmet...egy ideig önkételenól Pippinként láttam,de a végén sikerült már (neee a neve nem jut eszembe :? )úgy látni.....viszont az nagyon furcsa volt hogy az egyik szemén egy hatalmas karika volt,nem monoklo volt.!
aztán lehet én vagyok hülye és az a filmbe kellett.... 8O :)
nem tudom ki látta-e még?

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160243 Írta: Gyémánt_Hajnal

Ithilgalad írta:

Rabyn írta: www.bagendinn.com/Group/images/e ... 816636.jpg


Szegénynek mien karikás szeme van... :? Rá is ráférne egy kiadós alvás...


No Comment..... akkor nincs bulizás, nincs piálás, nincs éjszakai csavar Billyvel, meg a többiekkel, no premirer, jó hobbitnak mostantól az ágyban a helye :wink: :twisted:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160233 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: www.bagendinn.com/Group/images/e ... 816636.jpg


Szegénynek mien karikás szeme van... :? Rá is ráférne egy kiadós alvás...

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.106 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére