Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 9 hónapja #160190 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Melyiket nem nyitja meg?

Az utolsó 3-at!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160163 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Melyiket nem nyitja meg?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160161 Írta: Gyémánt_Hajnal
:D :D :D :D tök ari :D :D :D de van, amit nem akar megnyítni :P :P :P

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160158 Írta: Rabyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160155 Írta: Gyémánt_Hajnal

Rabyn írta: Hátja...
De lehet, hogy csak nagyon kimerült... Ha jól tudom most fejezett be valami forgatást..
azért kíváncsi lennék mi van vele.


Hát az lehet.... vagy Billy nagyon lestrapálja a bulizással :) De én is kivi lennék..... hmmm....hmmm.....hmmmm....

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160153 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hátja...
De lehet, hogy csak nagyon kimerült... Ha jól tudom most fejezett be valami forgatást..
azért kíváncsi lennék mi van vele.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160152 Írta: Gyémánt_Hajnal

Rabyn írta: :D
Egyébként én már régebben észrevettem hogy valami nem stimmel ezzel a pasival (dom) de nem tudom mi. szomoru a szeme..


szegény...... hmmm...... tom Rabyn, kikéne derítenem... drótozni kéne a hmmm-nek :twisted: Hát csak Billy meg Craig tudhatja mi van vele.... :( cegínnyy

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160148 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
:D
Egyébként én már régebben észrevettem hogy valami nem stimmel ezzel a pasival (dom) de nem tudom mi. szomoru a szeme..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160147 Írta: Gyémánt_Hajnal

Rabyn írta: www.bagendinn.com/Group/images/events/2003misc/2816640.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... 816642.jpg
Dominic Nagyon furán néz ki.. Olyan mintha valami nem lenne rendben körültte...


Jéé.... tényleg..... olyan fura,.... mintha vagy fáradt lenne, vagy unott, vagy nemtommiazisten......... 8O

De Billy naon aran :) :) :) :)

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160146 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.bagendinn.com/Group/images/e ... 816640.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... 816642.jpg
Dominic Nagyon furán néz ki.. Olyan mintha valami nem lenne rendben körültte...

www.bagendinn.com/Dom/images/posed/sexydevil.jpg (- ezen egyenesen félelmetes!!
www.bagendinn.com/Dom/images/posed/63.gif

www.bagendinn.com/Group/images/e ... 816636.jpg

www.bagendinn.com/Group/images/c ... sdec09.jpg
Vajon mit néznek?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #160142 Írta: Fircorwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja - 20 éve 9 hónapja #160141 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_013.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... po_003.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... ect004.jpg

Nézzétek meg a kezét!! Szerintem nagyon szép kezevan

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159912 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: ha kell, én lementem, aztán majd valahogy feltesszük egy CD-re:)) Oks?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159871 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Huu csajok köszönöm! én kértem még régebben (de mostmár ugysem tudom hová lementeni :cry: , mert apám likvidálta a gépről a könyvárat, és igaz cdn ottvan... de mindegy..)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159790 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mintha itt az oldalon is lenne valami életrajz(legalábbis én írtam egy Billyset meg egy Pippineset, nem tudom fel lett e téve, megnézem..)

Aha, Billy megvan. nem olyan nagy szám, angolból kellett fordítanom, és nem vagyok túl jó benne:))

www.tolkien.hu/page.php?m=27&p=film/crew/pippin

És egy Dom Telu jóvoltából:

www.tolkien.hu/page.php?p=./film/crew/trufa&m=88

Írni fogk Svinnek.. a Pippines nincs fenn... vesződtem vele eleget, ugyhogy jó lenne ha felnyomná:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159594 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
már nem emlékszem hogy ki kért Billy és Dom életrajzot,ezért berakom ide,remélem nem okoz problémát,esetleg,ha netán volt(ami biztos)azoktól bocsánat! :oops: :o

Billy Boyd
William (Billy) Boyd 1968. augusztus 28-án született a skóciai Glasgow-ban. A Skót Királyi Akadémia dráma szakán szerzett diplomája után pályafutását egy közkedvelt skót tévéműsorban, a Taggartban kezdte. Ezt követeően számos színházi produkcióban szerepelt, úgy mint az Adrian Mole titkos naplója, a Trainspotting vagy éppen a Merlin, és kisebb filmes szerepeket is kapott. Első jelentősebb filmje az Urban Ghost Story, ahol egy elég negatív szerepet kapott - egy uzsorásét. Ezt követte a Gyűrűk Ura, ahol a válogatás báratságos légköre és Peter Jackson kedvessége megkönnyítette Billy dolgát, s így könnyen megkapta az áhított szerepet.
Billy egyébként nem csak színészkedik, hanem zenél is. Játszik basszusgitáron és gitáron, valamint erőteljes tenor hangja van, több mint két oktávot ki tud énekelni.

Kedvenc...
szín: kék
ital: whisky
hobbi: zenélés, ivás (igazi skót...)

Tények
- becenevei a Bill, de néha Pippin-nek, Pipnek vagy Pickle-nek is hívják
- aktívan sportol: vív és Jeet Kune Do-zik
- imád táncolni, a világ minden részén látták már a táncparketten

Autogramcíme:
BILLY BOYD
Brunskill Management
Suite 8a
169 Queensgate
London
England
SW7 5HE



Dominic Monaghan

A német származású Dominic Monaghan -aki 171 centijével hivatalosan is a "legmagasabb hobbit"- játssza a Gyűrűk Ura trilógiában Frodó jóbarátját, Trufát.
Dominic 1976. december 8-án született a német fővárosban, Berlinben. Tanár édesapjával, Austinnel, ápolónő anyukájával, Aureennel és bátyjával tizenkét évig éltek itt, majd az angliai Manchesterbe költöztek. Dominic a stockport-i Aquinas Főiskolára iratkozott be, ahol irodalmat, drámát és földrajzot tanult 1994 és '95 között. Érettségi után csatlakozott a manchesteri ifjú színjátszókhoz, ahol felkeltette egy ügynök figyelmét. Az ügynök javaslatára elment a BBC-féle "Az öreg hölgy nyomoz" (Hetty Wainthropp Investigates) című sorozat válogatására, ahol meg is kapta Geoffrey szerepét. Dom így emlékszik vissza az első meghallgatásokra: "Nem találtam a meghallgatásokat ijesztőnek. Nem volt mit vesztenem, mert nem is gondoltam hogy megkaphatom a szerepet. Aztán aznap este, amikor az első részt vetítették, a szüleim éppen egy partit tartottak. Én a szobámban voltam az összes haverommal, és próbáltunk nyugodtak maradni. Amikor aztán az én jelenetem következett, természetesen mindenki felrohant az emeletre." Dom négy évig szerepelt a sorozatban, és közben Londonban és Machesterben színdarabokban is játszott.
Dominic debütálását számos kisebb szereppel folytatta, szerepelt a "Ellenséges vizeken" című filmben orosz tengerészként és a "Renard úr"-ban, ahol egy furcsa csavargót alakított. Így jutott el a Gyűrűk Ura meghallgatására is, és legnagyobb meglepetésére egy töbmillió dolláros film egyik főszerepében találta magát. Számára azért jelentett sokat a szerep, mert édesapja hatására maga is nagy Tolkien rajongó.
Dom jelenleg Machchesterben él - egyedül. Se feleség, se barátnő, ami saját bevallása szerint "nagyon jó dolog".

Kedvenc...
focicsapat: Manchester United
játékos: Roy Keane, Ryan Giggs, Beckham
együttesek, énekesek: Beatles, The Stone Roses, Elvis, Stevie Wonder, Miles Davis, Pavement, Duran Duran, Madonna
film: A keresztapa, The Deer Hunter, Csillagok háborúja
színész: Robert De Niro
rendező: David Fincher, Martin Scorcese és Peter Jackson
kaja: sushi, lasagne
könyv: A Gyűrűk Ura, Amerikai Psycho, Vurt
író: Jeff Noon, Brett Easton Ellis, Peter Guarlnick
hobbi, érdeklődés: zene, film, divat, foci, a Beatles, rovarok, szörfözés és a hölgyek
hős: John Lennon, Eric Cantona, Ian Brown a The Stone Roses-ból, Jeff Noon
nem szereti: a rasszizmust, a szexizmust, a homofóbiát, a tudatlanságot és a dohányzó nőket

Tények
- van jogsija
- állítólag választani kellett a Gyűrűk Ura készítése és a barátnője között (azt hiszem egyértelmű, hogy mit választott...)
- ha megnézed a premiereken készült képeket, láthatod hogy Dom nyakában mindig ott lóg egy gyűrű egy nyakláncon. Állítólag ezt Sean Astin kislányától, Alextől kapta. Amikor találkoztak, Dom nagyon nagy hatással volt a kislányra, és a Alex hozzá akart menni feleségül, ezért adott neki egy tömítőgyűrűt eljegyzésük jelélül, de mivel ez nem volt jó Dom ujjára, ezért a nyakában hordja :)



Autogramcíme:
DOMINIC MONAGHAN
c/o Peter Fraser & Dunlop
Drury House
34-43 Russell St.
London
WC2B 5HA
United Kingdom


hírforrás:http://nostale.raindrops.hu/

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159593 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Más is észrevette hogy Dom és Billy is milyen fáradtak a többiek melett?
Nem is csoda :o
Mi lesz itt majd a film után.....rengeteg hozzászólás lesz...még ennél is több....nagyon várom már.... :!: :!: :itscool: :cheers: :bounce: :cooljump:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159432 Írta: Sil Míriel
Sil Míriel válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: www.cinematrix.hu/fajlok/galeriak/filmek...tk/lotr-trotk-21.jpg


Ez tényleg cuki!!!!!!!!!!!!!
Kár, hogy nem tudom kinyomtatni.

"Ha az összes szabályt betartod, minden jóból kimaradsz."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159338 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
beastybunny.com/lotr/billy/group ... 03_003.jpg 8O
beastybunny.com/lotr/billy/group ... 03_012.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 121303.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 121303.jpg (- Nyálcsorog!!
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 03_001.jpg Fáradt szegény..
beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/i ... _front.jpg Nyálcsorog

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159249 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem mindenki tudna velük kommunikálni... nem kell valami komoly dologról beszélni... különben is, ott abban a percben úgy se sok jutna eszébe az embernek... szeritem... szóval ezen nem kéne aggódni... Az alapokat meg csak tudja mindenki... és különben is... szerintem találkoztak már épp elég megszeppent, meglepődött csajjal, akik alig akartak hinni a szemüknek, simán uralnák a helyzetet... segítenének...
Nagyon arik lennének!
(Ja és Billy akcentusa sem vészes, inkább csak nagyon cuki.)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159239 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Domcsival simán de Billyvel nem tudnék beszéni(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159217 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát, én azthiszem a "We've got the Shire. Maybe we should go home." mondatot mondatnám el Billyvel:)) Rabyn: azért sztem tudsz annyira németül, hogy eldumálj Dommal:)

Én is fotózkodnék, meg próbálnék beszélgetni, meg autogramm, nem tudom, őrületes lenne:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159142 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Na, gondolom észrevettétek, hogy egy rakat hozzászólás törölve lett. csak azok, amik kicsiny országunk milyenségére vonatkoztak. nem hibáztathatunk senki azért, mert nem jönnek el. Eleve kevés esélyünk volt rá, de sztem jó volt eldédelgetni a gondolatot, eljátszani a lehetőséggel. Hogy M.o.-ra miért nem jöttek, ennek számtalan oka lehet, de nem szabad ezzel foglalkozni:) Inkább felvetek egy témát:

Mit kérdeznétek tőlük, ha összefutnátok velük az utcán? És egyáltalán: mit csináltátok?(csak szolidan, semmi bokorbarángatás:)) )


Hmm, bocsi, kicsit elragadtadtam magam, elnézést:( :oops:

Ha találkoznék velük.. Tuti bepánikolnék;) Jo sok autogramm, és foto, az biztos, és megkérdezném hogy vannak...Meg a többiekről is kérdeznék, és adnék nekik ajándékot, meg küldenék a többbieknek is 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159080 Írta: Tarathradiel
Én talán tudnék velük kommunikálni csak Billy akcentusával lenne egy kis problémám... :D De úgy bírom ahogy beszél...

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159062 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Vigyorognék, mint a tejbetök. :D
Öhh...hy...what?...I d'ont speak english....bye... :D :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159050 Írta: Tarathradiel
Engem annyi minden érdekel velük kapcsolatban, nem is tudom hirtelen mit kérdeznék tőlük...De az biztos hogy adnék nekik rajzot. :D Ja és szeretnék fényképeket is!

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159029 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Trufa&Pippin

Én annyit kérdeznék tőlük, hogy hogyan bírják a hajtást, a premiereket... Na meg, hogy Hogy vannak...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #159027 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én semmit mert nem tudok angolul.. (németül se nagyon szóval nem tudnék mit kérdezni)
de az tuti, hogy a nyakukba ugrálnék, és fényképezkednék velük, meg megpróbálnám később tartani a kapcsolatot. Hátha.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158995 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Én mindent megkérdeznék ami eszembe jut! És persze amit meg tudok kérdezni angolul! És Billyvel elmondatnám párezerszer azt a mondatot, hogy Ú, that was close! Nagyjából ennyi! De szerintem még arra se lenne időm, hogy azt mondjam, helló!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 9 hónapja #158988 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát amennyiben meg tudnék szólalni,kérnék autogrammot és elhurcolnám őt vagy őket egy ilyen fényképező izébe(nem tudom mi a neve)...De szerintem kb. ennyit tudnék mondani:A...ööö...a..h...h...hello...Vagy valami ilyesmit... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.048 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére