Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
Több
20 éve 10 hónapja #156075 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Kár, hogy én továbbra sem tudok angolul...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155708 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil: azok a képek.. nagyon aranyosak:))) köszi értük:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155673 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Az egyik kép nyilván Morannon-nál van. :wink:

Részlet egy cikkből, Dom és Billy:
img-nex.theonering.net/images/sc ... 4_orig.jpg
Billy elmeséli, hogy amit énekel, ahhoz ő írta a dallamot. 8O

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155662 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
még egy kérdés: az olifántos képeknél találja meg Pip Trufát (tudjátok a nazgul legyozése után)?

mert ha igen, akkor itt mi van Trufával? (és Gandalf is ottvan a háttérben..)

img-nex.theonering.net/images/scrapbook/9303.jpg

de mondjuk ez meg pelennoros, akkor mi van az olifántosnál??

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155579 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezt ugye láttátok már? [size=9:a49elui0](Bocs, hogy nem olvasok vissza.)[/size]
www.theonering.net/scrapbook/gro ... /view/9796

Ezek viszont egészen frissek, még melegek, Billy és Dom:
www.theonering.net/scrapbook/view/10216
www.theonering.net/scrapbook/view/10214

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155555 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil: Linkért ezer köszönet!
Nagyoon szép!!!
De iszonyat furcsa Billyt énekelni hallani...
Yoo... Énekel a FotRban is, de egészen más hangon... :roll:
A szövegért külön köszönet!
Ezzel a verssel vmi egész más dallamra gondoltam volna... ( Tolkien Ensemble ehez csak hozzárakott ) Furcsa :D

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155530 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nilraen írta:
Elijahnak ez az öltönye... :?


Nem tetszik? :roll: Szerintem NAGYON ARI!!! :D :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155511 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Apáááám ez télleg nagyon királylányos!!!
Naagyon tetszik!!
(nem csak mer Billy van benne)

www.bagendinn.com/Group/images/e ... 03/nm5.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... 03/que.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... 3/mod7.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... 03/nm9.jpg
Elijah 8O


Elijahnak ez az öltönye... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155475 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Apáááám ez télleg nagyon királylányos!!!
Naagyon tetszik!!
(nem csak mer Billy van benne)

www.bagendinn.com/Group/images/e ... 03/nm5.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... 03/que.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... 3/mod7.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... 03/nm9.jpg
Elijah 8O

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155430 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Meghallgattam amit Sil belinkelt, halálosan aranyos, Billynek gyönyörű hangja van!!! tényleg érdemes meghallgatni, nagyon szép:)


Egyetértek..nagyon tetszik!Csak ahhoz képest milyen hosszú a szám elég keveset énekel... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155412 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Bennfentesek, 1 pofátlan kérdés:

A mi kedvenc skót legénykénk vajh megtisztel minket jelenlétével a LEP-en?

[size=9:ppijrfzs](Hihi.. ez főcím is lehetne:
BILLY BOYD, OUR FAVOURITE SCOTTISH LADDIE! Ez jól hangzik!! :twisted: :P )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155404 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Meghallgattam amit Sil belinkelt, halálosan aranyos, Billynek gyönyörű hangja van!!! tényleg érdemes meghallgatni, nagyon szép:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155396 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155320 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
RotK filmzene, The Steward of Gondor. Végre sikerült feltennem, így könnyebb letölteni (jobb egérgomb, cél mentése más néven):
free.x3.hu/sil/05_The_Steward_of_Gondor.mp3
Ebben énekel Billy. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155186 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Sil EZT HOL LEHET MEGHALLGATNI??


igen hol lehet meghallgatni?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155181 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Rájöttem, hogy mit is énekel Billy: van az a vers, amelyik magyarul úgy kezdődik, hogy "A kandallóban ég a láng...".

Na igen.Ez most mi is?
És hol van? 8O
El vagyok tájolódva. :oops:

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155131 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil EZT HOL LEHET MEGHALLGATNI??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155052 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sajna a filmzenét még nem hallottam, majd valkivel átiratom... De a TTT bővített nagyon jó volt... Pippinék sokkal hobbitosabbak benne. Halál édes volt. Szerencsére benne van az entitalos rész, amit egyébként nagyon hiányoltam :D A vége meg sokkal lezártabb és befejezettebb lett. Bár így talán egy kicsit túl vidám a befejezés. Bővítések nélkül szerintem kicsit szomorkás volt, ami nem nagy baj... De azért az biztos, hogy így sokkal jobb. :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155041 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rájöttem, hogy mit is énekel Billy: van az a vers, amelyik magyarul úgy kezdődik, hogy "A kandallóban ég a láng...".
Ennek az utolsó versszaka eredetiben:

Home is behind, the world ahead,
And there are many paths to tread
Through shadows to the edge of night,
Until the stars are all alight.
Then world behind and home ahead,
We'll wander back to home and bed.
Mist and twilight, cloud and shade,
Away shall fade! Away shall fade!
Fire and lamp, and meat and bread,
And then to bed! And then to bed!


És amit Billy énekel:
Home is behind, the world ahead,
And there are many paths to tread
Through shadows to the edge of night,
Until the stars are all alight.
Distant shadows, cloud and shade,
Away shall fade! Away shall fade!


Furcsa ezt ennyire szomorúan hallani, de nagyon szép, szvsz.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #155007 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154940 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A film naooon rulz volt!! :up: Taláán elérte az elvárásaim szintjét... :roll: :twisted:
Megvolt az, amit amúgy hiányoltam a filmből: Pipék újra sokkal hobbitabbak voltak ;)
Égből az alma: Megvilágosottam! :D Rágyüttem h méér van Pip kezében egy alma mikor Gorni fejbevágja a másikkal :arrow: Mer Trufa odaggya a magáét. Ez nekem eddig sötét volt :heu:
De nagyooon yoo volt! Thaur ctem máá lecsapott volna mer ott pattogtam mellette :biggrin2: de actán máá scak nésztem és szóhoz se jutottam... :embarassed:
Mindenkinek kötelező, ahogy Dodiee monta! 8)

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154939 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Örülök, hogy ilyen sok mindenkinek tetszett a dal... NEKEM IS. :D Nagyon-nagyon édesek! Amúgy az egyik interjúban is beszélnek ilyen hangon... a frodoandsam-en le lehet tölteni... szintén Lij és Dom. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154914 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
jaj, erről jut eszembe: jelenet: Pippin megtalálja az almát, és mit csinál?? felnéz:))) gondolom beugrott neki az a másik jelenet, amikor szintén almát kapott, és az az égből pottyant oda:)) olyan aranyos volt:)
A,úgy megintcsak eleget kell tennem ennek a hülye moderátori feladatnak: légyszi, nézzétek meg a képeket, mielőtt betesztek újakat, mert volt már pont most, hogy egy kép 3x lett berakva pár nap alatt:) ennyi:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154904 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn,ezek állati jó képek!
Ezek a fejek,amiket vágnak...
Kész

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154902 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: nagyon édik a képek!

amugy sajnálom h nem néztem meg a TTT bovitettet mert igy Dodiee beszámoloja alapján nagyon édi lehetett Pip és Trufa

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154890 Írta: Rabyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154887 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154885 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Artemisz (Celebthil) írta:

Dodiee írta: Más téma! Azon kevés szerencsések, akik tegnap elmehettek a TTT bővített verzijának megtekintésére a MOM parkba, tudhatnák, miért ül ez a vigyor itt a fejemen.

Dodiee: CSAK IGAZAT TUDOK ADNI NEKED!!
Szunyáló hobbitkák CUKII!!
Az a növényes beszólás: :P :lol: :lol: :lol:
Azok a sokatmondó pofikák!!!
ESZMÉLETLEN!
BILLY&DOM: :up: :up: :up: :dance:


Huhúúú! Nekem is csatlakoznom kell hozzátok! :D :wink: Én Frodó rajongó vagyok, de az ő extraik voltak a legjobbak! :itscool: Főleg a kamrás. 8) Egy valami hiányzott ott: Alma volt, Aragorn nem. :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #154862 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.theonering.net/scrapbook/view/2492? ... tn=12&ts=0
www.theonering.net/scrapbook/view/9454? ... tn=12&ts=0
www.theonering.net/scrapbook/view/5142? ... tn=12&ts=0 :arrow: Ééédes!
www.theonering.net/scrapbook/view/519?q ... tn=12&ts=0 :arrow: Oppálá.Leestünk.
www.theonering.net/scrapbook/view/2511? ... tn=12&ts=0 :arrow: Úúúristen...
www.theonering.net/scrapbook/view/1257? ... tn=12&ts=0 :arrow: Dom orkokkal haverkodik???

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.871 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére