Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 10 hónapja #153945 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Azt hiszem a TRL szerdán volt...Én sem láttam... :( :cry:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153625 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta: Szerintem is nagyon ari Billy akcentusa... az MTV-n is olyan kis aranyos volt ahogy beszélt... :roll: :D

Akkor pár kép Domról... illetve Trufáról...ezeket nagyon szeretem...
www.bagendinn.com/group/images/costumed/...atures/day/day37.jpg
www.bagendinn.com/group/images/costumed/...atures/day/day41.jpg
www.bagendinn.com/group/images/costumed/quest/cap701.jpg
www.bagendinn.com/group/images/costumed/quest/cap770.jpg
www.bagendinn.com/group/images/costumed/...s/theroad/cap503.jpg


télleg nagyon édik :) )

és Rabyn: azok is nagyon édik :) Domnak nagyon édi a haja :)
amugy mikor voltak a TRLben??? mert ezek szerint voltak

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153620 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
DEJO NEKED!!

hoztam képeket
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl13.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl14.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl15.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl19.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl21.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl27.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl29.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl30.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl36.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl43.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl-2.jpg (- Huu itt de öregnek tűnik!!
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl-5.jpg
www.bagendinn.com/group/images/m ... /trl-6.jpg (- mondjuk ő sem semmi. Nagyon furcsán néz ki.... olyan szomik a szemei...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153574 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem hiszem el!!!!!!!
A haverokkal beszélgettünk,hogy milyen jó lenne elmenni Skóciába,az osztályfőnök meghallotta,és azt mondta,februárban elmegyünk Skóciába!!!!!!!!!Csak a hét lány az osztályból!!!!!!!!!!!!!!!!!!De le kellett tennünk a nagyesküt,hogy jó kislányok leszünk!
Mekkora mázli!!!!!!!!!!! :lol:

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153521 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: www.warofthering.net/ahobbitstale/galleries/pippin_03.htm

Ez ÉÉDES!! :cry: :cry:
Vajon min agyalhat szegény ilyen kimerülten?

Én is megveszek a skót akcentusért!!
De ahogy a FotR-ban beszól, a Tanácsban: "Hová is megyünk?"

Ezen mindig eldobom magam!!!! TÖKÉLETES KICSI HOBBIT!!!
(na meg ahogy erre Frodó néz.. kb. ilyen "Úristen, de hülye haverjaim vannak nekem"-tekintettel.. :lol: :lol: :lol: Az se semmi!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153518 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153481 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil ez az egyik kedvenc képem!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153384 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mindíg mondom, hiába, akárki akármit mond, nincs édesebb a Földön Billy akcentusánál:)) amikor azt mondja: Brékfászt:DD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153306 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Ma kb. 10× megnéztem a FOTR-ből azt a részt amikor Zsizsik gazda földjén Frodóval és Samuval találkoznak és leesnek a szakadékról! Akko Pippin olyan arit mond: Uh, That was close(ú, et voz clós!)
Tök aranyos Skót akcentussal beszél!
De az is ari, mikor ugyan ekkor Trufa azt, mondja, h. I think i had broken something és kihúz magaalól egy répát! :wink: Ari! Neki is cuki a kiejtése, de Pippiné aribb!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153301 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Domcsirol is képeket plz!!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153296 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta:

Gyöngyszem írta: ja mien film??? mert én az elején csak egy ien mérőórafélét látok....

Azt ugyan nem tudom, milyen film, de vigyázzatok vele, mert majdnem 85 MB... Ami azt jelenti, hogy lassabb internetkapcsolat esetén órákig tarthat letölteni...


ja okay...már láttam belőle mást is :) )

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153264 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153021 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ééééédeees!!!
Lejött! Kár, hogy egy szót se fogok érteni belőle... Valahol felirat?
Domról nincsn valami uj hir?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153017 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Menjünk el Skóciába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153010 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Galadh írta: Imááááádooom!!!!
Ebben a szoknyában és a gondori ruciban meg kell zabálni! arany bogaram... :D


Ez nagyon jó volt. :D :D :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153008 Írta: Prérifarkas
Imááááádooom!!!!
Ebben a szoknyában és a gondori ruciban meg kell zabálni! arany bogaram... :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #153006 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyon ari a kép!

A Bagendinn-en megint vannak új képek...
Egyet muszáj vagyok berakni...imádom mikor Billy skótszoknyában van!!! :roll:
www.bagendinn.com/billy/images/events/mcprem01.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152952 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk036.jpg

JAJ, DE ÉÉDEES!!! 8O :P Egy újabb dolog, ami még az én képzeletem is felülmúlja! Ez TÖKÉLY!! Hihetetlen jó! Tisztára mint a könyvben! :up: :agree:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152891 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Háát én csak mostan kerestem rá, h mi is van a bővített versionnal ( lehet Ti máár réégesrég végigbecíltítek ). Egész yoo az arány Pipékkel kapcs :D :
:arrow: Az orkok vitatkoznak, miközben Pippin vizet kér tőlük a megsebesült Trufa számára.
:arrow: További jelenetek, amelyekben az orkok azon vitatkoznak, hogy megegyék-e Trufát és Pippint, illetve egy jelenet, amelyben azt gondolják, hogy a két hobbit talán a Gyűrű hordozója lehet.
:arrow: További jelenetek, Fehér Gandalf visszatéréséről a fangorni erdőbe, amelyben arról beszél, hogy mi történik Edoras-ban, illetve, hogy Trufa és Pippin erdei kalandjának köszönhetően az entek felébrednek és harcba indulnak. ( Ebbe nemtom mennyire mint szereplők... :roll: )
:arrow: Szilszakáll egy dalt énekel a hobbitoknak az ent-asszonyokról, melynek hallatán Trufa és Pippin álomra szenderül.
:arrow: Trufa és Pippin a fangorni erdőben megkóstolják az entek italát, amitől hirtelen nőni kezdenek, majd beszorulnak egy fa gyökereibe. Végül Szilszakáll menti meg őket.
:arrow: Szilszakáll elmeséli a két hobbitnak népe történetét, azt, hogy miért maradt már csak olyan kevés ent az erdőben, illetve, hogy eltűntek az ent-asszonyok.
:arrow: További részletek az entek tanácskozásáról. Már este van, de az entek még csak most tartanak az üdvözlésnél.
:arrow: Az orkok menekülnek a szurdokból, de útjukat állják az entek.
:arrow: A farkaséhes Trufa és Pippin felfedeznek egy élelemmel teli felrobbant raktárat az entek által lerohant Vasudvard romjai között.

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152879 Írta: Fircorwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152871 Írta: Arden Borough

Fircorwen írta: Két kép a ROTK-ból:

www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk035.jpg
www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk/images/rotk036.jpg

hű,de furcsa a mezitlábasság a láncinghez meg az egyenruhához...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152867 Írta: Fircorwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152850 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
:wink: Tök arika képek Fircorwen! Cuksok!(cukik) :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152840 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Gwaleriol: A számól vetted ki a szót... :wink: :D

Képek a filmből:
www.bagendinn.com/billy/sniper470.asp

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152833 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nostale info:

SNIPER 470
Skócia, 2002

Rendező: Paul Holmes
Forgatókönyv: Paul Holmes
Szereplők: Billy Boyd (a tüzér), Eliza Langland (az anya), Carmen Pieraccini (a tolakodó)

A tüzér ül a fenekén és vár, egy kis aszteroidának álcázva, több millió mérföldre a Földtől. Ez a Sniper 470. Küldetése az, hogy egy videó irányította lézerágyúval elpusztítsa az űrhajókonvojokat, amelyek a Trojan aszteroidamezőn próbálnak átmenni, és egy kis szerencsével életben maradni…
A tűzcsaták közötti hosszú időben a tüzérnek embertelen körülmények között kell megőriznie a ravaszságát és ép elméjét. Teljesen elzárva a külvilágtól, egyedül, a súlytalanság állapotában, és a hőmérséklet szélsőségei közepette.

A film bemutatója augusztus 23-án volt, az Edinburgh-i Filmfesztiválon.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152824 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyöngyszem írta: ja mien film??? mert én az elején csak egy ien mérőórafélét látok....

Azt ugyan nem tudom, milyen film, de vigyázzatok vele, mert majdnem 85 MB... Ami azt jelenti, hogy lassabb internetkapcsolat esetén órákig tarthat letölteni...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152818 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

gande írta:

Fircorwen írta: Sniper470 (Billy filmje) letölthető innét:

www.imediafilms.com/films/imedia8.mov


miluen film ez?..


ja mien film??? mert én az elején csak egy ien mérőórafélét látok....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja #152790 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pippin: Légyszi, töröld a linket, ide nem szokás slash-t berakni... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 10 hónapja - 20 éve 10 hónapja #152785 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
OK,törltem

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.073 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére