Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 11 hónapja #151033 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Iowa írta: Ma is ismétlik... mikor odakapcsoltam az MTV-re megint az ment... most már figyelni fogok...


én láttam a legjobb hp.hop eloado kategoriát mondta be!! nagyon édi volt...de oan alacsonynak tunt...el se hiszem h kb egymagasak vagyunk :) )


******
Fircorwen: yok a képek, nagyon édi Trufa is meg Pip is

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 11 hónapja #150878 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mindenki!
most megy az Mtv díjkiosztó,,,.és most van 22:22 péntek,,aki tud kapcsolodjon be....
megéri...sajnos én nem láttam még Billyt

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150780 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: szójatok ha lesz ismétlés!!!!! én sajnos nem láttam (brühühü)


igen szóljatok!

most a hétvégén kuksizzátok, mert mutatják, habár én csak a régieket láttam eddig!

amugy elkezdtem nézni, de sajna Billyt nem láttam már, mert elaludtam :oops:

káááááár..pedig az elején mutatták.....mikor volt ugy kb?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150756 Írta: _ApocalypiticA_
mi a kedvenc Trufás és Pippines részeitek?

Az ördög soha nem alszik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150746 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
szójatok ha lesz ismétlés!!!!! én sajnos nem láttam (brühühü)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150664 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Most olvasom, hogy az MTV Europe Music Awards-on, ami ma este 22:00-kor, azaz mindjárt kezdődik, Billy Boyd lesz az egyik műsorvezető... :wink: (Azért jókor szól a theonering... :? )


Én este kapcsolgattam a tv-t, o.k. mondom MTV-n megnézem mi megy, erre láttam Billy-t, nagyon aranyos volt...igaz az egész este alatt csak 2x láttam, mert nem néztem folyamatosan, de remélem lesz ismétlés és akkor végig nézem... :roll: :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150658 Írta: Sil

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150644 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Most olvasom, hogy az MTV Europe Music Awards-on, ami ma este 22:00-kor, azaz mindjárt kezdődik, Billy Boyd lesz az egyik műsorvezető... :wink: (Azért jókor szól a theonering... :? )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150588 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Az egyik oldalon ezt találtam:
"Elképesztő az az ügyetlenség, ahogy ez a figura képes mindig a lehető legrosszabbkor butaságot csinálni, de nagyon megindító a benne is végbemenő változás. Egyetlen dolog azonban már kezdettől világos vele kapcsolatban: az élete a barátság körül forog. Mindennél jobban szereti barátait a Megyéből. Amikor elindul a nagy útra, olyan világot fedez fel, melyről nem is álmodott. A dolgok hirtelen rendkívül komolyra és sötétre fordulnak. Mocsárban találja magát, varázslatos teremtményekkel találkozik, és legszívesebben visszafordulna a kocsmába, hogy a lányokkal csevegjen. De épp ez a kettősség teszi dinamikus karakterré. A vidámság és az élet napfényes oldala felé fordul még a háború kellős közepén is."-magyarázza Boyd a karakterét.

Ari ! Itt az oldalis bővebben:http://www.cspv.hu/02/35/gyuruk2/

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150520 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150354 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jaj, nagyon jópofák ezek a képek:DD bezony, kis művészkém:D főleg a feliratok édesek az egyes képek mellett:DD Sil, örök hálám:))
M&C: Mégjóhogymegyünkegyüttnézni,hátmitgondoltatokmajdnemmi?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150324 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.sonyericsson.com/t610/featur ... &picture=7
:arrow: Művészlélek :up:

Közös M&C nézés: Én én én én éééééén!!!! Megyek! :biggrin2:
Magyarán: Támogatom a javaslatot :wink:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150290 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee Took írta: Amúgy tartom az álláspontom, Pipinnek halál édesen áll a gondori ruci:DD


meg Trufának a rohani :) )

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150249 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezeket Billy csinálta:
www.sonyericsson.com/t610/featur ... x?artist=7

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150227 Írta: Prérifarkas
Sil, nagyon jó! Fogunk ugye közös M&C nézést rendezni???

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150096 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Master and Commander kritika (angolul):
katt ide

És 8 klippecske a filmből:
www.comingsoon.net/movies/m/mast ... mander.php

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #150069 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Télleg nem akarok begyöpösödött alaknak tűnni, de nyomatékosan kérem, hogy csak és kizárólag Trufáról és Pippinről essen szó!! (valamint Billyről és Domról..) szeressük nyugodtan Frodót, de a saját topicjában...
Most, hogy vannak új képek, még csak az infohiányra se hivatkozhatunk!!

Amúgy tartom az álláspontom, Pipinnek halál édesen áll a gondori ruci:DD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149918 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
pl itt

www.fantasyplanet.cz/lotr/galeri ... &vyhledat=

meg itt

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149842 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nézzetek be a 3. rész topicba, vannak új képek Trufáról és Pippinről... Bocs, hogy nem linkelgetem be egyenként, de most nem érek rá...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149605 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
a www.bagendinn.com on van femt

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149484 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nem semmi a fekete köröm!vmi díjkioszton lehet ez a kép,vagy netán régenni?
milyen kis ferde orra van! :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149473 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
IGEN! Köszi! :hello: IGENNNN! Most örülök, meg minden!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149472 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149465 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Igenis! Megvan valakinek az a kép amikor Pippin lóg lefelé egy üstről? Az nagyon édi! Beraknátok még 1×? Köszi! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149461 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na, ok. nem szeressem törölni, de Legolas nem való ebbe a topicba, ugyhogy bocs, de azokat a hozzászólásokat kitörlöm. Innentől kéretik Domról és Billyről ill. Pippinről és Trufáról beszélni.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149450 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Húúú! Nagyon... izé..Ari az a fekete köröm! Olyan vad! Kis punk! :bandit:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149448 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nilraen írta: Jól látom,hogy Domnak fekete a körme azon a képen? 8O 8O

Aha. Hát, mondhatnám, hogy jól áll neki, de asszem hazudnék...

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149441 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jól látom,hogy Domnak fekete a körme azon a képen? 8O 8O

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 11 hónapja #149434 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Emberek kéretik nem csetelni!!!!!


www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... ersdom.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.866 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére