Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 2 hete #140513 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
De bizony, Billy szőke:) eredetileg:) szalmaszőke:) A kedvenc hajszínem:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140350 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tyű, de ijesztő...
A dvd-n barna haja van, szerintem nem szőke.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140237 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #140093 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szőke hay, fehér ing, Crowe balján. :) Yoo keresést!
Nekem állt nincs bayom a hoccú hayyal (sőt! ) , de szvsz a szöszhay yobban állt neki. :roll: Deazérperce ígyis szeressük!! :biggrin2:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139742 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ringbearer írta: Tényleg ott áll, szőke hajjal. De furi...

Én meg hiába kerestem, nem vettem észre. Hol van?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139733 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tényleg ott áll, szőke hajjal. De furi...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139713 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Szméagol írta: Sziasztok!

Tényleg? Mi a címe a filmnek? Hol lehet róla olvasni? Van belőle kép? (Én már csak ilyen vagyok. Kérdezek. :roll: :wink: )

Úgy 3 oldallal ezelőtt volt róla szó. Fejből nem tudom. Trailer is volt asszem.

Megvan:

Sil írta: Billy új filmjének (Master and Commander) meg lehet nézni a trailerét:
katt ide


Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hete #139697 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Tényleg? Mi a címe a filmnek? Hol lehet róla olvasni? Van belőle kép? (Én már csak ilyen vagyok. Kérdezek. :roll: :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139616 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nimrodel Melian írta: Kit játszik benne, mi a szerepe?


Ha jól tudom, akkor egy Barett Bonden nevű hajókormányost játszik...

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139605 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Te halvány lila gözöm sincen rola!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139581 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Nemsoká jön Billy új filmje (tudjátok amibe Russel Crowval játszik)

Kit játszik benne, mi a szerepe?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139577 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nemsoká jön Billy új filmje (tudjátok amibe Russel Crowval játszik)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139507 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Szméagol írta: Valaki nem tud róluk magyarul életrajzot? Én csak angolul találtam. :(



nostale.raindrops.hu

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139468 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Gondoltam. De én személy szerint nem bírom Billy mosolyát. :P Csak a nevetését. (Na meg a sikolyait. :twisted: ) És szerintem Domnak igenis szép a mosolya. No, de amilyen ízlésem nekem van...

Valaki nem tud róluk magyarul életrajzot? Én csak angolul találtam. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139276 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mert Domnak nem szép a mosolya.. De komolyan láttam rola pár mosolygos képet és annyira nem szép a mosolya... Billynek meg igen.. Meg valahol hallottam, hogy Dom fiatalabb kora ellenére komolyabb Billynél ezért mosolyog kevesebb képen.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139263 Írta: Ronat/Szméagol
Sziasztok!

Dodiee Took írta: galad: Igen, azt a részt a trailerben én sem értettem. ád 1: Az tutira Gandalf Keselyüstökön. ami zavar: Minas Tirithben. nem rögtön lepasszolták a lovat?


Lepasszolni lepasszolták, de mikor elkezdődött az ostrom Gandalf visszapattant rá és Keselyüstökön "lófrált" a városban. :wink: Egyébként szerintem mindenkinek ilyen zavaros... Remélem: Még.

Én nem tudom hogy vagytok velem, de miért van az, hogy Dom sehol sem mosolyog? Mindig olyan komoly a feje... Bezzeg Billy. :? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139230 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: jó képek, csak Billy egyiken sem mosolyog. Neki se tesz jót az ösz? :?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #139167 Írta: Pippin
Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali! :hello:

Sil írta: Ezt nézzétek, a 4 hobbit a RotK-ban 8O :
www.theonering.net/scrapbook/view/8117


Sil, ez tök jó!
:lol: Beraktam háttérnek.

Amúgy (így utólag) boldog szülinapot Billynek! :hello:

Üdv!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138995 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jaj hát az nagyon aranyos volt!! "mindig is magasabb voltam nálad"" azt hittem behalok!!

valaki opls forditsa le a cikket!!!

egy cikk amit le kéne forditani:-))
www.bagendinn.com/billy/images/a ... onder2.jpg

Képek:
www.bagendinn.com/billy/images/p ... mirror.jpg
www.bagendinn.com/billy/images/p ... etbill.jpg
www.bagendinn.com/billy/images/p ... wonder.jpg

Képek megint:
www.bagendinn.com/Dom/images/pos ... 083004.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/pos ... 083005.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/pos ... 083006.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138951 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Lehet h kicst elkésnek a hatás fokozása kedvíír, és csak épp beesnek mikor aza nazgúl bekopog az ajtón... :hein: Ezesetbe Pip ott lehet mögötte ( Bár könyvhűség ugye, de még ez legyen a legnagyobb eltérés... :roll: - Márha ez van... )

Tegnap gondoltam h korábban elhúzok, mielőtt bealudnék, de azér a fejér amit Pip vág mikor kiböki h mindig magasabb volt Trufánál bőőven megérte ottmaradni! :biggrin2: Yöhetne már az a bővített version! Vasudvardi kajakereséssel meg satöbbi...

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138945 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
galad: Igen, azt a részt a trailerben én sem értettem. ád 1: Az tutira Gandalf Keselyüstökön. ami zavar: Minas Tirithben. nem rögtön lepasszolták a lovat? Ád1: mögötte ül Pippin, mert az biztosan ő. mi a francot keres gandalf, a lován, mögötte Pippinnel, Minas Tirithben(lsd előbb). ád3: Mi a fenéket keres előttük egy nazgúl???? ez nekem sok. MT+Gandi+Pippin+Ló+nazgúl... ez most mi????? hogy? mikor?????? és MIÉRT????

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138905 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Öhh... Vki aki yobban tud angolul vmi lényeget lefirkantana? Vmi h találkoznak korábban, mint nemtommi, de nékem homályos... :roll: A ROTKos rícít értem, de az tudva is van... :roll:

Régebbi kíphez: Most h mozgóban láttam se lettem sokkal okosabb...
Viszont a tréler végén mikor Gandalf kiál az ellen a szárnyas cucc ellen van egy fekete pöcök mögötte ami akár Pip is lehet a gondori ruhájában :heu: Akkor az lehet, h mégis Gandalf dobja be a dolgok sűrűjébe, mintaszt vki ( bocs, már nemtomki... :? ) írta. Ez accem eddig nem vala felvetve, nekem most tűnt fel :arrow: ld tréler hatalmas mérete a gépen. :blackeye:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138887 Írta: Undómiel

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138861 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szméagol: Előbb Meduseldbe, asztán Minasba. Az csak kitérő. Kerülő. :wink:
Rabyn képekér köszi! Ez naon tecc:
www.bagendinn.com/Group/images/c ... haku10.jpg

Nagyon boldog szülinapt neki!! :cheers:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138856 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezt nézzétek, a 4 hobbit a RotK-ban 8O :
www.theonering.net/scrapbook/view/8117

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138694 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!
De régen jártam már erre... most is csak pillanatokra tudok beugrani... borzalmas ez a netnélküliség... és a kávéházak is állandóan tele vannak...
szóval néhány szóban...

Boldog szülinapot kedvenc Pippinünknek!

A trailer fantasztikus dolgokat ígér! Bár van néhány homályos pont is, amit nem értek... de ez majd kiderül januárban! Addig is marad a dvd!

8)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138686 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Utólag is boldog szülinapot Billykémnek:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138543 Írta: Rabyn

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138540 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Akkor boldog szülinapot neki!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #138537 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ittvan néhány uj kép:


www.bagendinn.com/billy/images/misc/billehbd.jpg
MA VAN BILLY BOYD SZÜLETÉSNAPJA!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.997 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére