Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 2 hónapja #131668 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Hát ha belegondoltok abba, hogy ők ezt valamilyen szinte át is élték!
Képzeld el nézel egy filmet, amit te forgattál és jön egy jelenet és eszedbe jut: Na itt ez meg ez történt.


Igen! Igen!
Ezért jó, amikor a szereplők kommentárjával nézed a fotr-t a bővített dvd-n... olyan "beszólások" vannak, hogy eldobom az agyam... kis sztorik, titkok :wink:
Ja és egy kép: kicsit régebbi, a tavalyi Comic-Con-on készült Domról klikk ide: helló!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131640 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát ha belegondoltok abba, hogy ők ezt valamilyen szinte át is élték!
Képzeld el nézel egy filmet, amit te forgattál és jön egy jelenet és eszedbe jut: Na itt ez meg ez történt.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131535 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee néni: bocánat, akkor töröl ki az enyémet!
:oops:
Rabyn: jaj, de aranyos vagy! Én sem tudok jól angolul, de nagyjából lefordítom:
"I saw a cut and it was like being dipped in electricity,"
= Láttam a vágott változatozatot, és olyan volt, mintha "belemártottak" volna az áramba.... :mrgreen: Szóval gondolom vm olyasmit akart ezzel kifeljezni, h nagy hatással volt rá a film. :wink:

"It's an incredible piece of work. If everybody thinks Peter Jackson has peaked with The Two Towers, they haven't seen his full power yet. I sincerely believe that The Return of the King is gonna be one of the best films you'll ever see."
= Hihetetlen munka. Lehet, mindenki azt hiszi,h PJ-nek a TTT volt a csúcs, de akkor ők még nem látták a maximum erejét! Őszintén hiszek abban, h a RotK lesz az egyik legjobb film azok közül, amiket láttál!
:oops: :roll: (Gondolom hülyén fordítottam, úgyhogy majd javítsatok ki!)

A képek édik! Az utolsó 2: :mrgreen: :itscool:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131528 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na csillagom remélem ezek még nem voltak, mert én most láttam őket előszőr! Sajnos eléggé ramaty a minőségük, de nézzétek meg Billy Gitárját!!

Aug: Töknyóc mit linkelsz mert NEM TUDOK ANGOLUL :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

www.bagendinn.com/Group/images/e ... ydom01.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... ydom02.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... ydom03.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... ydom04.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... ydom05.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... ydom06.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... t03JPG.JPG (eeeez éééédeees!!!!)
www.bagendinn.com/Group/images/e ... /dom01.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... /dom02.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... /dom04.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... /dom05.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... hought.JPG
www.bagendinn.com/Group/images/e ... Domhug.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... omLeft.JPG hogy ennek az embernek
milyen kicsi fülei vannak oldalról-)


Eeenyi

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131472 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jaja, fiaim... Nem szeretek csúnya gonosz néni lenni, de van itt pár dolog, amit a buksitokba kell vernem... Nem várom el senkitől, hogy végignézze az összes eddig belinkelt képet.. de mostanában NAGYON sok olyan kép volt, ami már szerepelt ebben a topicban(méghozzá ebben az évben, mert ha teszem azt tavaly lett volna, az még OK.), ugyhogy azért kissé tessék körbenézni(direkt nem nevesítek, hogy kik raktak be ismétlődést, és nem is szeretnék ilyenekete visszahallani, hogy "Jóvanna, én nem tudtam, azért nem kell rögtönk leszúrni".) A másik, amit százegynéhányadszorra kérek, hogy ne írjatok kétsoros, esetleg háromszavas hozzászólásokat, Pl: "Jaj, jók a képek!" Vagy: "Köszi szépen!", mert tök fölöslegesen terhelik a topicot! A harmadik, hogy ha valami rossz linket raktok be, azt törlöm. Minek annak, aki nincs egy hete, feleslegesen kattintani? Nem szólok érte előre. Most nem törlöm a többséget(krezitől elnézést kérek, az utcsó hozzászólását törlöm, mert sztem semmi funkciója, ha nagyon akarod tudni, hogy tudja hogy tetszett, írj privit(ugyanannyi mozdulatba kerül) Nem szeretek mumus lenni, ugyhogy légyszi, ezekre figyeljetek.
Üdv és répa a pocakotokba: Dodie

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131353 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil: MIIII????!!! 8O Atyaég! Dom ilyen érzékeny alkat, vagy tényleg ilyen durva kesz a ROTK???? Húúúúúúúúúú, de várom!! (A végén még én is bőgni fogok a premieren... bár ebben nem vagyok biztos! :wink: )

Amúgy Rabyn: Ígértél Domos zuhany alatti képeket!!! - a piszkos fantáziám... :roll: :wink: :mrgreen:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131336 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A theonering.net-en meg azt írták, hogy Dom végigbőgte az utolsó 8 percet... :wink: (Pedig ő még a trükkök meg zene nélküli változatot látta csak... :roll: Mi lesz itt... :roll: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131319 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131318 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta:

Augustíne írta: Sztem olvastátok már, de azért beteszem:
www.moviecitynews.com/columnists ... _buzz.html


Augom fordicsd le ezt pls! mert én nem értem-( :cry:


Jajaj!!! 1000millió bocsánat! Egy "kis" kavarodás történt! Nem ezt akartam berakni, hanem egy másik linket (talán még megtalálom, ha le nem törölték...), amit az orlandomultimediáról szedtem, és az van benne, h Dom megnézte a ROTK-ot, és mondott róla néhány dolgot. Csak mialatt írtam a linkeket a Legsie-topicba biztos összekevertem ezt azzal... Szóval ha megtalálom, akkor berakom! Tényleg bocs!
Pussz!
aug

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131223 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

krezi írta: Heló!
Új vagyok!Bár gondolom ez mindenkinek feltűnt! :lol:
Gondoltam beköszönök!
Még jövök!


Szia krezi!! Eru hozott :D

Találtam Nektek pár igazáán nagy képet! 8O vigyázat! ÓRIÁSI! :twisted:

www.bagendinn.com/Dom/images/mis ... mpats1.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/mis ... loseup.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/smoovbig.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/ring-crop.jpg

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131192 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Augustíne írta: Sztem olvastátok már, de azért beteszem:
www.moviecitynews.com/columnists ... _buzz.html



Augom fordicsd le ezt pls! mert én nem értem-( :cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #131190 Írta: krezi
krezi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Heló!
Új vagyok!Bár gondolom ez mindenkinek feltűnt! :lol:
Gondoltam beköszönök!
Még jövök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130835 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Novalora írta: Szia Lyana!
Tudtommal Dominicnak egy nála két évvel idősebb bátyja van...úgyhogy tényleg csak névrokonok...bár nem lehet, hogy unokatestvérek? :roll: :oops:


Köszönöm. Navalora.
Később már én is gondoltam rá, hogy unokatestvérek, de nem tudom. Asszem maradok a "csak névrokonok" megoldásnál.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130675 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Family: Older brother (and a mess of nieces and nephews) Mum Aureen is a Nurse, Dad is a teacher

Ez mit jelent?? Mert ebbe van hogy van-e lány tesoja

Van egy bátyja, meg egy halom unokahúga és unokaöccse. Az anyja, Aureen ápolónő, az apja tanár.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130674 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Family: Older brother (and a mess of nieces and nephews) Mum Aureen is a Nurse, Dad is a teacher

Ez mit jelent?? Mert ebbe van hogy van-e lány tesoja

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130623 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Lyana írta: Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, pontosabban kettő.
Az első, hogy Dominicnek van-e lány testvére?
A második, pedig, hogy létezik-e, hogy ő is színész?
Csak azért kérdem, mert most elkezdtek egy új sorozatot és az egyik szereplőt Katherine Monaghannak hívják.
De valószínübb, hogy csak név rokonok. Azért biztos ami biztos megkérdezem.


Szia Lyana!
Tudtommal Dominicnak egy nála két évvel idősebb bátyja van...úgyhogy tényleg csak névrokonok...bár nem lehet, hogy unokatestvérek? :roll: :oops:

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130592 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, pontosabban kettő.
Az első, hogy Dominicnek van-e lány testvére?
A második, pedig, hogy létezik-e, hogy ő is színész?
Csak azért kérdem, mert most elkezdtek egy új sorozatot és az egyik szereplőt Katherine Monaghannak hívják.
De valószínübb, hogy csak név rokonok. Azért biztos ami biztos megkérdezem.

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #130584 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 3 hónapja #130028 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Megkértem Thaurt, hogy fordítsa le az első szöveget, ugyhogy majd berakom mit jelent, mert nekem angolul nagyon tetszik:)) nagyjából értem is, de azért jobb, ha pontosítunk:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129938 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: Nagyon jók a képek, és a második idézet valami mellbevágóan, nagyon "szép"... ez olyan szegényes kifejezés arra amit gondolok, de nem tudom leírni...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129885 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nagyon nagyon jók a háttérképek, főleg ezek:
www.rpi.edu/~dannak/billyboyd40.jpg
www.rpi.edu/~dannak/billyboyd41.jpg

Az idézeteket is olvassátok el, nagyon szépek!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129851 Írta: Fircorwen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129787 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Áá tiszta király képeket tettek be

Hadd szaporistam még eggyel!

www.bagendinn.com/group/images/costumed ... cap414.jpg

a tökéletes polora valo kép-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129773 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ez hülye felfogás,azért mert Új-Zélandon forgatott ezért még nem Új -Zélandi Dom.....ő angol és ez tök normális hogy a saját csapatának drukkol.....csak a filmbe látták és ár azt hisziikk iskerim
ez butaság,szép szóval...
Az ilyenen én nevetetk!Sok hülye ember

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129697 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Az újzélandi sport+GYU rajongók egyébként kicsit mérgesek Domra, mert azon a rugby meccsen angliának szurkolt! (minő meglepetés) és nem újzélandnak... :?

:D A sok új-zélandi között kellett valaki, aki Angliának szurkol, nem? :oops: :D legalább hazafi... :roll:

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129673 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Novalora írta: www.bagendinn.com/dom/images/candids/nz618-2.jpg


Hogy lehet valakinek ennyire gyönyörű keze? És ilyen gyönyörű, hosszú ujjai? :oops: :)
Az újzélandi sport+GYU rajongók egyébként kicsit mérgesek Domra, mert azon a rugby meccsen angliának szurkolt! (minő meglepetés) és nem újzélandnak... :?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129636 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129626 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
egy-két kép:
www.bagendinn.com/group/images/e ... mtv038.jpg erről a képről valami nagyon nem hobbitrajongóhoz méltó dolog jutott eszembe :twisted:
www.bagendinn.com/group/images/e ... tv0380.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... tv0375.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/c ... zrugby.jpg rugby meccsen a Wespac Stadionban

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129597 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyon kíváncsi vagyok, mikor fogják ezt a filmet bemutatni itthon. Elég érdekes lehet... Billy boxol... és Russel Crowe kedvence... nagyon érdekes lehet.

Dom új filmjéről nincs valami (több) infó? [size=9:z5yc4gif]én egyelőre nem találtam semmit...[/size]

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.989 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére