Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 3 hónapja #127173 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Néhány képecke:

www.bagendinn.com/Dom/images/can ... yondom.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/pos ... uckdom.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... lolly2.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... spivs1.jpg ez utóbbiról igazából nem tudom, hogy micsoda... [size=9:2mrg5z03]talán egy film?[/size]
www.bagendinn.com/Dom/images/oth ... ters09.jpg

www.bagendinn.com/Dom/images/candids/mmain13.jpg ez olyan aranyos!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126905 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
osztálytársnböm mondta, hogy szombat du 2.....


anyut beiizitom mert asszem mi akkor már Khirályréten leszünk-)


Éljenek aképek nagyon jok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126888 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!

Először is, Vilya a képek nagyon jók... a legjobban a "levél az arcon" teccik. Imádom azokat a képeket Domról :oops:

Aztán, Rabyn: az MTV-n most hétvégén lesz Movie Awards Weekend. Tutibiztos, hogy leadják az egészet! :up:
Sajna ennél újabb híreim nincsenek...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126795 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
8O 8) 8) :up:

Vilya, naonn jók! naonn! szóhoz se jutok...

:dance:

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126760 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Üdv Mindenkinek!

Találtam még Háttérképeket Trufáról és Pippinről! 8)
Dominic:
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... m_wall.jpg
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... s/Dom2.jpg
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... es/Dom.jpg
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... s/Dom3.jpg
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... s/Dom4.jpg
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... s/Dom5.jpg
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... lation.jpg
Billy:
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... Billy1.jpg
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... Solace.jpg


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126683 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem értem miért nem sikerült a bemásolás, de még1x megprobálom:
www.viggo.ca/Photos_files/Wallpa ... /power.jpg


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126682 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Üdv Mindenkinek!

Találtam egy szép háttérképet, amin rajta van Trufa, Pippin, Frodó és Samu. www.viggo.ca/Photos_files/Wallpapers_files/power.jpg

[size=9:1kv2asxx]/Remélem új képnek számít és, hogy tetszik nektek./[/size]


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126666 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil mért mikor lesz nálunk??
Nem töltehetek vedjot..((((


Valami uj hir nicnsen?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126647 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn: Mert nálunk még nem adták. :wink: De a Díjak topicban vannak letölthető videók... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126646 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nem láttam az MTV movie awardsto.. (mikor vot????)
Csak én látom ugy vagy ezeken a képeken télleg barnábbak??

De hoztam képet


www.bagendinn.com/group/images/events/2 ... tv0377.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126585 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil: Igeeen, így már emlékszem:)) ezek télleg nagyon édes részek:)) s véletlenül maradt le az n a Pelennoról:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126578 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee Took írta: Pelannor??? Én csak Pelenor mezejéről tudok,

Pelennor... :wink:

Morannon-nál: "Bár itt lenne Trufa is - hallotta önmaga hangját, s miközben a rohamra felsorakozó ellenséget nézte, egyik gondolat a másik után futott át az agyán. - Most legalább valamennyire megértem szegény Denethort. Bár halnánk meg együtt, Trufa meg én. Hiszen ha úgyis meg kell halni, miért ne inkább úgy? Mindegy, ha már nincs itt, az ő vége, remélem könnyebb lesz. De addig is megteszem, ami tőlem telik."

Ahogy mennek az Ispotályba: "Támaszkodj rám, Trufa fiam! - mondta Pippin. - Gyerünk, jobb-bal, jobb-bal. Nem megyünk messzire.
- Eltemetsz? -
kérdezte Trufa.
- Ugyan már! - mondta Pippin, és igyekezett vidám képet vágni, bár szíve elfacsarodott a félelemtől és a szánalomtól. - Az Ispotályba megyünk."

És: "Ami meg a batyudat illeti, aranyos szamaram, ott hever az ágyad mellett, s mikor találkoztunk, a hátadon volt." Akkor van, amikor Trufa felébred az Ispotályban (az is olyan édes: "De éhes vagyok! Hány óra?" :lol: ), és pipázni akar.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126545 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nimrodel írta: Bocs az ide nem illő kérdésért, de miért tudta Trufa és Pippin úgy felbosszantani az orkokat Gollam említésével?


Mikor? hol? mi? erre nem emlékszem!!

Ithilgalad írta: Én a palantírt és mikor Denethor máglyájánál elkeszd cerveszkedni Pip, meg Pelannort (szabadon: "ha már meg kell halni, itt lehetnének a barátaim..." :( )

Pelannor??? Én csak Pelenor mezejéről tudok, de ezt a Fekete Kapuk előtt mondja(Morannon, nem a kettőből szőtted?), valahogy így:"Bárcsak itt lenne Trufa! Ha már meg kell halni, jobb lenne együtt."Bocs, nem kioktatlak, azért próbáltam pontosítani, mert sztem nagyon fontos benne, hogy nem azt mondja, a "barátaim", hanem csak Trufát mondja.. Ez nagyon megmutatja, mennyire fontos neki a barátságuk..

Ithilgalad írta: De a legyobban ect: "Ami pedig a batyudat illeti, édes kis szamaram..." (bár kevés az esély, h így benne lecc... :? )

Ithilgalad írta: Ill: "Eltemetsz?" :arrow: Yaay... :cry:


Bevallom, ezekre nem emlékszem.. ezek mikor vannak?? :?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126518 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én a palantírt és mikor Denethor máglyájánál elkeszd cerveszkedni Pip, meg Pelannort (szabadon: "ha már meg kell halni, itt lehetnének a barátaim..." :( )
De a legyobban ect: "Ami pedig a batyudat illeti, édes kis szamaram..." (bár kevés az esély, h így benne lecc... :? )
Ill: "Eltemetsz?" :arrow: Yaay... :cry:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126422 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee Took írta: Viszont a azgúlos részre(ha arra gondoltál, Nimrodel, mikor Trufa, Éowyn és a nazgúl..) nagyon kíváncsi vagyok magam is..


Igen, arra gondoltam.


Bocs az ide nem illő kérdésért, de miért tudta Trufa és Pippin úgy felbosszantani az orkokat Gollam említésével?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126291 Írta: Novalora
Novalora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hmm....talán Pelennor mezeje...és a Banyapók! :twisted: És Minas Tirith már A Gyűrű Szövetsége óta kegyetlenül vonz :roll:
Tényleg, én naon sajnálom, hogy a Megye megtisztítása kimarad :cry: :evil: és félek, túl sok mindent próbálnak majd egy filmbe belezsúfolni... :?

"Ne add magad egy Világért, s többet érsz majd, mint egy Világ!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126276 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Palantír és a Főnazgul.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126254 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én szeretem a Megye megtisztítását. A másság pedig igaz... persze, hogy megváltoztak. A kaland elején, még mindketten fiatal "fiúk", akiknek csak a legközelebbi csínytevésen jár az eszük. De rengeteg veszélyes kalandban lesz részük a továbbiakban, és ez - igen - megváltoztajta őket.
Ne felejtsük el, hogy min mentek keresztül. Barátokat vesztenek el, többször is majdnem meghalnak, majdnem megeszik őket, csatákba keverednek, új emberekkel és kultúrákkal ismerkednek meg, ahol nem gyerekként kezelik őket, hanem hősökként, vagy legalábbis tisztelettel bánnak velük - nem pedig habókos Borbakként meg bolond Tukként... :)
Persze, hogy hazatérve más szemmel nézik ők is a világot, és rájuk is máshogyan néznek az otthon maradottak... hiszen ők már világlátott, csatában edzett, mesékben megénekelt hősök...
...legalábbis én így gondolom... és nekem ez tetszik...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126251 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én bevallom, nem szerettem a Megye megtisztítása részt... Valahogy.. olyan mások voltak benn ők ketten.. nem olyanok, amilyeneknek megszerettem őket.. Nem tudom, ez érthető e?
Viszont a azgúlos részre(ha arra gondoltál, Nimrodel, mikor Trufa, Éowyn és a nazgúl..) nagyon kíváncsi vagyok magam is..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126243 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én igazából a Megye megtisztítása részt vártam, hobbitjaink szempontjából, hiszen ott tényleg ők a "vezérek" rajtuk van a hangsúly, nekik köszönhető, hogy csatában győzik le a betolakodókat...
De sajna Megye megtisztítása nem lesz... így aztán azt hiszem, hogy Pippin Fehér városbeli kaladjait látnám szívesen... egyébként is kíváncsi vagyok, hogy milyen hatású lesz a város... na meg a csata és a berepülő fejek... és hogy kellőképpen hihető lesz-e a nazgúltól való félelem az arcokon... Pippin arcán... Osgiliathban ugyanis nemigen látszott, hogy megbénítaná az embereket, vagy hobbitokat a nazgúl hangja...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126225 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én a Palantíros részt várom nagyon. Talán egy kicsit félelmetes rész lesz, legalább is remélem.
De valószínűleg a Nazgúlos se lesz rossz.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126201 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ha már szóba került, ti (vagyis rajtam kívül mindenki) melyik részt várjátok a legjobban? és melyik résztől féltek? és hogy képzelitek el őket? Szigorúan csak a hobbitkákhoz kapcsolódóan(azé' ne kanászodjunk el nagyon:)) )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126177 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Köcci köcci szépen Dodiee!
Az entvizes rész... ohhh... na igen, én is szeretem. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan csinálják meg azt, hogy nő a hajuk... kész hair lesz :lol:
Meg, hogy nőnek, és magasabbak lesznek, mint Frodóék!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126161 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pris: nem off szvsz:)) És ivel itt én vagyok a modi, innetől nem ofnak van nyilvánítva, azt slussz passz:))
Én is nagyon várom, főleg az entvizes részt, mert az is nagy kedvencem volt a könyvben:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126049 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee Took írta: Én sem arra céloztam, hogy én úgy gondolom, hogygyávák voltak, de sajnos a többségnek az jött le, hogy ők a két poénkodó...pedig sokkal többek annál:))


Erről csak az a véleményem, hogy: A többség nem ért hozzá! :twisted: Nem olyan szerencsések, mint mi! 8)

Remélem, hogy a ttt extra változata, ha majd végre napvilágot lát, és mi is meglátjuk, hasonlóan érdekes csemegéket ad a hobbitokról, mint a fotr extrái! [size=9:5cbz60ho]mindezt csupán csendben jegyzem meg, nehogy leharapjátok a fejem, amiért offolok[/size] :)

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126035 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hm, látta vkin tegnap az MTV-n Domot&Billyt? : D Voltak kemény egy-fél percet. ; ) És megkérdezték tőlük, hogy "Are you hobbits?" És mindeközben nagyon helyes volt mindkettő. ; )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126004 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én sem arra céloztam, hogy én úgy gondolom, hogygyávák voltak, de sajnos a többségnek az jött le, hogy ők a két poénkodó...pedig sokkal többek annál:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126003 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee Took írta: Pris:Én éppenhogy örülök ennek:)) Nagyon várom már, mert a III: könyvben is ezek a részek voltak a kedvenceim, amiben a hobbitkák voltak:)) És (remélhetőleg) legalább arra is jó lesz, hogy azok, akik nem olvasták a könyvet, megtudják, hogy igenis tudnak ezek a hobbitkák is bátrak lenni. És, talán kicsit önzőnek hangzik, de a Minas Tirithes részeket is azért várom nagyon, mert ott pippin önmagában lesz(ha lesz :P ), és nem rufa lesz a hangadó mindíg:))


Igaz, igaz... végre önmagukban is megmutathatják, hogy mit is ér egy hobbit... nekem is Pippines részek a kedvenceim a könyvben, 8) de nem is ettől félek, mármint hogy megmutatják, hogy igenis bátrak... rajta rajta mutassák meg! :wink: Szerintem eddig sem voltak "gyávák". A gátnál is, Móriában is és Amon Hennél is megmutatták, hogy van bennük bátorság. De mégis olyan furcsa lesz őket külön látni a filmben...
Az pedig, hogy Trufa a hangadó... végülis ő az idősebb és tapasztaltabb kettőjük közül... Pippin a harmadik részre érik meg igazán... (a palantírnak nagy szerepe van ebben), a kalandok formálják át őt... a filmben egyébként már átvette valamelyest a hangadó szerepet, amikor Szilszakállt Vasudvard felé irányította. Nem?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125996 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pris:Én éppenhogy örülök ennek:)) Nagyon várom már, mert a III: könyvben is ezek a részek voltak a kedvenceim, amiben a hobbitkák voltak:)) És (remélhetőleg) legalább arra is jó lesz, hogy azok, akik nem olvasták a könyvet, megtudják, hogy igenis tudnak ezek a hobbitkák is bátrak lenni. És, talán kicsit önzőnek hangzik, de a Minas Tirithes részeket is azért várom nagyon, mert ott pippin önmagában lesz(ha lesz :P ), és nem rufa lesz a hangadó mindíg:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125994 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!
Eszetekbe jutott már, hogy mennyivel komolyabbak lesznek kedvenceink a Rotk-ban? A sok csata közepette vajon hol lesz helye a viccelődésnek? Ez a gondolat kicsit megijesztett... és az is, hogy a film nagyobb részében külön lesznek...

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.038 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére