Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 8 hónapja #168247 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Képek!
www.bagendinn.com/group/images/e ... kyo/4a.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... yo/b4a.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... prem18.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... prem54.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... prem44.jpg
Csórikámnak nagyon rémisztő szeme van.... Miét festi feketére a szélét?
www.bagendinn.com/group/images/e ... prem53.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... prem52.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... prem43.jpg
www.bagendinn.com/group/images/e ... illy01.jpg


www.bagendinn.com/billy/awardswknd.asp sok sok kép!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168238 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Megint nagyon szép volt Pippin éneke! Gyönyörű hangja van neki...

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168237 Írta: Haebrethilien

Supersonica írta: Annak hihetsz, amit saját szemeddel látsz és hallasz :(


nosh,a technika már olyan feylett,és a szenzációéhes dögök olyan ravaszak,h az ember a sayát érzékeinek is alig hisz.....
és ez az egész egy nagy baromság.vszleg annyi igaz maximum,h becsíptek,és vidámabbak voltak,mint máskor.

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168235 Írta: Haebrethilien
viggo albuma télleg yó!
már néhány számot le is töltöttünk.a half fling-nóta nagyon beteg,de legalábbannyira yó is!
kár,h Billy nem énekel,mert a ROTK-ban is tök yól énekelt,de meglepőttem,h elijahnak milyen yó a hangya.domnak is,de az övét már hallottam korábban is,h yó mély,meg sztem viggo is marha yól énekel.
érdekes ez a zene,de minél többször hallgatom meg,annál yobban teccik!

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168116 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Nagyon arik a képek! Szerintem, ha Billynek van barátnője akit még a sajtó előtt is vállal akkor valószínüleg nem igaz a cikk, vagy még a barátnőszerzés előtt történt.........Mindenesetre elég részegek lehetteek, ha ilyesmire vetemedtek :lol: :wink: :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168100 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168066 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én is épp azt akartam mondani, hogy nem magyar bulvárlapban olvastam, neten volt, angol cikk... viszont én azoknak sem hiszek jobban, szal...

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168044 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Ez nem magyar bulvárlap volt, olyanokat nem olvasok... Az imdb fórumra tett be valaki egy cikket...
www.imdb.com/name/nm0101710/board/flat/5694525
Én se hittem el (azért is nem tettem be akkor a cikket), de ezzel a csajozós dologgal együtt már jóval hihetőbbnek tűnik valahogy... :roll:


Hát, a cikk stílusából könnyen levontam az ítéletet :roll: , pedig nem is vagyok az a nagy angolos :roll: . Még a kinézetre is hajaz a ***** szenzációhajhász A3 fotós kezdésére... meg a cikkek főcíme... HMMM

Amúgy tiszta móka olvasni a magyar bulvárlapokat :lol: én olyan jókat szoktam röhögni rajtuk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168035 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ez nem magyar bulvárlap volt, olyanokat nem olvasok... Az imdb fórumra tett be valaki egy cikket...
www.imdb.com/name/nm0101710/board/flat/5694525
Én se hittem el (azért is nem tettem be akkor a cikket), de ezzel a csajozós dologgal együtt már jóval hihetőbbnek tűnik valahogy... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168029 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Sil: én is olvastam azt a cikket, de szerintem az nem igaz. Billy most a Japán sajtótájékoztatón is tök komolyan kijelentette, hogy barátnője van, és ezért más nőre rá se néz, sőt észre se veszi a "nőket", csak "embereket" lát. :) Valszeg szerelmes, és én nem hinném, hogy ilyen helyzetbe keveredne... valahogy nem úgy jött le eddig, hogy egy ******* lenne.. szal.. :?: hmm..


ez egy nagy baromság!nos szerintem az évek sorám mindenki megtanult nem hinni a magyar bulvárlapoknak.......nos az ilyen újságoknak elgjobb helyük a tüzben lenne!vagy inkább annak aki belerakja a hazugságokat ? :roll:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168021 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Igazat adok Ainawethiennek, kiindulva a magyar bulvárlapok híreinek igazságtartalmából (ugye ismerünk néhány konkrét esetet és tálalást, ahogy előadják), SEMMIT nem érdemes bulvárlapnak elhinni :!: Még a képeket SEM :evil: . Sajna, ez van. (nem akarok lapneveket említeni :twisted: )

Annak hihetsz, amit saját szemeddel látsz és hallasz :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168016 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sil: én is olvastam azt a cikket, de szerintem az nem igaz. Billy most a Japán sajtótájékoztatón is tök komolyan kijelentette, hogy barátnője van, és ezért más nőre rá se néz, sőt észre se veszi a "nőket", csak "embereket" lát. :) Valszeg szerelmes, és én nem hinném, hogy ilyen helyzetbe keveredne... valahogy nem úgy jött le eddig, hogy egy seggfej lenne.. szal.. :?: hmm..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167963 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rabyn írta: Jó kis zenék! Billy nek nincsen rajta dala?


Billy basszusgitározik. 8)
Itt meg lehet nézni, hogy melyik számoknál:
www.tdrsmusic.com/viggomortensen.html

(OFF: egyébként sztem nem rossz ez az album, jó kis ambient/befordulós zene (este főleg jó hallgatni) :D /OFF)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167961 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Hát.. szerintem (és asszem ezt Billy is megerősítette).. most elég rendesen kihasználja a "sztársággal" járó előnyöket. Ha érted mire gondolok. :)

Hát, épp kb egy hete olvastam egy olyan cikket valahol, hogy a hobbitok hogyan mentek Amerikában bulizni... :roll: Állítólag bementek egy sztriptízbárba, de már eleve látszott rajtuk, hogy ittak... Elég botrányosan viselkedtek, de amikor kiderült, kik ők, akkor a tulaj gyorsan beterelte őket a VIP-részbe... De ott se bírtak magukkal, a pincérnőktől akartak mindenféle "extra" szolgáltatásokat, meg Billy elkezdett vetkőzni, és azt akarta, hogy a lányok őt nézzék, ahogy ott sztriptízel, meg ilyenek... Végül Lij csillapította le, mert ő még viszonylag józan volt a társaságból... :roll: Na persze kérdés, hogy ez mennyire igaz...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167936 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

ainawethien írta: Ha érted mire gondolok. :)


Asszem értem..... :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167934 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jó kis zenék! Billy nek nincsen rajta dala?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167929 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát.. szerintem (és asszem ezt Billy is megerősítette).. most elég rendesen kihasználja a "sztársággal" járó előnyöket. Ha érted mire gondolok. :)

Viggo albumáról a számok:
Dom - SHADOW
Dom - MAYBE
Elijah - GONE
Ja és a HALF FLING Dom és Elijah közreműködésében.. de szerintem ezt már beraktam.. asszem..

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167887 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

ainawethien írta: Nem, ő nem a barátnője (nincs neki).


Hogy lehet az, hogy egy ilyen pasinak nincsen barátnője????!!!! Biztos nem talál méltó embert! :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167797 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ez nagyon erdeti ötlet volt a csajoktól!
:D

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167490 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem, ő nem a barátnője (nincs neki). Ha minden igaz, ő egy színésznő, és a Scary Movie filmekben játszik (mostani részben szőke, előzőkben barna volt).

Csináltam pár képet a japán sajtótájékoztatóról:
www.biatv.hu/~slash/japressconf.htm

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167411 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Supersonica: Ezek iszonyú jók, mondjuk már régebben is láttam őket! Uye az nem a barátnője!!!! :evil: :x

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167391 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Supersonica írta: Nem vagyok topiclakó, így nem tom, ezek a képek voltak-e már Domról (de majd Sil úgyis megmondja :twisted: )

Én sem vagyok topiclakó (egyik hobbitos topicban sem...), de ha már így kérdezed, szvsz ezek már voltak... :wink: Legalábbis az utolsót tuti láttam már... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167377 Írta: Supersonica

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167337 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nagyon jó ez a sztori! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167323 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Úr isten.. a mázlista ******** **** ** ****** ** **! :) uhh.. köszi az összefoglalót! :)
Nem, sem a Dom-os sem az Orli-s oldalam nem él már, csak egy harmadik, ahol van mindkettőről, de nem tehetem be a linket, mert [size=9:kw7n2bg6]slash[/size]-es :roll: , szal ha kell a cím, írj privit. :)

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167315 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Én nem tudok németül.. :( valaki nem írná le nekem röviden, hogy miért is mázlista az a két csaj? Plíz?


Röviden összefoglalva, szépen felöltöztek a lányok, taxiba szálltak, odavitették magukat a Four Seasons hotelhez, és mivel a taxi a bejárat elé állt velük, ők elegánsak voltak, kint meg a sikoltozó rajongók állták körbe a hotelt... egy laza mozdulattal angolul kezdtek beszélni a portással, aki beengedte őket a hotelbe (ugye vendéget nem zárunk ki a hotelből, csak rajongót ;) ) .

Ott beültek a bárba iszogatni, és egymás után arrajártak a színészek, összefutottak ezzel-azzal, majd megkérdezték őket, hogy mit csinálnak este, megadták a klub nevét, ahol zártkörű partyt adtak. A lányok odaállítottak ismét, és egy feledhetetlen estét töltöttek el a színészek körében. (Persze a mai napig nem is sejtik, hogy ők rajongók voltak... 8) )
Zsu, csinálod még a Domos oldalt, ha részletesebben kell a sztori, lefordíthatom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167312 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én nem tudok németül.. :( valaki nem írná le nekem röviden, hogy miért is mázlista az a két csaj? Plíz?

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167252 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A cikket olvasva a 2 csajnak orbitális mázlija volt!!!

Találtam egy helyes képet Billyről:
www.theonering.net/scrapbook/eve ... /view/3927

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167154 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Ez nem lehet igaz! Miért pont az a csaj ! Sok mázlista amerikai majom! ÁÁÁÁ Én is akarok! :evil: :x :!:


Német volt a lelkem... és bátor... bátraké a szerencse, ezt bátran mondhatom :) (és pofátlanoké ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #167106 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Igen, a kocsmás jelenetek fantasztikusak! meg amikor Trufa oan ari pofát vág.... oan "huuuuu mi lesz itt?" arcot

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.009 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére