Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 6 hónapja #174864 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Van itt néhány egész jó kép :)

freewebhosting.hostdepartment.co ... llery.html

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174748 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Prisca írta: Olvastam a Shadow szövegét, és hogy Dom - énekli?

Igen, Dom énekli.

Itt a szöveg:


Dominic Monaghan - Shadow

You said you needed some space,
I'll give you space.

You said you needed some space,
Space, Space
Yeah, all right, Space.

[You can't escape, You can't escape]

I'm coming for you.

[You can't escape, You can't escape]

I'm the shadow in the corner of the room,
I'm the reason you feel sick in the morning,
I'm the panick attack at the end of the day.

You needed some space, huh?
I loved You.
Now you're gone.
And I see you... everywhere.

Oooooooooooooooohhhh..aaaaahhh..
Oooooooooooooooohhhh
Spaaaaaaaaaaaaaaaace
Spaaaaaaaaaaaaaaaace


Itt meg a linkek, ahonnan le tudod tölteni a dalokat.. Egyébként ezek Viggo albumán vannak rajta.. és egy Viggo oldalon biztosan bővebben is olvashatsz a dologról. :) én most csak ennyit tennék be:

Viggo Mortensen új lemeze, a Pandemoniumfromamerica Buckethead (a Guns N' Roses gitárosa), a 15 éves Henry Mortensen (Viggo fia) és három hobbit, Elijah Wood (Frodó), Billy Boyd (Pippin) és Dominic Monaghan (Trufa) közreműködésével készült el. Szinte az egész lemez rögtönzés, hiszen Viggo eredetileg nem tervezte a hobbitok szerepeltetését. A fiúk azonban megmutatták hogy mi mindenhez értenek. Dom írta a Maybe és a Shadow című számok szövegét és természetesen ő is énekel a felvételeken, valamint Elijah-val közös alkotása - mind szövegileg, mind előadásilag - a Half fling c. szám. Elijah egyébként a Gone c. számban is hallható, valamint dobol a már említett Shadow c. számban és
zongorázik a már szintén említett Maybe c. számban. Billy, aki már régóta gitározik és basszusgitározik a Maybe, a Shadow és a Half fling című számokban működik közre (mint basszusgitáros). Viggo is természetesen kitesz magáért: azonkívül, hogy a számok nagyrészét ő írta, énekel, harmonikázik, zongorázik és dobol.


ELIJAH - DOM : HALF FLING
ELIJAH : GONE
DOM : SHADOW
DOM : MAYBE

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174746 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egy dolgot kifelejtettem az előző hozzászólásból...
Peter Jackson - úgy hallottam - megcsinálhatja végre a King Kongot, amit annyira akart. És úgy hallottam, hogy a LOTR pár szereplője - köztük egy-két hobbit is - "könyörgött", hogy benne lehessen. Erről tudtok valamit.

Az előzőek hallomás útján jutottak el hozzám, az igazságértékükért nem vállalok felelősséget, mert magam sem tudom, mi igaz és mi nem.

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174744 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Most lesz egy nagyon ostoba kérdésem...
Olvastam a Shadow szövegét, és hogy Dom - énekli? szóval egészen pontosan miről is van szó? valamiről lemaradtam - nagyon úgy érzem!
Elijah is énekel? Van valami album, amit kiadtak?
bocs, ha erről már írtatok, vagy ha ez nem topictéma...

Egyébként, ha valakit érdekel és ráér és utazni is van kedve és még ideér :roll: ma 17.30kor a pécsi Uránia moziban játszák a Master and Commandert.

Nincs valakinek képe Billy tetoválásáról a bokáján? Domét már láttam pár fotón, de Billyét még sehol?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174696 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Penngaladiel írta: Billy válaszol a rajongók kérdéseire:
www.ananova.com/entertainment/st ... 66200.html


Ez kedvencem! 8) :twisted:

Hannah, Bournemouth: "If you could have played another character from LOTR, who would it be?"

Billy Boyd: "I'd like to be Arwen as she gets to lie down quite a bit and wear great dresses. Gimli's quite cool too - and he gets great axes. Legolas is quite cool too, getting to kill Mumakils. But I'd rather be a Hobbit than anything else."

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174658 Írta: Penngaladiel
Billy válaszol a rajongók kérdéseire:
www.ananova.com/entertainment/st ... 66200.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #174508 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173988 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
"Billy nem szerepel a Trainspotting-ban, csak a színpadi verziójában. Abban egy Tommy nevű karaktert alakított. "

Köszi. (Egyébként tudom, h csak a színpadi verzióban játszik.)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173986 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Drowse írta: Nem tudjátok véletlenül, hogy Billy Boyd melyik szerepet alakítja a Trainspotting-ban?

Billy nem szerepel a Trainspotting-ban, csak a színpadi verziójában. Abban egy Tommy nevű karaktert alakított.

Egy videóinterjú Billy-vel a Master&Commanderrel kapcsolatban (6MB, QuickTime):
ffmovies.ign.com/filmforce/video ... mander.mov

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173984 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tudjátok véletlenül, hogy Billy Boyd melyik szerepet alakítja a Trainspotting-ban?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173599 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Haebrethilien írta: www.bagendinn.com/Group/images/articles/abbeyhobbits.jpg


Jeszzus *elolvad* , olyan édik!!!

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173327 Írta: Gyémánt_Hajnal
Épp tegnap voltam megint ROTKot nézni és megint elképedtem Billy színészi teljesítményén, meg az a dal... hmm..... ott mondtam magamban én is a szöveget.... :oops: :oops: :oops:

[size=9:1k31t4ze]Gyémi egy éves és ez a 600.hozzászólása! Sirály! :D - off [/size]

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173246 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173233 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
De nagyon ari ez a kép :lol:
www.warofthering.net/photoforum/ ... lbeast.jpg

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173088 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jajj, de jó ez a képecke!!!
www.warofthering.net/photoforum/ ... =502&page=
[size=9:1ubxfg6i]Mostmár az is tuti, hogy All shall fade- et énekel Pipp. (Legalábbis engem ez végleg meggyőzött!)[/size] :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173018 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
milyen igaz Sil :)

csak ha már link nem naon figyeljük h mi van a végén :)

thx így már látni

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173014 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Gyöngyszem írta:

Galadh írta:

Nilraen írta: beastybunny.com/lotr/funstuff/valentines_ttt/friends2endpng.jpg
Ez milyen király kép.... :)


Nem tudom megnyitni, és lementeni se :(


én seeee :( :cry:

Csak annyi, hogy azt a [/url]-t törölni kell belőle... :wink:
beastybunny.com/lotr/funstuff/va ... endpng.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #173010 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Galadh írta:

Nilraen írta: beastybunny.com/lotr/funstuff/valentines_ttt/friends2endpng.jpg
Ez milyen király kép.... :)


Nem tudom megnyitni, és lementeni se :(


én seeee :( :cry:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172980 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Haebrethilien írta: www.great-scot.net/as/nme17.jpg

Jujj, ennél majdnem megijedtem... 8O :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172950 Írta: Prérifarkas
Nemtom volt-e már, de behalás, milyen édes!!!!

www.warofthering.net/photoforum/ ... =514&page=
www.warofthering.net/photoforum/ ... =1&cat=514

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172938 Írta: Prérifarkas

Nilraen írta: beastybunny.com/lotr/funstuff/valentines_ttt/friends2endpng.jpg
Ez milyen király kép.... :)


Nem tudom megnyitni, és lementeni se :(

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #172936 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta:

Nilraen írta: Honnan?(mármint honnan töltötted le?)


ELIJAH - DOM : HALF FLING
ELIJAH : GONE
DOM : SHADOW
DOM : MAYBE


Köszi... :D
beastybunny.com/lotr/funstuff/valentines_ttt/friends2endpng.jpg
Ez milyen király kép.... :)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172918 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Ez most jól esett! Nagyon arik ezek a képek! Kár, hogy Domról nincsen annyi mint Billyről.... :cry: De azért billy is nagyon aranyos :wink:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172788 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Nilraen írta: Honnan?(mármint honnan töltötted le?)


ELIJAH - DOM : HALF FLING
ELIJAH : GONE
DOM : SHADOW
DOM : MAYBE

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172782 Írta: Haebrethilien

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172644 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Valaki volt olyan rendes, és felrakta itt a hozzászólások közé. Régebben egy kicsit. Van még pár másik szám is arról az albumról. Nézz utána a régebbi oldalakon, ott lesz.


Voltak itt interjúk és forgatási filmek egy oldalról. Ezen az oldalon vannak jelenetek a Rotk-ból. Nem tudja valaki megcsinálni, h letölthető legyen?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172516 Írta: Lora

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #172506 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Drowse írta: Épp az imént töltöttem le a halffling című számot, és (nem a késői időpont miatt) iszonyúan lefáradtam tőle.
Valaki itt azt írta róla, hogy elég beteg. Igaza volt.
De azért jó :biggrin2:

Honnan?(mármint honnan töltötted le?)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.804 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére