Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 6 hónapja #179618 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!
Istenem, de hiányoztatok!
Alig van időm beülni egy net-kávézóba... Ha ez így megy tovább, beleőrülök a net-nélküliségbe... na meg a munkába! :mad2: :rmad2:

A videók többsége nekem sem jött be... és a hangokkal is volt némi bajom---bár nem tudom eldönteni, hogy ez a fájl vagy a számítógép hibája...

A képek nagyon nagyon jóóók, főleg ez!!! ...fogadok egy vacsiban, hogy manchasteri focista válogatás :wink:

A jó múltkor feltettem egy kérdést, tudtok-e valamit a hobbitkáink közös filmvállalkozásáról... (na jó, igazából PJ vállalkozása, de talán ők is ott lesznek---de keringtek pletyik hobbitok közös forgatókönyvéről is...), de eddig még senki nem ragált rá... ez most azt jelenti, hogy semmit nem hallottatok, vagy azt, hogy átsiklottatok a kérdés felett?

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179591 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezeket csak azért rakom most be, hogy világos legyen, miért ragaszkodtam annyira a Sniper-hez.

www.bagendinn.com/billy/images/o ... s/s113.JPG
www.bagendinn.com/billy/images/o ... es/s81.JPG
www.bagendinn.com/billy/images/otherroles/s3.JPG
www.bagendinn.com/billy/images/o ... s/s206.JPG

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179085 Írta: Haebrethilien
hm. na igen.

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179080 Írta: Penngaladiel

ainawethien írta:

Penngaladiel írta: Hehe, ha az első kép a végeredmény, a manikűrös elég gyatra munkát végzett :lol:

8O szerintem naon szexi lett! 8)

A gond csak azzal van, hogy az a manikűrös igazán megpucolhatta volna a körmei alját ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179067 Írta: Haebrethilien
hű, micsoda pangás van itt!
remélem nem amiatt a sok kép miatt amit beraktam! :oops: :oops: :oops:
most megint berakok néhányat, sayna én csak képekkel tudok szolgálni, és hírekkel nem, mert nem tok angolul, meg németülk is csak icipicit....
www.bagendinn.com/Dom/images/candids/102308.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/candids/110509.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/56.jpg
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/10639.jpg ó milyen házias! :)
www.bagendinn.com/Dom/images/misc/new%25...0dom%252029-2-04.jpg

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178545 Írta: Haebrethilien

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178542 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Szerintem az első képa manikür előtt, az utolsó meg utánna készült :wink:


Nem, az a végeredmény. Ilyen volt Dom körme az Oscar-on, direkt arra készült.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178527 Írta: Haebrethilien
sztem tök aranyos úgy dom körme..

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178522 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Szerintem az első képa manikür előtt, az utolsó meg utánna készült :wink:
Nagyon tetszik ez a strigulahuzogatás..nem rossz ötlet :P És az sem megvetendő, hogy mindenkire ilyen kis kedvesen ráköszönnek, mintha kitudja mióta ismernék egymást...én is örülnékegy ilyen kis apró találkozásnak :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178451 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Penngaladiel írta: Hehe, ha az első kép a végeredmény, a manikűrös elég gyatra munkát végzett :lol:


8O szerintem naon szexi lett! 8)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178436 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nekem be se jön a video... lefagy tőle a gépem.....((((

Dodie: Keresem a CD-t de eddig még nem találtam meg. nézdmeg kérlek, hogy az amit kölcsönadtam neked amin a képek vannak, hogy azoön nicnsen-é rajta!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178392 Írta: Penngaladiel

ainawethien írta: na még valami.. tessék felkészülni előtte.. mer ez naon... fúú.. nézzétek..


Hehe, ha az első kép a végeredmény, a manikűrös elég gyatra munkát végzett :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178345 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Az előbb néztem meg a Master & Commander-t és kit látok benne? :D

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178304 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta:

ainawethien írta: hmm.. valaki beletörölt az írásokba? 8O


ehemm-ehemm.


hmm.. ok, bár nem értem miért. :roll:

más: a videóhoz nincs hang, mert eléggé nagy hangzavar lehetett ott, és az, aki kamerázott nem volt DomLij hallótávolságon belül, így a videón amúgyse lett volna DomLij hang, csak a sok-sok rajongó hangja.. az meg.. :) Egyébként pedig rajongó a csaj, ez egy olyan dedikálás volt, ahova mindenki egy rakás cuccot bevihetett, és azokat írták alá a srácok. Mázlisták. + Dom és Lij mindenkire így köszönt rá/mindenkitől így köszönt el. (több, ezen az eseményen készült klippet megnéztem.)

rágózás: fúú.. a többi videón is egyfolytában olyan pofátlanul rágták.. jézus, rohadt idegesítő volt már egy idő után nézni őket.. 8O ok.. nem gondoltam hogy valaha is leírom ezt a mondatot velük kapcsolatban, dehát..

na még valami.. tessék felkészülni előtte.. mer ez naon... fúú.. nézzétek..

domando.ragtagprettyboys.com/test/gal/dom/domnails01.jpg
domando.ragtagprettyboys.com/test/gal/dom/domnails02.jpg
domando.ragtagprettyboys.com/test/gal/dom/domnails03.jpg
domando.ragtagprettyboys.com/test/gal/dom/domnails04.jpg
domando.ragtagprettyboys.com/test/gal/dom/domnails05.jpg
domando.ragtagprettyboys.com/test/gal/dom/domnails06.jpg

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178291 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Rabyn: ha megtalálod azt a CD-t, amin a Sniper van, nem tudod feltenni az oldaladra? sztem nem csak engem érdekelne:D

Bár nem Rabyn vagyok, mondtam múltkor, hogy nekem megvan a Sniper, csak épp 84,6MB... Azaz túl nagy ahhoz, hogy fel lehessen tenni... Bár van egy olyan tárhelyem, ahova talán fel tudnám gyömöszölni, ha egy csomó mindent törölnék...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178287 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: hmm.. valaki beletörölt az írásokba? 8O


ehemm-ehemm.

Más: a képek jók, a videókat még mindig nem volt időm megszerezni..
Rabyn: ha megtalálod azt a CD-t, amin a Sniper van, nem tudod feltenni az oldaladra? sztem nem csak engem érdekelne:D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178285 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: hmm.. valaki beletörölt az írásokba? 8O

Egyébként nekem sem jöttek be a képek, de menj el a főoldalra, és ott nézz szét!

Remélem ez nem számít off-topic-nak, végülis dom-ról van szó.. találtam egy videót ... Dominic Lij barátunkkal épp a rajongókat látja el aláírással... egy csaj kerül sorra, Lij jól eldumálgat vele, stb.. aztán miután a csaj elmegy, Dom utána néz, aztán Lij-re, majd fogja magát, és húz egy vonalat az alkarjára a tollával.. na most.. lehetséges hogy..
1. megnézte fog-e a toll..
2. számolja kit húzna meg???

Tessék letölteni és kérem a véleményeket!


Ahahaha, ez nagggyon jó, nem is láttam még! :mrgreen: Egyértelműen No.2. (az ember nem így próbálja ki a tollat :twisted: ), de a csaj pl. nem úgy néz ki, mintha rajongó lenne (vmi jegyzettömb is van a kezében), és sztem ismerik is, mert Dom tisztára úgy köszön rá. 8)
Rágózás: no comment... teve-feeling, anyone? :twisted:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178279 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Megnéztem még egyszer és van egy harmadik tippem: Lehet, hogy azoknál húz akiket NEM "húzna" meg! :P :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178277 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Mindenképpen a második! De azt is elegánsan csinálja! :wink: Szerintem nagyon jófejnek tűnnek...főleg ez a strigula huzogatás...jó módszer! :twisted: Megfigyeltem, hogy Lijjel tök egyszerre rágóznak..ez ilyen amerikai baráti szokás?? :lol: Egyébként hang nekem sincsen... :cry:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178269 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nekem nincs hang a videóhoz... :?
Lehet,hogy a 2. verzió lesz a valószínűbb.De maradjunk annyiban,hogy a szerinte jó csajoknál húzza a strigulát...
Mert szerintem nem úgy nézett ki,mintha a tollat próbálná ki....

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178223 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
hmm.. valaki beletörölt az írásokba? 8O

Egyébként nekem sem jöttek be a képek, de menj el a főoldalra, és ott nézz szét!

Remélem ez nem számít off-topic-nak, végülis dom-ról van szó.. találtam egy videót ... Dominic Lij barátunkkal épp a rajongókat látja el aláírással... egy csaj kerül sorra, Lij jól eldumálgat vele, stb.. aztán miután a csaj elmegy, Dom utána néz, aztán Lij-re, majd fogja magát, és húz egy vonalat az alkarjára a tollával.. na most.. lehetséges hogy..
1. megnézte fog-e a toll..
2. számolja kit húzna meg???

Tessék letölteni és kérem a véleményeket!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178206 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Uramég de régen jártam erre (hiába no időhiány)
A képek fantastikusak de Haebrethilien képei nekem nem jönnek le..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178116 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Haebrethilien: Ezek nagyon ari képek! Dom istenien néz ki rajtuk! A csajjak kapcs. teljesen egyet értek....rossz ránézni! Nem fél így kimenni az utcára :roll: :?

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178109 Írta: Haebrethilien
de édi kép!
www.dominic-monaghan.us/images/caps/domunited15.jpg
hű de érdekes!
www.dominic-monaghan.us/images/fans/domlijah.jpg
:biggrin2:
www.dominic-monaghan.us/images/dom/dbilly4.jpg

a mamuszos-hölgy-témához meg csak annyit, h szegény csay elléggé nem tuggya, h hogy öltözzön fel.....úgy néz ki, mintha vmi tuskóra ráhúztak vna egy rongyot.

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178108 Írta: julia.
julia. válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nilraen---> második sorban elég ...hmmm...érdekes képek vannak.... 8) de nagyon aranyos!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178102 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

ainawethien írta: egyébként Jennifer, legjobb tudomásom szerint leszbikus, tehát nyugi. :wink: [/color]

Énnél jobb hírt még nem halottam.... *Tint elönti a megnyugvás kellemes érzése* Bele is haltam volna, ha ezzel a nagyon furi csajjal kelett volna elképzelnem a jövőjét.... Köszönöm, Dom! :oops: :P

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178046 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tinúviel!Tinúviel! írta: Az a csaj állítólag a titkárnője...De akkor miért öleli meg???? Miért?? Hát ez kész..Az a csaj elfelejtette lecserélni a mamuszát cipőre... :twisted:


A csaj nem a titkárnője, hanem amolyan menedzserféleségje neki.. + jóbarát (és őszintén.. Dom kit nem ölelget? jó.. minket nem.. :evil: )... egyébként Jennifer, legjobb tudomásom szerint leszbikus, tehát nyugi. :wink:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #178040 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.livejournal.com/users/patsie/50140.html

A második képen Dom úgy néz ki, mint az évfolyamtársam... amúgy totál lemaradtam itt mindenről, napok kellenek majd h bepótoljam..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177979 Írta: Haebrethilien

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177974 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Billy Britney átdolgozosása rulz, ezerszer jobb mint az eredeti! De nekem csak a hang műkszik :bawling: , de ettől még nagyon cuki! :lol: 8)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.772 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére