Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 5 hónapja #186942 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Maxim kérlek csinálj valamit az aláírásoddal mert széthuzza a topicot. (legalábbis azt hiszem az huzza szét)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186674 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát... szerintem ezen a képen aranyos, egyébként tényleg nem áll jól neki... te láttad már szakállal????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186545 Írta: Aldaron (büzsü)
Kaptam egy nagy cikket Billyről angolul...
:roll: katt ide
...sokmindent nem értek a cikkben. :? ..ezért ha lehetne a jobb részeket valaki lefordítaná és egy keveset feltenne ide? :roll: *könyörgő emotion* :wink:

Ja, és szvsz Billynek nem áll jól a szakál, még a borosta elmegy,
www.great-scot.net/as/pc12.jpg
de... szóval szerintem azt hagyja Dom-ra, neki jobban áll, talál a karakteréhez...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186514 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egyszerűen Imádom ahogy Dom csücsöríteni tud!!! :D
Ennek a zakónak a háta gyönyörű... kékkel az a dáma kártyalap... Dom stílusérzéke verhetetlen :!: :!: :!:
Apropó képek... minthogy nálam Billy-nek van protekciója... szerintem, ezen a képen nagyon aranyos!!
www.great-scot.net/fotr/f_bts_billy33.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186430 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Még könnyeim :cry: alá is mosolyt :roll: csalnak az ilyen grimaszok! :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186347 Írta: Aldaron (büzsü)
Nézzétek ezt a mosolyt... :lol:
katt ide
na meg ezt: katt ide
Jó a zakója: ... katt ide

8) 8) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #186037 Írta: Ranamarth (Endóriel)
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET Nektek
és DOMINIC MONAGHAN-nek és BILLY BOYDnak!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ...

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185982 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

büzsü2003 írta: Aham, a haj hasonló, de szegénynek meg van dagadva az arca! :(


Az szerintem csak a vágás az arcán... az néz ki olyan hülyén...
Meg persze azér sem Pippin mer itt szőke a haja és le van sülve... de azér imádnivaló :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185955 Írta: Aldaron (büzsü)
Aham, a haj hasonló, de szegénynek meg van dagadva az arca! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185936 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
katt ide

Ezen egész Pippines. :)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185903 Írta: Aldaron (büzsü)
Köszi Maxim, nekem ezek tetszenek a legjobban :D :P

katt ide
katt ide
katt ide
katt ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185889 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Köszönöm a tippeket! :D
Cserébe jópár kép Billy-ről a Kapitány és katonából... :D

katt ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185878 Írta: Aldaron (büzsü)

Maxim írta: Nekem nincs Real Player-m... :cry: :bawling:
kb. mekkora ez a progi??
(elég régi a gépem és nagyon véges memóriával rendelkezik)


innen le lehet tölteni: :wink:

jobb egérgomb, cél mentése más néven...

szivesen :-) )))))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185863 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ha túl nagy a Real Player (bár fogalmam sincs, pontosan mekkora... az egész Real mappám kb 25MB), megpróbálhatjátok a Media Player Classic-ot is (nem keverendő a Windows Media Playerrel), az is le tudja játszani elvileg a real media fájlokat, kisebbnek tűnik, és tudomásom szerint nem rendelkezik az eredeti Real Player igen idegesítő kémfunkcióival sem...:
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185858 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Nekem is Maximhoz hasonló problémám van!Hogy fáj a tehetetlenség!!!!!! :crying: :cry: :bawling: :bawling:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185768 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nekem nincs Real Player-m... :cry: :bawling:
kb. mekkora ez a progi??
(elég régi a gépem és nagyon véges memóriával rendelkezik)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185762 Írta: Aldaron (büzsü)

Sil írta: www.streamload.com/Movie_Junkie/hwi1.rm - Dom női ruhában


Na ez a legjobb, úgy olyan Dom-os hülyeség! :lol: :lol: :lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185729 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Figyelem, Dom videók (filmrészletek a Hetty Weinthropp Investigates c. 1996-os sorozatból, ebben szerepelt először):
www.streamload.com/Movie_Junkie/hetty8a.rm - zuhanyozó Dom :oops: ( 18 )
www.streamload.com/Movie_Junkie/hetty9a.rm
www.streamload.com/Movie_Junkie/hwi1.rm - Dom női ruhában
A linkeken jobb egérgomb, cél mentése más néven, és Real Player kell hozzájuk.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185694 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

büzsü2003 írta:

Adrael írta: Emlékeztek a FotR-ben, amikor Pip azt nyilatkozza, 4 lembast megevett?
3X tekertem vissza, és röhögtem halálra magam rajta... :P

És a TTT-ben arra, milyen édesek voltak a Szarumán-féle raktárban? :D
Meg, amikor az entek italát isszák... :)


Az RotK-ban nagyon bírtam az Edorasi mulatságot, ahol tisztán látszott, hogy ez a két virgonc: vérbeli hobbit - olyan bulit csinálnak, hogy... :roll:


Nekem mindig is az tetszett bennük (és EZEK a hozzárakott jelenetek nagyon jók), hogy a pusztulás, a háború közepén sem veszítik el a jókedvüket, az életszeretetüket. Ez frankó! :itscool: A Szarumán raktára jelenet nekem is nagyon tetszett, főleg: "Ne vigyünk Szilszakállnak?""Á, ne! Lehet, hogy valamelyik rokona!" :D

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185688 Írta: Aldaron (büzsü)

Maxim írta: Az egy nagyon jó duma Dom részéről, még hozzá teszi, hogy gyerekeket is akarna tőle. Erre Billy elüvölti magát, hogy 'Én szeretem a nőket!' :D
Jajj van egy elég érdekes kép... sajna nemtom hol láttam, de GYU forgatásán hülyültek, Dom leereszkedett négykézláb, mintha kutya lenne és megszagolta Billy férfiasságát... :?


hát ezek nagyon dilisek, de ezért jók :lol: :wink: :biggrin2:

Haebrethilien írta: www.great-scot.net/as/pc12.jpg

Lehet, hogy másnapos itt is :-) :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185651 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Haebrethilien írta:

Maxim írta: www.great-scot.net/press/katscan3.jpg


jaj, de tetszik a pulcsija, meg a sálja!!!nagyon jó kép!!billy szerint is:
www.great-scot.net/as/pc12.jpg


Hát ez nagyon jóó! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185650 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
aza video rajta van vagy a 4cds fotr vagy a 4cds ttt dvdn de lehet hogy a két cdsen van. már láttam ezeket a videokat azért mondom:)
www.bagendinn.com/Group/images/e ... nter08.jpg
www.bagendinn.com/Group/images/e ... nter09.jpg

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185640 Írta: Haebrethilien

Maxim írta: www.great-scot.net/press/katscan3.jpg


jaj, de tetszik a pulcsija, meg a sálja!!!nagyon jó kép!!billy szerint is:
www.great-scot.net/as/pc12.jpg

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185621 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na a kitartó keresés eredménye... megvan :)

www.bagendinn.com/Group/images/costumed/...ures/fotc/cap518.jpg

Na meg ha már szoknyáról van szó, szerintem ez viszi a pálmát! :D

www.great-scot.net/as/sag25.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185618 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

büzsü2003 írta: bagendinn.com/Group/images/misc/ ... odcom4.jpg - hú ezek mire készülnek :?: talán esküv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185492 Írta: Aldaron (büzsü)
bagendinn.com/Group/images/event ... otrny7.jpg - kis szoknyás Billy :lol:

bagendinn.com/Group/images/event ... rcm/cp.jpg - azok unhatják
bagendinn.com/Group/images/misc/ ... odcom4.jpg - hú ezek mire készülnek :?: talán esküv

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185478 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ti láttátok egyébként a Kapitány és Katonát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #185475 Írta: Aldaron (büzsü)
Itt egy pár kép a Kapitány és katoná-ból..., ha már it vagyunk :roll: :wink: :)

www.bagendinn.com/billy/images/o ... nclear.jpg

www.bagendinn.com/billy/images/misc/mcbill1.jpg

www.bagendinn.com/billy/images/o ... en1042.jpg - jó ez a cillinder a fején :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185470 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 211981.jpg - képecske a Kapitány és katonából
www.fantasyplanet.cz/gfx/picture ... 209675.jpg - jajj, de elegánt, hogy egyem a szivét :lol: 8) :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #185228 Írta: Aldaron (büzsü)

Maxim írta: Ma lerajzoltam Domot!!! :D
De nincs szkennerem... :cry:


Majd ha bescanneled, akkor a Kretív szekció > Képőművészet topicba tedd föl, ide csak azt ird, hogy beraktad. Oké :wink: De nem haragszunk meg, ha ide rakod :wink: :wink: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.743 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére