Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 3 hónapja #200618 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

M írta:

Maxim írta: De u-u-ugye az MTv Europe-on 18-án adják le??
Én ezt olvastam a honlapjukon... Ne hozzátok rám a frászt könyörgöm!! :eek4: :crying: :bawling:


Remélem leadják, mert akkor én is megnézhetném. :P De ha nem le, akkor dühi leszek...
A változatosság kedvéért még egy oldal: épp Dom hét van... :) ( De a többi szereplőről is vannak képek meg ilyenek... :wink: )
www.gportal.hu/portal/elf-friends/


Hjaj de jó a hét animációja... Imádom Dom kezét! Annyira szép keze van!
Egyébként mostmár biztosan álítom, hogy MTv Europe-on leadják, mert egyfolytában úgy hírdetik, hogy Coming Soon.. azt meg nehéz félreérteni. :D
A honlapon pedig azt írják, hogy (Először!) júni 18-án adják 17.00kor.
Utána pedig MTv Movie Awards hétvége lesz és akkor asszem még kétszer.
Jaj ez a 100. hozzászólásom! Jubilálok!!! :bounce: :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200616 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Megnéztem az MTV Movie Awardsot ([size=9:1sp3bl3i]mivel nincs MTV-nk, kénytelen voltam letölteni... így most van egy 1CD-s, nagyon jóminőségű verzióm belőle)[/size], és nagyon rúlz... :mrgreen: Főleg az elején, amikor PJ-vel szórakoznak ( :P ), de Sean és Dom is aranyosak... :wink:


Sil, honnan töltötted le?... :roll:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200615 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Megnéztem az MTV Movie Awardsot ([size=9:blp6qule]mivel nincs MTV-nk, kénytelen voltam letölteni... így most van egy 1CD-s, nagyon jóminőségű verzióm belőle)[/size], és nagyon rúlz... :mrgreen: Főleg az elején, amikor PJ-vel szórakoznak ( :P ), de Sean és Dom is aranyosak... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200609 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200543 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: De u-u-ugye az MTv Europe-on 18-án adják le??
Én ezt olvastam a honlapjukon... Ne hozzátok rám a frászt könyörgöm!! :eek4: :crying: :bawling:


Remélem leadják, mert akkor én is megnézhetném. :P De ha nem le, akkor dühi leszek...
A változatosság kedvéért még egy oldal: épp Dom hét van... :) ( De a többi szereplőről is vannak képek meg ilyenek... :wink: )
www.gportal.hu/portal/elf-friends/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200505 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

M írta:

ainawethien írta: De csak azért mert a legtöbbet ingyé' kapta és az ingyen cuccot senki sem dobja vissza. :wink:

[/color]

Lehet, hogy igazad van. 8) :twisted:

A franc egye meg, hogy lemaradtam az MTv Movie Awards ismétléséről is. De hála neked megnézhetem.


De u-u-ugye az MTv Europe-on 18-án adják le??
Én ezt olvastam a honlapjukon... Ne hozzátok rám a frászt könyörgöm!! :eek4: :crying: :bawling:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200462 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: De csak azért mert a legtöbbet ingyé' kapta és az ingyen cuccot senki sem dobja vissza. :wink:

[/color]

Lehet, hogy igazad van. 8) :twisted:

A franc egye meg, hogy lemaradtam az MTv Movie Awards ismétléséről is. De hála neked megnézhetem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200448 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

M írta: 800-900 cd? 8O Ez a csávó szeret zenét hallgatni, azt hiszem. :evil3:


De csak azért mert a legtöbbet ingyé' kapta és az ingyen cuccot senki sem dobja vissza. :wink:

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200404 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: M: Köszönöm! :D
Nem kevés Dom oldalt látogatok, de hogy ennyi van... 8O :eek2:
Ledöbbentem!
+
Egy kis áttekintés, hogy milyen dolgai vannak Domnak.. autó, mobil egyebek
dom.twinkling-star.com/newimages/stuffmag0704.html

Nincs mit. :P :wink:
Aki csinálta, egy hónapig gyűjtötte a linkeket. :merry1: :P Ez aztán a fanatizmus. :itscool:

800-900 cd? 8O Ez a csávó szeret zenét hallgatni, azt hiszem. :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200353 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

M írta:

Fircorwen írta: EGy saját "alkotás":
www7.online.rtlklub.hu/forumkepek/3638879.pict
Nem vmi nagy szám... :oops: :roll:

Szerintem aranyos. :mrgreen: Olyan kis szomorú...

Maxim: Tetszik a kép az aláírásodban. :P

Ezt az oldalt most készítette egy csajszi, akit egy másik fórumról ismerek:

dominicmonaghan.lap.hu/
Látogassátok meg! :P :wink:


M: Köszönöm! :D
Nem kevés Dom oldalt látogatok, de hogy ennyi van... 8O :eek2:
Ledöbbentem!
+
Egy kis áttekintés, hogy milyen dolgai vannak Domnak.. autó, mobil egyebek
dom.twinkling-star.com/newimages/stuffmag0704.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200326 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Rochgil írta: szintén ennek a "csajszinak" /aki a tesóm.. /
létezik egy Dominic-os fanclubbja is:
www.domfans.ini.hu

bocs h már volt bennt! :oops:

Ismerem az oldalt, bár nem vagyok tag. :P

Mellesleg kicsi a világ, majd megemlítem az Anikónak, hogy összefutottunk. :wink: :D [size=9:2nw8lx4w]Véletlenek pedig nincsenek.[/size] 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200300 Írta: Rochgil
Rochgil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

M írta: Ezt az oldalt most készítette egy csajszi, akit egy másik fórumról ismerek:

dominicmonaghan.lap.hu/
Látogassátok meg! :P :wink:


szintén ennek a "csajszinak" /aki a tesóm.. /
létezik egy Dominic-os fanclubbja is:
www.domfans.ini.hu

önreklám: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #200287 Írta: M
M válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: EGy saját "alkotás":
www7.online.rtlklub.hu/forumkepek/3638879.pict
Nem vmi nagy szám... :oops: :roll:

Szerintem aranyos. :mrgreen: Olyan kis szomorú...

Maxim: Tetszik a kép az aláírásodban. :P

Ezt az oldalt most készítette egy csajszi, akit egy másik fórumról ismerek:

dominicmonaghan.lap.hu/
Látogassátok meg! :P :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199745 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Jók ezek a fan artok! :)
EGy saját "alkotás":
www7.online.rtlklub.hu/forumkepek/3638879.pict
Nem vmi nagy szám... :oops: :roll:

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199151 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A rajzok nagyon jók, Ilyeneket rakjatok még be kérlekszépen:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199148 Írta: Rochgil
Rochgil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: Szemét leszek és lelövöm a poént mielőtt az MTv leadná nálunk júni 18-án... az MTv Movie Awards-on a legjobb filmnek járó díjat a Király Visszatér vitte el és ott volt Dominic (Sean-nal együtt), hogy átvegyék a díjat. Billy (sajnos vagy nem sajnos) Londonban van és nagyban forgat.
Van 1-2 kép, és megcsodálhatjuk Dom újabb egyéni pólóját! :D

Dom és extra pólója!
Dom érdekes fejet vág, Sean meg kampányol...
Köszönet nyílvánítás


nekem nem lQted le mert én már láttam a livejournalon mtv ma-ról képeket 8) /bocs a Q-k miatt/

önreklám: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #199145 Írta: Rochgil
Rochgil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nézzétek meg, én csináltam ezt a Trufa+Pippines képet :) )
www.im-net.hu/forum/saj_kep/23145_4.pic :deal:

önreklám: :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #198939 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szemét leszek és lelövöm a poént mielőtt az MTv leadná nálunk júni 18-án... az MTv Movie Awards-on a legjobb filmnek járó díjat a Király Visszatér vitte el és ott volt Dominic (Sean-nal együtt), hogy átvegyék a díjat. Billy (sajnos vagy nem sajnos) Londonban van és nagyban forgat.
Van 1-2 kép, és megcsodálhatjuk Dom újabb egyéni pólóját! :D

Dom és extra pólója!
Dom érdekes fejet vág, Sean meg kampányol...
Köszönet nyílvánítás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 3 hónapja #197105 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Timona írta: bagendinn.com/dom/images/otherwork/lost/Domlost2.jpg

Ez a kép a legjobb :D


Na igen... én is lehidaltam tőle!
Itt egy kritika a The Purifiers cannes-i vetítéséről! 4 csillagból 3at kapott... hm.. nem is rossz! Dom-t csak a végén említi, de poén.. legalábbis én jót vigyorogtam rajta.. :wink: :D

Cannes wrap-up reviews

Meg egy rendkívül jó Geoffrey (Hetty Wainthropp) rajongói honlap!
Shawcrossing: the Geoffrey Shawcross Fansite

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196752 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
bagendinn.com/dom/images/otherwo ... mlost2.jpg

Ez a kép a legjobb :D

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196295 Írta: Aldaron (büzsü)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #196155 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Drowse írta: Tegnap volt szerencsém látni a Kapitány és katonát.
Ti láttátok? Mert most, hogy láttam nem igazán értem, miért lett sokszor összehasonlítva a GyU-val.
Nem esek neki rendesen kielemezni a filmet, mert ez a topic nem való ilyesmire, csak megjegyezném, hogy Billy-nek naggyon kevés szerepe van (bár abban tökéletes :) ), szóval még azért sem érdemes megnézni, hogy őt lássuk...


Személyes véleményem az, hogy valóban nincs értelme összehasonlítani a GYU-val, mivel semmi köze nincs a két filmnek egymáshoz azon kívül, hogy mindkettőben játszik Billy. Valóban nincs sok szerepe benne, de szinte minden jelenetben van legalább egy mondata... ezen kívül szerintem azért érdemes megnézni, mert egy érdekes film, ami bemutatja milyen az élet egy Napóleon kora beli hajón, ráadásul a tengeri csaták is nagyon látványosak. Nekem rendkívül tetszett és azér szerintem nagyon helyes Billy abban a tengerész maskarában... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195982 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tegnap volt szerencsém látni a Kapitány és katonát.
Ti láttátok? Mert most, hogy láttam nem igazán értem, miért lett sokszor összehasonlítva a GyU-val.
Nem esek neki rendesen kielemezni a filmet, mert ez a topic nem való ilyesmire, csak megjegyezném, hogy Billy-nek naggyon kevés szerepe van (bár abban tökéletes :) ), szóval még azért sem érdemes megnézni, hogy őt lássuk...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195801 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Még több új Dom kép...

Dom swag , Dom swag2 , Dom swag3 , Dom swag4 , Dom swag5 , Dom swag6
Hát ez elég hülyén áll neki... , Dom swag7 , Dom swag8 , Dom swag9 , Dom swag10
Dom swag11 , Dom swag12 , Dom swag13 , Dom swag14 , Dom swag15 , Dom swag16
Dom swag17 , Dom swag18 , Dom swag19

+ Egy Billy interjú az Instant Credit-ről! Billy elmondja többek között, hogy a filmbeli barátnőjét az igazi barátnője, vagyis Ali játsza és, hogy a Babó-ból 2 év múlva talán film lesz! :D
(A lap alján)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195696 Írta: Frodo Baggins
Pippin és Trufa:
news.bbc.co.uk/olmedia/1700000/i ... bbits2.jpg

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195693 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na... néhány dolog... két kép: Az első Dom...

Ezt nevezem csábos pillantásnak!

... a másik meg Billy(hez kapcsolódik)... ugyebár a Chucky filmek harmadik részében a 'Seed of Chucky'-ban Billy kölcsönzi a hangját Chucky brutális gyerekének...
(személyes megjegyzés... siralmas!!! Ok, hogy pénz, nade egy ilyet elválalni...) 8O 8O

A film posztere

Na még valami...
www.bagendinn.com/ címen, a legújabb hírekben van egy kis Dom interjú, valószínűleg a Lost-ról beszél benne (nem láttam, nem tudom) ZIP file és kb. 5.5Mb

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #195605 Írta: Aldaron (büzsü)
Szerintem vagány sorozat lehet a LOST!!! Hát ahogy a képeket nézem, meg az oldalukat.... teljesen Dom-ra szabták a szerepet, az is biztos!!! :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 4 hónapja #195441 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Maxim írta: Hát a megint elég relatív... mivel ezek már viszonylag régi képek, persze kétségtelen, hogy jól áll neki!
Na de itt van néhány valóban új kép! Az ABC bejelentette, hogy megveszik a sorozatot és szeptembertől fogják adni, ami azt jelenti, hogy normális sorozat lesz belőle! :D


Jaja, ki van festve neki, de hát kit érdekel, jól áll neki naon. :)
Én úgy tom hogy ez egy ilyen a mini sorozatnál hosszabb, de egy normális sorozatnál rövidebb, azaz kb. 13 részes dolog lesz, és valószínűleg nem lesz folytatása, mert csak elmeséli hogy mi történik a szigeten, és ennyi. Nagyon remélem, hogy a többi amerikai sorozathoz hasonlóan majd ezeket is le fogjuk tudni tölteni. Ha nem lesz 1-1 rész túl nagy, akkor akár fel is tom ajánlani, hogy amint megszerzem, felpakolom a szerveremre, hogy az, aki nem tud külföldről tölteni, az is meg tudja nézni. Persze csak ha kell, és ha egyáltalán fent lesz neten a sorozat.
+ remélem nem fog idő előtt (azaz az első részben) meghalni. O_o :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.759 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére