Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 5 hónapja #185216 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ma lerajzoltam Domot!!! :D
De nincs szkennerem... :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184980 Írta: Aldaron (büzsü)

Adrael írta: Emlékeztek a FotR-ben, amikor Pip azt nyilatkozza, 4 lembast megevett?
3X tekertem vissza, és röhögtem halálra magam rajta... :P

És a TTT-ben arra, milyen édesek voltak a Szarumán-féle raktárban? :D
Meg, amikor az entek italát isszák... :)


Az RotK-ban nagyon bírtam az Edorasi mulatságot, ahol tisztán látszott, hogy ez a két virgonc: vérbeli hobbit - olyan bulit csinálnak, hogy... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184921 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
asszem no comment... *sóhaj* :oops:
(főleg a második)

www.great-scot.net/press/katscan2.jpg
www.great-scot.net/press/katscan3.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184846 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
KÉRETIK NEM CSETELENI!!!
Az "hűű ez de joóó, ezen halálra röhögtem magam," és hasonlo megnyivlnánulásokat vagy privibe alkossátok meg vagy tegyetek a hozzászolásba egy képet (ami még nem volt)!!! ugyanis a fél topic ezzel van szétchatelve!! Kíméletlenül törölni fogom az ilyen hozzászolásokat a továbbiakban is! Ja és léteik egy szekeszt gombocska ott a jobb sarokban fent, tessék használni arra valo!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184701 Írta: Adrael
Adrael válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Emlékeztek a FotR-ben, amikor Pip azt nyilatkozza, 4 lembast megevett?
3X tekertem vissza, és röhögtem halálra magam rajta... :P

És a TTT-ben arra, milyen édesek voltak a Szarumán-féle raktárban? :D
Meg, amikor az entek italát isszák... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184618 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egek, de édes ezeken a tartan-os képeken! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184505 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hmm.. pedig még láttam is... néha művelek tudathasadásos dolgokat :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184503 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Maxim: ezt a videót raktam be pár beírással korábban. ;) De azért köszi!

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184500 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Na ez nagyon jó! (szerintem)
Beraktam anno képeket, annak komplett video változata, kicsomagolva Windows Media file.

www.dominic-monaghan.us/video/pulse.zip

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184494 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Arelenwen írta: Kicsit nehezen látható a szöveg, de megéri mereszteni a szemet. :lol:
www.warofthering.net/photoforum/data/502/21712346650.gif

Ez nagy volt.... :D
Ezen már a DVDn is nagyot röhögtem...

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184478 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Kicsit nehezen látható a szöveg, de megéri mereszteni a szemet. :lol:
www.warofthering.net/photoforum/data/502/21712346650.gif

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184329 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szívesen! Azt az áprilisi tréfát ismeritek, hogy a GYU szereplői kipakolnak végre, hogy mennyire falramásztak Wood-tól? Abban szerintem Billy dumája a legjobb... :lol:
nemtom, hogy a Frodó fórumba berakták-e...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184325 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ranamarth írta: Maxim:Ez tényleg jó poén volt,mert kis híjján a szívrohamot hoztad rám!Egy ilyen jó pasi,ha elkel... :cry: Persze tudom,az a lényeg,hogy Ő boldog legyen! :bounce: ÓÓÓÓÓÓ,de azért kár lett volna!


Ezt a drága tréfát nem én találtam ki, hanem az egyik Billy honlap eszes tulaja... amikor először olvastam én is először szívgörcsöt kaptam, aztán a hatodik érzékem csapdát jelzett, rákattintottam az alatta lévő linkre és közölték, hogy április bolondja vagyok... :wink: :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184324 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
büzsü: Hát ez tényleg nagyon jó!!! :) :D :lol: :lol: :mrgreen: :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184242 Írta: Aldaron (büzsü)
Sokat röhögtem ezen a képen, nagyon ötletes... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.warofthering.net/photoforum/ ... 521&page=1

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184235 Írta: Aldaron (büzsü)
Esetleg el lehetne küldeni magyarul az interjú-szöveget, mert nem mindet értek tisztán... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184233 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dom-Billy videó és képek

Nem a teljes szöveg sajnos, de..

Dom: It was pretty intense. But that fun there, we had fun. Even though I got beat. Still had fun, which is possible.
Billy: Who beat ya? Who was it again?
Dom: Some guy.
*long pause*
Billy: Ahhh... It was me.
Dom: Was it you?
Billy: It was me.
Dom: I can’t remember that far back in time.
Billy: Yeah, it was only a minute ago.
Interviewer: But you’re not the kind of guy that would rub it in?
Billy: No, but it was me that won.
Dom: Was it?
Billy: Yeah, it was me.
Dom: I can’t hear that.
Billy: Me.
Dom: What?
Billy: Me.
Dom: :::whistles like he’s not listening:::

*later*

Interviewer: So we’d make a pretty good team, huh?
Dom: Yeah but you’d probably beat me
Billy: I beat you.
Dom: No, did you?
Billy: Yeah, I won.
Dom: ::sigh::
Billy: Me
Dom: Bad night, tonight.
Billy: Me.

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184192 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Maxim:Ez tényleg jó poén volt,mert kis híjján a szívrohamot hoztad rám!Egy ilyen jó pasi,ha elkel... :cry: Persze tudom,az a lényeg,hogy Ő boldog legyen! :bounce: ÓÓÓÓÓÓ,de azért kár lett volna!

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184184 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Újjaj, nézzétek, mire leltem!! :D 8O

Annak a dalnak a szövege, amit Pippin és Trufa énekel Edorasban!

Juhéé!

Már olyan régen kerestem!

You can search far and wide,

you can drink the whole town dry;

But you'll never find a beer so brown,

oh, you'll never find a beer so brown,

You will never find a beer so brown...

As the one they make in our hometown!

You can keep your fancy ales!

You can drink them by the flagon!

But the only brew for the brave and true...

comes from The Green Dragon!


lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184114 Írta: Aldaron (büzsü)

Maxim írta: Ok, így éjfél előtt azér bevallom, hogy a Billy-s hír naon nem volt igaz... :roll:


Szóval, Maxim, megvicceltél minket....... azért jó poén volt... :D :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184074 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ok, így éjfél előtt azér bevallom, hogy a Billy-s hír naon nem volt igaz... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184058 Írta: Maxim

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184036 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Köszönöm! Ezt megtanulom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja - 20 éve 5 hónapja #184032 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
...ezúttal elkelt... :wink:

Kérdés: mennyire megbízható ez a forrás, főleg ápr 1-jén?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184028 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rendben.
Szóval!
Nos, végül megtörtént. Mr. Boyd feltette a nagy kérdést Alison McKinnon-nak - ahogy a Daily Record megírta a "Jegygyűrűk Ura" címmel. Sajnálom lányok, de úgy néz ki, hogy Billy (és bevallom ez a szófordulat még nekem is sok, de szerintem az előző mondatok magukért beszélnek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #184001 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Légyszí írd le magyarul is,amit ideírtál,mert én még csak most tanulom az angolt. :oops: :(

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183987 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Húú! Ezt figyeljétek!

Well, it's finally happened. Mr. Boyd has popped the big question to Alison McKinnon - or so reports the Daily Record in an article appropriately named "Lord of the wedding rings?". Sorry gals, but it looks like Billy is off the market for good this time.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183986 Írta: Maxim
Maxim válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
büzsü: Nem tudom, direkt kipróbáltam most és nekem működött!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 5 hónapja #183670 Írta: Aldaron (büzsü)
Maxim: Most már a képeid közül így ez elsőt, és a haradikat le lehet tölteni, de a másodikat sehogysem tudom, mindegy... örülök legalább, hogy ezeket sikerült...mert nagyon jók :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.748 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére