Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 6 hónapja #177811 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Zarándok írta: Gratula! Jó neked... :wink:


hallgasd/nézd meg és neked is jó lesz. ;)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177808 Írta: Zarándok(Mist)
Gratula! Jó neked... :wink:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177763 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177704 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Fircorwen írta: Sniper 470:
www.imediafilms.com/films/imedia8.mov
(remélem, h még fönt van.... :roll: )

Úgynézki, hogy már nem :(

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177698 Írta: Zarándok(Mist)
Én nem találtam... :cry:

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177689 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sniper 470:
www.imediafilms.com/films/imedia8.mov
(remélem, h még fönt van.... :roll: )

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177660 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A Sniper 470-t kivolt az a drága aki anno belinkelte videjón?
Énakkor leszettem, de megszűnt létezni a cucc, és elveszett az egész...
Ha estleg megvan vkinek pls pakojja be, vagy kűűgye el nékem, vagy vmi infoval ha megdobna mekköszönném. :look:
Thx!

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177631 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Körülbelül 4-5 alkalommal próbáltam összefabrikálni őket, de nem sikerült! És külön nem az igazi! Bár meg kell vallani Dom lélegzetelállítóan néz ki azon a videón! :oops:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177380 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én odáig jutottam, hogy mosmá a képet meg tom nézni, de a hangot az istennek se akarja lejátszani.. szal megvárom inkább míg a BagEndInn-es csaj megoldja a dolgot, és csinál egy olyan file-t, ahol egyszerre tom élvezni dom látványát és hangját. :)

Nektek sikerült?

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177360 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
beastybunny.com/lotr/projects/ta ... VD_132.htm
beastybunny.com/lotr/projects/ta ... VD_367.htm
beastybunny.com/lotr/projects/ta ... VD_014.htm

Ezeken a képeken nagyon cuki! (Csak kár, h a minőségük nem vmi jó)

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177338 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Sil írta: Tinúviel: mert annak a videónak nincs hangja, szvsz... A hang külön volt mellékelve, de azt a fájlt meg se nyitja nekem...


Ja! Hogy ezek külön vannak! (Olvasni kéne, Áfika...) Még én is csak most töltöm, azért nem láttam.

Itt a sound file, lehet próbálkozni. 8)
www.eskimo.com/~allegro/group/domsound.mov

Edit: ez tényleg nem megy, durc, durc, hiszti, hiszti... :evil: Talán megcsinálják - nézzétek a BagendInn-t, onnan van.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177335 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tinúviel: mert annak a videónak nincs hangja, szvsz... A hang külön volt mellékelve, de azt a fájlt meg se nyitja nekem...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177334 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Lenne egy kérdésem! Ti sem tudjátok lejátszani azt a számot amit Dom énekel? Nekem csak a kép mewgy és a hang nem.... :cry: *hüpp-hüpp*

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #177333 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mit tudtok a Sniper 470-ről? Én sajna nem sokat, és nem is nagyon találok semmit. :(

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177316 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177311 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Hát azért tényleg elég rendesen rászól.. mit mond "enough" vagy "get off"?


Sztem csak elrántja a fejét, és rászól, hogy "Dom!", mást nem, Dom meg ilyen "játékrontó vagy!" fejet vág utána... :lol:

és ÚR ISTEN.. most meghaltam.. már megint.. 8) ez a TORN-os videó!!!! WOW.. nincs Dom-os? mer elméletileg ő is énekelt.. meg Lij is ha jól láttam a képekből.. :?: :?:


Kérésed parancs! :D
www.eskimo.com/~allegro/group/domtornvid.wmv

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177307 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
nem is ökör Dominic! Nagyon ari azokon a képeken :) )

a videot még most töltöm ugyhogy véleményt picit később

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177129 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hát azért tényleg elég rendesen rászól.. mit mond "enough" vagy "get off"?

és ÚR ISTEN.. most meghaltam.. már megint.. 8) ez a TORN-os videó!!!! WOW.. nincs Dom-os? mer elméletileg ő is énekelt.. meg Lij is ha jól láttam a képekből.. :?: :?:

DOM-os Manchester-es videók ITT !!

És Sil ezek a képek.. huhh.. köszi!!
találtam még

plusz egy régi:
www.biatv.hu/~slash/ujabb/dombill.jpg

Billy dalának a dalszövege:

I'd never been lucky with girls I confess
Don't know who to blame for my lack of success
'Cause even with ones up the back of a bus
There was always the risk of a slap in the puss

But Jean, oh Jean you let me get lucky with you

The first time I met you it did cross my mind
The next time I saw you there wasn't the time
The third time I saw you I thought that I could
The fourth time I met you I knew that I would

But Jean, you let me get lucky with you

I love her

I want you forever I want you for good
So I'm gonna treat you the way that I should
For your soul and body my heart's gonna pound
Even after the day that I'm laid in the ground

'Cause Jean you let me get lucky with you

Love her
I love her

*érdemes elnézni a BagEndInn-re!!*

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177113 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ez a Dom de agyatlan tud lenni... :lol: :
katt ide
meg ide
img15.photobucket.com/albums/v45 ... algo11.jpg
img15.photobucket.com/albums/v45 ... algo12.jpg
img15.photobucket.com/albums/v45 ... dalgo4.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177071 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
members.shaw.ca/trickygirl/hobbitsredcarpet.wmv

Ez naggyon jó!
Annyira nem is üvölti le nagyon.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177066 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177064 Írta: Prérifarkas

Tinúviel!Tinúviel! írta: Amikor abban a videóban Dom megfogja Billy állát( :P ) szegény Domot Billy jól leüvölti..... :cry:


Ez hol van benne?!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177061 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Amikor abban a videóban Dom megfogja Billy állát( :P ) szegény Domot Billy jól leüvölti..... :cry:
A képek nagyon arik...és én is nagyon boldog vagyok, hogy ott voltak vasárnap...főleg mikor felvonultak a színpadra éás dom eltakartaa a szemét...mert biztosan könnyes volt.... :oops:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177046 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nekem múltkor, mikor láttam úgy tűnt, hogy alacsonyabbak is a többieknél...
A könyvben úgy van asszem, hogy korukhoz képest magasak. Javítsatok ki ha tévednék. :roll:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #177022 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Billy...

Clip a TORN partyról, dal a Proclaimerstől (Oh, Jean).

www.foolishwritings.com/Billy%20Boyd%20-...Jean%20-%20video.wmv

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176990 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
a hobbitok sztem azér láccanak egyforma magasnak mer a filmben (állitolag) kicsinyitették oket, ezér láccanak oan apróknak...lehet egyformára kicsinyitették...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176899 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176857 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem nem pont egyforma magasak ott sem.. :?: :roll:

Oscar Winner, Peter Jackson (to the fans): There's a complicated story... you'll have to listen to this. It's just something that we are going to put on the DVD in November for the extended Return of the King. There's this really funny thing that involved these two guys [points at:] Elijah and Dom. We were in Berlin doing our junket before the premiere of the film. All of us were over there doing press every day where they sit you down in front of cameras and you do all this press, except Elijah couldn't be in Berlin - he was in New York. I think he was doing the 'Saturday Night Live' thing but what Elijah agreed to do very kindly was to get up at 4 o'clock in the morning in New York and sit in front of a camera so that the journalists in Berlin could interview him live since he couldn't be there. So Elijah's in a situation where he's in a room at 4 o'clock in the morning and he has no pictures to look at - there's just a camera pointing at him and he has an earphone on. He's live and he can hear the interviewer in Berlin asking questions. They feed several German interviewers and Elijah sits there blankly looking at the camera and answering the questions that are coming through his earpiece. After that had happened three or four times Dominic, who was in Berlin, thought this was an opportunity for a great practical joke! So Dominic comes into the room in Berlin, puts on a German accent and he pretends to be a German interviewer. Elijah has got no idea whatsoever because Dom put on a great accent 'Ah, hello zere Mr Wood I am pleased to meet you'. And then Dom proceeds to ask Elijah the most outrageously rude questions and Elijah's got no idea. He's sat there being filmed and there's this absolute moron asking questions on the other side and he was videoed too. We've got this thing and it's the funniest thing I've ever seen in my life: seeing Elijah trying to hold it together when he's being bombarded with these horrible questions. It was so funny that we're going to stick it on the DVD.


edited.. még több kép!
www.eskimo.com/~allegro/nattorn.htm

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176851 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Héj!!!! 8O

Én ugyan sose veszek észre semmi ilyet, még ha a szemem kiböki is, de most mondja a barátnőm:
A RotK-ban, mikor Minas Tirithben térdre borul a nép a hobbitok előtt, mindegyikük EGYFORMA MAGAS!!!

Pippin és Trufa semmivel se magasabb....
:? :roll: :?

De gáz!


[size=9:3agrfmvr]Ja, amúgy 1300!!![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176837 Írta: Glendora
Glendora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Az egyik barátom most döntötte el, hogy Dominicnek szuper a haja!!
Úgy örülök hogy ott volt vasárnap!! :D

rescue me with your smile!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.741 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére