Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
20 éve 7 hónapja #169572 Írta: Tinúviel!Tinúviel!

ainawethien írta:

Ez már volt abban a kisfilmecskében is,amikor Lij olvassa Dom naplóját.


uhh az mekkora! :) Jót röhögtem rajta. :) Köszi hogy eszembe juttattad! :)


Azt nem tudnátok betenni??? Plíííííííííííííz! Mert nem sok időm van visszaolvasni, de ha valaki meg tudja mondani, hogy kb. hanyadik oldalon van...... Lécccccci!!!! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169501 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ez már volt abban a kisfilmecskében is,amikor Lij olvassa Dom naplóját.


uhh az mekkora! :) Jót röhögtem rajta. :) Köszi hogy eszembe juttattad! :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169492 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Tuk Pippin: pedig ezt nem én találtam ki (a kis slahses énemnek most nem kellett nagyon előjönnie), mert ezt komolyan Dom mondta. :)


Hát igen,elhiszem róla...(nem rossz értelemben,de amennyit hülyülnek...)
Ez már volt abban a kisfilmecskében is,amikor Lij olvassa Dom naplóját.

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169463 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hobbitocskák (jobb egérgomb, cél mentése...):
www.warofthering.net/photoforum/ ... wizard.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169456 Írta: Penngaladiel
Nézzétek, mit találtam nektek:

www.chocolatedream.net/files/billy-mtv3.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169424 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tuk Pippin: pedig ezt nem én találtam ki (a kis slahses énemnek most nem kellett nagyon előjönnie), mert ezt komolyan Dom mondta. :)

Nilrae: köszi! :) Ja és igen, nekem is teszett az a mondat, ezért is vágtam ki ezt a részt. :)

Tinúviel!Tinúviel!: szerintem is az a legjobb. :) Meg a legérdekesebb az, hogy nem a belső tulajdonságokkal kezdi a felsorolást. :) ) (gyanús :) )

Ithilgalad: nekem nem is kell megnéznem hogy tudjam nem lehet valami nagy film.. ;) huhh.. nem tudom hogy fogom révenni magam hogy megnézzem, de muszáj lesz Billy miatt..ki tudja, lehet kellemes csalódás lesz a film. ;) bár kétlem..

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169365 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Mindkét videó ari! Nekem az tetszett, hogy a másodikban Dom azt modja(írja), hogy Billy azért modta, hogy 17 jó tulajdonságát mondja mert ő csak 16-ot tud! erre kijavítják, hogy 18-at kell mondania! :lol:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169362 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Tuk Pippin írta:

ainawethien írta:
www.biatv.hu/~slash/video/18thingsDomlovesaboutBilly.WMV


Ez az uccsó mondat kicsit...khm...durva.

Nekem tökre tetszett az egész video.A másikban pedig az a "We've been together for 3 and a half year" volt eszméletlen...Azon nagyot röhögtem. :D

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169322 Írta: Tuk Pippin
Tuk Pippin válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta:
www.biatv.hu/~slash/video/18thingsDomlovesaboutBilly.WMV


Ez az uccsó mondat kicsit...khm...durva.

"Eljöhet a nap,mikor az emberek bátorsága elbukik,
Hátat fordítunk a barátainknak,és szövetségeink felbomlanak."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169310 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Master and Commandert 10 oscarra jelölték? 8O
Huha... Megnekövezzen senki, de szvsz borzalmas... Persze lehet h én nem értem a lényege mélységeit...
Na yoo... Megmonnyuk meg kéne nézni végig... De eddig túljutottam a felén és semmi az égvilágon nem történt :blackeye: Csak annyi h hagytak egy ürgét megfulladni... ( Naigen... Persze ez mély lelki traumát okozott a kapitánynak... :look: )

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169210 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Rabyn, egyetértek. De valószínűleg azért van, mert RotK promóciós/premieres/stb képeket látunk róla.. és hát valszeg szomorú, hogy ez volt az utolsó rész, nem?

Igen, nekik is nehéz ez. Ill. úgy mondanám, nekik a legnehezebb. Mert ők benne voltak, az ő munkájuk, az ő érdemük. És ettől nagyon nehéz megválni. Ők talán még fanatikusabban kötődnek ehhez a filmhez, mint mi. Legalábbis pár interjúban azt olvastam, hogy egyikük sem úgy volt a Gyűrűk Urával, mint egy szokványos filmmel, hogy vége, aztán jól van. Hanem úgy érezték, hogy tényleg ott voltak Középföldén, és onnan nehéz eljönni.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169188 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rabyn, egyetértek. De valószínűleg azért van, mert RotK promóciós/premieres/stb képeket látunk róla.. és hát valszeg szomorú, hogy ez volt az utolsó rész, nem?

www.biatv.hu/~slash/video/18thingsDomlovesaboutBilly.WMV

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169180 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
szerintem Domnak monstanában nagyon szomoru a szeme. (és most nem a síros képre gondolok)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169178 Írta: Prisca
Prisca válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hali!

A képekről csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni, amit persze el tudtok képzelni, így mellőzöm is. :wink:

Domról csak annyit, hogy egész egyszerűen egyre jobban néz ki!
Újból "megmérgeztem" egy barátomat a Gyűrűk ura és hobbitszenvedélyemmel :D és ő is egyetért velem, hogy Dom fantasztikusan jó pasi... azt mondta, hogy ...idézem... "olyan huncut arca van" :lol:

A www.newlineawards.com/ oldalon a Best Picture alatt a harmadik kisfilmben, vagyis a Coronation-ben pont azt a pár pillanatot nézhetitek meg, amikor Aragorn meghajol a hobbitok előtt... és Pip olyan "helyeslően" (más szót nem tudok rá :D ) néz körbe... Trufa meg olyan megilletődötten! Nezzétek meg!

"Indul a küszöbről az Út:
ha nem vigyázok, elszelel;
felkötöm én is a sarút,
gyerünk utána, menni kell..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169175 Írta: Fircorwen
Fircorwen válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Egy rakatnyi újabb kép a ROTK-ból...

www.beastybunny.com/lotr/lotr/rotk0104/index_5.shtml

"Voltam,mert lettem,
untam, hát mentem..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169143 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Aldarion írta: Az igaz, hogy a Kapitány és katona-t 10 oscar-ra jelölték? :roll:


Én is úgy tudom, hogy 10 jelölést kapott ezért ő a Rotk legnagyobb vetélytársa...

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #169142 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Az igaz, hogy a Kapitány és katona-t 10 oscar-ra jelölték? :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168942 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 7 hónapja #168871 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
jajjjjjjj Domot azon a képen meg lehet zabálni, oan drága :)

---
a Billy dalért meg hála nektek h beraktátok :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168857 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Mennyire aranyos az a könnycseppa szemében...... :cry: Ilyenkor én legszívesebben ott lennék melette és megvigasztalnám...vagy eggyütt sírnánk tovább :twisted:

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168806 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Édes:) Tehát van nekije szivecskéje! Ezt díjazom!!

www.bagendinn.com/group/images/c ... illy58.jpg
www.bagendinn.com/dom/images/events/spoon20.jpg (- továbbra is nagyon szomorú a szeme..

www.bagendinn.com/dom/images/events/spoon24.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/index8.shtml (18 uj kép)

beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 04_001.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 04_011.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 04_009.jpg
beastybunny.com/lotr/billy/misc/ ... 04_005.jpg (- roppantul Pippines


beastybunny.com/lotr/media/index ... #downloads Videok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168743 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Bizony sír. :) Ebből is látszik mennyire a szívén viseli a Gy.U. sorsát. :)

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168718 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dom sír?? Jol látom?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168712 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ez a legszebb (és legőszintébb) kép.. :)
Amúgy ami Billy dalát illeti.. belőlem úgy igazán naon érzelmeket csak az eredeti dal tudott kiváltani.. a szinkronnal nincs semmi bajom, de eredetiben minden jobb.

www.bagendinn.com/group/images/events/20...lobes/globes0428.jpg

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168669 Írta: Fangi
Fangi válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
www.bagendinn.com/group/events/globes04.asp
golden globe!
Mind a 4 jelölést dihra váltotta a gyu! :lol: :D :lol:

"Nemegyszer ha érték forog veszélyben, van akinek le kell mondani róla, el kell veszítenie,hogy mások megtarthassák"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168601 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

ainawethien írta: Dodiee: bocs! :oops:

Home is behind, the world ahead,
And there are many paths to tread
Through shadows to the edge of night,
Until the stars are all alight.
Distant shadows, cloud and shade,
Away shall fade! Away shall fade!


Ó, ezért mindent megbocsájtok:)) már nagyon régóta kerestem mp3 formátumban, de mindenhol csak cda-ban volt.. :roll:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168597 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Tinúviel: én direkt figyletem a Díszbemutatón, és sztem nem volt olyan rossz a magyar verzió sem. persze nem várhattuk el a szoknrontól, hogy annyira jó legyen, mint az eredeti, lévén azt Billy maga írta, és gondolom a saját hangszínéhez igazította. nekem a myagarban a szöveg is tetszett, jól ,kijött a dallamra, és olyan egetverően rossz hangja se volt a psasnak.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168551 Írta: Tinúviel!Tinúviel!
Tegnap megnéztem a ROTK-ot szinkronosan és Billy éneke magyarul....... :? ???? No comment! Szerintetek ezt komolyan gondolták????????? Remélem nem!!!!!

"Ebben a mesében részeg a herceg és ronda a királylány, de a néha a szemétdomb felett is felragyok a szivárvány..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #168393 Írta: Gyémánt_Hajnal
Jajj.... már én is ezeket a dalokat hallgatom! Domnak különleges a hangja (a többinek is), nálam mégis Billy viszi a pálmát....
Amúgy máshol is téma, hogy miket össze nem írnak... még ha ezeknek a dolgoknak van is valami valóság alapjuk, akkor is ha egy ember tovább adja, a tizedik már mást fog hinni.... ez mindig így megy...
Na meg, igaz az, hogy hiszem ha látom, de nem mindenkinek van lehetősége Billyvel találkozni, vagy akármelyikükkel.

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.917 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére