Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 11 hónapja #79953 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telu: Nagyon jók! Azt a háttér szerüséget már be is állítottam magamnak! :wink:
Orlando:Vannak itt képek! Nem kellek én ide! :wink:
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79950 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telu:Ez halál...Főleg az ÖHM...elég kiábrándító.
Na mindegy nem mindha eddig tetszett volna.Pippin viszont cuki. :oops:
A korához épest. :oops: Jaj neeeeeee elárultam magam.Na Legolast sosem hagyom el.
Ja megvan Lego Gandalf!!!!!! Igazi lego egyenesen Lego-Land-ból

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79882 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telu: Nekem újak...
Köccönet értük! :hello:
(Nekem mostanság nagyon nincs energiám ienek után kutatni... :shake: )

[size=9:1gw73zvh]Billi narancssárga kabátban: :biggrin2: [/size]
[size=9:1gw73zvh]Az a kedvenc szinem... :cool2: [/size]

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
21 éve 11 hónapja #79796 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
ragoran:köszi!Mikor yössz úy képekkel? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79712 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Áfonya:Nagyon jó képek!!!
Orlando: akkor mondjuk írd be a TTT-s topikba, ptt nem lesz off!!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79704 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nah most egy nem egészen témába vágó hozzászólás következik!Előre is bocs!Szóval,tegnap este moziba mentem.Az Álmatlanság című filmet láttam.(Ayánlom mimndeki figyelmébe)És előtte vayon minek az előzetese volt?A Két toronyé.Bizony!Naon yó! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79688 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Áfi: Csordogál a nyálam...hm...a képek :D
Rabló-pandur rulz!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79653 Írta: Penngaladiel
Óóójeeee 8) Tényleg rabló-pandúrt jelent. Elképzelem őket :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79632 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Viggo felhívott ma reggel és kérdezte, hogy van-e kedvem horgászni menni. Mondtam: "Miért nem dugod ki egyszerűen a horgászbotod az ablakon?" A víz kábé három láb magas kint a recepció előtt. Elautóztunk Arrowtownba Orlando Bloommal és Elijah Wooddal, és rabló-pandúrt játszottunk az erdőben. Ezenkívül Billy Boyd és én bejártunk hat szőlőskertet egy nap. Nem túl jó ötlet.

Pennie, kihaltam... :deal: :mrgreen: ...Rabló-pandúrt, mi? Na szép :tongue:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79621 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Hogy átvegyem egy kicsit a stafétabotot Mintől...

www.bagendinn.com/images/scan06b.jpg
www.bagendinn.com/images/scan05b.jpg

Na ezt kuksizzátok meg. 8O

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79277 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Min: Engem is sikerült :oops: Nincs még mutogatni való képed? Ha már ez a mesterséged ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79227 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ithilgalad írta: Min: Engem sikerült! :biggrin2:
Szép hivatás! Gratulálok hozzá! Sikerrel tejjesíted! :up:

Köszi! :)
Áfi: annyira azért még nem vagyok őrült! 8O ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79156 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Minerva írta: www.squidge.org/~praxisters/pictures/pippin2.jpg
www.squidge.org/~praxisters/pictures/merry2.jpg
:itscool:


A link először megzavart egy pillanatra... 8O :twisted: :wink: :tongue:
Egyébként köcc! :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79009 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pennie, szia, azt hiszem, még nem is merjük egymást. Leírnád a honlapod címét? Szivesen megnézném, köszi

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79008 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!

Rago, nagyon jó a szöveg! Ilyeneket szivesen olvasnék még!
Olvastátok a Naplót, amit a szereplők írtak a forgatás alatt. Illetve inkább csak utána írták, miután befejeződött. afféle visszaemlékezés, ha kéri valaki, el tudom, küldeni. Rég nem jártam erre, volt valami érdekes?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78966 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Min: Engem sikerült! :biggrin2:
Szép hivatás! Gratulálok hozzá! Sikerrel tejjesíted! :up:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78953 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Yes, yes... Én mindenkit meg akarok olvasztani, hivatást érzek iránta, hehe. :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78928 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Min:Neked az acélod hogy folyékonnyá változzak? Mert ezeknél végleg fel kell mosni :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78917 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78764 Írta: Penngaladiel

Dodiee írta: Rago: az első, az egy nagyon cuki szöveg, én is halálra hatódtam magam rajta, mikor olvastam először:) le is mentettem magamnak, csak közben elfelejtettem Penny(szabad így?:)) honalpjának a címét.... :( meg hogy hol van..mmnt a link..


Inkább Pennie, ha szabad kérnem :cool2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78461 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Min:jajj,az a kép kicsit betett nékem... 8O :( :lol:

Rago:aranyosak az idézetek :!: :P

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78409 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Áááááá...ez naggyon gáááz... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78396 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Pippin... :P :lol:
www.councilofelrond.com/modules. ... rby=titleA

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78362 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago: Jajjjj...de édesek az idézetek ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78339 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Sziasztok!
De rég voltam itt!
mi a téma?Miféle úyságok vannak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78106 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago: az első, az egy nagyon cuki szöveg, én is halálra hatódtam magam rajta, mikor olvastam először:) le is mentettem magamnak, csak közben elfelejtettem Penny(szabad így?:)) honalpjának a címét.... :( meg hogy hol van..mmnt a link..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78079 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

naughty írta: wow!!!!!
azt hittem Sean kisebb, mint Lij!!!! azt olvastam ,hogy 165 cm!!!
köszi Ragoran!!! :D :D



Szivi!
Telka: teljesen egyetértek, de sajna nem tudok tmát, de ide is beszúrok egy ilyen "nyilatkozatot"(tma helyett hátha megteszi):


Dominic Monaghan
Nem fog hiányozni a kétórás ácsorgás hajnali 4:30-kor miközben jéghideg ragasztót kennek a lábamra. Nem fog hiányozni a kétórás autózás a munkába, vagy a hosszú, hosszú, hosszú napok a lakókocsimban ülve és várva... várva... várva. Nem fog hiányozni a ragasztó a fülemben. De akár holnap újra végigcsinálnám az egészet.


És a Szövetség naplója részből:

Dominic Monaghan

Queenstownban árvíz van, ami azt jelenti, hogy a folyós jeleneteket talán sosem sikerül leforgatni. Viggo felhívott ma reggel és kérdezte, hogy van-e kedvem horgászni menni. Mondtam: "Miért nem dugod ki egyszerűen a horgászbotod az ablakon?" A víz kábé három láb magas kint a recepció előtt. Elautóztunk Arrowtownba Orlando Bloommal és Elijah Wooddal, és rabló-pandúrt játszottunk az erdőben. Ezenkívül Billy Boyd és én bejártunk hat szőlőskertet egy nap. Nem túl jó ötlet.

Forrás: Penngaladiel honlapja!


_____________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78050 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Emberek!!!Eléggé pangunk...feldobna valaki Tmát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #78004 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
wow!!!!!
azt hittem Sean kisebb, mint Lij!!!! azt olvastam ,hogy 165 cm!!!
köszi Ragoran!!! :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.763 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére