Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
21 éve 11 hónapja #77781 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
naughty:
Itten kutakodj:
img.www.tolkienonline.com/galler ... ength2.jpg

_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77478 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
csá!!!!

ugye még emlékeztek rám?????????????? :bawling:
nemsokára gyakrabban tudok jönni, (remélem ti is örültök !!! :smokin: :wink: ) :dance: :dance:

szóval Dominic+Billy??? hát igen !!! az alábbi képre ránézve, azt kérdeztem magamból : Ha Dominic kb egy fejjel magasabb, mint Lij huga, akkor mekkora lehet Hannah???? :lol: (najó , én beszélek itt a 160 cm-mel)

tényleg egyébként nem tudjátok,hogy négyük (LIj, Sean, Dom, Billy) közűl ki a legmagasabb????????????

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77430 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Addig is itt egy képecske: :wink:

www.delicious-blue.org/images/dom.jpeg

Dom + egy újabb szőke csajszi, aki jelen esetben Hannah, Elijah húga. 8)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77386 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nana....ezt már ajánlottuk neki...de igy se volt hajlandó.... ;) De haggyuk ezt a Tmát...eléggé OFF ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77382 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Bekennyük ragasztóval... :roll:
Azon nemújjon... :wink:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77381 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Majd csórunk olyat...egyébként Estel mondta hogy nem ragad a keze...szal.... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77353 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ragoran írta: Azért nem biztos, hogy sikerül csak úgy ellopni! Különösen, ha ennyi kell! :lol:

Én bízom bennetek! :lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77286 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Azért nem biztos, hogy sikerül csak úgy ellopni! Különösen, ha ennyi kell! :lol:
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77283 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én is szeretnék oan felül lógós kis képet.Mondjuk itt láttam Miskolcon egy könyvesboltban,és ha már a plakátot ideadják nekem(mondjuk csak 1,5 hónap múlva),lehet,hogy azokból is kapok. :oops: :D
De azért,ha mentek szerezni gondoljatok rám is pls. :lol: :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77278 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én nem tok menni, de légyszi hozzatok nekem felül lógós kicsi képet!! nekem semmilyen pószterem sincsen:/ és tuti nem tudok menni...bármikor is lesz:)mert már nagyon sokat megyek mindenhova:/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77275 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka: [size=9:52q30opt]csak nem emlékeztem, hogy volt-e már ilyen neved és, hogy mit szólsz hozzá, ezért másodszor inkább maradtam a Telukánál![/size]
Az egy dolog, hogy van posztered, de DVD? és olyan "felül lógós kicsi kép"? :wink:
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77271 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka????Hát kikérem magamnak...birosági pert fogok inditani...ez már az 1000dik nevem... :P Hát ilyet....
Estelékkel én is megyek...én kezdtem el ezt az egészet.... de mondjuk nekem már van poszterem :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77267 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telka Drága: Mostanában nem naon szurkálok képeket..
Teluka Drága:Én megyek Estelékkel plakátot, DVD-t és egyebeket lopni! :wink: 8) Ez most elég!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77264 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Rago Drága:Azért töled is várunk képeket...
Rago Drága 2: Jeeee....szöve csaj fogak nélkül :D Te nem segitesz?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77261 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Telu: huhh! Nem semmi! Én már elbujhatok melettetek! :wink:
Dodie,Telu: invázió!! jeeee! 8) Hajrá, de vigyetek fényképezőgépet is! Hogy vigyorog fog nélkül?! :lol: :twisted:
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77223 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Ragoran: jaaaa..a szőke meg pusztuljon, mit vigyorog? kiverem a fogát :twisted: na neeem, nincs bennem erőszak..csak egy csöppnyi:) ja, kész a Trufa is, majd döntsetek, hogy a szemétre kerüljön, vagy a falra:))


Hehe...Dodiee megverjük a szöke csajt??? :twisted: A Trufát hozzd el...ha neked nem teccik akkor nekem adod???? :)
Ööö...mindjárt utána nézek az uj dolgoknak ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77216 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Mizúyság Domékkal? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77179 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ragoran: jaaaa..a szőke meg pusztuljon, mit vigyorog? kiverem a fogát :twisted: na neeem, nincs bennem erőszak..csak egy csöppnyi:) ja, kész a Trufa is, majd döntsetek, hogy a szemétre kerüljön, vagy a falra:))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77168 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Minerva írta:

Dodiee írta: Nakérem mi ez a csend?? rajzoltam egy Pippint(olyan animés vagy mangás vagy miszöszös..), nem lett tul jó, de majd viszem a talira:)

Emiatt ne aggódj: én is csak anime-style-ban tudok rajzolni. :x :roll:


Min: Te is???Nekem állandóan azt kérdik hogy mért olyan nagy a szeme...hiába...mit tesz ha 1 évig animéket rajzolgat az ember :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77157 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Nakérem mi ez a csend?? rajzoltam egy Pippint(olyan animés vagy mangás vagy miszöszös..), nem lett tul jó, de majd viszem a talira:)

Emiatt ne aggódj: én is csak anime-style-ban tudok rajzolni. :x :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77140 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Nem tom ki lehet az.....De csak ne mosolyogjon :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77086 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodie:szerintem a szőke, a képre vonatkozott, mert vhol visszább van egy kép ahol ott vigyorog egy szőke csajszi is!
__________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77072 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Kriszana:a szőke ipse kérdés nekem szólt? vagy van valami fotó? ha nekem, akkor a Pippin, a rajzra vonatkozott.
Most ezt tulajdonképpen melyik talira igértem meg? mert viszem szerdára is, a Legolasra, meg ha tudok menni a Frodósra is. meg mindenhová:) elkezdtem egy Trufát, még csak vállig van megkezdve..majd meglátjuk, mi sül ki belőle:))kösz a biztatást:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #77043 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
krisz: úgy látszik ez már örök kérdés marad... :wink:
Most melyik taliról beszéltek? :oops:
__________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76901 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee, ne búsúlj, csak hozd el a képet, had lássuk mi is :P
Továbbra sem tudom a választ a kérdésre: Ki volt a képen az a szőke :?:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76882 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ehh:( lehet, hogy nem tudok menni a talira, mert szombat délelöttönként szallagavatótánc-próbám van.. mikor is lesz pontosan(hány óra?) és meddig tart??mert az ötödikei szombat tuti foglalt, és nem tudom, tudok-e két szombatot ellógni...Ja, viszem a rajzot, bár nem olyan jó, amolyan első próbálkozás, de az egyik osztálytársam megkérdezte: ez Frodó(nem baj ugyan, hogy a rajzon egy SZŐKE ipse van, Frodó meg a filmben/a csaj csak azt látta, a könyvet nem olvasta/barna..)? Mondtam, hogy nem ,ez Pippin..de legalább hasonlít valami hobbitra:)Megpróbálok egy Trufát is,de nem várjatok sokat, mangában nem vagyok túl jó(remélem csak MÉG..):)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76852 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: Nakérem mi ez a csend?? rajzoltam egy Pippint(olyan animés vagy mangás vagy miszöszös..), nem lett tul jó, de majd viszem a talira:)


Trufásat is csinálj...ja és hozzd eeeeeelll....Ja akkor..Dom ujfilmjéneka képet már belinkelte valaki...megnézem mi ujdonság van még ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76820 Írta: Barbara M.
Barbara M. válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Éppen szőlőt eszek és itt ül vele az 5 éves hugom Anna.Néztük a képeket és az egyiken van 2 pár szőrös láb.Ekezdi a hugomFúúúúúúúúúúúúj
megkédeztem mi baj?
erre ő:Ezeken pisilnek?
Másik képen Trufa van.
A:Hú de szőrös a feje.Niztos nem borotvákozik...
Az igazi nevem:Nóra és a hugom még azt is mondta: A Nóra szermes a szőraös lábba. :)

Keresd az Kettétört Kardot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #76799 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ennek a bejegyzésnek semmi értelme sem volt.. ne cseteljek, ha kérhetném! szóval.. ki mit tud fiainkról, filmügyileg? vagy valami info-t??

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.760 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére