Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Több
22 éve 1 hónapja #71673 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Menő kép, főleg ha azt nézzük, hogy benne se volt a filmben:)de nagyon cuki feje van rajta Pippinnek. megpróbálkozom néhány képbeillesztéssel, bocs, ha már voltak:
Billy valami izén, ahol rohamosztagosok(SW) vonultak fel, mielőtt bejött..
www.lilithofsherwood.com/Lij/icon/IMG_1813.JPG
www.lilithofsherwood.com/Lij/icon/IMG_1810.JPG
www.lilithofsherwood.com/Lij/icon/billy1830.JPG
Ez már valahol máshol van, itt úgy néz ki, mint aki épp felvételi vizsgán van..
www.lilithofsherwood.com/Lij/icon/billy1963.JPG
Most figyelmes vagy kétkedő?
www.lilithofsherwood.com/Lij/icon/billy1991edit.jpg

na, ennyi mára..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71663 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ragoran írta: istari.dyndns.org/~henke/merpip2.jpg
istari.dyndns.org/~henke/merpip1.jpg
Trufa:
istari.dyndns.org/~henke/merry1.jpg
Pippin:
istari.dyndns.org/~henke/pip1.jpg
istari.dyndns.org/~henke/pip2.jpg
___________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago


rájöttem hogy az utolso képet vagy 100000X betették....Akkor az nagyon menő kép jejeje

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71581 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
GYEREKEEEEK!!!!!HAZATÉRTEM!!!!Hopsz Caps Lock....na mind1 a lényeg:KHIRÁLYul éreztem magamat......jejeje.....ha valakit érdekelnek a képek (majd!!!) amiket csináltunk az irjon emilkét és elküldöm hogy hogyan is szórakoztam én.....bye.....ja Rago and a többiek a képek KHIRÁLYOK!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71557 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Remélem a többieknek is tetszeni fog!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71556 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Szerintem jók a képek, és én főleg örülök neki, mivgel lusta voltam végigbányászni az egész oldalt, és ezek pont olyan képek, amin rajta vannak a kedvenceim(Billy, Dom és Orli)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
22 éve 1 hónapja #71552 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: Hát egen, de elég nehéz oan képet találni amin egyedül van rajta, ezért akit érdekel megnézi, aki meg úgy dönt, hogy akkor nem is tetszik neki a dolog az meg hagyja a francba! :evil:
Na yó, ha ennyire zavaró akkor abbahagyom csak még van egy nagyobb eresztés amin 15perce dolgozom, azt még elküldöm aztán békén hagylak Titeket!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71549 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Látom,Ragoran, kicsit körülnéztél az oldalon:) nagyon kiri kis honlap, de inkább Orli rajongóknak ajánlom(mint én :wink: )

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
22 éve 1 hónapja - 22 éve 1 hónapja #71526 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71485 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee: köszi! :lol:
___________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71484 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Most nézem csak a képeidet! hiszen ott van a kép! amikor kapaszkodik!A Pippin címszó alatt az első, az utcsó bejegyzésedben! :wink: :roll:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71482 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ragoran: nem tom beszúrni, sajna, mert nem értek ahhoz, hogyan lehet kiplántálni egyes jeleneteket videókból. a hosszabb TTT trailerben van, én innen szedtem le: giraf.elte.hu/~orlando-bloom/orlandre.htm , és itt a Mementóra kattinbtva keresd meg a sok videó közt a "a2torony" című videót, azon rajta van.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71481 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71477 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ithilgalad írta: Ragoran: Életcélod, hogy az összes topic képekkel legyen tele? :D


Így sokkal vidámabb egy topik! Nem??? :roll: :wink:
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71476 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Dodiee írta: ...Már van vagy öt videóma TTT-ről, az a legcukibb rész, ahol Pippin kapaszkodik Szilszakállba, és utánna rájön, mibe is kapaszkodik:DD az olyan édi:)


Erre nem emléxem, de lehet, hogy csak kiesett a csöpp kicsi agyamból.. :eek4: Beszurnád????
www.billyboyd.net/images/bioimage.jpg
www.billyboyd.net/eimages/boys-barbq.jpg
Na ezek ki?
www.billyboyd.net/eimages/surf1.jpg
www.billyboyd.net/image/billy9.jpg
www.billyboyd.net/image/billy5.jpg
www.billyboyd.net/image/billy1.jpg
____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71468 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Én meg mindent, ami akár egy kicsit is összefügg a Gy.U.-val, legalább(a Könyvet többször is..)kétszer olvastam(kivéve a Szilmarillokat, az egyszer is sok volt..), és mégse voltam biztos benne, hogy hol is élnek:))Azthittem, hogy olyan, hogy Tukföld, nincs is, csak én keverem Bakföld-del..de télleg Szmiálokban élnek, azt tuti:)Már van vagy öt videóma TTT-ről, az a legcukibb rész, ahol Pippin kapaszkodik Szilszakállba, és utánna rájön, mibe is kapaszkodik:DD az olyan édi:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71439 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Dodiee:remélem,yól írtam neved.Ha nem,akkor bocs!
Szerintem is yól áll neki a szőkített hay...
Nincs bayom a hayfestéssel.
Kétszer olvastam a Gyűrű szövetségét,és nem vagyok képes megyegyezni a Tukok lakhelyét? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71433 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
A Tukok Tukföldén és a Keleti Fertályon éltek.
Tukfölde(Tookland):A Déli és a Nyugati Fertály egy bizonyos területe,a Zöld-dombok környékén.Ez az a hely,ahonnan a Tukok származtak,és ahol a család tagjainak többsége a Gyűrű Háború idején élt.
Keleti Fertály(Easthfarting):A Megye négy fertálya közül az egyik.Lakói főként sztúrok.
Forrás:Tolkien enciklopédia

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71428 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Orlando írta: Ya,Dom festi a hayát. :crying:
Színészek

Nagy különbség, hogy valaki festi, vagy szőkítteti a haját:) szerintem nem áll rosszul neki. Érdekes, hogy csak most vettem észre ezt a topicot, pedig Pippin a kedvencem...Köszönöm, hogy létezik:)))És puszi a képekért:) Azokat láttátok, ahol levelek vannak Dom arcára festve?
Tsók:Dodiee[/url]

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71427 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Ithilgalad írta: Hol laknak a Tukok??? Tudom, hogy esztasztán tudnom kéne, de kiesett és sehol nem találom ... :bawling: :bawling:

Azokban az izékben, na, a Nagyszmiálban vagyhol, nem?
Én se nagyon emlékszem....

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71298 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Yayy!!!
Kicsiszívemnek nagyon-nagyon tetszenek a képek!!!!
Lecsorogtam a székről!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71295 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71292 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ragoran:ezek naon,de naon yó képek!
Én már a zasztal alatt vagyok......
Mindenkinek ayánlom eme képeket.Megéri...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71290 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ragoran: Életcélod, hogy az összes topic képekkel legyen tele? :D
Köszi! És hayrá!!! :hello:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
22 éve 1 hónapja #71188 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Ezazgalad!!! :D
Tökjókép! 8O :) :D :lol:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71119 Írta: Orlando
Orlando válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
De nagyon aranyos kép Billyről!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
22 éve 1 hónapja #71117 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: Trufa és Pippin (Dominic Monaghan, Billy Boyd)
Namost megpróbálkozok egy képbeszúrással, ami eddig még nemment....
Talánmost... :roll:
www.bagendinn.com/images/andrastedvd7.jpg

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.758 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére