Elrond (Hugo Weaving)

Több
20 éve 7 hónapja #169515 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Öcsém lecsapva, megnevelve. :D

Neveled meg te is csoporttársadat. ;)

Egyébként miért nem említik sehol, hogy Bilbó találkozhatott a kicsi Estellel? (az a kép, amire utalsz.. Amikor íjászkodni tanítják az ikrek?) Elrond valószínűleg azt se tudta, hol áll a feje... :D
/me most elképzelt egy összevissza rohangászó :elrond1: -t ... :mrgreen:

-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168616 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hihi... :D :lol: Kira, vicces ötleteid vannak!!!
De egész helytállóan hangzik! (eszembe jut róla az a mangastyle-fanart, amit Orsi mutatott, Elladan&Elrohir&pici Aragorn.. CUKKIIII!!) :o

Az öcsédet meg csapd le...
[size=9:1w7wpc1r](Azért nekem is kijut! Egyik csoporttársam itt csücsül mellettem, míg én Éomeren olvadozok, és odaszól: "Te, ez tök úgy néz ki, mint a Nagy Feró!)[/size]
8O
:x :evil: :x :evil: :x :evil: GRRRRRRRRRR!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168460 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nagyon helyes, írjatok... :wink:
Kira új fanficje felkerült a Hugo-s oldalra, lehet olvasgatni! :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168449 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Nellas írta: Tegyünk hát valamit, barátaim! Mondjuk írjunk könyvet róla!

Folyamatban... :roll: :P

Na persze ez az én történetem, de mivel Elrond a nevelőapám....
Kérdezd meg Silt vagy Nefrát, hogy tetszett, ők már olvastak 1-2 fejezetet!

MÉGHOGY NE HUGO JÁTSSZA A BABÓBAN ELRONDOT!!!!

Akár az egyetemi ösztöndíjam is felajánlom neki, csak benne legyen!
Ugyanis, emlékeztek a cikkre: elege van a filmekből, és vissza akar térni a színpadi színészethez, ami az igazi lételeme. De KÖNYÖRGÖM, MÉG EGYSZER TEGYEN KIVÉTELT!!!! :cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168383 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nahát, nahát :o ! Mindenki (köztük én is) azon sopánkodik, hogy mért nem szerepel többször a mi drága Elrondunk? :?: Én azt mondom ELÉG! Tegyünk hát valamit, barátaim! Mondjuk írjunk könyvet róla!
"Én bejártam egyszer azt a földet, és mondhatom sok vad és különös jószágot ismertem meg." (Gy.Sz. A Tanács)
Tehát eszerint sokat mászkált, vagy mi. Miért ne örökíthetnénk meg kalandjait?
Vagy ez mégsem olyan jó ötlet?

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168315 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Segítsetek :!:
Kedvenc kisöcsém, folyamatosan piszkál. :cry: :D

Jelenleg Elrond úrat szólítja Rondel-nek... Mit tegyek vele :?:
Van néhány ötletem :twisted: ,de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Aztán majd elmondom, mi lett a vége... :wink: :lol:

Bye,

-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168314 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Ery írta:

Kira írta: Persze ez a őszinapéjegyenlőség-ünnepség miatt is előfordulhat (amit következetesen Szent Iván-napjának fordítanak :nono: )


Szent Iván napja az a nyári napforduló.


:oops: :oops: :oops: Tényleg... Elsőre azt is írtam, csak öcsém megzavart... :wink:
Szóval elnézést... :oops:
De a lényegi infón ez sem változtat: ki volt Szent Iván, s ki szentelte szentté, Tolkien Középföldjén? 8)

Bye,

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168311 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Kira írta: Persze ez a őszinapéjegyenlőség-ünnepség miatt is előfordulhat (amit következetesen Szent Iván-napjának fordítanak :nono: )


Szent Iván napja az a nyári napforduló.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168308 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Elrond és az elfek a Babóban enyhén szólva is nyomottak :D
Persze ez a őszinapéjegyenlőség-ünnepség miatt is előfordulhat (amit következetesen Szent Iván-napjának fordítanak :nono: )
És ugye Aragorn akkor 10 éves, ha jól emlékszem... :D Bilbóval képzelem mit művelhetett... Meg Gandalffal... :twisted: :pippin4: - valószín. valami hasonlót :lol:
Szegény :elrond1: feje meg égett... És azért hagyta, hogy elvigye :gandalf2: a kardot. :!: Na milyen az elméletem? :up: :mrgreen:

Sziasztok!

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168279 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Biztos a fordítás miatt is van, de én a Babó és a Gyűrűk Ura Gandalfja között elég nagy különbséget találok. Elrondnál már szerintem nem olyan szembeötlő ez. Mindkét műben bölcs, komoly stb. Bár a GyU Elrondja valahogy fenségesebb, királyibb, és szomorúbb.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168265 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Hát igen, Szobotka fordítás. :? :? Magas-tündék ( :evil: ) de azért a Bilbo Baggins már túl bonyi lefordítani....
Bocs az offért.

Nekem is szimpi volt már a Babóban. ;) De legjobban a GyU-ban tecc., habár télleg keveset szerepelt. :(
Reménykedjünk, hogyha fogatják a Babót, akkor ő játsza Elrondot!! Mert ha nem, kiakadok. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168139 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Kira írta: Nem feltétlenül gróf (de nincsen angol szövegem, hogy tudjam Tolkien mire gondolt), de azért mégis csak Gil-Galad unokaöccse valahol.... Meg egy csomó másik királyi családból származgat.... :)

"Elf-lord", azaz tünde-úr... :wink:

Kira írta: Egyébként én is ott szerettem meg....

Én a Gy.U-ban szerettem meg, mivelhogy azt olvastam előbb... :wink: A Babót vagy egy évvel azután tudtam csak megvenni, amikor megjelent a jubileumi kiadás. De szvsz igazán szerepelhetne többet is, és nemcsak a Babónál volt ilyen érzésem, hogy túl keveset szerepel... :roll:

Kira írta: Ahogyan Gandalf hozzá fordul, mert nem ismeri a rúnákat.... Ő meg nézi a dédapja :!: kardját... (s a gonosz mágus vitte magával :D )
Lehet hogy Tolkien akkor még nem tisztázta Elrond származását, és azért nem volt semmilyen reakciója?

Na, ennek utánanézek majd... Azt hiszem, Elrond nem volt még jelen a mitológia egészen korai verzióiban, vagy legalábbis nem így, de megnézem majd...
De valamilyen reakciója azért van, hiszen azt mondja: "Régi kardok, a nyugati Magas-tündérek ( :dead: ), az én rokonaim igen régi kardjai."

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168136 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta: "Arcban oly nemes és megnyerő volt, akár egy tündérgróf,


Nos valaki magyarázza meg nekem, hogy miért kell külön kiemelni nála ezt?
Hiszen ez olyan, mintha "A hercegnő olyan szép, mint egy hercegnő"-t mondanánk... :?
Nem feltétlenül gróf (de nincsen angol szövegem, hogy tudjam Tolkien mire gondolt), de azért mégis csak Gil-Galad unokaöccse valahol.... Meg egy csomó másik királyi családból származgat.... :)

Egyébként én is ott szerettem meg....
Ahogyan Gandalf hozzá fordul, mert nem ismeri a rúnákat.... Ő meg nézi a dédapja :!: kardját... (s a gonosz mágus vitte magával :D )
Lehet hogy Tolkien akkor még nem tisztázta Elrond származását, és azért nem volt semmilyen reakciója?

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #168082 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Sil írta: dehát a "kind as summer"-t nem lehet annyira félrefordítani... :wink:


De még mennyire, hogy lehet!!!!
A "kedves" pl egyenes ötlet lehetne ebből, és az olyan semmitmondó! és kicsit tán bugyuta is. :evil:
A "szívélyes" pedig egyrészt kicsit nyögvenyelős, másrészt van valami tartózkodő, hideg felhangja.

A "Nyájas", az olyan.. ELRONDOS! :oops:

Bocs, megint előbújt belőlem az amatőr nyelvész... :roll: :P

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167966 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Artemisz (Celebthil) írta: Ezért az egy kiemelt kifejezésért megbocsátom Szobotkának az összes fordítási bakit!

Ezt én is imádtam, dehát a "kind as summer"-t nem lehet annyira félrefordítani... :wink: És belegondoltunk, persze... De még mennyire... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167926 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Kedveseim, belegondoltatok már: :o
egyes topicokban már most A Babó megfilmesítésének haladó lépéseit taglalják.



DE HÁT OTT IS SZEREPEL ELROND!!!!!!! NEM IS KISSÉ!
Én ott imádtam először!
"Arcban oly nemes és megnyerő volt, akár egy tündérgróf, oly erős, mint egy harcos, oly bölcs, mint egy varázsló, oly tiszteletreméltó, mint a törpök királya, és nyájas, mint a nyár..."
*olvad*

Ezért az egy kiemelt kifejezésért megbocsátom Szobotkának az összes fordítási bakit!

Szóval, ha Hugo kedves igent mond rá - és miért is ne mondana - még ott is élvezhetjük majd az általa tökéletesen megformált Elrondot! Imádkozzunk, hogy így legyen!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #166975 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
jajj ne...
Most beindult a fantáziám... Lord Elrond amint pengeti a gitárt, Gil-Galad a mikrofont fogja, Celeborn meg a dobok mögött... :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Jajj.... 8) elfeledtem a másik énekes-gitárost, Glorfindelt!
S a sikítozó közönségben Galadriel, Celebrian, satöbbi :D :D
Természetesen nyitott bördzsekik, szűk fekete farmerek egészítik ki a képet. Uhm. Most kell abbahagyjam.
bye,

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166912 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Finarfiel írta: Találtam pár képet a Russian Doll-ból:
khm ... , khm ... , khm ... :oops: :lol:

8O Tényleg khmm... :oops: :wink: Azért lennék David helyében... :roll: :wink: A harmadik képen meg különösen isteni Hugo...

Na, még pár kép az After the Deluge-ból:
www.gryphonsmith.com/davidcaps11 ... ge/30f.jpg
www.gryphonsmith.com/davidcaps11 ... ge/31f.jpg
www.gryphonsmith.com/davidcaps11 ... atd33c.jpg
www.gryphonsmith.com/davidcaps11 ... atd34c.jpg
www.gryphonsmith.com/davidcaps11 ... atd34d.jpg - jól látom, amit látok? 8O :lol:
www.gryphonsmith.com/davidcaps11 ... atd35d.jpg
www.gryphonsmith.com/davidcaps11 ... atd36d.jpg
www.gryphonsmith.com/davidcaps11 ... atd39d.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166910 Írta: Finarfiel
Finarfiel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Arwen már elég régen elindult, volt ideje meggondolni magát. ;-) Szerintem sem kell a megjelenítés idejét tényleges időrendként elfogadni.

Találtam pár képet a Russian Doll-ból:
khm ... , khm ... , khm ... :oops: :lol:

Végy egy Ezt-vagy-Azt, emeld föl a szívedig
s vigyázva tedd le. (Fodor Ákos)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166721 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Kira írta: Tudom mit akartam!

~2 mp-vel azután, mikor megnyomtam a "mehet" gombot.
Szóval.

SPOILER ROTK-ból!

Elrond a 3. filmben. Hogy az istenben teszi meg a Völgyzugoly-Holtakösvényebejárat utat 1-2 nap alatt? Majd mégegyszer?

Nem tudjuk pontosan mikor indult el... Lehet, hogy párhuzamosan futott a cselekmény, de lehet, hogy nem. :roll:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166584 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)

Neframíel írta: Jaj, Kira, ne hasogassunk már szőrszált. :D Ezek az olyan kérdések, amiket tapintatból nem teszünk fel. ;) [size=9:3es85lfb]Egyébként jogosak, na de akkor is[/size] Azért mégis csak tünci. :) - mondjuk, hagy ismételjem, amit Legsi olifánt-ugrándozására is szóltam, h egy tünde nem egyenlő egy supermannel. :? P. J. néhány hibája között az egyik legsúlyosabb.
De akkor is ééédes abba a fekete lepel-ruciban :D neeem??


De most miért ne hasogassam? :) Olyan jól esik... :lol:
volt még 1-2 ilyen érdekes kérdés, de akkor nem...

Mindegy. A szürke tündeköpenyben istenien nézett ki, olyan vékonynak és légiesnek, miközben tudjuk róla, hogy a testfelépítése "mint a tapasztalt harcosé"... :P :P :P nyelvlógatás :D

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166550 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Jaj, Kira, ne hasogassunk már szőrszált. :D Ezek az olyan kérdések, amiket tapintatból nem teszünk fel. ;) [size=9:2wi7hhlu]Egyébként jogosak, na de akkor is[/size] Azért mégis csak tünci. :) - mondjuk, hagy ismételjem, amit Legsi olifánt-ugrándozására is szóltam, h egy tünde nem egyenlő egy supermannel. :? P. J. néhány hibája között az egyik legsúlyosabb.
De akkor is ééédes abba a fekete lepel-ruciban :D neeem??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166505 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Tudom mit akartam!

~2 mp-vel azután, mikor megnyomtam a "mehet" gombot.
Szóval.

SPOILER ROTK-ból!

Elrond a 3. filmben. Hogy az istenben teszi meg a Völgyzugoly-Holtakösvényebejárat utat 1-2 nap alatt? Majd mégegyszer?
És honnan tudja, hogy pont most kell ideérnünk Arwennel, hogy a frissen koronázott királynak lagzija is legyen rögtön?

-Kíra-

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166501 Írta: Kira
Kira válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Üdv ismét köztetek!

Cirka 30 oldallal voltam lemaradva, mosmár csak 20 :) , de sajnos még nicnsen vége a vizsgáimnak. ...
Amit akartam :) Hogy Elrond rulz! :) 8)

A Campona moziban 15 perces szünettel adják a uhm... A filmet, (bátyáim ott látták), másutt is :?:

ROTK-t felteszem lassan mindenki megbámulta...
Istenien néz ki benne... Asszem nem vagyok egyedül, hogy amikor ő is volt a vásznon, mindenki mást feledtem... :roll: :roll: :D
Uhm. Nemtudom.

Artemisz, neked majd megy mail, ha ráveszem magamat, hogy belejavítsak a helyesírásomba... (illetlen helytelen, de ez van).

"Spread your little wings and
Fly away, Far away, Fly away" - Queen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166209 Írta: Havaska
Havaska válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Neframíel: az ismerőseidnek igaza van, ill. az újságnak.Elrond valóban elérzékenyül.

Előre Éorlfiak!
Ne féljétek a Sötétséget!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166069 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Ezt a képet már mutattam?? Tudom h nem új éppenséggel, de épp most "leltározok" a gépemben, és őt találtam. :) szerintem van benne vmi sötét romantika...
Neeem??

kep.tar.hu/neona/images/pic3901748.jpg

Egyébként van néhány mátrixos forgatási kép, ahol irtó édes. Érdekel vkit?? Azokat is most találtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165978 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Artemisz!! Fanfic??? Mééég??? Ide vele! :) plííz!!
Én jövő szombaton nézem meg másodszorra A Filmet. ;) az egyik ismerősöm ma látja negyedszerre. 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165947 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Nellas: Én emlékszek rád. :wink:

Artemisz: Azt az írást nekem se küldted még el... :roll: Léccilécci...
(Meg esetleg ami kész van a fanficedből, azt elküldhetnéd, hogy felrakjam a Hugo-s oldalra... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165945 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Artemisz:Emlékszel rám? Mi taliztunk a LEP-en, Kicsi Elanorral voltam, s azt mondtad, h. majd küldesz nekem egy írást, mikor Elrond újra találkozik Celebríannal. :) Majd, ha jó lesz az e-mailem, én is küldök neked vmit! Amúgy Elrondról csak ennyit,h. egyszerűen... Na inkább semmit, mert nem tudom megfogalmazni. Szemléltetésnek talán azt, hogy a harmadik résznél, ha Elrond volt a vásznon, elszorult a torkom és elsírtam magam :cry: . Az a végtelen fájdalom! A könnyek, amik ugyan nem csordulnak ki, de végig ott csillognak a szemében, mikor Arwennel van! És a Szürkerévnél... Óóóó... Szívesen megvigasztalnám, a drágát :D :oops: ! Na kb. ennyi. Sajna még csak 1x láttam a filmet, de jövő héten megint megyek! Puszi mindenkinek:
Nellas

________________________________________

"...s a könny az áldott boldogság bora."

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165895 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Elrond (Hugo Weaving)
Tényleg? Hát, én hajlamos vagyok elhinni :) Tök jó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.620 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére