Galadriel (Cate Blanchett)

Több
21 éve 3 hónapja #128821 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Juliát én se tudom elképzelni Arwennek.Livnek olyan csupa lélek az arca (ezt Artemisz mondta,de szerintem ez jó jelző Livre) és erre szükség van a filmben.
És itt a kép is:
home.hccnet.nl/neturnia.wallpape ... arwen.html

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128718 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Juliában én nem látom azt a... amit Livben. Túl vidám az arca. De jó, h mindenkibe belekötök! Üssetek le, most ilyen kedvem van.
Azt a képet én is láttam, jól meg volt csinálva, de mondjuk a völgyzugolyi "napágyas" jelenetnél, ahogy lehajol az aludnii próbáló Aryra, már nem látom olyan megfelelőnek. Ennek a mondatnak pedig nincs értelme. :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128717 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Heather túl "szőkenős" :twisted:

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128715 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Üdv!

Ha már mindenkinek más szerepet osztunk ki, akkor nekem is lenne egy pár tippem! :wink: Galadriel szerintem (egyelőre, mígnem találok egy másik színésznőt) úgy jó ahogy van. Szerintem Arwen szerepét még Julia Roberts is eltudná játszani és tök jól nézne ki (egy képen láttam Arwennek Juliat és nagyon jól nézet ki).


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128714 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ő volt... az Austin Powersben? Ugye ő? Hát bocsi, de nem tudok attól a szereptől elvonatkoztatni, másban nem is láttam és... sajnálom, ha az a film jut eszembe, röhögnöm kell és eszembe se jut Galadriel kifinomult bölcsessége és méltósága. Dagi Dög... Kicsi Én... :D :lol:
Galadriel sztem mindig ugyanúgy nézett ki. Szal amíg felnőtt, biztos egy szalmaszőke kisgyerek volt, de úgy "kamasz"korára már sztem elkezdődött kisimulni az arca és töprengő lett. /itt Cate-ből indulok ki!!!!/ Szal még így se, röhögés után se nagyon ugrik be Heather képe, ahogy andalogva végiglejt a gyepen... :roll:

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128708 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát, szerintem Heather Graham lehetne még jó Galadrielnek, bár inkább a fiatal változatának.. én el tudnám képzelni. :)

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128706 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Christina Ricci? :twisted: Nagyon szeretem őt, haldokló Arwennek el is menne. Azt olyan jól játssza... Álmosvölgy ugye... :twisted:
OFF volt.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128704 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én Arwennek Winona Rydert tudnám elképzelni, ő olyan "tündés", és van olyan szép, mint Liv (és se lófeje se vastag szája nincs :twisted: )

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128703 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Most,hogy belegondolok,Galadrielnek télleg jó lenne(bár nekem Cate teljesen megfelel),ha már mindenkire mást osztunk.Talán azért,mert Galadriel arcáról mindig a nyugalom jut eszembe és Sophie is meg tudná ezt valósítani.

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128700 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Agoura: hehe. :) Pedig sztem tündés. Arwen? Inkább Catherine Zeta-Jones. [size=9:323nhw3k]Nemtom, hol a kötőjel[/size]. :P Ő is gyönyörű. Bár nincs meg benne az a szomorúság, mint Livben... Na, most hogy kiosztottam a szerepeket, le is forgathatod, 7th! :wink: Bár nekem nincs velük bajom. De azért fogjunk össze, h Sophie jó lenne. :)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128697 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

7thSon írta:

Nilraen írta:

Lalaith írta: Hú, de nehéz olyan nőt találni, aki a többség ízlésének megfelel :roll:


hát,igaz
de 7thSon majd kerit egyet,elvégre is az ő dolga :wink:


Ha azt modjátok, hogy az én dolgom, akkor kerítek majd egyet, de kicsit később, mert e héten érettségizek, jövő héten meg felvételizek, úgyhogy nem vagyok időmilliomos.

Nimashilin írta: Ha már mindenképp le akarjátok váltani Cate-et, van egy ajánlatom: Sophie Marceau.


Ez nem is rossz ötlet! :D Sophie nagyon szép! Na ezen még gondolkodom. :wink:



Ok.akkor kerits egyet légyszi.és sok sikert az érettségihez és a felvételihez..

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128695 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Háhh,megtaláltam!!!Arwennek ajánlották,de ott elvetettük az ötletet,mert

Tündekö/Myrtus írta: Sophie Marceau? Szerintem is fura ötlet. Nincs meg benne az a természetfeletti kisugárzás, ami minden tündében megvan. Egyébként nem rossz színésznő.

Agoura írta: Nagyon szeretem Sophiet,de ő nem olyan tündés,hanem olyan királylányos,mint a Rettenthetetlenben Liv a legjobb Arwennek(meg őt szoktuk meg)

Háát ez volt a vélemény az Arwen-Sophie ötletről.

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128690 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Nilraen írta:

Lalaith írta: Hú, de nehéz olyan nőt találni, aki a többség ízlésének megfelel :roll:


hát,igaz
de 7thSon majd kerit egyet,elvégre is az ő dolga :wink:


Ha azt modjátok, hogy az én dolgom, akkor kerítek majd egyet, de kicsit később, mert e héten érettségizek, jövő héten meg felvételizek, úgyhogy nem vagyok időmilliomos.

Nimashilin írta: Ha már mindenképp le akarjátok váltani Cate-et, van egy ajánlatom: Sophie Marceau.


Ez nem is rossz ötlet! :D Sophie nagyon szép! Na ezen még gondolkodom. :wink:

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128687 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Egyszer már ajánlották Sophiet,de akkor Arwennek,vagy akkor is Galadriel szerepére akarták beajánlani...majd utána olvasok :wink:

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128685 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Gwyneth Paltrow? Nos, nem egy szép nő szerintem. Kicsit gebe, kicsit buta fejű, kicsit fiatal arcú. Ha már mindenképp le akarjátok váltani Cate-et, van egy ajánlatom: :wink: Sophie Marceau. Szerintem gyönyörűszép arca van. És nem nagy az orra. A szája pedig a legjobb. Sőt, még tündés is. Gondoljatok a Rettenthetetlenre. Királynői volt.
Amúgy nekem semmi bajom Cate-tel. :) Szerintem sem szép nő, de nekem mégis át tudja adni Galadriel lényegét. Bölcs, megfontolt, valahogy mégis törékeny.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128674 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Mae govannen!

...vagy mégse :roll: :wink: :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128641 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Így van. De ha már ő sem köt bele, akkor csak jó lesz az.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128640 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lalaith írta: Hú, de nehéz olyan nőt találni, aki a többség ízlésének megfelel :roll:


hát,igaz
de 7thSon majd kerit egyet,elvégre is az ő dolga :wink:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128635 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hú, de nehéz olyan nőt találni, aki a többség ízlésének megfelel :roll: Szerintem Gwyneth szép, csak fel kéne szednie úgy 10 kilót... :)

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128608 Írta: Oberon
Oberon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

És a Gwyneth Paltrow-Galadriel változathoz mit szóltok?


Nem elég szép és túl fiatal a szerephez. Mondjuk senki sem lehet elég szép ehhez...

Day after day, love turns grey
Like the skin on a dying man

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128598 Írta: Agoura
Agoura válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lalaith írta: És a Gwyneth Paltrow-Galadriel változathoz mit szóltok?

Nem igazán tudom elképzelni :roll: Szerintem sem ő a világ legszebbje,meg nem is nagyon szeretem,mmint színésznőt.Úgyhogy maradok Catenél.

Mesés kaland az élet,s benne a legnagyobb rejtély Te vagy!
Niq

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128593 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Lalaith írta: És a Gwyneth Paltrow-Galadriel változathoz mit szóltok?


Nem jó ötlet. Gwyneth sem szép szerintem.

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128515 Írta: Lalaith Scarlett
Lalaith Scarlett válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
És a Gwyneth Paltrow-Galadriel változathoz mit szóltok?

Nagy király hangja zeng a messzeségbe,
Kit akár a halálba is követne a népe...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128506 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Üdv!

Örülök, hogy tetszet kép és a másik is nagyon szép volt. Egyébként mindenkinek más az ízlése, nem lehet mindenkinek ugyanaz. :roll: Nekem ez a véleményem. :wink:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128481 Írta: Laivinë
Laivinë válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát, Galadrielt szivesen elvállalnám, csak épp egy baj van...
Nekem nincs szép szőke hajam. :(
De ha megoldható, küldök képet magamról, jó? ;)
Amellett néha meglepődöm magamon, amikor színészkedek, bár egy meghallgatásra azért elmennék előtte. :roll:
Ha meg nem, akkor majd sminkes, vagy egyéb leszek, megnézzük, mi marad. :look:

Laivinë Laurelassë

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128477 Írta: 7thSon
7thSon válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

Voronve írta: Mae govannen!
7thSon, nekem már egy kicsit gyanús, hogy mindig azt mondod, milyen ronda, de szerintem, ha látnál róla egy olyan képet, amit te is szépnek találsz, azt se ismernéd be, csak büszkeségből. Bocs, ha ez nem igaz, de nekem teljesen így tűnik a hozzászólásaid alapján.


Sajnálom, ha így tűnik, de nem igaz. De eddig csak olyan képeket mutattatok, amin vagy nem szép, vagy csúnya. Hozzatok egy olyan képet, amin szép is!

Voronve írta: Pedig Cate orra egyáltalán nem nagy.


Télleg nem nagy - óriási :D

lázadó írta: Fogadjunk, hogy az új Galadriel (akit 7thSon szerez), olyan lesz mint a régi. Hi-hi. (Csak vicc volt.)


Értékelem a humorodat! :wink:

Meleth_lin írta: Többiekhez (mármint az anti-Catesekhez) inkább nem írok semmit, mert még megsértődnének...


Én nem sértődök meg! :wink:

"When I'm walking a dark road, I'm a man who walks alone" (Harris)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128437 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Akkor lassan összegyűlünk. Van már operatőr, és leszek látványtervező ( :D ), csak még színészünk nincs. Kell rendező, meg mit tudom én. Fogadjunk, hogy az új Galadriel (akit 7thSon szerez), olyan lesz mint a régi. Hi-hi. (Csak vicc volt.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128432 Írta: Voronve
Voronve válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Mae govannen!
Nekem sincs kedvem vitatkozni, ezért most csak ennyi:
Vilya, a kép tényleg nagyon szép és igazán tündés. 7thSon, nekem már egy kicsit gyanús, hogy mindig azt mondod, milyen ronda, de szerintem, ha látnál róla egy olyan képet, amit te is szépnek találsz, azt se ismernéd be, csak büszkeségből. Bocs, ha ez nem igaz, de nekem teljesen így tűnik a hozzászólásaid alapján.
És még, Teron: csak egy kérdés: szeinted csak az lehet szép, akinek fitos, "turcsi" orra van , és mondjuk közben meg nincs semmi érdekes benne, se kisugárzás, se semmi? :arrow: (egyébként a legtöbb ilyen kinézetű ember egy üresfejű, buta liba. Ezt tapasztalatból mondom.) :crying: Pedig Cate orra egyáltalán nem nagy.

"Felnőttél, félszerzet...
Úgy van, igencsak nagyra nőttél. Bölcs vagy. És kegyetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128428 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)

lázadó írta: Akar valaki operatőr lenni? De csak Lórient csinálnám másként, a többi jó.
.


én szivesn lennék..... :bounce:

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128426 Írta: lázadó
lázadó válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szép, nem szép, nem mindegy? Elrond sem szép, mégis hitelesen alakítja a figurát. Végül is ők tünde mércével nézve is elég öregek. Nem baj, ha ez kicsit látszódik. Akar valaki operatőr lenni? De csak Lórient csinálnám másként, a többi jó.

A hangba tényleg nem lehet belekötni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.589 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére