Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 9 hónapja #94118 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hehe, a hozzánemértésnek újabb megnyilvánulása:
Ujságban a TTT-ről irnak.
A főszereplők között Lij az uccso, Liv Tyler és Cate Blanchett szépen előtte foglalnak helyet.
És a film "romantikus", "izgalmas" és "családi" film. Naiszen. :shake:

Azért sem lehetett rájuk hangolódni, mert minimális szerepük volt :cry:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #94081 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
csá csajszik!!!

remélem ti is , úgynúgy , mint én örömmel vettétek tudomásul, hogy Ellijah ezalatt az 1 év alatt semmit sem változott, és ugyanolyan édi a vásznon, mint volt!!!! :smokin: :smokin:

szerintem az a rossz egyébként (bár még csak egyszer láttam) a TTT-ben, hogy a nagy csatajelentetek (amelyek egyébként minden várakozást fölűlmúltak nem tagadhatjuk) közepedte a két kisz hobbitra valahogy nincs ideje a nézőnek ráhangolódni!!!

Ez a könyvben azért nem jött ki, mert ugyebár a 3. és a 4. könyv külön taglalta a két cselekményszálat, de mint tudjuk a film más!!!!!

De azért szerintem PJ nagyon nagyot alkotott megint!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #94044 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

zsoffija írta: Itt is van néhány : www.elijahhobbit2002.com/ews2towers1.html


Középtájon van két kékes árnylatú kép, amik alá ez van írva:
"This wasn't seen in the theatrical release of the film"

Ez azt jelenti, hogy a moziváltozatban nincsenek benne, de a bővítettben vajon benne lesznek?

Sesy, Nerwen, zsoff: nagyon jó képek!! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93913 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Itt van pár új kép Lijről. Annyira aranyos mindegyiken.
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf1.jpg
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf2.jpg
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf3.jpg
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf4.jpg

Igenigenigen!csatlakozom Erendilhez :!: -jól áll neki a haj!
Mindem kép iszonyú jó :!:
Itt is van néhány : www.elijahhobbit2002.com/ews2towers1.html
Nemigaz :!: oan képet keresek,ahol Frodó szegény belezuhan a Holt-lápba...és pont oan nincs sehol...csak 2x2 centis kiszerelésben...(hogyminekaznekem??? :( )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93902 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem tudom, hogy ezek a képek voltak e már belinkelve (bizonyára igen), de azért egy-két Frodós kép:

www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F20021231142172048%2Ejpg
www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F20031131818335054%2Ejpg
www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F2003113181533602%2Ejpg
www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F20031131815337092%2Ejpg
www.fantasyplanet.cz/lotr/picture_show.a...Fclanky%2Flotr%5Fgal
%5Fvelky%5F20031131818348895%2Ejpg

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93894 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93892 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Ne mulaszd el megnézni Frodó és barátai legújabb kalandját!"
Váááááááááá, ettől kiborultam, mint vmi délutáni mesefilm sorozat újabb részének beharangozása........


Jajanyám... :closed: :shake:

Egyre jobban tetszik így a haja! Bár így vhogy mégjobban kisfiús.

Nekem csak a Popcorn poszter van meg, abban csak a nagy Popcorn felirat zavaró... A filmről lévő irást el se mertem olvasni (nem saját ujság volt), de gondolom, mien hülyeségeket irhattak...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93878 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaaj, olyan jók ezek az új képek!! :hello:
Nagyon jó a haja, meg mindene! :)

Onering: én ma beszereztem az említett újságokat, tényleg jók a poszterek, csak tényleg olyan, mintha félbe lenne vágva... arra gondoltam, hátha a köv számban lesz a másik fele, de ilyesmit nem is említenek, szal.... elég furcsa... :P

Ja, és a 100xszépben ilyet írnak:

"Ne mulaszd el megnézni Frodó és barátai legújabb kalandját!"
Váááááááááá, ettől kiborultam, mint vmi délutáni mesefilm sorozat újabb részének beharangozása........ :evil:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93854 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Szopott gombóc tovaszáll... Na jó ez gonosz volt.

Ez tényleg gonosz volt. :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93849 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Naon remélem, hogy Szükerévvel lesz vége, és ez csak kacsa... Ha Arwennel, akkor kimegyek a moziból! :evil: :evil:

Tökjó, hogy nő a haja! Már így is sokkal helyesebb! :oops: 8O Reméltem, hogy rájön, hogy így nem néz ki oan jól, a kis drága :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93848 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A popcornost levadásztam én is :D
Tök jó, hogy nő a haja, van mibe beletúrni :D [size=9:eq4ma994]Szopott gombóc tovaszáll... :twisted: Na jó ez gonosz volt.[/size]

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93844 Írta: Onering
Onering válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Hódica írta: off: ma kaptam TTT-s plakátot!!! :D :D :D :D :D :D


Ááá! De jó neked! Hol vettétek?
Egyébként van két újságban poszter:
:arrow: 100xSzép: A/3-as méret, szép, csak mintha le lenne vágva a bal oldala. De FRODÓ van rajta! :mrgreen:
:arrow: Popcorn: A/2-es méret, nagyon jó, nagy és két torony+szereplők vannak rajta! :itscool:

Erendil, Ery barátnője, Iowa: Én is örömmel látom, hogy növeszti fürtjeit! :up:

Arwen az első részben is többet szerepel, mint a könyvben! :roll:

"miért nő a fü, hogyha majd leszárad?
miért szárad le, hogyha újra nő?"
(Babits)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93843 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Öh...ennek örülni? Hát...az kissé tulzás :roll:

Ha Arwennel végződik a film akkor :evil: Szürkerév, Szürkerév!!!!! az olyan megható vég lenne...főle amikor Samu azt mondja: Hazaértem (nem pontos ;) ) Meg amikor Frodó egyre távolodik és már csak az üvegcse fénye láccik...szipp..olyan céép :cry:


Persze, hogy örülök!!! :D Sokkal szexibb, édibb, aribb a régi hajjal! :D
Nő a haja. Ennek csak örülni lehet.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93829 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öh...ennek örülni? Hát...az kissé tulzás :roll:

Ha Arwennel végződik a film akkor :evil: Szürkerév, Szürkerév!!!!! az olyan megható vég lenne...főle amikor Samu azt mondja: Hazaértem (nem pontos ;) ) Meg amikor Frodó egyre távolodik és már csak az üvegcse fénye láccik...szipp..olyan céép :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93826 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Erendil írta: Nő a haja!Jippá!! :lol:


Egész nap ennek örültem!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Olyan édes!!!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93752 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: (bár, ha tényleg Arwen halálával fog végződni a film, akkor az eléggé elrontja a Szürkeréves részt... :cry: )


Ugye ez most nem komoly?!!!! 8O 8O :x :x Akkor is Szürkerévvel legyen vége! Az lenne a méltó befejezés, és az olyan szép... :cry: :? ...minek megint Arwen belekeverni??? :x


Új képek Lijről(már egész nagy haja van :wink: :arrow: www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf1.jpg
www.bagendinn.com/images/tttcaps/lijscarf4.jpg

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93728 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij és Frodó a filmben:
még csak egyszer láttam, szóval ne haragudjaok, h túl kritikus leszek! :wink: előre leszögezem: Lij fantasztikus volt!
csak szerintem, ebben a részben valahogy Samu és Frodó többet veszekedtek /persze a Gyűrű miatt/ és a végén, amikor Frodó olyan durván letámadja Samut.. huhh.. furcsa volt. a Gyűrű hatalma. meg amikor Frodó simogatja a Gyűrűt... az is... nemtom. a TTT-ben nemvoltakolyannyira együtt. volt sok nagggyon szép jelenet /Samu veszekszik Faramirral/ de hát... a FOTRben mikor Samu utána ugrik a csónakba, meg a végén, h örülök, h velem vagy Samu... az annnnnnnnnyira szép! /hüphüp/ itt meg + a Gyűrű küldetése az enyém"! hjaj. a Gyűrű Hatalma Lijen már nagyon látrszik.

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93701 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Örömmel jelentem, én is szeretek mindenkit :D :D :D

Lij kosárlabdameccsen Kirsten Dunsttal( 8O :? 8) ) :arrow: www.bagendinn.com/images/lijbbal1.jpg
www.bagendinn.com/images/ljbball2.jpg
www.bagendinn.com/images/lijbball3.jpg


Milyen elegánsan megy kosárlabdameccsre...

Örülök, hogy végre megjött az esze....és nem hagyja hogy kopasz legyen a feje :) (sejtelmes mosoly)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93700 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Na neeee 8O
www.liscoplus.com/~starsgaze/freakylij.jpg


8O 8O 8O 8O 8O Szóhoz sem jutok.... 8O Úristen!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93689 Írta: North
North válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szerintem és reménykedem is benne, hogy a bővitett változatokban lesz ének, mint ahogy az elsőben i Pippin és Trufa dala. :roll:

Ő meg mély lélegzetet vett, s így szólt:-Hát, hazaértem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93680 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A barátnőm örömmel és megkönnyebbülten látja, hogy a kopasz időszaknak :dead: ezennel vége :sungl: :dance: :bounce:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93664 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nő a haja!Jippá!! :lol:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93575 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93559 Írta: Mike
Mike válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: De a Megye megtisztítása ki lesz hagyva. :bawling:


Gandalf azt írta a Könyv, film eltrések topicban, hogy mégis lesz megye megtisztítása a ROTK-ban.

Részletek itt: www.aintitcool.com/display.cgi?id=7728

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93548 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Remélem Samu&Frodó dala benne lesz :) Jajj..és a visszamenetel :oops: Úgy imásom azt a részt...meg a Megye megmentését....félek attól a résztől..meg Szürkerévtől... huhhh... :mrgreen:


De a Megye megtisztítása ki lesz hagyva. :bawling:
Szürkerévre naon kiváncsi vaok... főleg arra, hogy azt fogja e mondani Frodó Samunak, mint amit a könyvben.
(bár, ha tényleg Arwen halálával fog végződni a film, akkor az eléggé elrontja a Szürkeréves részt... :cry: )

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93504 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én egyenlőre a 2. részben vagyok elmerülve. Minden nap azon jár az eszem. Ma is a suliban úgy megnéztem volna. :cry:
De talán majd péntek délután harmadszorra. :roll:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93483 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Remélem Samu&Frodó dala benne lesz :) Jajj..és a visszamenetel :oops: Úgy imásom azt a részt...meg a Megye megmentését....félek attól a résztől..meg Szürkerévtől... huhhh... :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93478 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93419 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ne írjatok a harmadik részről könyi!Még most kezdtem olvasni!De így sem tudtam megállni hogy előre ne pillantsak,oda mikor Samu megtalálja Frodót.Teljesen elhomályosult a tekintetem,annyira szép volt...
Amúgy még tök az elején vagyok...(Hopp,off!)

Szerintetek hogy lesz ez a jelenet?


Hát, elvileg naon könyvhű lesz a 3. film, szal sztem vhogy úgy, hogy Samu nem ájul el, hanem követi az orkokat a toronyig, és remélhetőleg a dala is benne lesz... bár, ha nem akarják, hogy "musical" legyen :rmad2:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #93401 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Aki csak divatrajongó, az úgyis lemorzsolódik, aki viszont nem, az úgyis itt marad fórumozni, amig csak tud. Bocsi az offért.


egyetértek! 8) :wink:

Lij és Viggo :arrow:
always.ejwsites.net/images/ttt_prem1.jpg always.ejwsites.net/images/ttt_prem3.jpg
Karl Urban, Viggo és Lij :arrow:
always.ejwsites.net/images/ttt_prem2.jpg
always.ejwsites.net/images/ttt_prem4.jpg

Try 17 plakát :arrow:
always.ejwsites.net/images/17Movie.jpg


off: ma kaptam TTT-s plakátot!!! :D :D :D :D :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.260 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére