Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 8 hónapja #92769 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Én nem várom a ROTK-t. Utána semmi sem lesz, csak vége mindennek. Aztán már nem várunk a következő részre, vége lesz a Gyűrűk Urának. :cry:


Igen,én is pont erre gondoltam. :cry: Ezért örülök,hogy most még csak a Két tornyot mutatták be és,hogy még van egy év a ROTK-ig... :roll: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92741 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem várom a ROTK-t. Utána semmi sem lesz, csak vége mindennek. Aztán már nem várunk a következő részre, vége lesz a Gyűrűk Urának. :cry:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92736 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tuggyátok mit mondok?Igenis LEGYÜNK CSALÁDIASAK!Ez is barátság,ha messze nem is olyan erős mint Frodóé meg Samué! :o :lol:

Nekem a barátnőm nem akkora GYU fan,de meg sem fordult a fejében hogy b...k! Irtátok hogy a mai világban nagyon ritka az ilyen szép,erős barátáság,de a miénk ilyen 8 éve :lol: ,szóval senki meg sem fordult a fejünkben ilyen hülyeség... :? Komolyan mondom,egyes emberek...a Banyapókot úgy várom!Azon sírni fogok,de nagyon,pedig nem szoktam!

Az nagyon jó volt,mikor Faramir sarokba szorította Frodót,de Frodó egy zugba menekült,és sírdogált..az olyan kis Gollamos volt,de nagyon elérzékenyültem tőle... :cry: :)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92731 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Lijnek én a TTTért is adnék Oscart... De az tényleg jó lenne, ha Sean legjobb mellékszereplői - Lij meg legjobb főszereplői Oscart nyerne :wink:


hát én is adnék, már most is, de ezt ugye nem mi döntjük el :roll: :evil: (remélem PJ megkapja az Oscart :!: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92722 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lijnek én a TTTért is adnék Oscart... De az tényleg jó lenne, ha Sean legjobb mellékszereplői - Lij meg legjobb főszereplői Oscart nyerne :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92716 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: És ha Lij meg Sean a RotK-ban így igy fog játszani, akkor az nem lesz semmi...


jaja! ott aztán tényleg övék a főszerep :P :wink: ([size=9:2qzdf3vu]talán még lehet egy Oscar jelölés is... :roll: :? )[/size]

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92712 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az én ismerőseim is azt mondták, hogy ezek b*zik... de ez engem annyira zavar, hiszen pont ez a szép azegészben, hogy ennyire szeretik egymást, és ien szép a kapcsolatuk... És ha Lij meg Sean a RotK-ban így igy fog játszani, akkor az nem lesz semmi... Pl. ha a Cirith Ungol tornyás részt ugy megcsinálják, mint a könyvben, akkor már mindenki hót b*zinak fogja őket hinni... (legalábbis az éretlen osztálytársaim).
Amikor Samu lefogta Frodó kezét, az annyira gyönyörű volt! Csak szerintem az jobban illett volna a RotK-ba, hiszen a Végzet-hegy közelében van egy ien rész...

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #92709 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
zsoffija\n

Az se volt semmi.a,ikor belefejelt a Holt-lápba... :roll:

ott de megijettem, hiába láttam már milliószor :? 8O meg jók voltak a halottak is a vízben :P 8O


"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92699 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:semmi-semmi...csak hogy nem b???k.
télleg semmi.
bocs.
És jó,ne legyünk csalédiasak! :twisted:

Tehát akkor tárgyilagosan:
képek:
Íme helyből egy hülye kép(hiányzik a fél feje...) www.bagendinn.com/images/lattt33.jpg
Ez viszont egy jó kép az új Frodóról... www.bagendinn.com/images/frodotc1.jpg
(szerintem aranyos így a Gyűrű nyomása alatt...jól áll neki az a gondterhelt arckifejezés... 8)
www.bagendinn.com/images/frodotc3.jpg (vajon mit néz?)
rossz minőségű jó kép www.bagendinn.com/images/tc29-1.jpg
Osgiliathban Samuval www.bagendinn.com/images/tc78-1.jpg

Az se volt semmi.a,ikor belefejelt a Holt-lápba... :roll:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92617 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hi!

nos nekem a kettőjük barátságából az tetszett a legjoban, ami a könyvben is így van: Samu mennyire megérti Frodó sorsát, és fantasztikusan toleráns...tudja, hogy Frodó a Gyűrű miatt változott meg, és ha tudna, segítene neki cipelni ezt a terhet... :cry: :? Lij és Sean nagyon nagyot alakít :D

always.ejwsites.net/images/airportfun.jpg 8O 8O *háteznemtommi*
movies.yahoo.com/shop?d=hp&cf=prev&id=1808457309 Lij legújabb filmje :roll: :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92609 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mien Rozi? :?
(Szentem éppen nem itt kell családiasnak lenni..ha tudjátok mire gondolok :) )

Jajj..és az mien cép rész lesz ha lesz...amikor mennek vissza Frodóék és megmentik a Megyéééét.... ROTKot akarok :mrgreen: már csak háromszázakármennyi nap :)
Kíváncsi leszek majd Lij alakitására a ROTKban :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92590 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Noss,énaszondom,nincs abban semmi kivetnivaló,ha néha OFfolunk.... :roll: Így lesz oan kis családias a hangulat... :wink:
De persze,ha van valakinek vmi híre Lij-ről... :roll: (én még mindig leLijezem... :oops: )
Jujj,végig fogom szipogni a ROTK-t... 8O nemmááá! :(
Ebben a részben Sméagol-baba miatt folytak ki a szemeim... :cry:
(meg a "Te Samud"...az is cíp wolt... :cry: )
Szegény Frodó,mi lesz az ő ujjával... 8O :(

Nem hiszem,hogy PJ folytatást kécítene... 8O (szvsz netegye :!: :evil: )
De Rotk után meg uccselesz,mert meg lesz videón,és újra meg újra megnézhessük... :D
(aztán "lopunk" egy DVD-t... :twisted: )

:cry: hááát,miért is nem születtem Középföldére... :cry:

Telu:furi a barátnőd :?
Akkor kiazaRozi??? :?

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92571 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lehet hogy hülyeség, de a függelékből is csinálhattak volna vmi filmfélét. Pl: Mi történt Aragornnal, Samuval meg a GYSZ többi tagjával.

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92569 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Nekem meg egyik barátnőm kölcsönkérte a 2.részt hogy talán elolvassa (persze az elsőt nem akarja elolvasni :roll: ) és aszonta hogy beleolvasott és hogy szerinte Samu és Frodó igenis b***k :evil: Aszonta azért mert Frodó feje Samu ölében pihen meg hogy Banyapók odujában kézendfogva mennek... :evil: :evil: :evil: Mondtam neki hogy nem normális... mert lennének azok 1álltalán? Ezek mindennapi dologok..ez egy barátság...tök ideg lettem amikor meghallottam...éppen ez a szép 1 barátságban...az őszinte szeretet és az összetartás...hogy mért nem birják egyesek felfogni :roll:


Szerintem igazad van, ez egy igaz barátság a könyvben, és a barátnődnek megmondhatnád, hogy nem kell egyből ilyenekre gondolni. De hát már csak ilyen a mai világ.

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92498 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A RotK után még várhatjuk a bővített változatot :roll: (bár ez azt hiszem off... :x )

De ebbe tényleg rossz belegondolni, és erről már volt szó egyszer, hogy mi lesz azután.. (van-e élet a RotK után... :P )
De a itt szövődő ismeretségek sztem megmaradnak!

Ejj, de off vagyok...

Na, akkor: ha nem lesz több GYU film, akkor is várhatjuk Lij (és a többi szereplő) új filmjeit ;) , de sztem ezzel a három filmmel is elleszünk egy darabig ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92496 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Télleg, mi lesz ha velünk ROTK után? :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92495 Írta: North
North válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek az előttemlévőkkel, de rossz abba blegondolni, hogy a ROTK után már nem lesz folytatás. Ezzel vége. Végülis a többi könyve nehezebb vászonra vinni. :cry:

Ő meg mély lélegzetet vett, s így szólt:-Hát, hazaértem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92492 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, és ahogy mondja, hogy "Semmi baj, itt vagyok" :cry: :cry: :cry:
Annyira szép... a RotK-ban méginkább kijön majd az ő barátságuk mélység, jaj, de kíváncsi vagyok...
Gondoljatok csak bele: Banyapók, Samu válaszúton, Cirith Ungol, Végzet-hegye, Szürkerév...vááá!! :) Hogy bírom én ki ezt az egy évet ;)
Asszem azt a filmet is végigbőgöm :)

Nagyon remélem, hogy ezeket a részeket is jól megcsinálják, és nem fogunk csalódni... :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92488 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
(Elvégre itt Lijről van szó aki Frodót játszotta szal szentem nem OFF :) )

Nekem 2 barátság tetszett nagyon... Az egyik Samu és Frodóé volt :) Egyszerűen fantasztikus ez az összetartás...és ahogy a filmbenis nagyon jól megvan csinálva.. Woowww...fantasztikus... mennyire érdekes hogy Samu is látja hogy mien nehéz a Gyűrű...és Frodó szenved emiatt..hogy a Gyűrűt kell hordoznia..aztán Samu segíteni próbál...kiváncsi leszek hogy hogyan tudja majd Samu otthagyni a "halott" Frodót.. meg ami még nagyon teccet az az hogy amikor a nazgúl elől bujnak ell akkor Frodó már nagyon szenved...lehet látni hogy mennyire fája a sebe meg fel is akarja húzni a Gyűrűrt de Samu megfogja a kezét lelkez önt belé... olyan csodálatos :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92487 Írta: North
North válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én holnap délelőtt fogom megnézni. És nagyon kiváncsi vagyok Frodo és Samu jelenetére, meg Gollamra, mert mindenki azt zengi hogy nagyon jók :!: Persze ezen nincs mit csodálkozni, az már tökéletes, ha legalább olyan jó , mint az első. :lol:

Ő meg mély lélegzetet vett, s így szólt:-Hát, hazaértem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92486 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen!

Olyan idegesítő! Nekem a könyvben is az ő barátságuk a kedvenc momentumom, és sztem annyira megható, és egyben tragikus az ő sorsuk, és felháborító, ha vki ilyeneket mond.

A mai világban tényleg ritka az ilyen barátság, és az emberek inkább ilyeneket mondanak, minthogy ezt elismerjék...

(Ehh...ez ugye most nem off? Végülis Frodóról van szó... :roll: )

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92479 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem meg egyik barátnőm kölcsönkérte a 2.részt hogy talán elolvassa (persze az elsőt nem akarja elolvasni :roll: ) és aszonta hogy beleolvasott és hogy szerinte Samu és Frodó igenis b***k :evil: Aszonta azért mert Frodó feje Samu ölében pihen meg hogy Banyapók odujában kézendfogva mennek... :evil: :evil: :evil: Mondtam neki hogy nem normális... mert lennének azok 1álltalán? Ezek mindennapi dologok..ez egy barátság...tök ideg lettem amikor meghallottam...éppen ez a szép 1 barátságban...az őszinte szeretet és az összetartás...hogy mért nem birják egyesek felfogni :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92476 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na akkor jöjjön megint egy kis off: :P
Szóval sztem az a mi érdekünk is, hogy ne offoljuk szét a topicot!! Én se szeretem az olyan hozzászólásokat, hogy "Köszi, szívesen, egyetértek", stb...
De ha vki ír egy hozzászólást a témába vágóan, és a végére odabiggyeszti, hogy mondjuk "bocsi az előzőért", vagy ilyemsi, az nem olyan gázos, csak en erről szóljon az egész hozzászólás!

Na, hogy be is tartsam, amit mondok:

Nekem is nagygon tetszett az a jelenet, (Frodó kardot ránt Samura) és asszem az mindent elmond, hogy eddig kétszre láttam, és mind a kétszer végigbőgtem :cry: :cry:

De az értelmes barátnőim, akik nem olvasták a könyvet ilyeneket mondtak: "Az olyan b***-s volt, amikor azt mondta, hogy a 'Te Samud'"....
Elegem van az ilyen megnyilvánulásokból!!!! Elmondtam neki, hogy a könyvben még sokkal szorosabb a barátságuk, és nekik csak azért ilyen furcsa, mert ők még nem tapasztalatak ilyen szoros barátságot... idegesítő, amikor vki ilyet mond, arra, ami engem teljes szívemből meghat... :evil:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92465 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez is tartalmilag 2 értelmü lesz!

1. Akkor ime a véleményem (amit már pár oldallal arrébb már leirtam :roll: )
Frodó félelmetesre sikerült...ezt jó értelembe kell venni..mármint hogy ngyon ki lett dolgozva a karakter..megmutatta hogy Frodó mennyire változik..hogy egyre jobban hatalmába kerití a Gyűrű...a nazgúlos jelenet viszont nem teccet...a nazgúl nem hogy felkapná Frodót és repülne vele Barad-dúr-ba hanem nézi é lazán kinyujtja a karját...hát ez nem normális....ami viszont még nagyon teccet az Gollam és Frodó kapcsolata...ez nagyon jó jelenet volt amikor Gollam kimentette Frodót a Holt-láp-ból és Frodó meg nézett stb. A Vakarék&Rohadék dolgot hiányoltam...Cirith Ungolra leszek kiváncsi, amikor Samu megmenti Frodót...az nagyon érdekes rész lesz...Akkor...a verekedés egész türhető volt...végtére is csak estek 1 naggyot és Frodó kicsit bekattant...persze a bővitett DVDn biztos sokkal brutálabb lesz...majd kiderül..addig is én meg vagyok elégedve Lij teljesitményével...tökéletesen eljátszotta Frodót...nekem teccet.... ;)

2.: Nem mindig valamivel piszkállak titeket hanem 1 dologgal...ugyanis engem zavar ha fáradtan feljövök és oldalakat kell visszaolvasnom amikből a legtöbb része 1 soros chat...lehet hogy téged nem zavar ez de engem nagyon is...Egyébként meg régebben amikor volt időm én is feltettem 1 csomó képet csak mostanában valahogy nincs energiám...és nem took mást csinálni mint kérdezni ezt azt mondani véleményt és mondani hogy jók a képek :) egyébként nehogy azthidd hogy én nem tartom magam OFFnak..mert én is az vagyok...ugyanúgy OFF az is amiket én írok..ezért ha szólok is 1X a modiknak akkor nem aztmondom hogy ez meg az meg amaz volt és én vagyok a szent, hanem azt hogy én is voltam...ez igy fair :D Mostmár leONolom magam :) /ON

Jah és jók a képek :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92451 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Telumehtar írta: Most lehet kezdeni utálni :) Na szóval: Kéretik az olyanokat hogy "Privi ment" "Igen megkaptam" "Vissza" "Úgy várom már a TTT-t" és egyéb hasonló egysorosokat mellőzni ugyanis kezdek ezek miatt bekattanni...de télleg...higgyétek el én nem akarok szemét lenni és szólni egy modinak hogy töröljön ki minden ilyet de elég gáz az ha minden nap szólni kell :roll: :x Szóval...

Ja egyébként Neketek végül högy teccet/nem teccet az a Samu vs. Frodós jelenet? Mármint amikor verekednek...várom a válaszokat ;)


Akkor mostmár Te is bátran leírhatod, hogy mit gondolsz a filmről, ahelyett, hogy folyton piszkálsz minket valamivel.......... :evil:

[size=9:3gntwilb](Engem ez idegesít, mert amíg azt hiszed jót teszel, Te is egy tartalmileg hasonló két mondatot írsz le, mint Mi de az nem baj...)[/size]

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92417 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja! "Szmígöl" és a Gazda!! :D Amúgy a ROTK kalendáriumban azon a képen, amior Samu fogja a (gondolom) +sérült Frodó kezét, az melyik jelenetet akarja ábrázolni? :roll:
+van a posztermagazin, és Samuról + Frodóról van a legnagyobb kép, ész tiszta édesek!! 8O :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92411 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
És az is aranyos,ahogy Gollam(Szméagol...)elkezdett ragaszkodni hozzá... :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92410 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Viszont az szerintem aranyos, amikor védi Gollamot, mégha így össze is bakhéznak Samuval... /Máltai Szeretet Szolgálat... :wink: /

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92402 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hú hogy a TTT-ben mien képeket vág 8O
amikor a gyűrű a hatalmába keríti meg amikor mérges !
huh...szerintem (izé megkockáztatom hogy...) jobban néz ki mint az előzőben. Talán ez a kis durcás mérgelődős imege jobban áll neki :lol: :mrgreen:

Onering:a képek nagyon cukik de sz.tem az a szakállszerű v.mi nem kéne édes baba pofijára!Nem illik hozzá... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #92400 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csatlakozom az előttem szólóhoz :wink: :Elijah TÉNYLEG negyon jó színész :!:
hogy megváltozott Frodó... :!: elfáradt...elgyengült... :cry:
csak a szemei a régik...
így arcra egy szomorú kisfiúra emlékeztetett...
És amikor rátámadt Samura-azt hittem,kiráz a hideg...(az én kedvenc kisöcsém erre benyögte,hogy kuc-kuc... :( (zsoffija meg fulladozórohamot kapott... :oops: ))

Kép(olyan azanyos...): www.bagendinn.com/images/frodonix.jpg

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.461 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére