Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 8 hónapja #91028 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91025 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
versaphile.com/caps/ttt/here/here100.jpg 8O 8O 8O ÚRISTEN! ettől a képtől a hideg kiráz!! ha valki így nézne rám, azthiszem ott helyben szívrohamot kapnék!!!!mi ez, mi történik Frodóval?? nézzétek meg a többi képet, szabályosan kifordulnak a szemei!!!!
versaphile.com/caps/ttt/here/index3.shtml

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91006 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha nem hát nem. Mindenkinek vannak rigolyáji, bár Én ezt nem nevezném annak, de mindenki maga dönti el, hogy mennyit fogad el tőle. Szerintem nagyon is illik a személyiségéhez a ,,pózolás" ahogy Ti nevezitek.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #91005 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Big pikcsör túl big ugyanis ööö... kicsit furán néz ki kinagyitva...egyébként verri bjútifúl :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90999 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

zsoffija írta:

Iowa írta: zsoffija: Amúgy a férfiatlan alatt mit értesz?
Remélem nem azt, amire Én gondolok......... :(


Dehogyis,na!!!!!!! 8O :oops: :(

Igazából teljesen érthető,hogy ezt csinálja...mindenki ezt csinálja...ha nem "pózolnának",undokok lennének...mindenki nagyképűnek tartaná őket...és akkor az nem-é ugyanez,hogy hagyják megukat levideózni??? :evil: :twisted: ha lefényképezik őket,akkor meg persze,hogy nem szeretnének rondák lenni... :( :cry: :cry: :cry: meg:mitől is fosztanának meg minket... :D ne bántsatoook :( :cry: :cry: :cry: :wink: :arrow: én is pártolom Lij és a Sztárok készséges hozzáállását :!: [size=9:2jz8mn9e]zsoffija irigy...de amit mondott,megmondott!!!!!!!!!!!amúgy a mennyiség zavaró...mind1,na![/size]
ezután mondja valaki,hogy nem vaok hasadt személyiség...

Tessék,még egy képet is berakok... www.bagendinn.com/images/gearlij5.jpg
Sőt! :twisted: www.bagendinn.com/images/lattt7.jpg
www.bagendinn.com/images/mtvmh6.jpg
versaphile.com/caps/ttt/fsfight/index.shtml
Lij és Liv(is van): newsroom.corbis.com/scripts/foxi ... R0GQJRM3.4


O.K., de hirtelen valami szörnyűségre gondoltam, avval kapcsolatban, hogy Te mit hiszel a férfiatlanságról............
Lij pedig imádja a kamerát, ezért játszik előtte. Imádom, amikor belevigyorog egyedül, vagy a többiekkel a kamerába. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90988 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Engem meg igen is zavar, h pózol!
Ezek a képek tök édesek, mert itt természetesen lekapták!
És nekem akkor se tetszik! :shake:
De amiket Viggo csinált az príma!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90917 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A barátnőm nevében egyetértek.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90914 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

hódica írta: Veri BIIIIG pikcsörrr :arrow: www.bagendinn.com/images/lijlahuge.jpg :sungl: :tongue:


Hát, tényleg "VERI BIG", csak sajnos elég [size=9:3607vpa2]rusnya[/size] rajta! - Bocs!! :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90906 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Augustíne írta:

zsoffija írta: versaphile.com/caps/ttt/fsfight/index.shtml

Nem ez az a verekedős jelenet eleje?! :roll: :wink:


sz.tem is az... :oops: :? :?

hát én v.hogy nem tudom elképzelni, hogy verekednem...jóóó, mondjuk biztos nem 10 percen keresztül csépelik egymást, hanem gondolom Frodó kicsit hangosabban szól, meg minden, de akkor is... :confused2: :quasi:


Veri BIIIIG pikcsörrr :arrow: www.bagendinn.com/images/lijlahuge.jpg :sungl: :tongue:


már nem tudom, ki tette be a naptárat, de örök hálám :wink: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90899 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

zsoffija írta: versaphile.com/caps/ttt/fsfight/index.shtml


Jézus! Rá sem ismerek Frodóra!! 8O Nem ez az a verekedős jelenet eleje?! :roll: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90814 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: zsoffija: Amúgy a férfiatlan alatt mit értesz?
Remélem nem azt, amire Én gondolok......... :(


Dehogyis,na!!!!!!! 8O :oops: :(

Igazából teljesen érthető,hogy ezt csinálja...mindenki ezt csinálja...ha nem "pózolnának",undokok lennének...mindenki nagyképűnek tartaná őket...és akkor az nem-é ugyanez,hogy hagyják megukat levideózni??? :evil: :twisted: ha lefényképezik őket,akkor meg persze,hogy nem szeretnének rondák lenni... :( :cry: :cry: :cry: meg:mitől is fosztanának meg minket... :D ne bántsatoook :( :cry: :cry: :cry: :wink: :arrow: én is pártolom Lij és a Sztárok készséges hozzáállását :!: [size=9:2u4sq2zf]zsoffija irigy...de amit mondott,megmondott!!!!!!!!!!!amúgy a mennyiség zavaró...mind1,na![/size]
ezután mondja valaki,hogy nem vaok hasadt személyiség...

Tessék,még egy képet is berakok... www.bagendinn.com/images/gearlij5.jpg
Sőt! :twisted: www.bagendinn.com/images/lattt7.jpg
www.bagendinn.com/images/mtvmh6.jpg
versaphile.com/caps/ttt/fsfight/index.shtml
Lij és Liv(is van): newsroom.corbis.com/scripts/foxi ... R0GQJRM3.4

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90804 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
MÉG JÓ HOGY PÓZOL!!! ugyanmár, elé ugranak egy kamerával, csak nem állhat úgy mint egy rakás szerencsétlenség!!! amúgy ez nem OLYAN pózolás, hanem teljesen természetes reakció. ÉN megtehetem, TE megteheted, hogy úgy állsz a kamera elé,mint akit odapottyantottak, de az, akinek a képét másnap közli a Time, nem teheti meg.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90800 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csak azt ne írjátok hogy Lij nem pózol MINEGYIK sztár pózol....ezen nem lehet vitatkozni :P
A képek Arik :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #90794 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Szóval jól összerakták.

:D :D Azthiszem a dícséretet a szülei érdemlik :D :D De ez nagyon aranyos volt:) És örülök hogy ennyien hozzászóltak értelmesen:)
Amúgy a naptár nagyon ari, és vajon kit bámulhatok a szülinapomon???Lijt, Domot és Seant :D (csak Billyt hiányolom...)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90593 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
zsoffija: Amúgy a férfiatlan alatt mit értesz?
Remélem nem azt, amire Én gondolok......... :(

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90576 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is immádom azaokat a képeket,nyaaaaaaa :!: :D
pl azokat,amiket Iowa most betett... :wink:
(de amit mondtam,megmondtamm :? :? :( :cry: )
Ajjmán,miért nincs jövő hétvége???????????????? :cry: :cry: :cry:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90558 Írta: Iowa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90550 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij eleinte modelkedett, szóval nem áll messze tőle ez a dolog.
Én imádom ezeket a képeket, mert úgy gondolom nagyon művésziek, Elijah pedig nagyon fotogén!!!
Tehát, véleményem szerint Lij egyáltalán nem pózol, csak senki sem akarja figyelembe venni, hogy nem csak színész, és ezt már hamarabb kezdte....és nem szeretné abbahagyni, mert ehhez is van tehetsége, mint a színészethez! :!: :evil: :D

Nerwen!:
Iowa:én is tejjesen egyetértek veled Lij-téren ...a szemei...meg úgy az egész pasi.........

Erendil:Iowával teljessen egyet értek!!!

Köszi! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90498 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bocs Telu :oops:
Ez a verekedés azért furi lesz :? , de hát a könyv hangulatát elég nehéz visszaadni.Engem azé zavar, Frodó meg Samu csak ne verekedjen :x

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90492 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
júúj!! 8O Erről még nem is hallottam!!! Húú, de kíváncsi vagyok már rá!
Gyerekek: már csak
3 nap
5 óra
33 perc!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90484 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezért is várom a filmet!! :lol: :lol: :lol:

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90482 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Bag end inn oldalon vannak képek,hogy Frodó a földhöz szorítja Samut,és kardot szegez a torának,aztán hirtelen,mintha fölocsúdna,összeroskad,és leül a földre,és mikor Samu feltápászkodik,bocsánatkérően és megfáradtan ráemeli tekintetét...
(ez nagyon költői lett.. :) )

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90481 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Nerwen! írta: Tobeyt nem annyira birom...Mekkora hasa lett!! 8O
Iowa:én is tejjesen egyetértek veled Lij-téren :wink: ...a szemei...meg úgy az egész pasi.........
De akkoris Orli a nagy kedvencem :D


köhömköhöm.... :x

Aug: Sesy oldalán találtam:

"Újabb változtatás a TTT-ben

Elijah Wood egy interjúban elárulta, hogy A Gyűrűk Ura – A két torony egyik jelenetében összeverekszik egymással Zsákos Frodó és Csavardi Samu. A szcénát idén nyáron vették fel Peter Jacksonék Új-Zélandon. Tolkien regényében ilyen verekedést hiába keresnénk, a scifi.com-nak nyilatkozó Elijah Wood szerint azonban szükség volt a jelenet utólagos beépítésére, mert ezzel is érzékeltetni akarták, milyen hatást gyakorol az Egy Gyűrű Frodóra.

A film moziba kerülő változatában a Frodó és Samu közötti verekedés szelídebb „hangszerelésű” lesz, ám Wood elmondta, hogy a DVD-n megjelenő bővített verzióban Sean Astinnel folytatott bunyójának vadabb pillanatait is látni lehet majd."

(Forrás: Cinematix)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90477 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OK! Bocs, Telu! Amúgy én tiszteletben tartom a véleményed, ha nem teccik! :wink:
Ööö...milyen verekedés?!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90476 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tobeyt nem annyira birom...Mekkora hasa lett!! 8O
Iowa:én is tejjesen egyetértek veled Lij-téren :wink: ...a szemei...meg úgy az egész pasi.........
De akkoris Orli a nagy kedvencem :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90473 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ezért most nagyon utálni fogtok :) : Szerintem Tobey nem olyan jó pasi :P És plíz...csak a témához kapcsolodóan :)
Jah egyébként nektek mi a véleményetek arról amit eddig hallottunk a Samu vs Frodós verekedésről?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90471 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Off: Hát, igen, szerintem is! "Pókemberből- haspók" :roll: :wink:
nem kéne nyitni egy Tobey-s topicot is?! :? :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90467 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowával teljessen egyet értek!!!

Tobey szerinem is tök ari,csak mikor láttam hogy elhízott,kicsit csalódtam benne... :?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90465 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért,hogy pózol a kamerának?Szerintem nincs bene semmi férfiatlan.Minden színészről vannak ilyen fotók,és különben sem ők határozzák meg a beállításokat,hanem a fotósok. :roll: Mindenkiről készülnek fotók,attól még nem lesz más ember.Ő pláne nem,met már gyerekkora óta megszokta.Ahogy ő mondta," fura hogy az emberek ilyen közelről figyelnek,kicsit olyan mintha mikroszkóp alá raktak volna..." :) :)

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #90458 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: azok animációk! :roll: :wink:
Nekem is Tobey a második kedvenc színészem!! Az a különbség, hogy nekem Orli után... :) :wink:
Off: nekem is van Gyűrűm, csak én gravíroztattam külön (de elcseszte a pasi!) bí-bíí! :? :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.290 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére