Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 8 hónapja #89114 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jólvan,én is szavaztam... :D
(csak az a baj,hogy a többieket sem akartam naon lehúzni... :roll: :oops: :wink: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89109 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azért ermberek ne felejtsük el hogy ez egy Lijes topic ;) Szóval nem szétoffolni ;) (Mostanság ez lett a mániám :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89100 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, igen! Nem olyan nagy volt a Woodisták tábora... DE attól én még szeretem, még ha szopott gombóc, akkor is!! :wink:

Off:Elendil! te nem jársz véletlenül az Im-net fórumra? :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89088 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Persze, tudom, oda is írtam :)

De azért a többiek néha cúnák voltak... szopott gombóc... :evil: ;)
Jaaj, annyira jók voltak a DVD extrái, amikor a szereplők nyilatkoztak egymásról... "hobbitok" rúlz!! :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89087 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hehe...mi most Debrecenből írunk :P Öööö....azért én is nyáladzottam ám Fordónál :mrgreen: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89077 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huh, két napig nem jövök, és írtok három oldalt! 8O Nem semmi ;)

Na, hogy a tárgyra térjek ;) én is láttam a Chain of fools-t, és Lij iszonyatosan édes benne! Minden Lij rajongónak kötelező! :) [size=9:a1cme65s]Sztem a film maga nem vmi nagy szám...kellemes, meg minden, de semmi több...(de Lij-ért érdemes többször is megnézni ;) )[/size]

Más: volt ez a debreceni dolog, és én most jöttem haza (a fele társaság még ott maradt :) ), és csak én voltam egyedül Lij-es (jó, ott volt még Telu és Aug is, de nekik nem ő a főkedvencük.)
Szóval egyedül árválkodtam Frodó imádatomban... szipp...(de legalább én tartottam a frontot ;) ).

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89075 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Huh...mostmár én is kivácsi vok a filmre.Elég furi Frodót elképzelni, mint bérgyilkost, de bizti jó :D Nem tudja vki mikor adják az HBO-n?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89038 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megnéztem azt a veboldalt,de egy videó sem akar működni!Apropó videó...múltkor azzal mentem a barátnőm agyára az Achan bevásárlóközpontban,hogy a fejemen a fülhallgatóval néztem a DVD bamutatókat!! :lol: De megérte,volt Huck Finn,Háború meg North!!
A Huck Finnből volt az a jelenet mikor hátbalövik... :cry: :bawling: :crying: Ó istenem...
(Ez ugye mist nem volt off?)
A Chain of fools az nagyon jó!Mikor lövöldöznek egymásra a bérgyilkos 2-vel a kórház folyosóján!Az valami imádnivaló!De ebben a filmben is elesik!! :eek2:
Az a legaribb,mikor el kezd :bawling: bőgni!!!

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89028 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Még valami, ha jól tudom Lij Angliában fogja tölteni a szilvesztert, az egyik barátja farmján..... Mázlista. Nekem is ott kéne lennem vele......

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89026 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Niké:Ja! Bérgyilkos?! Szóval gonoszat jáccik?
...erről még nem is hallottam.Fura őt ilyen karakterben elképzelni...
és jó film?

Még nem láttam, de sokkak szerint állati jó film. És szerintem állati helyes is. Először Én se tudtam elképzelni, mint rossz csávesz, de igazán kiváncsi vagyok már, hogy töri össze mások fején a széket. :twisted: Ugyanis lesz az HBO-n. :bounce: Tök jó!!!!
Kép belőle:
www.bagendinn.com/images/E/elijahchainoffools.jpg
www.bagendinn.com/images/E/elijahchainoffools3.jpg Édi.
www.bagendinn.com/images/E/elijahchainoffools10.jpg
www.bagendinn.com/images/E/elijahchainoffools19.jpg Nagyon vad.........
www.bagendinn.com/images/E/elijahchainoffools12.jpg
Hál' istennek csak volt, Franyka, az a büdös r****c. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Azok a képek is jók, amiket Ti raktatok be.

Ring-bearer:Iowa: Te Amerikából írsz ide?
Köszi a képeket!

Nem, csak szeretnék. Jó lenne, talán majd egyszer, nem soká.
Sean, mint Lijnél jobb pasi: :eek2: :eek4: :hein: :arrow: De mostmár nem vezet, bi-bi. :evil3:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89009 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hála ( :twisted: ) :) ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #89007 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lij megelőzte Seant... :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88999 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó, semmi, nem szóltam bejött :) ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88997 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ez is hüleség h Sean jobb pasi Lijnél :x [size=9:3cir7xij]Bocs Sean, de ez van[/size]
Niké:ez mi?Csak mert nekem fekete alapon fehér téglalapnál nem jelenik meg több :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88991 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szavazás jelenleg:
Viggo első:up:
Lij utolsó :bawling:
de persze a végeredmény még akkor is a jövő rejtéje...
de hoztam néhány anyagot itt a nagy izgalmakra való tekintettel...
membres.lycos.fr/woodelijah/elijah-wood.htm

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88975 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
helló!

nem akarok senkit megbántani, de nem kéne ilyen sokat offolni, mert kikapunk :roll: :? :!:

képek:
always.ejwsites.net/images/airport1.jpg 8O :lol: always.ejwsites.net/images/airport2.jpg (de szerencsés ez a lény, hogy talizott vele :roll: :) 8) )

interjú:
www.mirror.co.uk/news/allnews/pa ... teid=50143

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88965 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
:lol: :roll: :D

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88961 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ok!
keresd Crekk-et! :up:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88960 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Wooopsz..képet! :oops: :oops: :oops:

:) ) Mi teccet a legjobban?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88957 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Niké,jössz a Chat.hu-ra chatelni?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88956 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
lépet :hein: :mrgreen: azt nemtom... :tongue:
Én-én-én :!: miért?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88955 Írta: Erendil
Erendil válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hogyan kell lépet belinkelni? :?

Ki látta már a bővített DVD-t?

Nai tiruvantel ar varyuvantel i Valar tielyanna nu vilya!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88953 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én is hoztam néhány képet :

giraf.elte.hu/~elijah/egyeb/e03.jpg -sok-sok Fodó :wink:
giraf.elte.hu/~elijah/egyeb/e04.jpg -ejnye!hát melyik ujjaddal fogod.vagy ez v.mi titkos üzenet? :hein:
giraf.elte.hu/~elijah/egyeb/e06.jpg - :lol: ehhez inkább semmit sem szólok...
giraf.elte.hu/~elijah/magazinok/m06.jpg -ehhez se sokat tudok legfeljebb egy nagy sóóóóóóóhajt :roll: :D
giraf.elte.hu/~elijah/magazinok/m24.jpg -Grrrrrrrr a mázlista :evil: :rmad2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88932 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: Te Amerikából írsz ide? :roll:
Köszi a képeket!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88922 Írta: [Nerwen]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88910 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Köszi :lol: :oops: :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88907 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaaaaaaaaa :!: :arrow: mienigazadisvolt :!: :twisted:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88905 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen...de én a volt b.nőjére (Frankára) gondoltam.
Bocs ha félreérthető voltam..... :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88904 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja! Bérgyilkos?! 8O :hein: Szóval gonoszat jáccik? :o h:
...erről még nem is hallottam.Fura őt ilyen karakterben elképzelni...
és jó film?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #88903 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nincs bar.nője?...boccs. :( Csak én meg vmit 1/2reérthettem akkor...accem Niké(?bocsi...accem te)írta vmi felsorolásnál,hogy az ő barátnője sem híres...de akkor bocsi,bictos énvaokhüe... :( -nem keltek rémhíreket... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.557 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére