Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 8 hónapja #88658 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mit szólnátok,ha meghívnánk Lijt?Megpróbálhatnánk :D !Amúgy menjetek szavazni az Im-re,kicsit lemaradtunk!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88652 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, bocs h Lijnél Orliról álmodozok :oops: ...
Nu, mek én is...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #88651 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én se azért írtam, csak pillanatnyi felindulásomban v mi :?

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88649 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nem vágyom gyűrűre, sőt gyerekre se. Majd ha már ,,muszáj" lesz. Nekem Ő kell, hogy szeressen nem az, hogy elvegyen. [size=9:2sg3zsva]/Jó tudom az előbbit nem nekem írtad, mert Orlis volt, és hát Orli hozzám nem kapcsolódik/[/size] Mennem kell. Bye!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88648 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, Orli jön...gyémánt gyűrű...ház...gyerekek... 8O 8O ÉBREDJ FEL!ÉBREDJ FEL! Pedig olan szép volt :( ...
:D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88641 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nade lanyok!!! :D
meghogy mennyi az eselye!
ez szimpla matematika;50%!!!!!!!
merthat vagy sikerul,vagy nem :wink: :D :lol: !

valoszinuseg-szamitas rulz :)

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88640 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Niké írta: Ezt gondolom viccnek szántad de most komolyan! Nektek nem fordult még meg a fejetekben az hogy esetleg tényleg találkozhatunk vele? Tudom hülye felvetés de mégis! Szerintetek milyen esélye van egy magunkfajta lánynak (pl) Nála? :lol: Elvégre az élet olyan fura és kiszámíthatatlan tud lenni....nem igaz? :roll:

Nem viccnek szántam, kár érte,ha annak látszott.
Mennyi az esélye? Nem tudom. Nem akarok morbid lenni, de mennyi az esélye, hogy holnap nem üt el engem a busz, vagy egy kocsi?.....Szóval, bármi megtörténhet, és számomra a remény hal meg utoljára, ez éltet, hgoy magamba szugerálom: kijutok. Ja, meg persze, hogy az Ővé leszek, de ez még egy csöppet odébb van. Egy pár hónap, egy év, de nem tervezek konkrét dolgokat előre. Mondhatnám, nem iszok előre a medve bőrére. Majd csak valahogy alakul az életem, és ha szerencsés vagyok abba az irányba, amerre Én akarom.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88639 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja, Orli megkéri egy 14 éves csaj kezét mi :lol: :lol:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88635 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igaz de gondolj csak arra hogy vannak baromi szerencsés emberek akiket irigyelsz és úgy gondolod hogy neked sosem lesz ilyen mákod...... de ki tudja mi lehet még.Végül is fiatalok vagyunk és a világ nyitva áll elöttünk!Pl repülővel pár óra alatt ott lehecc a világ bármely tályán,a kor kül. pedig manapság már nem szokott gondot okozni az embereknél.
de persze ez csak az én egyéni véleményem..............

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88631 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Niké:túl naív vagy...eltekintve attól h kb 10 év és 10000 km v köztünk, hmm..nem is tom :? Bocs, ha gonosz vok, de sztem semmi :(
Habár jó lenne Orlival talizni *álmodozó Lost*...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88629 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ezt gondolom viccnek szántad de most komolyan! Nektek nem fordult még meg a fejetekben az hogy esetleg tényleg találkozhatunk vele? Tudom hülye felvetés de mégis! Szerintetek milyen esélye van egy magunkfajta lánynak (pl) Nála? :lol: Elvégre az élet olyan fura és kiszámíthatatlan tud lenni....nem igaz? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88608 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én a Lijjel való találkozásom pillanatát várom.
www.bagendinn.com/images/simplyirresistable.jpg

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88597 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bárcsak nem rég gyüttem ide, de naon iiimádok itt mkit :D !Alig várom a talit! :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88590 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Thaur: Én is lemaradtam...viszont Elanor hozza Debrecenbe :mrgreen:
Kék szem RULZ..már csak azért is mert én is kékszemű vagyok 8) Na jó..nem vagyok egoista.. ;)
Én is imádok mindenkit a fórumról...olyan jó társaság vagyunk...Ááá...imádok mindenkiiiit :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88565 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csatlakozom én is, mert mindenkit imádok itt a fórumról! :) Meg Orlit (bocsi, tudom, hogy ez Lijes topic, úgyhogy Lijt is!! :wink: )!!
OOlyan arik a képek!
Off: ma voltam a barátaimmal a kukacoskávézóban, és egész végig rátok gondoltam, meg hogy milyen poén volt legutóbb, amikor ott voltunk! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88562 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Niké írta: Nem baj!Itt vagyunk mi egymásnak! :up: és ez a lényeg :!:
Ez így is tök jó! Nem igaz!?

Végülis igen. :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88549 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem baj!Itt vagyunk mi egymásnak! :up: és ez a lényeg :!:
Ez így is tök jó! Nem igaz!?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88547 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Niké: ne búsulj, érezd itt jól magad (1ébként én is így vagyok vele :P )

Nah az MTV-ről lemaradtam :P pedig gondoltam is rá, h nemsokára kezdődik, meg ienek de teljesen elfelejtettem (az RTL-es werkfilmet megnéztem újra :D , kicsit kiütött )

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88538 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

És az is tök rossz hogy a barátaim között sincs olyan aki szereti a Gy.U.-t! Kivéve persze titeket
Imádom a Gyűrűk Urát és a szereplőit is és Titeket is!!!

Na evvel nem vagy egyedül................................. :cry:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88534 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ó köszönöm Mindenkinek! (lassan elpirulok) :lol:
Az MTV-n is volt? ez komcsi? és én lemaradtam? Neeeeeeeeeeeeee!
Amúgy én is így vagyok vele! Imádom hallgatni az eredeti hangjukat! :hello:
Mostanában fojton angolul nézem a dvd-t!Anyáék meg mindig ezzel a szöveggel mennek el mellettem: "Már megint? Szörnyű vagy!Hogy nem unod még?!"
Jajj! Hogy lehetne ezt megunni?!?!?! És az is tök rossz hogy a barátaim között sincs olyan aki szereti a Gy.U.-t! Kivéve persze titeket :up:
Imádom a Gyűrűk Urát és a szereplőit is és Titeket is!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88529 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jók a képek Niké.
LÁTTÁTOK a werkfilmet az MTV-?
Még nem tudtam megnézni teljesen, csak pár pillanatot, de az pont Lij volt, és közelről mutatták a szemét. Olyan édi volt a gyönyörű kékes-zöldes szemével nagyon tetszett. Na meg persze végre egy olyan werkfilmet is láttam, ahol nem nyomja el az édes hangját sem a német sem a magyar szinkron.
Csak ámultam már azon a pár másodpercen is, meg persze csorgott a nyálam. 8O :eek2:
A műsor ilyen volt :itscool:

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88508 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Rago elutazott aszonta hogy 2.-án (?) jön csak ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88507 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Niké:
kösz a képeket!! :up:
tényleg, apropo képek, Ragoval mi van???

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88503 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: Lost: Pedig megkéne értened őket...Nem mindenki szeretheti ugyanazt mert különben halálra unnánk 1mást :dead: ;)
Jujjj..a képek nagyon jóóók ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88502 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oooh.... *elolvad* :)

Kb a felét már láttam, de nembaj, ezeket a képeket nem lehet elégszer megnézni ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88500 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Niké: :itscool:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88498 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ó!olyan szivesen menék én is a talira!Kár hogy Szolnoki vagyok! :evil: Annyira rossz! Én is menni akarok :!: :bawling:

Hih..néhány kép:
giraf.elte.hu/~elijah/lesifotok/lesi01.jpg -hmm szivesen mellé bújnék :lol:
giraf.elte.hu/~elijah/lesifotok/lesi40.jpg -éédes(ek)
giraf.elte.hu/~elijah/lesifotok/lesi77.jpg
giraf.elte.hu/~elijah/lesifotok/lesi95.jpg - :lol:
giraf.elte.hu/~elijah/lesifotok2/lesi128.jpg -a bajnokok :D

giraf.elte.hu/~elijah/lesifotok2/lesi113.jpg -jujjj! :lol:
giraf.elte.hu/~elijah/beallitott/b11.jpg -áááááááá! :hello:
giraf.elte.hu/~elijah/beallitott/b16.jpg -asszem lassan kiskanállal kell összekaparni :oops:
giraf.elte.hu/~elijah/beallitott/b62.jpg :up:
giraf.elte.hu/~elijah/beallitott/b69.jpg -megyek már.... :D
giraf.elte.hu/~elijah/gyurukura/gyu156.jpg -édi kis Frodo baby

Remélem ezeket még nem láttátok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88497 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
hahá, látom, itt dúl az élet, Lijről való ódáknak zengése meg mégnagyobb mértékben!
észleltem, h a "Rég Várt Ünnepély" nagyon nagy szabású, és örülök neki, h lesz!! nagyon! 8)
ti is mentek?
Svin ott lesz, nem?
és mégegy off (öhöm, sorry) meg van a Gyu DVD!!!! gondolom ez nem nagy hír, hisz a jelen lévők között mindenki ezt kérhette a fa alá :up: annnnnnnnyira jó, h arra nincs szó!!!
najó, abbahagyom, mert a végén még elfoglalom vele az egész Lij oldalt, és rámszólnak az modok!
n8n

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88493 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez Doodie linkje a Trufás/Pippines topicból :arrow: www.elijahhobbit2002.com/dvdfeaturette.html :wink: 8)

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #88483 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, de jó :D !Először anyuékkal nézem majd meg ( :arrow: ott vissza kell fognom magam :x ), mivel a barátnéim nem naon szeretik a gyu-t 8O :evil: , szal velük nem tom megnézni :( !Nem értem őket!Na mindegy, majd veletek széééétvisííítom a mozit :twisted:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.268 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére