Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 10 hónapja #86861 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
"Szopott gombóc"! :D Ez aranyos! Remélem azért minél előbb +növeszti a haját!

Az IM-neten még szavazni is lehet, h ki legyen a hónap pasija: Viggo, Orli, Lij, vagy Sean (Samu)! Vig vezet! Tuti, h nem számít ha szavazunk, hanem az IM-netesek előre beírják, h ki nyerjen! Na, mind1! (Ezt most nem azért mondtam, h nem szeretem Viggot, és nem hiszem el h olyan jó pasi, csak ha már Lij megnyerte a világ 50 legjobb pasija közül az 1. helyet, nem hiszem, h a csajok nagyobb többsége nem rá szavazna! Amúgy ő a 3.!) :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86797 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Aynenn írta: Olyan kis szopott-gombóc :twisted: , de cuki :)


:lol:
A csúnya tényleg nem a legjobb kifejezés, persze ízlések és pofonok... :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86795 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Olyan kis szopott-gombóc :twisted: , de cuki :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86793 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hali!
Szóval én is hangsúlyozom menjetek az újságoshoz és vegyetek IM-et!!!! :wink:
És hangsúlyoznám azt is hogy nem hinném, hogy ez a karpek valaha is ronda volt!!! Még ha ilyen lenyírt a haja és ronda is akkor sem !!!!!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86752 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
O.K., O.K. Vettem az adást. Nem rakok be több képet.....legalábbis csak linnként.
Csúnya? :cry: Már bocs, de ez kicsit h*lye kifejezés. Persze először mindenki csodálkozott/legalább is Én igen/, de elég hamar megszoktam, főleg az után, hogy láttam vele egy videót a New Yorki premierről.... Baromi cuki volt, és sztem. nem csak a haját kell nézni, hanem az egész srácot úgy ahogy van. Gyönyi!

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86681 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szia naughty!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D meg persze mindenki más is :wink:

szerintem jól áll neki ez a haj, mondjuk kicsit golyó a feje, de ettől csak még aribb :roll: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86651 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Csúúúnyaaa??? 8O Azért ez sztem erős túlzás! Jó, én is meglepődtem, meg minden, de eszembe sincs azt mondani rá, hogy csúnya!!

Mindjárt repül a paradicsom! ;) Najó, dehogyis, mindenkinek más az ízlése, meg más a véleménye, de azért én nem értek ezzel egyet... :roll:

Más: az IM-ben van Lij! Nyomás az újságoshoz! :)

Je, és én nagyon szeretnék menni a premierre! A szüleim is megengedték, szóval nagyon remélem, hogy összejön! OFF vége... :oops:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86616 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica!!! nagyon köszönöm az e-mailjeidet, köszi, hogy gondolsz rám!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86614 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szóval nekem nem tetszik ez a kopasz haj!!!!
a TTT-ben persze biztos nagyon helyes lesz, mint Frodo, de így....
Orlinak viszont jól áll ez az új haj!!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86612 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!

rég találkoztunk!! (mármint így a neten keresztül is rég!!)
lehet, hogy meg fogtok verni, azért amit most mondok, de szerintem Lij olyan csúúúnya így!!!! :oops: :look: :heu: :heu:


ne!!! kérlek ne dobáljatok meg paradicsommal!!!!!!!

ti mentek az éjféli premierre??? én még nem tudom, még gondolkozom, mert lehet, hogy nem fog összejönni!!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86562 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, én is épp mondani akartam, hogy nekünk nem baj, hogy így raktad be őket, max a moderátoroknak... :? :roll: :wink:

Iowa írta: Lij pedig még mindig olyan mint volt. Csúcs színész, és baromi helyes!
Ki ért egyet? :lol:


Én, én, én!! 8)

Egyébként az uccsó képről jut eszembe: olyan jó, hogy a GyUban játszó színészek ilyen jól kijönnek egymással (főleg a "hobbitok" :) ), és egy nagy csapatot alkotnak... sztem ez meglátszik a filmen is, mert könnyebb, és élvezetesebb olyanokkal együtt dolgozni, akiket szeretsz, mint olyanokkal, akiket kevésbé :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86552 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: személy szerint marhára szeretem ha nem kell állandóan kattintgatni hogy megnézzem a képeket, de Svin nem szereti, mert lassítja a fórumot. Én remélem, hogy nem törli ki, mert jó képek, de legyen ez egyszeri és megismételhetetlen alkalom:) Mert tudod, jönnek a csúnya gonosz nazgúlok, és annak nem szokott ám jó vége lenni(úgy utlom hogy mindíg szólok ezekért, mint valami öregasszony, de nem akarom, hogy töröljenek bejegyzéseket...)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86520 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telumehtar: Nekem is tetszenek. Az utolsó is nagyon, mert olyan édes ahogy mosolyog, pontosabban vigyorog.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86519 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iszonyú jó képek... :hello:
ien posztert nekijeeee!!! www.allposters.com/galleryc.asp? ... &cat=11167

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86495 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iowa: Köccike a képeket...édesek :oops: főleg az utolsó 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86460 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ez lemaradt.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86459 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ring-bearer Én is örülök.
Hello Adelard, Augustíne, igazatok van mert tényleg jó ez a fórum.
Lij pedig még mindig olyan mint volt. Csúcs színész, és baromi helyes!
Ki ért egyet? :lol:


Cuki!! De amúgy mindegyik kép az.

[img]http://always.ejwsites.net/images/shopping6.jpg] Bocsi, tudom, hogy linkként kellett volna berakni, de nem bírtam megállni[/img]

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86456 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
O.K. Elanor. Pont ezt a választ vártam......

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86444 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ha nem is lesz kungfu,akkor is elég komoly lesz!Állítólag a filmről kiadott bővített változatokban még keményebb verekedést mutatnak be mint a moziban.(Miért nem a moziban :hein: )

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86441 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ejj-ejj lanyok!
azert verekedes es verekedes kozott oriasi lehet a kulonbseg!!!nem kell minggya' a legrosszabbra gondolni :nono: !!
nem hinnem,hogy beraknak egy kung-fus betetet,vagy verre meno mortalkombat harc lenne :lol: :lol: :lol:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86349 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica: szerintem a Gyűrű hatással lesz Frodóra (vagy Samura? :roll: ) és azér lesz a csihi-puhi. Bár remélem nem lesz komoly.

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86344 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Gandalf írta: Állítólag a filmben verekedni fognak Samuval... meg Gollam komoly konfliktusokat okoz a barátságukban... s a 3. filmben lesz Frodó a legdarkosabb..


8O :?: 8O Hogyhogy verekednek??? min?? 8O :evil: :evil: :evil:

Niké: még mindig jó vagy :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86318 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hy evribádi....

Niké: Jók a képek...bár már láttam öket :roll:

Képek:

Hogy egyem azt a golyófejét :mrgreen:
www.bagendinn.com/images/lattt39.jpg

Wááá...egyre kevésbé teccik ez a haj :(
www.bagendinn.com/images/lattt14.jpg

...
www.bagendinn.com/images/lattt37.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86224 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Állítólag a filmben verekedni fognak Samuval... meg Gollam komoly konfliktusokat okoz a barátságukban... s a 3. filmben lesz Frodó a legdarkosabb..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86223 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Niké imádlaaaak!! :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86217 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Itt sincs senki... :bawling:
Na mind1!azért én megint hoztam pár néznivalót! :

www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs193.jpg -mien rémült szegénykém.... :(
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs215.jpg -hűű! ez a kép annyira teccik :up:
néhány csoport kép:
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs204.jpg
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs197.jpg
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs190.jpg -Fodóka kiemelve! :P
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs188.jpg -hú..nézzétek a szemét 8)
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs183.jpg
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs164.jpg -itt is ari! :look:
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs160.jpg -esetleg egy kis pedikűr :?: :roll:
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs114.jpg -szegény kis beteg Frodo :crying:
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs106.jpg -ez tipikus de oan jól néz ki! nem?
www.freeweb.hu/freewallpapers/wa ... ngs015.jpg -ez nem épp Frod de szép... :lol:
huh...megint tulzásba vittem...BOCS :oops: :lol: :roll: :look:
pussssssssz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86155 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hellóka :P

Jók a képek :D

Láttam ma a Pro7-en a CinemaxX TV-ban a TTT-ről tök jó dolgokat. Főleg az tetszett, mikor azt mutatták a filmből, hogy Faramir és Frodóék találkoznak :wink: :D Gáz, hogy Faramirról kb. 3 hivatalos kép van, semmi több :evil: 8O

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86024 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én mondjuk már láttam ezeket a képeket, de elég régen, már van vagy egy éve:) de nagyon édesek attól még:) a kedvencem az, amikor CD-ket nézeget, már belinkelte egyszer valaki:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #86000 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! 8)

Nagyon jók a képek!! :wink: :D
Tök jó,hogy ennyit fog szerepelni a TV-ben,de sajna nincs RTL-ünk... :(
Egyébként a Viván a Film AB című műsorban tavaly is egy csomó jó dolog volt a FOTR-ról.Remélem most is lesznek interjúk... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #85983 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!
Hoztam egy kis adagot! :wink:
Remélem még nem túl ismertek.......................
Szal: kicsit régi de szerintem tök jó:
www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... e=elijah16 -cuuuuuuuuuuki :D
www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... e=elijah19 -ez is régi de.... :wink:
www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... e=elijah24 -édi kis Frodo frizu

és végül néhány jellegzetes nyami cucc:

www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... e=elijah13 -"Haaaaaaaa! asszem szellemet láttam!"- ne félj Lij! majd mi megvédünk :!:

www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... e=elijah26 -"Hú! fantasztikus az új öblítőnk!" -Hmmm én is szivesen szaglásznám.... :P

www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... e=elijah34 -elnye-bejnye :!:

www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... e=elijah30 -morci,de szexi!

www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... e=elijah15 -ez is kicsit régi de tök jó!(főleg a haja! :D )

És végül a habocska a sütin:

www.gorgeousgeekyguys.com/cgi-bi ... e=elijah28 -Ez Elijah és Stuart Little új közös filmjének a plakátja!
Bizony!Na megyünk moziba? :?: :bounce: :D :wink:
8)
cupp mindenkinek :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.243 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére