Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 9 hónapja #84969 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84951 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Már jó rég nem voltam... :(
Nagyon jó képeket raktatok be,de kicsit meglepődtem,hogy levágatta a haját.De végülis rájöttem,hogy nekem nagyon tetszik!!! :bounce: :D

Amúgy valóban elég furcsa,hogy ennyi híres színész szerepel a Jégviharban. :roll: Mondjuk még mindig nem néztem meg csak az elejét de lehet,hogy már nem is fogom... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84942 Írta: ainawethien
ainawethien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok, gondoltam szólok nektek, hogy Orsi végre frissítette az oldalát. ( www.elijah.rocks.it )

Szerintem baromi aranyos ilyen kis hajjal, sőt. :)

Zsu

Dom is not gay. He's just Lij's boyfriend.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84937 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
HELLLÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!

Telumehtar írta: Na eezeeeeeez.... :rmad2:
www.warofthering.net/movies/photos/veryl...epages/image24.shtml


Ez: 8O :evil: 8O :?

Megnéztem a Jégvihart...és nagyon nem tetszett. Persze Lij jó benne, és nekem a frizkója is tetsztik :wink: De a történet szar, és nem tudom, hogy mit keres benne ennyi híres szinész :roll:

NY-i premier képek :arrow: www.bagendinn.com/images/ljnyttt1.jpg
www.bagendinn.com/images/ljnyttt4.jpg
www.bagendinn.com/images/lijnyttt3.jpg
www.bagendinn.com/images/nyttt1.jpg

Szerintem jól áll neki ez a haj :wink: :roll: :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84932 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84931 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oh...hogy mien édes ilyen pici hajjal :oops: *nyálcsorg nyálcsorg*
Szentem nagyon édes... (miaz mostmár divat lett az 1 centis haj? :) )

Min: Khirály az a kép...majd még én is hozok ;)

Egyenlöre elégedjetek meg ezzel az Ithiliás képpel ;)
www.warofthering.net/movies/photos/veryl...epages/image26.shtml

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84799 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mien széééééép! :tongue: ;)
www.comingsoon.net/cgi-bin/image ... img=18&tt=

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84788 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Iowa írta: Nem értelek titeket.
Ő nem változott, csak a haja lett valahány centivel rövidebb. Ugyanaz maradt a külseje, ettől eltekintve, és a személyisége is. Ugyanolyan helyes, imádnivaló, és ugyanúgy szeretem.


Persze, én is! :) Csak meglepődtem egy kicsit. Nyugi, én nem vagyok egy olyan divatrajongó, aki csak azért szereti, mert szépek a szemei. (Persze ez sem egy nagy hátrány ;) ). Hanem sztem zseniális színész is amellett, hogy egy cuki pasi. Sztem született tehetség, ami abból is látszik, hogy már 10-12 éves korában is nagyon jól játszott! Tényleg nagyon szeretem, ő a kedvenc színészem, és attól még, hogy levágatta a haját még az is marad. Csak meglepődtem, na :oops: :roll: :wink:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84784 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem értelek titeket.
Ő nem változott, csak a haja lett valahány centivel rövidebb. Ugyanaz maradt a külseje, ettől eltekintve, és a személyisége is. Ugyanolyan helyes, imádnivaló, és ugyanúgy szeretem.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84783 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Azért még mindig cuki! :D

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84782 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
8O :o :x :evil: :hein: :nono: :eek4:

Na, kb ezek voltak a reakcióim, amikor megláttam...persze, hogy én is imádom, de azért ezt nem kellett volna...

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84779 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj, de rémes... 8O :dead:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84776 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello!
Na most így néz ki. Ha valaki még nem tudott volna róla. De azért még mindig imádom. 8O

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84724 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A lap nem jeleníthető meeeg! :bawling: :bawling: :bawling:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84656 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Teluuuu, marrrrhajó az a kép

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84609 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ejj-ejj!aze' Faramir bacsi nem ilyen visszataszito,hogy igy kelljen ranezni :D :D :D !

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84583 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84557 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Vagy bizonytalan vagy? Vagy nem? :)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84552 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Gollam :) De édesz az én Drágaszágom.... :mrgreen: mármint Frodó... vagy Gollam? :mrgreen: ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84539 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Christina Ricci volt a Adams Familyben is...

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84473 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hááát... mit ne mondjak, én egy kicsit... úgymond... aranyosabbnak képzeltem el Gollamot... nem is tudom... :oops:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84462 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
igen hódica, ő volt az Álmosvölgy legednájában, de ez egy jóval korábbi filmje,itt még nagyon fiatal.
És hát igen, mutatják is,de nem annyira lehet látni,de egyetértek Dodiee-val a korhatárban :!: Meg persze a filmről való véleményével sincs egyedül.
Jah, és az a gollamos kép :!: Fantasztikus! Ring-bearer,nagyon jóóó

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84428 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
HELLÓKA!!!!

Ring-bearer írta: Ilyennek se sokszor látjátok!
www.warofthering.net/movies/photos/veryl...epages/image29.shtml


Ez milyen jó kép! Úgy várom már a filmet :D :wink: :P Tök jó Gollam, nagyon jó lett. :D

Dodiee:mutatják is, vagy csak sejteni lehet, hogy AZ van. :roll: Christina Ricci? Ő volkt az Álmosvölgy legendájában???

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84377 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Most komolyan. lincseljetek meg, belezzetek ki, a Jégvihar egy szar film. Meg lehet nézni, ha za ember pörgeti, és csak azokat a részeket nézi, amiben a kedvence van, de vajon megéri? Szóval annál a párbeszédnél, hogy:
Lij:Nézhetünk tévét. vagy játszhatnánk. tudod mire gondolok.
Cristina Ricci:Figyelj, le nem vetkőzöm, de megfogom.
Szóval ennél azért dobtam majdnem egy hátast. ÉS MEGCSINÁLJÁK!! basszus, min 14 éves korhatárt szabnék, de inkább 16.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84368 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cuki fanart... :D :lol:
members.tripod.co.jp/zonik/asylu ... nd_ara.jpg

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84331 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
3. kép: Azt a vérszomjas mindenit! :D

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84309 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jégvihar: Felvettem, de nem néztem meg. Tényleg rossz? :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84295 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ring-bearer: a 3. képen milyen nyugott... :)

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84289 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hódica: rég láttam ilyen jó képeket :up: :cheers: :D [/b]

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #84287 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.251 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére