Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 10 hónapja #81968 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
HELLLÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!

VAN FÓRUM!!! :D :D :D :D :P


Faculty képek :arrow: perso.club-internet.fr/mar_cha/p ... os/p/f.htm

ez egy nagyon édes kép :arrow: members.tripod.com/easterlily41482/

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81832 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Irunien írta: Nekem meg nem mondod?
Na, szépen vagyunk. :cry:
Ugye, kölcsönadod? :roll: :lol:

Na ne szírj, drágaszágom, hétfőre beviszem, legalább vmi jó dolog is lesz a franciadoga után... :x

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81749 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
cs ááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!

:hello: :hello: :hello: :hello:

hát igen, panngás van!!!!
de mindegy, gondolom már kibeszéltétek a Talit, de én azóta nem voltam itt..... :oops: :oops: :oops: :oops:
Hódicának köszönöm az e-mailt!!!

Tök jó volt végre találkoznom veletek!!!!! (persze hódot már ismertem, de a többiekkel először találkoztam) és megállapíthatom ,hogy tényleg mindenki hasonlít az avartjára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lili: téged full így képzeltelek el, csak azt hittem, hogy idősebb vagy!!!!

ja, és azért elmondom,hogy a nevemet NÓTI -nak ejtik!!!!!
(persze nem ilyen magyarosan, hanem egy kisssé affektálva, tudjátok olyan ..... brittis inglisesen!!!! :D )

nem érdekes...

most mennem kell, mert számtech órán vagyok és még semmit nem csináltam!!!! :sungl: :bandit: :sungl: :bandit:

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81723 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
pangpangpang....
mindjárt film, és akkor majd tuti beindul a filmes fórum! :wink:
szakítás: ha tényleg tuti ezer bizt, akkor sajnálom Lijt, nade egy [size=9:2eqc0xl4]picit [/size] persze örülök is, hátha talál vmi szimpebb lányt... :roll:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81703 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valaki adja kölcsön a Jófiút! :(

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81696 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hahoka ;)

Nos még nem néztem meg a jófiut de felvettem 8) most 16.-án vagy 23.-án lesz a tali? :o
Pangunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81692 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Sesy Olórea írta: Lili: szoktam, akkor legközelebb elviszem, ok? Rajta van még a kazin egy GyU-s werkfilm meg ienek, meg a Háború

Ok,a következőn(nov-16.án)valószínűleg én is ott leszek. :D Mostmár nagyon kiváncsi vagyok a filmre... :roll: :)

1ébként mi ez a pangás?? :( :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81684 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lili: szoktam, akkor legközelebb elviszem, ok? Rajta van még a kazin egy GyU-s werkfilm meg ienek, meg a Háború :D

Tökjó, ma nem voltam suliban, és videózhattam :wink:

Biztos hogy szakítottak?
Azért sajnálom Lijt :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81676 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
helló!!!!!

Pangunk... :cry: :evil: :!: :?

Sesy Olórea írta: Néztétek tegnap a Jó fiút? Hüle rtl klub, mien dolog egy órával később leadni.


Egy órával később???!!! Akkor lehet, hogy lemaradt a vége... :cry: :? Mikor lett kb. vége?Még nem voplt időm megnézni :? :)

És Lij és Franka tényleg, bizti, tuti hogy szakítottak :!: :!: :wink: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja - 21 éve 10 hónapja #81614 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szakítottak? mifene... teljesen levoltam maradva :oops: úúpsz
én már láttam a Jófiút, szintén a RöTöLön, csak régebben ment, és akkor valamik normális időpontban... de ez még a LOTR előtt volt, mármint úgyértem a film előtt...
nagyon nagyon aranyos volt benne, és marha jól is játszott, :itscool: akárcsak M. Culkin! nagyon tetszett!!!
a lépcsős dologra nem emlékszem, már rég láttam... :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81577 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem meg nem mondod?
Na, szépen vagyunk. :cry:
Ugye, kölcsönadod? :roll: :lol:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81572 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Felvettem a Jófiút! Lij tök édi volt! :itscool: És az a lépcsősz rést tényleg Lothlórienes volt! 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81556 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Sesy Olórea írta: Ha akarod, kölcsön adhatom. :!: :wink:

Jaj az nagyon jó lenne,már így is teljesen kiakadtam magamon,hogy hogyan tudtam elaludni mikor Lij ment a TV-ben... :lol: És 1ébként köszi!!! :wink: [size=9:2rqy4io0](szoktál kószás talira járni?)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81554 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha akarod, kölcsön adhatom. :!: :wink:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81553 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ring-bearer írta: Elfelejtettem felvenni a Jófiút!!!!
ÁÁÁÁ!!!! Megörülök!!!! :( :( :? :x :evil:

Ring:nem csak te jártál így.Mondjuk én elaludtam... :( :cry: Pedig úgy vártam rá,és Lij is bizti nagyon édi volt benne... :( :bawling: :crying:
Ugye fogják még adni?? :?: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81550 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elfelejtettem felvenni a Jófiút!!!!
ÁÁÁÁ!!!! Megörülök!!!! :( :( :? :x :evil:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81540 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, megnéztem most a Jófiút! (szerencsére nem maradt le a vége:)
Nagyon édes benne a kis drága, és naoon-naon ügyes :wink:
Amikor fölébred, és meglátja Susan-t (így kell irni?) és követi a lépcsőn, az tök oan mint a GyU-ban, Lórienben 8O :D

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81531 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Képzeljétek tegnap elaludtam mielőtt még beállítottam volna a videót,hogy fölvegye a Jófiút.Úgyhogy most se nem láttam se nem vettem föl. :cry: :cry: Tesómnak kellett előtte vmi filmet fölvenni... :evil: :?
Ha legközelebb lesz tali vki kölcsön tudná nekem adni? :?: :roll:

n8n:mi itt úgy hallottuk,hogy szakítottak Frankával...De végülis nem tudom... :roll: :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81522 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Néztétek tegnap a Jó fiút? Hüle rtl klub, mien dolog egy órával később leadni.
Frankával kapcsolatban... hát, már több helyről is hallottam, hogy bensőséges viszonyba került Matt Damonnal. :?

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81485 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
téma téma téma... khmm.. nézzük csak téma? téma! ehem.. höhöm... *nagyban gondolkodik* hmmm....
újra elkéne olvasnom a könyvet, akkkor tuti eszembe jutba vmi Frodóval kapcsban... de addig is...
jaj-jaj....
ehem.... tényleg, mi van Frankával?
(ne gyilkoljatok le, csak már nagyon rég hallottam Lijről... :oops: 8) )
najó, ez rossz téma...
most használhatatlan vagyok... :oops:

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81453 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát ez nem igaz...hogy lehet ennyire pangás itt? Ennél a topicnál pont???no de kikérem magamnak....hát...csalódtam bennetek...felkéne dobni valami Tmát...nem igaz hogy soha sincs Tmánk...megvaaaan...mégsem..öhöh...hát ilyen nincs :( Na jó... :( Télleg...nem tud valaki valamilyen német vagy angol cikket amit le tudnék forditani Neketek? (Természetesen Lijel vagy Frodóval kapcsolatban ;) ) Várom a válaszokat ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81447 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Mi ez a pangás? :( 1 hét alatt 1 oldalt írtunk csak... :(
De ma lesz Jófiú úgyhogy tök jó! :D Mondjuk holnap nem t'ok fölkelni,ha megnézem. :eek4:

n8n:üdv újra közöttünk. :wink:

Ez most OFF lesz,de képzeljétek pénteken volt nálunk a kopaszavató és természetesen megnyertük! 8) :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81443 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló!!!!!!!

n8n: szia újra itt! :P

képek:
www.theonering.net/movie/scrapbook/large/4966 (hmmm... :wink: :P ) www.bagendinn.com/images/ttt_poster_frodo.jpg ( :cry: :? szegénykém milyen fejet vág...)

most nincsen semmi új, csak hogy MA ESTE RTL KLUB JÓFIÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 10 hónapja #81426 Írta: n8n
n8n válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
nah hát akkor itt is elődom monológom egy részét, ameéy arra vonatkozik, hogy:
SZIA MINDENKI!!!!!!!!!
nagyon örülök, hogy újra itt vagyok, és nagyon sajnálom, hogy egyszerűen képtelen vagyok netezni!
az Aragornban elmondtam bánatomat, DE most itt vagyok!!!!!!!! :D :D :D :D
offnak vége, mi van Lijjel? semmut nem hallottam róla mostanság...

n8n returns

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81343 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Háj evribádi!!! :)
Most mit mondjak? Télleg pangunk...dehát ez van :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81329 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Helló!

Nagyon pangunk gyerekek! :evil: :!: :P
Dec. 1-én lesz Jégvihar???Olyan későn?Miért nem hamarabb???? :cry: :? :x Hülye választások! :evil:

Na most nagyon nincs témám, szal. bocsesz. :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81274 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Áfonya írta: Kapcsolok RTL Klubra, kit látok kapásból? Viggót! Nem fair... :crazy:

Min most naon virul... :mrgreen: ;) 1ébként én is kívnácsi vok a Jégvihharra. Legutóbb a Fekete-fehéret láttam Lij-tól, de annyira nem tetszett. :(

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #81263 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én akartam beírni, hogy dec. 1-én lesz!
No, mindegy... :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80963 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Dunatv bizti tudta már vagy fél éve,de legalább örüljünk,hogy megírták mikor adják le.Remélem akkor nem jön közbe semmi... :roll:

Én is tökre várom már a Jófiút,de az előbb tökre kiakadtam,mert kiderült,hogy tesóm akkor már vmi mást akar fölvenni.Most mit csináljak? :( :bawling: :bawling: Még jó,hogy az Oscar Wilde-ot korábban fölvettem. :)

A képeken nem t'om melyik zenekar lehet... :( :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #80962 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

De rég voltam... :roll: :P de jó sokat termeltetek :wink:

Jégvihar: :evil: :evil: :evil: :evil: csak kb. 6 hónapja tudják, hogy lesz választás :evil: :evil:

Jófiú: :D :D :D :D csak tényleg kicsit későn van, de majdcsak kibírom v.hogy. :wink: Ugye annyira azért nem rémisztő? :roll: :lol: :roll: (meg az a probláma, hogy Oscard Wilde-ra is kíváncsi lennék... :roll: :? :P )

Képek:
www.hellfireltd.com/fame/JRB&EW.JPG
www.hellfireltd.com/fame/MI&EW.JPG
www.hellfireltd.com/fame/SB&SD&EB.jpg
(ezek akkor készültek, mikor Lij a kedvenc zenekarával talizott...a nevét ne tudom, de ha v.ki a képek alapján kitalálja, az ossza meg velünk :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.421 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére