Frodó (Elijah Wood)

Több
21 éve 11 hónapja #79467 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A TTT trailer miatt módosítanám a szavazatomat:
XXX -et nézzük +

Elmondaná vki, hogy a Jégvihar miről szól?

Narië: Ne felejtsd elhozni a FoTR posztert (amit még régebben ígértél)!

Üdv
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79407 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jó fiú: 27-én 22:45 RTL Klub
Jégvihar: 20án 20:00 Duna

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79375 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát, nem megyek... :cry: :cry:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79370 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha rajtam mulik akkor lesz ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79366 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Hm...a 13 nem is olyan kevés,csak azt sajnálom,hogy sokan nem jönnek... :cry:
Nem baj,lesz még Frodós tali ugye? :lol: :wink:

Telu írta: Lili írta:

Telu:zsoffija mit válaszolt?Vin Diesel neki is jó lesz?



Nem tom... még nem irt

Biztos fog írni! :)

Amúgy holnap megyek tesómmal Álmatlanságoz nézni,úgyhogy végre látom a trailert!!! :P :wink:
Tééleg amúgy a moziban melyik trailert adják?A legújabbat? :oops: (Bocs a hülye kérdéseimért! :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79364 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Lili írta: Telu:zsoffija mit válaszolt?Vin Diesel neki is jó lesz? :wink: :lol:


Nem tom... :oops: még nem irt :(

angelina írta: kedves Telu!en borzasztoan eroltetettnek es laposnak tartottam a filmet,ez meg nem jelenti azt,hogy neked nem lehet mas velemenyed !
egyebkent ha ugy veled,hogy egy film attol lesz hiteles,hogy nincs hepiend a vegen,akkor attol tartok nem lattal meg tul sok filmet,vagy teljesen el vagy tajolva!es nem akarlak ezzel megbantani,csak mas emberek vagyunk


Ne érts félre nem azért jó a film mert nincs hepi end...csak már elegem van az olyan filmekböl amelyiknél már az elején tood hogy ugyis hepi endes lesz ;)

"Izlések és Pofonok" ;)

hódica 06202063142
Lili nem tom
Ring szintén nem tom... nem jön
zsoffija 06304501936
Augustine 06205674236
naughty (?) 06203977741 nem jön
Minerva kihuzva nem baj azért itt hagyom
Narië 06304869096
Kriszana 06-30/363-2561
Evenstar 30/224-6314
Dodiee passz
Thaur 06303065359
Telu 06302095085
Nyulhopsz! 06702435893 nem jön
KET (?) passz
És lehet hogy jön
Meru is (barátnöm) nem jön
Rayan passz
Iowa passz

13 :D nem is rossz...szerencsés szám ;)

Ana írta: Aranyos Telu
Nemtom kinek a számát írtad be a nevem mellé, de biztos, hgoy nem az enyémet Az enyém: 06-30/363-2561.
S ha már itt tartunk, lesz tali jövő szombaton? Milyen mozizásról beszéltek Most hétvégén nem akarunk találkozni Vagy csak összefutni egy mozi erejéig Hahóóóó, valakíííí, ébredjetek
Ja és Telu, már 3x próbáltam neked privit küldeni, de meginstcsak nem küldte el, lécci mesélj az 5-i taliról kicsit, ok


Javitva...és bocsi :oops: Ja és majd akkor irok én privit ;)

Evi néni: Fel vagy irva ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79357 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ciactok!Ezennel én szavazok az xXx re!!!és jövök!trailer mindenek fölött!!!
Kár hogy sokan nem...
Hiányozni fogtok....

Narië

No more blood for oil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79337 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Aranyos Telu :lol:
Nemtom kinek a számát írtad be a nevem mellé, de biztos, hgoy nem az enyémet :P Az enyém: 06-30/363-2561.
S ha már itt tartunk, lesz tali jövő szombaton? Milyen mozizásról beszéltek :?: Most hétvégén nem akarunk találkozni :?: Vagy csak összefutni egy mozi erejéig :?: Hahóóóó, valakíííí, ébredjetek :!:
Ja és Telu, már 3x próbáltam neked privit küldeni, de meginstcsak nem küldte el, lécci mesélj az 5-i taliról kicsit, ok :?:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79328 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!

Először is még egyszer elmondanám, hogy a LOTR - FotR csak és kizárólag a Toldi moziban megy feliratosan, máshol nem. A Toldi is kérdéses, mert pl. múlt héten sem volt műsoron a film, ha időszakos levétel ez, akkor még lehet, hogy 19-én lesz, de ha végleg levették, akkor ezt lehet elfelejteni! (Sajnos!) Az odatalálás nem gond, én tudom, hol van (jópárszor néztem meg ott a filmet), és el tudlak titeket kalauzolni.
Ami meg a telefonszámos listát illeti, Evenstar - 30/224-6314, de már elég sokszor elmondtam elég sok embernek, hogy a profilomban ott van a számom! Hát senki sem figyelt?! :D

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79307 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
kedves Telu!en borzasztoan eroltetettnek es laposnak tartottam a filmet,ez meg nem jelenti azt,hogy neked nem lehet mas velemenyed :D !
egyebkent ha ugy veled,hogy egy film attol lesz hiteles,hogy nincs hepiend a vegen,akkor attol tartok nem lattal meg tul sok filmet,vagy teljesen el vagy tajolva!es nem akarlak ezzel megbantani,csak mas emberek vagyunk :)

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79269 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

angelina írta: osztom a velemenyed, Afonya :D !szornyu rossz film,semmi mondanivaloval,semmi sztorival.es nem is az eletrol szol,mert a szereploi nagyon eroltetettek!!!!!mondjuk meg nem eltem meg gettoban.. :twisted:
bar szerintem a szinkron vitte le ilyen klasszisokkal,mert egyreszt a feka-dumat,masreszt a tragarsagot(a rap-rol nem is beszelve...)egyszeruen keptelenseg normalisan atvinni magyarba,hogy ugyanolyan legyen a hatasa!


Nos ehhez van hozzászolni valóm...igenis megmutatja az életet...mert a legtöbb amcsi filmben hepi end van de ebben nem...én tudom hogy vannak ilyen fiatalok... ;)

Két nagyon fontos embert kihagytam a listáról: Rayan és Iowa (bocsika :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79257 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OFF: Én biztos nem, mert holnap hazamegyek. :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79228 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látjátok, ha vasárnap lenne, én is ott lennék. :twisted: Mind1.
OFF: Nem jön VKI Blind Guardian koncertre vasárnap? Tök jó számokat írtak a Szilmarilokhoz meg a GyU hoz is. PlíííZ? Vki? 8O

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79215 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok! 8)

Mégegyszer leírom,hogy lécci szavazzon mindenki,aki jön,hogy mit akar megnézni. :P De miért mondták le ennyien??? :cry: :cry:
Telu:zsoffija mit válaszolt?Vin Diesel neki is jó lesz? :wink: :lol:

hódica:jó kirándulást,várunk vissza! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79212 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
helló lányok!

Látom, Nyulhopsz se jön... :cry: :( alig leszünk... :?
Telu:szerintem is kérdezd meg zsoffiját, hogy mit szeretne nézni, de remélem Vin Diesel neki is bejön :wink:

Most egy darabig nem tudok jönni, mert 3 napos oszt.kirándulásra megyünk( :D :P ), ezért legközelebb hétfőn jövök.Ma sem tudok sokáig maradni, mert még be kell pakolnom :roll: De írjatok sokat, legyetek jók, és senki ne mondja vissza a talit, mert mérges leszek! :evil: :!:

Pussz:hód :P

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79157 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
osztom a velemenyed, Afonya :D !szornyu rossz film,semmi mondanivaloval,semmi sztorival.es nem is az eletrol szol,mert a szereploi nagyon eroltetettek!!!!!mondjuk meg nem eltem meg gettoban.. :twisted:
bar szerintem a szinkron vitte le ilyen klasszisokkal,mert egyreszt a feka-dumat,masreszt a tragarsagot(a rap-rol nem is beszelve...)egyszeruen keptelenseg normalisan atvinni magyarba,hogy ugyanolyan legyen a hatasa!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79153 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Öööhm, bocsi, hogy belekotyogok (szokásom :roll: ), de biztos forrásból (:arrow: Estel) tudom, hogy a TTT trailert az Álmatlanság előtt adják. (Merthogy Estel volt moziban, és ő látta. 8))
Ezzel talán könnyítettem valamicskét a döntésen... :roll:

Jah, B&W-ot én is nekiálltam nézni, de annyira iszonytatóan rossz egy film, hogy az uccsó félórára megfájdult a fejem, és otthagytam az egészet. :lol:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79146 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hódica 06202063142
Lili nem tom
Ring szintén nem tom... :arrow: nem jön :(
zsoffija 06304501936
Augustine 06205674236
naughty (?) 06203977741 :arrow: nem jön :(
Minerva kihuzva nem baj azért itt hagyom
Narië 06304869096
Kriszana 06204858828
Evenstar passz
Dodiee passz
Thaur 06303065359
Telu 06302095085
Nyulhopsz! 06702435893 :arrow: nem jön :(
KET (?) passz
És lehet hogy jön
Meru is (barátnöm) :arrow: nem jön :(

11 ember???? 8O csaaak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79143 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hm.... :evil: no de emberek!!!!Na ne már :( :( :(
Ha még 1X valaki visszamondja...azt :twisted:
Grrrr......valaki bedob egy listát? Tudjátok mit? majd én ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79133 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nyulhopsz!:kár,hogy te se tudsz jönni. :(
Úgy látom ez ma egy ilyen nap,hogy mindenki visszamondja... :cry:

Telu:ok :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79132 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj lányok... :(
Annyit téptem magam ezen de én se tudok jönni! De szarul jött ki hogy sokan visszamondták egyszerre.
Suli buli lesz pénteken amit én is szervezek és muszáj maradnom és mivel 10ig tart a barátnőmnél kell aludnom, onnan meg nem lenne se időm se energiám a talira meg nem is engednek ezért sajnos... :cry: :cry:
Azért érezzétek nagyon jól magatokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79130 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hello! Irtam neki...ha ma nem holnap beirom hogy mit válaszolt ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79129 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Telu:sztem írj neki és kérdezd meg ő mit akar megnézni. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79124 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hy!

Nos a B&W szentem jó film.... (1es jelenetektöl eltekintve) Ugyanis ezt már irtam vhol) az igazi életet mutatja meg...ezt meg KELL érteni ;)
Ring: :cry: :cry: :( :( Kááár...már a Héven is mondtad hogy nem bizti :(
Irjak Zsóffnak SMSt a filmek miatt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79112 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)

Ring-bearer írta: Ahh... nem tudok elmenni, mert annyi házim meg dolgozatom van, mit egy orknak! :cry: :cry:
Láttam a Black and Whiteot, háát nem is tudom!
De a végén ott csókolózott egy lánnyal, szívesen lettem volna a lány helyében! :D
Námárie!
Ring-bearer


Ring: :cry: :cry: :cry: kár, hogy nem tudsz jönni :? de majd legközelebb :wink:

Amúgy a B&W a legszarabb film, amit valaha láttam, és nem értem Lij miérj játszik benne... :?: 8O és a végén Brook Shieldsszel smacizik :twisted: mondjuk azt nem tudom, hogy miért :? :o

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79111 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ring-bearer:te se tudsz jönni? :( A végén alig leszünk egy páran... :( :bawling:

Ja és a Black and White nem vmi nagy szám,csak az uccsó 5 perc. :lol: :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79110 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ahh... nem tudok elmenni, mert annyi házim meg dolgozatom van, mit egy orknak! :cry: :cry:
Láttam a Black and Whiteot, háát nem is tudom!
De a végén ott csókolózott egy lánnyal, szívesen lettem volna a lány helyében! :D
Námárie!
Ring-bearer

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79106 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
XXX bővebben :arrow:
www.online.rtlklub.hu/mozi/?id=20021047577 (jelzem, Marton Csokas (Celeborn) is játszik benne :wink: :!: )

Okés, számolom...ja nem, Augustine már megelőzött :wink: eddig Vin Diesel veri a mezőnyt :D :D :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79105 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Áááá...Vin Disel...imádom imádom háhh.. :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 11 hónapja #79100 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
OKé! Akkor idáig:

XXX: Telu, Hódica, Lili, Aug (Én), ez idáig 4.
Álmatlanság: Húú, de népszerű: 0

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.339 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére